Подати оголошення

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .6062. . .282
21 лип 2016 13:09
Цитата "Vika2016":
Ще залишилося 2,5 міс. трошки почекати,отримаємо свої ключі від квартир і забудемо всі негаразди як поганий сон.Головне, що будинок будується і це радує.

Не соглашусь с Вами. Ключи-ключами, а коммуникации и в конце концов документы...Ключи-это только начало. При Карплюке это делалось на 1-2. Я напртмер не знаю ни одного недостоя по Ирпеню. Долгостои- есть и в них даже живут без документов и газа.
21 лип 2016 15:11
Ну на рахунок документів то їх навіть в ПК ще ждуть з квітня місяця. А якщо будуть хоча б ключі то це вже плюс.
21 лип 2016 15:16
З мером ще не ясно. Одні пишуть,що втік інші кажуть,що є. І при обшуку нічого не знайшли і нікого не звинувачують. Так що держимо кулачки)))
21 лип 2016 15:18
Официально он в сизо а кто говорит что ничего не нашли ?

Активирзиовался форум ))))
Последний раз новости так активно читал с поогода назад. Добавил нам Рошен-президент головняка(((

Лучше бы Минск-2 выполнил
21 лип 2016 16:28
//strana.ua/news/23928-mer-irpenya-nazva l-usloviya-svoego-sotrudnichestva-s-gpu. html
Мэр Ирпеня назвал условия своего сотрудничества с ГПУ

Красава
21 лип 2016 19:15
Цитата "Red Snapper":
Официально он в сизо а кто говорит что ничего не нашли ?

Активирзиовался форум ))))
Последний раз новости так активно читал с поогода назад. Добавил нам Рошен-президент головняка(((

Лучше бы Минск-2 выполнил

ему удобно не выполнять Минск-2
21 лип 2016 19:19
А что касается нашей стройки по Есенину,то хозяин стройки Антон Мирончук,если я не ошибаюсь,думаю,что деньги на строительство у него есть
21 лип 2016 19:35
Цитата "Faraon04":
А что касается нашей стройки по Есенину,то хозяин стройки Антон Мирончук,если я не ошибаюсь,думаю,что деньги на строительство у него есть

Без Карплюка это будет дороже
21 лип 2016 22:12
Цитата "Red Snapper":
Официально он в сизо а кто говорит что ничего не нашли ?

Активирзиовался форум ))))
Последний раз новости так активно читал с поогода назад. Добавил нам Рошен-президент головняка(((

Лучше бы Минск-2 выполнил

Взять границу под контроль?
22 лип 2016 05:00
Цитата "Red Snapper":

Без Карплюка это будет дороже


а при чем тут бывший мер.. сейчас другой совсем и все нормально идет по строительству... а то что с землей может мутки ..ха так где ж этих муток небыло)))
22 лип 2016 05:47
Цитата "Oks0804":


а при чем тут бывший мер.. сейчас другой совсем и все нормально идет по строительству... а то что с землей может мутки ..ха так где ж этих муток небыло)))


бывший?)))
22 лип 2016 06:18
Цитата "Орлан Инвест":


бывший?)))


а я че то думала что уже другой))))))))))))ггг сори)))))))))
22 лип 2016 06:26
Орлан, по суті є що сказати??? ? чи так і будуть просто фрази ніпрощо??? бо ці вкиди вже під надоїли, якщо немає підстав чи просто розуму написати щось по суті і заспокоїти інвесторів, які мають підстави для хвилювання---- БО ВКЛАЛИ ОСТАННІ ГРОШІ, ЯКІ ПО КРИХТАХ ЗБИРАЛИ ДЕСЯТИЛІТТЯМИ,----- то краще не пишіть нічого!!!! Ви ж тут зареєстровані не як "Вася Пупкін" а як представник надіюся серйозної організації
22 лип 2016 06:29
Цитата "Ddd1714":
Орлан, по суті є що сказати??? ? чи так і будуть просто фрази ніпрощо???


по какой сути? что мы должны сказать?
это политическая ситуация, которая никак не влияет на строительство наших объектов.
22 лип 2016 06:32
Цитата "Орлан Инвест":


по какой сути? что мы должны сказать?
это политическая ситуация, которая никак не влияет на строительство наших объектов.
Саме так, заспокоїти. сказатияк це вплине, бо мало того що суд по землі незавершений, тепер це.... ми вложили останнє... ми хвилюємося... напишіть як є...
22 лип 2016 06:54
Согласен 100%
Лучше напишите за 50 кваптир атошникам - это реально будет с вашей стороны адекватные плюс в нашу и вашу сторону
22 лип 2016 07:03
Цитата "Red Snapper":
Согласен 100%
Лучше напишите за 50 кваптир атошникам - это реально будет с вашей стороны адекватные плюс в нашу и вашу сторону


Так уже писалось и даже видео выкладывали.

Сейчас готовим официально обращение ко все инвесторам, чтоб они не переживали и знали что все будет хорошо.
22 лип 2016 07:11
Цитата "Орлан Инвест":


Так уже писалось и даже видео выкладывали.

Сейчас готовим официально обращение ко все инвесторам, чтоб они не переживали и знали что все будет хорошо.

так і ми про це, офіційне звернення, якщо потрібна підтримка чи допомога з нашої сторони (пікет Верховної Ради чи мітинг намічається,колективна заява може чи ще щось ) ми ж готові вийти підтримати, то ж не мовчіть!!!
22 лип 2016 07:57

Всім доброго дня, я інвестор іншого ЖК будівельної компанії ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП, впевнений, що задля розвитку міста та закінчення і продовження розпочатих позитивних змін в місті, в наших спільних інтересах підтримати петицію. Також по можливості можете поширити.

На офіційному сайті Президента України громадяни зареєстрували електронну петицію з вимогою припинити політичний тиск на мерів Ірпеня та Бучі – https://petition.president.gov.ua/petition/26819

22 лип 2016 08:16
Я звичайно підтримаю, а як показує практика в нашій країні ці петиції нічого не дають, в нас потрібно з вилами йти під вікна....
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .6062. . .282
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx