Подати оголошення

ЖК Чарівне Місто | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Бориспольская, 18-26

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2021 - 2023 р.
Планування
від 21 168 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
132з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 157.
19/12%
7/4%
39/25%
52/33%
40/25%
1. . .108110. . .507
05 вер 2017 20:49
Цитата "kyiv_7":




2) желтым выделено - "трансформаторна підстанція вбудована" (ТПВ). В связи с этим возникают вопросы:
а) ТПВ по ширине как дом + вплотную прилегает к дому.
б) наличие гула/шума/электромагнитного поля?

Какие ваши соображения?


Про поле забудьте - 0, шум сами можете оценить, таких ЗТП по городу сотни вполне типовое решение. В комплексе их будет несколько.
05 вер 2017 21:32
Цитата "kluch":


Про поле забудьте - 0, шум сами можете оценить, таких ЗТП по городу сотни вполне типовое решение. В комплексе их будет несколько.


Если честно, то я не представляю как будет выглядеть это ТПВ... На генплане это как продолжение первой секции второго дома.
06 вер 2017 07:07
:faceoff: Щось я читаю цей форум, і уже сумніваюсь чи правильний я вибір зробив при виборі обєкта інвестування(((
06 вер 2017 07:15
Цитата "delok":
:faceoff: Щось я читаю цей форум, і уже сумніваюсь чи правильний я вибір зробив при виборі обєкта інвестування(((


Не правильний :up:
Але поки людина сама не зрозуміє цього, не дійде до цього, не проаналізує форуми, гороскопи та події у світі, то усі спроби переконати її не вкладати кошти у будівництво подібних ЖК будуть марними, а той, хто буде намагатися вберегти її від здійснення помилок, стане лише ворогом :ded:
06 вер 2017 07:21

А я прочла на сайте //tov-tob.livejournal.com/22874.html что то, что желтым - котельная. Интересно, чем ее топят, и не будет ли от нее вредного дыма?[/quote]


Дим завжди шкідливий)
Там скоріш за все контельня газова!

06 вер 2017 07:22
Цитата "DYBLIKAT":


Не правильний :up:
Але поки людина сама не зрозуміє цього, не дійде до цього, не проаналізує форуми, гороскопи та події у світі, то усі спроби переконати її не вкладати кошти у будівництво подібних ЖК будуть марними, а той, хто буде намагатися вберегти її від здійснення помилок, стане лише ворогом :ded:


А Ви інвестор цього ЖК?
06 вер 2017 07:30
Цитата "delok":
:faceoff: Щось я читаю цей форум, і уже сумніваюсь чи правильний я вибір зробив при виборі обєкта інвестування(((


До введення будинку в експлуатацію свідомість (моя так точно))) не здатна зробити однозначний висновок щодо правильності такого вибору,от Вам і сумніви. Гадаю,що вони зникнуть із закінченням будівництва. Все буде добре у будь-якому випадку. :yes:
06 вер 2017 07:38
Цитата "delok":


А Ви інвестор цього ЖК?


Звісно, що ні. Мені просто було сумно, я вирішив тут зареєструватися, вибір мій пав на цей ЖК і я почав вичитувати всю інфу по ньому, і залишати різноманітні повідомлення для збільшення загальної кількості сторінок.
06 вер 2017 07:46
Цитата "delok":
:faceoff: Щось я читаю цей форум, і уже сумніваюсь чи правильний я вибір зробив при виборі обєкта інвестування(((


что-то все чаще всплывают негативные подробности по ЖК, поторму не удивительно, что вы сомневаетесь. Ждем решение суда по земле, а там видно будет.
06 вер 2017 07:48
Цитата "__Art_":


что-то все чаще всплывают негативные подробности по ЖК, поторму не удивительно, что вы сомневаетесь. Ждем решение суда по земле, а там видно будет.

Долго ждать придётся.
06 вер 2017 08:31
Цитата "delok":


А Ви інвестор цього ЖК?


Я инвестор, и выбором пока довольна. При любом выборе бывают риски. Но, если все сладится, у меня будет квартира в кирпичном доме возле метро и в окружении леса. И цена, пока вполне приемлемая. А депо и все его техздания - это мелочи, которые мне не мешают. Буду из окошка смотреть как вагончики туда-сюда снуют :)
06 вер 2017 09:48
Цитата "VERA SH":


Я инвестор, и выбором пока довольна. При любом выборе бывают риски. Но, если все сладится, у меня будет квартира в кирпичном доме возле метро и в окружении леса. И цена, пока вполне приемлемая. А депо и все его техздания - это мелочи, которые мне не мешают. Буду из окошка смотреть как вагончики туда-сюда снуют :)

единственный правильный ответ)))
06 вер 2017 11:23
Почему на 3 секции уже месяц не ведутся роботы? уже 3 секция 2 дома обогнала
06 вер 2017 11:27
А меня интересует, когда третий дом начнут возводить. :-)
06 вер 2017 11:37
Цитата "diver2":
Почему на 3 секции уже месяц не ведутся роботы? уже 3 секция 2 дома обогнала


Не переживайте :hi:
Видать того требует техпроцесс :)
По аналогии с ЖК"Харьковкий", там тоже медленно строили
одну секцию(причем самую маленькую и если не ошибаюсь угловую),
так потом выгнали ооочень быстро :winky:
Да и в любом случае первый дом сдается раньше,
так что все будет построено, без одной секции точно не сдадут :popkorn:
06 вер 2017 11:58
Цитата "diver2":
Почему на 3 секции уже месяц не ведутся роботы? уже 3 секция 2 дома обогнала

без крана возле секции тяжело вести работы))
это нормальное явление... сроят одну секцию, потом двигают кран к отстающей, после чего наращивают высоту крана...
заметила что секция, которая всех в начале обганяет, самая последняя будет достроена... так как нарощеный кран к ней приедет позже.
так что третяя в результате еще и самой первой достроеной будет!))
06 вер 2017 12:12
Цитата "sergsergey":
По поводу окна в ОП сказали будут выяснять у архитектора.Но за прошедший день не смогли его найти.Таких квартир с двойными окнами по две на этаже.Думаю всем кто купил такие надо звонить в ОП.Может начнут шевелиться.Лично я купил бы другую квартиру если бы знал что этого окна не будет.

ответил ли вам ОП про исчезнувшее окошко в третей секции?
06 вер 2017 12:33
Цитата "Татьяна22022017":


До введення будинку в експлуатацію свідомість (моя так точно))) не здатна зробити однозначний висновок щодо правильності такого вибору,от Вам і сумніви. Гадаю,що вони зникнуть із закінченням будівництва. Все буде добре у будь-якому випадку. :yes:


Я с Вами согласна 100%. Верю что у нас- инвесторов ЖК Чаривне мисто будет все хорошо. Конечно мы постоянно будем узнавать что то "новенькое" :)Но в итоге все разрешится и утрясется. Самое главное-наш положительный настой!! :yes:
Все заметили: пропал главный нытик-Леонид :super:
06 вер 2017 15:34
Цитата "delok":
:faceoff: Щось я читаю цей форум, і уже сумніваюсь чи правильний я вибір зробив при виборі обєкта інвестування(((


Почекайте! Це ж тільки початок. Ви дізнаєтесь ще дуже і дуже багато цікавого:)

Я наприкла ні про що нове з моменту придбання не дізнався. Просто деякі уточнення. Про незрозумілий шум на форумі писали давно, про розміщення ТП біля будинку також було відомо. Про землю я взагалі мовчу, нам про неї не дають забути.
Я при виборі квартири врахував багато чого. Напрями можливого шуму, відсутність сусідства з ліфтом, відсутність сусідства з евакуаційними сходами, поверх з пішою доступністю, відсутність еркерних вікон, товщину стін, розташування будинку та комплексу.
Вибір зроблено. Хоча може він і ненайкращий. Ідеальних рішень не буває. Все інше деталі.
Вибір буде неправильний тільки при умові зупинки будівництва.

Якось так.
06 вер 2017 17:13
Цитата "kluch":

Напрями можливого шуму, відсутність сусідства з ліфтом, відсутність сусідства з евакуаційними сходами, поверх з пішою доступністю, відсутність еркерних вікон, товщину стін, розташування будинку та комплексу.
Вибір зроблено. Хоча може він і ненайкращий. Ідеальних рішень не буває. Все інше деталі.
Вибір буде неправильний тільки при умові зупинки будівництва.

Якось так.


На счет остановки строительства - тут не просчитаешь)
К вашему списку не хватает еще:
- соседство с авто. стоянкой
- вид с окна
- просчитать количество солнечных лучей, которые будут попадать в окна
- планировка
- какая площадь стен выходит в общий коридор(звукоизоляция)

А чем вам эркерные окна не понравились?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .108110. . .507
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx