Подати оголошення

ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 6

ЗабудовникАТРІА ДЕВЕЛОПМЕНТ
Здача ЖК2021 - 2025 р.
Планування
від 29 200 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
197з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 35.
11/31%
4/11%
5/14%
5/14%
10/29%
1. . .2729. . .45
10 трав 2022 18:07

Я намагався дозвониться до відповідального за показ і у відділ продажу, щоб дізнатись чи планується продовження оформлення квартир. Але додзвонитись не вдалося, всі поза зоною, у месенджерах вже давно не заходили. 

Можливо комусь вдалось дізнатись більше інформації коли можна буде оформлювати? Чи вдалось дозвонитись до забудовника?

12 трав 2022 14:50

Возможно 16 мая будет информация от застройщика. надеюсь.

12 трав 2022 19:20

Ludmila1

Возможно 16 мая будет информация от застройщика. надеюсь.

Якщо буде якась інформація, то повідомте будь ласка

15 трав 2022 13:32

Переписка з відділом продажу.

17 трав 2022 10:29

Доброго дня! Тільки що спілкувалась з відділом продажів. Вони і юр.відділ поки працюють дистанційно але сказали що скоро будуть повертатись до роботи... Терміни не вказали

28 трав 2022 10:10

Все реестры для регистрации права собственности открыты с 3 мая, было бы желание....но так как по дому очень много вопросов и недочётов, которые нужно устранять, застройщик решил, просто отключить все телефоны, а потом все списать на войну. По факту до 24.02.2022 задержка этих 2 домов уже была полтора года, и война здесь не при чем. Застройщик имеет всех ввиду, главное вовремя собрать деньги, а дальше ждите....война.... Но война, не мешает застройщику активно строить новый ЖК, более важный проэкт, весь апрель ведутся активные работы по подготовке участка в районе метро Демеевской, бывшего демеевского рынка и прилегающих территорий. Работает техника по демонтированию зданий, уже полностью разобрано здания Киев ГУМА, на это все у застройщика нашлись средства, возможности, а на ЖК Атрия, застройщик положил .... Но это не удивительно, ведь кв/ метр в новом жк "Riverdale" стартует от 50000грн, а Ви инвестора ЖК Атрия ждите! Ни кому не советую покупать квартиры в ЖК Атрия, потому, что застройщик не выполняет взятые на себя обязательства, качество стройки очень низкое, берегите себя и свои нервы, не отдавайте свои деньги аферистам, которые решают свои вопросы за счёт людей.

29 трав 2022 06:48

Mia17

Все реестры для регистрации права собственности открыты с 3 мая, было бы желание....но так как по дому очень много вопросов и недочётов, которые нужно устранять, застройщик решил, просто отключить все телефоны, а потом все списать на войну. По факту до 24.02.2022 задержка этих 2 домов уже была полтора года, и война здесь не при чем. Застройщик имеет всех ввиду, главное вовремя собрать деньги, а дальше ждите....война.... Но война, не мешает застройщику активно строить новый ЖК, более важный проэкт, весь апрель ведутся активные работы по подготовке участка в районе метро Демеевской, бывшего демеевского рынка и прилегающих территорий. Работает техника по демонтированию зданий, уже полностью разобрано здания Киев ГУМА, на это все у застройщика нашлись средства, возможности, а на ЖК Атрия, застройщик положил .... Но это не удивительно, ведь кв/ метр в новом жк "Riverdale" стартует от 50000грн, а Ви инвестора ЖК Атрия ждите! Ни кому не советую покупать квартиры в ЖК Атрия, потому, что застройщик не выполняет взятые на себя обязательства, качество стройки очень низкое, берегите себя и свои нервы, не отдавайте свои деньги аферистам, которые решают свои вопросы за счёт людей.

100%

Дім вже в експлуатації давно. Вже можна було б оформити і робити ремонт.

Зараз у всіх упали доходи, хтось взагалі без роботи. Приходиться платити за знімання квартири, хоть своя вже куплена.


Чи як мінімум могли би не відключати телефони, а давати зворотню інформацію, що чекати. На форумі є тільки, що показ до 28.02 припинено. А дальше що!?


Дуже халатно відносяться до обов’язків, і після оплати коштів відносини змінюються і не в кращу сторону. Хотя ці ж люди могли би бути повторними інвесторами.. 

29 трав 2022 10:55

Предлагаю как-то организовываться и что-то с этим делать ибо мы так вечно будем ждать наши ключи. После войны будет оспа, потом плохая погода а потом еще что-то.

29 трав 2022 10:56

Всім доброго дня! Хто знає що можна зараз зробити, щоб заставити забудовника усунути недоліки та передати у власність інвесторам побудовані квартири? Я думаю всі вже наслухались казок про "дуже якісний фасад, витриману температуру для нанесення фарби і т.д."  

29 трав 2022 11:52

Вот только где искать теперь застройщика? их молчание уже настораживает. Отдел продаж точной информации не имеет. У них общие ответы. Фемели2  в Гатном уже  начали работать. 

29 трав 2022 13:46


Дійсно, що невідомо до кого звертатись. Ніхто нічого не знає і дозвонитись нікуди не можна.

Війна вже більше 3х місяців і ніхто за цей час навіть не відповів про подальші дії та плани. Тим паче, що відписати можна навіть за кордону. Але таке відчуття наче киданули..

29 трав 2022 13:49

SV11

Предлагаю как-то организовываться и что-то с этим делать ибо мы так вечно будем ждать наши ключи. После войны будет оспа, потом плохая погода а потом еще что-то.

Організуватись можна і я думаю багато хто буде за, ніхто не хоче платити за чужу квартиру.


Але питання до кого і куди звертатись?



29 трав 2022 17:02

Начинать скорее надо с прокуратуры и СБУ

29 трав 2022 19:49

Я не знаю, але я особисто не стикався з ніякими законами, що дозволяє уникнути забудовнику від виконання договору під час воєнного стану.

Зрозуміти можна було б якщо  це було б були бойові дії рядом. А так не зрозуміло чому заморозили видачу ключів. Будинок вже в експлуатації і має поштову адресу.


Скоріше за все вони вели в експлуатацію і отримали поштову адресу незрозуміло як. Думали, що поки будуть затягувати видачу ключів все дороблять. По факту вийшло, що ремонтні бригади зараз не працюють і доробити вони не можуть. Хотя це мало було б вже давно все дороблено, ще перед отриманням поштової адреси.


30 трав 2022 06:12

Ludmila1

Вот только где искать теперь застройщика? их молчание уже настораживает. Отдел продаж точной информации не имеет. У них общие ответы. Фемели2  в Гатном уже  начали работать. 

Я, ещё до войны, ездила по указанным в договоре адресам, с Пушкинской они давно съехали, далее был офис в пром зоне, там охранник сказал мне, что тоже давно их не видел, повторюсь это все было до войны!!! Все телефоны отключены!!! Ни у кого информации нет! Для меня загадка, спокойствие большинства инвесторов, многим пофиг, что задержка более чем на полтора года, что застройщик съехал и отключил все телефоны...ждём.. с такой пассивной позицией, можно ещё 5 лет ждать, пока он построит полностью район на Демеевке, такое ощущение, что инвестора ЖК Атрия олигархи, и это просто незначительная инвестиция,  не очень важная, весь этот позитив очень на руку застройщику.

30 трав 2022 08:22

Mia17

Я, ещё до войны, ездила по указанным в договоре адресам, с Пушкинской они давно съехали, далее был офис в пром зоне, там охранник сказал мне, что тоже давно их не видел, повторюсь это все было до войны!!! Все телефоны отключены!!! Ни у кого информации нет! Для меня загадка, спокойствие большинства инвесторов, многим пофиг, что задержка более чем на полтора года, что застройщик съехал и отключил все телефоны...ждём.. с такой пассивной позицией, можно ещё 5 лет ждать, пока он построит полностью район на Демеевке, такое ощущение, что инвестора ЖК Атрия олигархи, и это просто незначительная инвестиция,  не очень важная, весь этот позитив очень на руку застройщику.

Вони до війни були почали видавати ключі, ну принаймі вони так говорили.

Є до речі хтось хотя би один хто отримав ключі??


Розпочали 8 лютого, до 23 точно хтось мав би бути вже з ключами. 



В цьому чаті є представники компанії і вони все бачать, що багато людей стурбовані через те, що нічого не відомо.


Можна почекати цей тиждень і можливо вони дадуть хоть якусь зворотню відповідь про терміни поновлення видачі ключів. Якщо ні, то повністю погоджуюсь з вами. І можна подавати заяву на розгляд справи і найняти адвокатів. 

Тому що затримка ще до війни була, зараз взагалі пропали вони десь..

30 трав 2022 08:22

Ludmila1

Начинать скорее надо с прокуратуры и СБУ

Давайте скламо зверненя на забудовника, якщо ті внятно не відповідають.
Хто тут більш підкованний і знає що можемо юридично зробити - кажіть.

30 трав 2022 09:19

Ners

Вони до війни були почали видавати ключі, ну принаймі вони так говорили.

Є до речі хтось хотя би один хто отримав ключі??


Розпочали 8 лютого, до 23 точно хтось мав би бути вже з ключами. 



В цьому чаті є представники компанії і вони все бачать, що багато людей стурбовані через те, що нічого не відомо.


Можна почекати цей тиждень і можливо вони дадуть хоть якусь зворотню відповідь про терміни поновлення видачі ключів. Якщо ні, то повністю погоджуюсь з вами. І можна подавати заяву на розгляд справи і найняти адвокатів. 

Тому що затримка ще до війни була, зараз взагалі пропали вони десь..

Вони нi кому не давали ключiв, бо не всi люди вспiли навiть оглянути квартири, а якщо зважити на факт того, що э зауваження по якостi будiвництва, в мене наприклад трiснутий склопакет, та iншi недолiки....На скiльки, я розумiю, ключi будуть видавати, коли виправлять своi помилки, i Ви пiдпишите акт, а як його пiдписувати, коли не усуненi зауваження....А вони не усуненi, бо стройка знов замерла, i тепер у забудовника новий аргумент, вiйна....i вони будуть манiпулювати цим

30 трав 2022 10:33

Kirill_Kiev

Давайте скламо зверненя на забудовника, якщо ті внятно не відповідають.
Хто тут більш підкованний і знає що можемо юридично зробити - кажіть.

Я писала, iм до вiйни декiлько листiв, повний iгнор....можу навiть знайти, як доказ, бланки пошти про вручения, бо вiдправляла з описом як заказной лист

30 трав 2022 10:33

Kirill_Kiev


Давайте скламо зверненя на забудовника, якщо ті внятно не відповідають.
Хто тут більш підкованний і знає що можемо юридично зробити - кажіть.

Треба шукати адвоката, без квалiфiковноi допомоги, нi чого не буде, забудовник користуеться тим, що iнвестора юридично не пiдкованi, та не вiдстоюють своi права, та iнтереси, чомусь люди не цiнять своi iнтереси та грошi, забудовник вже заподiяв моральну та матерiальну школу, своiми постiйними затримками по строках сдачi дома,  в мене заподiяна шкода вже бiльше 150000гр, цi грошi я просто сплатила за аренду чужоi квартири, вважаю, що це велика шкода, i таких людей багато....

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .2729. . .45
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше