Подати оголошення

ЖК GL Club | Green Life | Ірпінь, вул. Лисенка, 21

ЗабудовникGreen Life development
Здача ЖК2024 р.
Планування
від 22 400 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
н/а
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 1.
1/100%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
10 січ 2022 11:47

Отзывы о жилом комплексеЖилой комплекс GL Club

Ирпень, ул. Лысенко, 21

Застройщик: Green Life

Планируемый ввод в эксплуатацию


Дом в 5 этажей на 170 квартир

13 лют 2022 10:33

Доброго дня. Вчора в нашому будинку відбулись «негласні» зібрання деяких мешканців. На прядку данному было багато питань які є в нашому будинку. Так як забудовник не виконує своі обіцянки, ми вирішили діяти. Будемо писати на всіх форумах, та ми вже запросили телебачення для того щоб люди могли всебічно оцінювати ситуацію.

Можливо  мене тут почують.


Неодноразово дзвонив  менеджерам у приймальну забудовнику, заходив до офісу, але все марно. деквлька  разів спілкувався  з директором обслуговоючоі компанії, наголошував на недоліки нашого будинку та території. Він у свою чергу впевнював, що найближчим часом все буде дороблено. Але час іде, а нічого не змінюється.


Вчора на зібранні почитавши наш договір з обслугою, та посперечавшись між собою, ми зрозуміли, що не наш жек за наші кошти має це все доробляти, а саме забудовник, який брав у нас гроші за квартири та  кормив обіцянками. 


Друзі, ті хто ще вибирають нерухомість у ГЛ думайте, оцінюйтЕ!!! Спілкуйтесь з мешканцями попередніх будинків. 


У мене майже вибору не було, так як я виріс у цій частині міста, тому вибір впав на Грінлайф, що на 9 лінії.


Будинок гарний, у чудовому районі, біля озера!


Коли був на перегляді, обіцянки просто лилися, як річка Ірпінь у свої квітучі роки, а в кінцевому результаті, не річка получилась, а потік бучанки (місцяни без образ).


Обіцяли добудувати будинок на початку літа 2021, а по факту тільки в зимку змогли і те, з кучою моментів …

Обіцяли скверик,  для того, щоб можливо було прогулятись, а отримали свалку та гори бруду.

Обіцяли закриту територію, отримали закритий офіс забудовника, та прохідний двір цілого кварталу СМУ.

Обіцяли велику дитячу зону та тренажери, отримали декілька гойдалок у болоті.

Обіцяли запустити ліфт при отриманні ключів, а на справді включили його через місяців два і то ломаєттся. Хоча забудовник включав ліфт, для того щоб підіймати матеріали у квартири де робили  ремонт від його компанії.

Р - рівноправ’я !

Неоднозначні правила у цьому товаристві.


Ще хотів відміти дуже низьку якісь, як роботи так і комплектуючих, наприклад штукатурка стін, на неї краще не дихати…

вхідні двері до під’їзду  металопластикові, але напевне найдешевші, тому що після експлуатації в півтора місяці вони майже «не живі»!!!

За ліхтарі освітлення навіть соромно говрити. На вході темно, і на місці ліхтарів висять проводка НЕ за ізольована! На поверхах світильники живуть своїм життям. Наш ЖЕК замінив тільки за моїм проханням майже п’ять світильників. Альо Карл, 5 світильників на двох поверхах за півтора місці експлуатації!! Страшно.,  що буде далі ??!! Не розумію чому я маю платити за заміну неякісних ліхтарів як житель цього будинку. Ліхтарі не прожили навіть даа місяці. Сором забудовнику.

Нам обіцяли закритий майданчик для сміття, отримали смітник на території парковки. На нашій території немає жодного маленького  смітника, за цим питанням я звертався до Ірини, потім до Віталія. Хоча вони і по обіцяли посприяти цьому питанню, але  я розумію іх організація обслуговує те, що зробив забудовник.  Відведене місце для побутового сміття не закривається - туди звозять зі всього району різно-габаритний мусор, неодноразово бачив як наш двірник сварився з такими людьми, хоча охорона стоїть поруч на перекурі, вони не реагують ніяк.


Всі хто вчора був, а нас було майже 20 людей теж не в захваті від якості виконаних робіт. У деяких є питання до опалення, яке було встановлено забудовником, у деяких з вікнами проблеми, у сусідки з котлом біда.

Також питання, яке мене дуже турбує, а саме тарифи на електро-споживання. Я спілкувався з сусіднім будинком, в якому люди живуть вже майже три роки, і там тариф комерційний по 3,5 грн. Так, забудовник вже три роки  обіцяє  перевести тариф. А нам виставив забудовник вартість 5 грн з копійками. Скажіть будь-ласка, чим наш будинок вам не довподоби. На днях телефонував до КОЕК запитати чому різний тариф у наших будинках. Мені взагалі відповіли, що абон рахунки на адресу 9 лінія .1а. не відкрито. Тому у мене питання куди, кому  і чому так дорого платити ?!

Інвестора думайте, чи вартує ваші гроші цього комфорту.

Моя загальна оцінка всього, обіцянки та терміни виконання це 5 з 10. П’ять за те що добудували та зробили нам  документи.

Все інше як у сенергіі 3, мав на свою голову купити і там квартиру. Не рекомендую.Останні квартири у новому ЖК У Бенідормі
Преміальний, яскравий, новий житловий комплекс на березі Середземного моря.
Детальніше
+34624407828xxxx
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше