Подати оголошення

ЖК "Глория Парк" ( Gloria Park ), ул. Невская, 4г - "GEOS"

ЗабудовникGEOS
Здача ЖК2015 - 2016 р.
Планування
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 127.
16/13%
14/11%
30/24%
45/35%
22/17%
1. . .3537. . .254
20 квіт 2015 12:10
Пару фоток.
20 квіт 2015 16:36
Цитата "Oleg 3227":
Пару фоток.

Ніхто не цікавився: чому перештукатурювали зовнішню частину балкону на 3 поверсі фото 4 та 6?. Можливо на форумі є інвестори цих квартир і знають причину...
22 квіт 2015 08:12
У объекта появился свой собственный бассейн :???:
22 квіт 2015 08:20
Цитата "I line":
У объекта появился свой собственный бассейн :???:

Дуже корисна інформація.
22 квіт 2015 08:26
Цитата "newsalekiev":
Доброго дня!
1.Шановні інвестори на рахунок лічильників на електроенергію задав питання ГІП, чекаю відповідь.
Додатково повідомлю.
2.Технічні спеціалісти перкладують мережу відеонагляду обіцяли до вихідних завершити. Нажаль вчора був дуже сильний вітер, виконувати технічні роботи було неможливо.
Прошу ще трошки терпіння в даному питані. :pray:
3.Мав попередню розмову з представнком ЖЕК на рахунок лічильників тепла. Вони тільки "за" якщо інвестори будуть встановлювати лічильники.
Більш детальну інформацію в цьому питані висвітлимо після того коли будуть підписані договори між Замовником будівництва та ЖЕК.
Дякую
З повагою Андрій Савчук


Андрій, доброго дня!

Щодо каже ГІП по лічильникам?

Коли планується підписання договорів між Замовником будівництва та ЖЕКом?
22 квіт 2015 10:03
Лічильники по електороенергії проектом передбачені звичайні. Замовник будівництва встановлює їх, інших проектом непередбачені.
Після підписання Акту прійому-передачі власники квартир самостійно звертаються до ЖЕКа, та погоджують заміну лічильників на єлектроенергію.
За попередьою домовленістю з представником ЖЕК, вони непроти щоб люди робили заміну лічильників.
22 квіт 2015 10:40
Цитата "newsalekiev":
Лічильники по електороенергії проектом передбачені звичайні. Замовник будівництва встановлює їх, інших проектом непередбачені.
Після підписання Акту прійому-передачі власники квартир самостійно звертаються до ЖЕКа, та погоджують заміну лічильників на єлектроенергію.
За попередьою домовленістю з представником ЖЕК, вони непроти щоб люди робили заміну лічильників.



прикольно. вас и попросили узнать можна ли поставить сразу такое оборудование, как надо, чтоб не делать дурную работу по 2 раза.
Проектом год назад тоже никто не думал что коммунальные услуги так "слегка" подорожают. "Геос" же подкорректировал в 2 раза цены квадратного метра под новые реалии. можна было б инвесторам и счётчики нормальные сразу поставить.

За попередьою домовленістю з представником ЖЕК, вони непроти щоб люди робили заміну лічильників.[/quote]


и чего ж им быть против, если ЖЕК дополнительно струсит ещё себе нормально денюшку за согласование и замену счётчиков.
22 квіт 2015 10:57
Андрій,

ну дійсно це з Вашої сторони відписка. Це ми і до питання все знали що з ЖЕКом можна і що проектом не передбачено. Що потрібно щоб зробити нормальні лічильники зразу а не платити нам двічі і за ці і за ті?
22 квіт 2015 11:35
Шановні інвестори.
Я, розумію що моя відповідь незовсім коректна. Та нажаль Замовник будівництва змінювати тип лічильників небуде. Я, неможу Вам обіцяти того чого небуде.
Я, завжи намагаюсь іти на зустріч інвесторам якщо це можливо, та в даному питані нажаль компромісів немає.
Дякую за розуміння.
22 квіт 2015 11:49
Цитата "newsalekiev":
Шановні інвестори.
Я, розумію що моя відповідь незовсім коректна. Та нажаль Замовник будівництва змінювати тип лічильників небуде. Я, неможу Вам обіцяти того чого небуде.
Я, завжи намагаюсь іти на зустріч інвесторам якщо це можливо, та в даному питані нажаль компромісів немає.
Дякую за розуміння.


Не так давно я інвестор, но читаючи форум про компроміси дивно чути: лічильники на тепло - ні, лічильники на електрику - ні. Я розумію що напевне що замовник і ЖЕК між собою повязані і навіщо втрачати майбутні доходи, але було б не погано знаходити все ж таки компроміси. Ок тепло нехай через ЖЕК в майбутньому але електрику нормально вирішити на етапі будівництва.
Якщо відповідь категорична то пропоную писати офіційну заяву з офіційною відповідю.
22 квіт 2015 12:04
Ви маєте повне право! Збирайтесь колективно і пишить офіцийний запит.
22 квіт 2015 16:47
Андрій, а можна камеру №2 поправити, щоб було видно верхні поверхи будівництва другої черги?
24 квіт 2015 06:01
Цитата "newsalekiev":

Дуже корисна інформація.

Я не понимаю про такую спокойную реакцию администрации :hm:
как теперь спокойно можно вкладывать деньги в 3 очередь???
24 квіт 2015 07:13
Извините конечно, но на мой взгляд, вы несколько драматизируете ).

Увидели лужу в котловане и что?
Какую именно реакцию вы ожидаете, и чем вызвано ваше беспокойство?
24 квіт 2015 07:21
Ви побачили калюжу води, і що?
Якщо Вас є питання підїжаєте в відділ продажу, я особисто заведу Вас на будівництво. І ви впевнитесь в тому що цієї калюжі вже немає.
Попреше є декілька чиників чому там стояла вода:
1. Дуже близько грунтові води
2. Колись давно там протікала річка Нивка
3. Йшли дощі
Нагадую що всі дозвільні документи на будівництво є. При вириті котловану ми проводимо водопониження.
Нічого страшного в цьому немає.
Ми завжді відкриті до діалогу. Повторюсь приїдьте у віділ продажу і я вас познайомлю з спеціалістами хто відповідає за цей процес. Думаю вони Вам розяснять більш професійно.
Дякую за розуміння.
24 квіт 2015 08:10
Цитата "Tosia":

Я не понимаю про такую спокойную реакцию администрации :hm:
как теперь спокойно можно вкладывать деньги в 3 очередь???


А какая реакция должна быть на некорректно сформулированный I line
вопрос??? Не создавайте панику. Если у Вас, Toia, есть желание и возможность приобрести квартиру в данном ЖК, задавайте вопросы в отделе продаж, а не читайте глупые комментарии случайных посетителей форума. :protest:
24 квіт 2015 11:00
До уваги Інвесторів що придбали квартири в ЖК "Глорія Парк"
Змінюється графік відвідування будівництва та перегляд власних квартир!
Інвестори що придбали кварти мають змогу відвідати будівництво:
Кожної Пятниці з 9.30 до 12.00 та 13.00 до 18.00
Перед візитом звяжіться з Вашим менеджером відділу продажу та домовтесь про зустріч! :umnik:

Потенційні інвестори можуть відвідати будівництво.
З Понеділка по Пятницю з 9.30 до 12.00 та 13.00 до 18.00
Субота з 10.00 до 14.00
Неділя вихідний день!
Прохання перед візитом на будівництво домовитись про зустріч з менеджером відділу продажу за телефоном 044-227-00-20

Пяматайте зі всіх правил бувають винятки!
Дякую за розуміння
З повагою Андрій Савчук
24 квіт 2015 16:10
Нет,поймите и меня сразу появляются опасения,ведь не малые.Последний ответ меня вполне устроит,спасибо за быстрый ответ :)
24 квіт 2015 16:11
Не малые деньги на кону,хотела написать
27 квіт 2015 08:40
Уважаемая администрация, Глориа парк.
От вашего сегодняшнего повышения цен я просто в шоке...
Впринципе произошел тот сценарий о котором все и говорили - вы сделали скидки, чтобы привлечь клиентов, а потом поднять цены и нажиться на людях.
Это печально. Я думал, что подождете хотя бы пару месяцев.
Даже месяца не прошло с момента акции.
За Март/Апрель дом сильно не вырос, доллар стабилизировался и снизился, а вы подымаете цены.
Ответ или комментарий от вас тут не требуется и не ожидается.
Я думаю потенциальные инвесторы могут сделать выводы сами
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .3537. . .254
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше