Подати оголошення

ЖК "Гостомельские Липки", Гостомель, ул. Остромирская, 35б

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 44.
15/34%
6/14%
15/34%
5/11%
3/7%
1. . .8284. . .124
04 лют 2017 14:36
Цитата "uroman":
Вы просто так отдали деньги за оформление или заплатили за какую то услугу, квитанцию вам выдали? Если да, то что в ней написано? Регистрация стоит в государственном нотариусе 150 грн. Это всё что нам надо заплатить. А 10000 грн я найду куда потратить. Извините если кого обидел.

не, ну подождите, а как же 1% гос.пошлины, а как же 1% в ПФ ?
Если Ваша квартира стОит пол ляма и что бы ее оформить надо только приехать в офис, сказать: "Здрасьте, я за доками", отслюнявить 10к и без очередей, толкотни и разных нервотрёпок забрать документы - то это нормальный расклад.
04 лют 2017 16:31
Налоги платятся только при оформлении договора купли-продажи, а у нас договор имущественных прав. Не путайте.
04 лют 2017 19:00
Цитата "uroman":
Налоги платятся только при оформлении договора купли-продажи, а у нас договор имущественных прав. Не путайте.

Договір купівлі продажу
04 лют 2017 19:06
Цитата "y87":

Договір купівлі продажу

Договор купли-продажи имущественных прав может?
05 лют 2017 13:17
Цитата "Millastar":

Договор купли-продажи имущественных прав может?

Так ви праві.
05 лют 2017 16:40
Насколько я понял, то 2% это оплата услуг за оформление через застиойщика. Это абсолютно не обязательный платеж, есть уже кто пробивал сколько на самом деле стоит оформлять самим?
Заранее благодарен
05 лют 2017 17:43
Цитата "xtrabb52":
Насколько я понял, то 2% это оплата услуг за оформление через застиойщика. Это абсолютно не обязательный платеж, есть уже кто пробивал сколько на самом деле стоит оформлять самим?
Заранее благодарен

Якщо ви йдете до приватних нотаріусів то ціна 2% від договору.якщо до державного реєстратора то 160 грн. Це якщо у вас на руках всі документи. Принаймні так повинно бути. Я особисто оформлення робила через забудовника, тому сказати точно чи працюватиме схема 160 грн не можу. Просто навела вам суму з закону.
06 лют 2017 13:28
Цитата "жека 4 ":
Доброго дня! Повідомляю Вас, що сьогодні включили остаточно світло на ЖК Гостомельські Липки. Від сьогодні Ви можете робити ремонти з нормальною напругою.Але прохання коли почнете робити ремонти написати заяву , хто не писав, про початок ремонтних робіт в квартирі.

Круто))) Времянка яка ніби на поквартирний облік)))?????
06 лют 2017 20:03
А хто вже оформляв квартири, у паспорті в метражах які розбіжності проти договору. Нам кажуть майже скрізь на метр, півтора а де і два метри менше(?
07 лют 2017 05:05
Цитата "Дунайская Вита":
А хто вже оформляв квартири, у паспорті в метражах які розбіжності проти договору. Нам кажуть майже скрізь на метр, півтора а де і два метри менше(?

у меня на 0,9кв.м.
07 лют 2017 09:00
У меня на 1и4 кв.м.
07 лют 2017 09:03
Максим, а расскажите про проект NEW CITY в Гостомеле. Где он будет располагаться, когда начало стройки, и т.п.?
07 лют 2017 15:00
Ви газові котли самі купувати будете чи через застройщика. Кажуть будуть рішати які ставити, ну хто хоче щоб забудовник ставив, щоб мабуть однакові були. Як вигідніше?
07 лют 2017 16:03
Добрый вечер. Так же интерисует вопрос по установке котла. Насколько я понимаю в 1-й и 2-й секции котлы уже установлены, а вот в 3-й секции к котлам еще не подошли. По этому хотелось бы узнать что и как будет происходить
07 лют 2017 16:25
Цитата "Дунайская Вита":
Ви газові котли самі купувати будете чи через застройщика. Кажуть будуть рішати які ставити, ну хто хоче щоб забудовник ставив, щоб мабуть однакові були. Як вигідніше?

Так уже поставили. От застройщика 2 варианта: Вестен и по-моему Навиен.
07 лют 2017 16:49
Цитата "dima2907":
Добрый вечер. Так же интерисует вопрос по установке котла. Насколько я понимаю в 1-й и 2-й секции котлы уже установлены, а вот в 3-й секции к котлам еще не подошли. По этому хотелось бы узнать что и как будет происходить

как я помню можно было на выбор от застройщика 2, либо что-то своё, если они подходят по характеристикам.
07 лют 2017 16:58
Цитата "Дунайская Вита":
Ви газові котли самі купувати будете чи через застройщика. Кажуть будуть рішати які ставити, ну хто хоче щоб забудовник ставив, щоб мабуть однакові були. Як вигідніше?

Поставили уже давно з забудовником. Ціна була дешевша ніж на інтернет сайтах на 20 євро. Тому вигідно із забудовником
08 лют 2017 09:13
Цитата "Дунайская Вита":
Ви газові котли самі купувати будете чи через застройщика. Кажуть будуть рішати які ставити, ну хто хоче щоб забудовник ставив, щоб мабуть однакові були. Як вигідніше?

я би не рекомендував Вам котли Навієн, що пропонує забудовник. це доволі бюджетні котли корейського виробництва, вони не відзначаються надійністю, а з сервісом у Навієнів, наскільки я чув, далеко не все ОК.
Вестен - якщо мається на увазі модель Пульсар з роздільним теплообмінником - це більш-менш нормальні котли, можна брати. Але, забудовник звичайно, значно звужує Ваш вибір, адже за ті кошти, за які пропонуються Вестени, можна вибрати котел і поліпше, і придбати його на стороні.
08 лют 2017 09:18
Цитата "lyga001":

я би не рекомендував Вам котли Навієн, що пропонує забудовник. це доволі бюджетні котли корейського виробництва, вони не відзначаються надійністю, а з сервісом у Навієнів, наскільки я чув, далеко не все ОК.
Вестен - якщо мається на увазі модель Пульсар з роздільним теплообмінником - це більш-менш нормальні котли, можна брати. Але, забудовник звичайно, значно звужує Ваш вибір, адже за ті кошти, за які пропонуються Вестени, можна вибрати котел і поліпше, і придбати його на стороні.

А чи підходитимуть ці котли потім по вимогам, які висуває забудовник? Тим більше, враховуючи нашу газову ситуацію...
Люди, скажіть, а хто с 1-й секції, 2-й під'їзд, котли вже всім установили?
08 лют 2017 09:21
Цитата "Millastar":

А чи підходитимуть ці котли потім по вимогам, які висуває забудовник? Тим більше, враховуючи нашу газову ситуацію...
Люди, скажіть, а хто с 1-й секції, 2-й під'їзд, котли вже всім установили?

В мене змонтований.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .8284. . .124
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx