Подати оголошення

ЖК Чарівне Місто | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Бориспольская, 18-26

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2021 - 2023 р.
Планування
від 21 168 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
149з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 157.
19/12%
7/4%
39/25%
52/33%
40/25%
1. . .495497. . .506
09 бер 2021 12:49
Цитата "khersones":
Доброго,дня.
Скажіть будь ласка,місце розташування комплексу нормальне?Якщо для проживанння,без прив'язки до роботи.Край міста,начебто далеченько,але кінцева метро біля комплексу.Я не з Києва,вибачте за можливо для когось смішні питання.По карті парк поруч і ліс через дорогу якийсь.Іфрастуктура можливо біля комплексу пока не така розвинена,але то діло наживне.І ціна не така кусюча,як у бвгвтьох інших комплексах.
Комплекс вартий уваги ? Це цікавить.Дякую.


Доброго дня.
Варіант цілком не поганий. Якщо Вас не страшить відсутність шкіл та садочків то можете розглядати до купівлі.
09 бер 2021 12:57
Я теж не зовсім киянин, але саме через розташування цей комплекс мене і привабив. Зараз там окрім лісу і метро (транспортні можливості як плюс), здається, нічого надто цікавого немає. Навіть путнього тротуару до Бориспільської. Але, певен, з часом все потрібне там з'явиться. Трохи бентежить шосе прямо під вікнами й метро (шум з депо як мінус). Загалом, за пару років, на мою думку, тут має бути досить комфортно саме жити без прив'язки до роботи. Ще для мене особисто важлива близькість до аеропорту й траси Київ-Харків.
15 бер 2021 14:53
Зашевилились на 4 доме.
1-секция
5,4,3-секция
19 бер 2021 15:10
Шановні учасники форуму, продовжуються роботи на об’єкті.
У буд. №1 виконують фасадні роботи - 1,2,3,5,6 секції.
Електричні, сантехнічні роботи виконують на всіх секціях.
Приступили до влаштування стяжки підлоги - 2, 6 секції.
Встановлення вікон: 3 секція - виконано 90%,
4 секція - 90% виконано,
5 секція - 100%,
6 секція - 100 %.
Виконують встановлення вхідних дверей квартир: 2, 6 секції - виконано 90%.
У буд. №2 виконують фасадні роботи на всіх секціях.
Також на всіх секціях виконують електричні, сантехнічні роботи.
Приступили до встановлення квартирних дверей.
Виконують стяжку підлоги: 2 секція - виконано 100%,
3 секція - приступили до виконання.
Приступили до покрівельних робіт - 5, 6 секції.
Виконують встановлення вікон: 4,5,6 секції виконано 60%.
У буд. №3, 1 секція монолітні роботи виконують на рівні 6-го поверху,
цегляну кладку облаштовують на 2-му поверсі.
2 секція монолітні роботи виконують на рівні 12-го поверху,
цегляну кладку облаштовують на 4-му поверсі.
3 секція монолітні роботи виконують на рівні 13-го поверху,
цегляну кладку облаштовують на 9-му поверсі.
4 секція монолітні роботи виконують на рівні 15-го поверху,
цегляну кладку облаштовують на 6-му поверсі.
5 секція монолітні роботи виконують на рівні 7-го поверху,
цегляну кладку облаштовують на 2-му поверсі.
У буд. №4 проводять підготовчі роботи до бетонування фундаментної плити 4-ї секції.
На 5-й секції виконано влаштування фундаментної плити на 100%.
22 бер 2021 08:21
Розглядаємо з чоловіком цей жк. Дуже приваблює розташування. Підкажіть чи можно сюди вкладатись. Я чула будівництво призупинялось, поясніть що там , хто розбирається. Дуже дякую.
22 бер 2021 13:28
вкластися можна. КМБ (Київміськбуд свої будинки здає, хоча запізнення бувають).
Але планування по 10 квартир на поверх і 2 ліфти - не дуже зручно буде жити (тиснява в ліфтах). Багато квартир на сонячну сторону - буде спекотно. А так - обирайте!
22 бер 2021 16:24
Цитата "Andrii_Seven":
вкластися можна. КМБ (Київміськбуд свої будинки здає, хоча запізнення бувають).
Але планування по 10 квартир на поверх і 2 ліфти - не дуже зручно буде жити (тиснява в ліфтах). Багато квартир на сонячну сторону - буде спекотно. А так - обирайте!

в 4 секциях домов по 6 квартир на этаже. вы знали об этом? а вопрос солнечной стороны довольно таки спорный, для кого то это минус, для кого то плюс.
Цитата "LmMl":
Розглядаємо з чоловіком цей жк. Дуже приваблює розташування. Підкажіть чи можно сюди вкладатись. Я чула будівництво призупинялось, поясніть що там , хто розбирається. Дуже дякую.

стройка останавливалась из-за краха УБ. сейчас строит КГС и делает это вроде бодро. все суды выиграны и повода для волнений нет. локация жк довольно специфическая. лес,парк,метро это плюс. отсутствие школы,садика,и ТЦ (а его кстати обещают построить) это минус
24 бер 2021 09:51
як раз в тих секціях, де по 6 квартир на поверсі - квартир на продаже дуууже мало (або вже і нема).
24 бер 2021 11:11
Цитата "Andrii_Seven":
як раз в тих секціях, де по 6 квартир на поверсі - квартир на продаже дуууже мало (або вже і нема).

якщо довіряти офіційному сайту кгс то в кождому з будинків є вільні квартири (секціі по 6 квартир маю на увазі). а ви до речі в який будинок інвестували?
25 бер 2021 09:06
Інвестував. А ви з якою метою цікавитеся?

Тепер щодо планувань і сонячної сторони. Вже зроблю послугу тим, хто цікавиться ЖК і не в змозі самостійно подивитися форум (прогорнути кілка сторніок назад), інші сайти і усвідомити, що таке був УКРБУД, яка з ним сталася халепа і що стало з недобудованими об’єктами (як на мене, то не дуже коректно питати тих інвесторів укрбуду, які вклалися багато років тому, пережили невизначеність, суди і тепер мають надію на успішне завершення, аби вони тепер розказали іншим, які ідуть на більш готове, що їм довелося пережити. Це як питати когось з ковідом, хто пролежав на ШВЛ (пройшов по краю), а я ось думаю собі перехворіти, щоб був імунітет, як воно, нормально, а ну розкажи мені). Хоча це все – інвестиційні ризики, але то таке).
Я живу в будинку, де 8 квартир на поверсі і 3 ліфти. Не можу сказати, що айс. І черги, і чекати, і їхати довго (зупинка, відкрити-закрити двері), і не всі можуть в той ліфт сісти, бо вантажопідйомність. Тому кількість квартир на поверсі і навантаження на ліфти для мене було одним з критеріїв вибору.
Будинок 1. Секція 3, 16 поверх, 4 к і 5 к. Секція 4, поверх 14 і 15, 3к, 4 к і 5 к.
Будинок 2. Секція 3, 9 поверх 3 к. Секція 4, 15, 6, 3, 2 поверхи, 3-5 к.
Будинок 3. Секція 3. Поверх 2 і 16, 3к Секція 4. 3 к, і дві дорогі 2 к і 1 к.
Будинок 4, Секція 3. 5 к і 2 к. Секція 2 - 3 к, 2к. Все це сайт КМБ. Будь хто може це зробити для себе таку вибірку.
Однушки/двушки, які в першу чергу цікавлять людей «які думають інвестувати», залишилися лише в багатоквартирних секціях.

Жити на сонячну сторону (власний досвід) без кондиціонера – це +35 в квартирі і неможливість провітрити, бо квартира на одну сторону і прогягів нема. До того ж світло сліпить, потрібно штори, аби працювати за комп’ютером чи дивитися ТВ. Додаткові втирати/навантаження. Можливо комусь спека і до вподоби, але ми з малою дитиною були фізично вимушені тікати з такої квартири.

Тому купити квартиру в ЖК – цілком можна, але вибір вже далеко не такий, як був на початку. Скільки, 6 років тому? Ну, і чекати ще 2-3 роки, поки будинок 3 і 4 добудують і побудують.

Доречі, видові квартири на ліс – через років надцять там теж можуть з’явитися висотки. Вони там вже навіть за генпланом…
25 бер 2021 11:12
Поделитесь ссылкой на ваш генплан где указаны "території забудови"
25 бер 2021 16:13

Я живу в будинку, де 8 квартир на поверсі і 3 ліфти. Не можу сказати, що айс. І черги, і чекати, і їхати довго (зупинка, відкрити-закрити двері), і не всі можуть в той ліфт сісти, бо вантажопідйомність. Тому кількість квартир на поверсі і навантаження на ліфти для мене було одним з критеріїв вибору.

У вас там наверно дом 30 этажный)) я 30 лет прожил в 16-ти этажном доме, по 7 квартир на этаже. 2 лифта - грузовой и пассажирский. Очереди? Ждать? Ехать долго? как в виде исключения может и бывало, на постоянной основе - нет.

Цитата "Andrii_Seven":

Жити на сонячну сторону (власний досвід) без кондиціонера – це +35 в квартирі і неможливість провітрити, бо квартира на одну сторону і прогягів нема. До того ж світло сліпить, потрібно штори, аби працювати за комп’ютером чи дивитися ТВ. Додаткові втирати/навантаження.

Шторы и кондюк дополнительные затраты? Я думал это те вещи которые просто мав хев))
Цитата "Andrii_Seven":

Доречі, видові квартири на ліс – через років надцять там теж можуть з’явитися висотки. Вони там вже навіть за генпланом…

поделитесь пожалуйста ссылочкой)
26 бер 2021 07:54
режет глаз слово "генплан"? хорошо, я извинияюсь. Не генплан, не ДПТ, ни какие другие строительно-юридические документы не упоминаю. Пусть это будут всего лишь картинки из первого сообщения этой темы.
Пусть это будет ксерокопия "организацийно-техничной схемы", которую мне дали в ОП. Домов будет больше, чем эти 4. Может в ответ поделитесь своими источниками о том, как будет выглядеть ЖК в перспективе?
В том же отделе продаж на вопрос о дальнейших домах ответили: детали окончательно не ясны, но скорее всего дома будут панельные (хуже, чем строятся сейчас). Но они - будут! Речь не идет о том, что лакомый кусок земли у метро и ЖК из 4 домов, трц и детсада останется таким. Приемеры застройки КГС микрорайонов по ул. Урловской и Олени Пчилки гвоорят немного об обратном. Все, что может быть застроено - будет застроено. Рано или поздно.
Кстати, ТРЦ будет строиться за деньги заинтересованных инвесторов. Если у КГС будет выбор - влепить еще один дом или ТРЦ (без достаточного количества инвесторов), что раньше появится? Что легче распродать?

У меня складывается впечатление, что в этом обсуждении принято только восхвалять ЖК. Ну пускай.
ЖК прекрасен, метро и лес рядон. Квартир хватит на всех (а кому не хватит, есть предложения по переуступке), везде прекрасный вид и удобства в пользвании. Спешите купить, на всех такой красоты не хватит.
Интересно только, где потом обсуждать недоделки и проблемы с обслуживающей команией, которой КГС передаст дом на баланс.
26 бер 2021 13:12
Так конечно домов будет больше чем 4. я больше чем уверен что их будет даже больше чем проектировал УБ (а это на секундочку 11). Вы же написали про видовые квартиры на лес, имелось ввиду лес тот который Никольский? Или может Парк Партизанской Славы? И не верьте всему что говорят в ОП, они там часто рассказывают не совсем корректные вещи (пример того что вместо ТЦ будет еще один дом один из последних). Вы так яро подчеркиваете минуса и проблемы комплекса о которых инвестора несомненно знают, но они нивелировались плюсами, которых тоже хватает.
ЗЫ. прилагаю пару свежих фоточек этого "ужасного" комплекса. Будьте здоровы)
30 бер 2021 09:05
Может есть у кого-то поквартирная планировка на этаже?
Сколько стоит переуступка?
Подземный паркинг только во 2 доме?
30 бер 2021 15:42

На сайті Київміськбуду, здається, все є.
https://kmb.ua/ru/objects/zhk-charivne-misto/selection-by-parameters/1:all:2

Наприклад, будинок 4.

Дом: 4 Секция: 1
План 5-13 поверху
https://kmb.ua/wp-content/kmbapp-pic/floorFile/11003_1.pdf

Дом: 4 Секция: 2
План 2-15 поверху
https://kmb.ua/wp-content/kmbapp-pic/floorFile/10924_1.pdf

01 квіт 2021 07:15
А кто то покупал с переуступкой от ФФБ Житло-капитала? все норм не было замечено каких то проблем?
05 квіт 2021 08:39
Добрый день!
Где можно найти поквартирную планировку по дому №1, секция 3 ?
07 квіт 2021 07:48
https://kmb.ua/wp-content/kmbapp-pic/floorFile/10838_1.pdf?995 дом 1 секция 3, план этажа
10 квіт 2021 18:35
У кого какие мысли, когда ждать сдачу первой очереди?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .495497. . .506
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше