Подати оголошення

ЖК А12 | УСК | Бровары, ул. Олимпийская, 12а

ЗабудовникУкраїнська будівельна компанія
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 18 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
72з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
11/58%
0/0%
1/5%
0/0%
7/37%
1. . .146148. . .153
13 бер 2023 19:26

Nik_777

Доброго дня. 

Чи є якійсь новини по будівництву? В мерію міста було відправлено запит на роз'яснення, що робити інвесторам і чи є надія на відновлення робіт. Два місяці чекаю відповідь.... 

Добрий день. У відділі продаж сказали, що в березні відновлять будівництво ,ніби мають дати кредит, но є велике НО, те що все що вони обіцяють нічого не виконують)

14 бер 2023 10:13

Это чудо ещё не достроили???

14 бер 2023 13:50

Є надія

Добрий день. У відділі продаж сказали, що в березні відновлять будівництво ,ніби мають дати кредит, но є велике НО, те що все що вони обіцяють нічого не виконують)

мені також обіцяли в кінці місяцю відновити будівництво) дуже хочеться у це вірити! як тільки добудуть, пропоную знайомитися та святкувати всім будинком 😂😇

15 бер 2023 08:30

А мені сказали що відновлять роботи на початку квітня. Так що стає цікавіше, коли ж вони стартонуть... 

15 бер 2023 14:17

Nt_2021

А мне сказали, что відновлять роботи на початку квітня. Так що стає цікавіше, коли ж вони стартонуть... 

А ви всі такі наївні і досі після стількох років прострочення терміні вірите в обіцянки що говорять в відділі продаж???

Зніміть вже свої рожеві окуляри...  Йдіть в мерію і просіть контакти інвесторів.

МОроз (генДиректор УБК) на зустрічах у мерії вже 2 роки розповідає що коштів немає за які можна добудувати - ось вам і вся правда і всі терміни коли почнуть будувати

15 бер 2023 21:53

Dominik_Purcel

А ви всі такі наївні і досі після стількох років прострочення терміні вірите в обіцянки що говорять в відділі продаж???

Зніміть вже свої рожеві окуляри...  Йдіть в мерію і просіть контакти інвесторів.

МОроз (генДиректор УБК) на зустрічах у мерії вже 2 роки розповідає що коштів немає за які можна добудувати - ось вам і вся правда і всі терміни коли почнуть будувати

Особенно нелепа версия про какой-то мифический «кредит». Ну кто сейчас даст кредит застройщику с долгами и судами? За счёт чего УБК потом будет этот кредит погашать, если прибыли от достройки они уже не получат? Застройщик просто бредит, извините. 

15 бер 2023 21:53

Dominik_Purcel

А ви всі такі наївні і досі після стількох років прострочення терміні вірите в обіцянки що говорять в відділі продаж???

Зніміть вже свої рожеві окуляри...  Йдіть в мерію і просіть контакти інвесторів.

МОроз (генДиректор УБК) на зустрічах у мерії вже 2 роки розповідає що коштів немає за які можна добудувати - ось вам і вся правда і всі терміни коли почнуть будувати

А що ви за ці роки зробили без окулярів.? Вам на здивування то я знаю інвесторів, постійно буваю на прийомі у м.г. те що потрібно мені знати я знаю, проте що в нього немає грошей ви Америку не відкрили бо це було видно з перших років будівництва .



 

15 бер 2023 21:53

Про кредит прямо угар)). Это же надо такую лапшу вешать и верить в нее еще). Ну вы даете. Стадии принятия кидка еще нет, когда придет осознание будет больно. Сверху человек все правильно написал, за исключением того что никто в мерии ничем не поможет точно. Не ИВ не Петр Иванович))). Если у вас нет свободных площадей, не проданных - можете забыть об инвесторах.  Это очередной Броварской недострой. Вместе с трояндовыми, диамантовыми и т д. 

16 бер 2023 08:44

Nt_2021

А что ви за ци роки построили без окуляров.? Вам на здивування то я знаю инвесторов, постійно буваю на приеме у м.г. те що потрібно мені знати я знаю, проте що в нього немає грошей в Америку не відкрили бо це було видно из перших років будівництва .



 

я вів до того, що за відділ продаж потрібно вже забути - там правду ніколи не говорили і вже не скажуть.

Потрібно давити на мера. От і все. А те що я побудував, то це не доречне питання.


З приводу кредиту, так воно співає про те що свої наявні введені в експлуатацію комерційні приміщення заложив.

І на секундочку, сума кредиту аж 5 млн. грн. Так от порахуйте на що вистачить цих коштів

16 бер 2023 18:27

люди, звідки у вас стільки агресії? всі тут переживають, бо багато хто вклав "останні" гроші та душу... я так само як і  інші вірю, що все добудують. просто необхідний час. зараз такий важкий час... як для будівництва так і для людей. 
якщо не буде результатів на обіцяний термін, тоді будемо вирішувати всі разом. 

16 бер 2023 21:52

tvoadevonka96

люди, звідки у вас стільки агресії? все тут переживають, бо багато хто вклав "останні" гроші та душу... я так само як і інші вірю, що все добудують. просто необхідний час. зараз такий важкий час... як для будівництва так і для людей. 
якщо не буде результатів на обіцяний термін, тоді будемо вирішувати всі разом. 

які саме терміни Ви маєте на увазі?


Терміни були ще до ковіду, але їх ніхто не дотримує і лише обіцянками кормлять. Але вже прийшов час коли сам гендиректор буд.компанії говорить інвесторам і меру про те що коштів добудувати немає.

То про які терміни Ви говорите?

16 бер 2023 21:52

Ви думаете скiльки чекати,10-20 рокiв, може треба щось зараз робить, щоб хоч рокiв за декiлька почати ремонт,а не дивитись на свою недобудову i думати про кращий час? 😩😩

17 бер 2023 07:13

Подивимось всі правді в очі. Наш застройщик, то піздун ще той, всі брешуть, він,як той Путін, для своїх громадян включив свою пропаганду . Перше, що я хочу - це потрапити на будівництво і реально своїми очима побачити, що там зроблено, а не те, що нам вішають на уші в відділі продаж, щоб реально бачити наскільки той дім недороблений.  Вибачайте за мій французький, але порядні слова в бік застройщика закінчилися давно

17 бер 2023 13:43

пофарбували фасад переших поверхів. Якщо комусь потрібно можу зробити декулька фото завтра. Поки на торгмаші знаходжуся

17 бер 2023 13:58


Твоядевонька96 — либо клиническая ..., либо бот ОП застройщика. Так как уже больше года  «гасит» весь негатив относительно недобросовестного застройщика, затягивает ситуацию, мешает инвесторам устроить встречу: «а я верю, скоро кредит, e t.c.»
При том, что от застройщика идут не то что «пузыри», от него уже исходят смердные газы: 4 проблемных стройки из 4. Не проблемных просто нет. 

Если УБК и правда получит по «схематозу» от банка 5 млн грн под залог коммерции — то лишь для того, чтобы вывести последние деньги под сильно дисконтируемые активы. После этого с УБК и взять-то уже будет нечего, одни долги и судебные иски. 


17 бер 2023 17:15

dmvgura


Твоядевонька96 — либо клиническая ..., либо бот ОП застройщика. Так как уже больше года  «гасит» весь негатив относительно недобросовестного застройщика, затягивает ситуацию, мешает инвесторам устроить встречу: «а я верю, скоро кредит, e t.c.»
При том, что от застройщика идут не то что «пузыри», от него уже исходят смердные газы: 4 проблемных стройки из 4. Не проблемных просто нет. 

Если УБК и правда получит по «схематозу» от банка 5 млн грн под залог коммерции — то лишь для того, чтобы вывести последние деньги под сильно дисконтируемые активы. После этого с УБК и взять-то уже будет нечего, одни долги и судебные иски. 


5 млн , якщо дадуть кредит, вистачить тільки на вікна. В середині будівлі зроблений 1-2 поверха показових і все. А ліфти, котельна …….???????? Роботи на декілька десятків млн. Тому шансів, що Мороз добудує мізерні.

17 бер 2023 17:15

dmvgura


Твоядевонька96 — либо клиническая ..., либо бот ОП застройщика. Так как уже больше года  «гасит» весь негатив относительно недобросовестного застройщика, затягивает ситуацию, мешает инвесторам устроить встречу: «а я верю, скоро кредит, e t.c.»
При том, что от застройщика идут не то что «пузыри», от него уже исходят смердные газы: 4 проблемных стройки из 4. Не проблемных просто нет. 

Если УБК и правда получит по «схематозу» от банка 5 млн грн под залог коммерции — то лишь для того, чтобы вывести последние деньги под сильно дисконтируемые активы. После этого с УБК и взять-то уже будет нечего, одни долги и судебные иски. 


не потрібно тут діагнози ставити, або ботом обзивати. просто не приємно читати негатив.  ось і все. 

17 бер 2023 17:15

Dominik_Purcel

які саме терміни Ви маєте на увазі?


Терміни були ще до ковіду, але їх ніхто не дотримує і лише обіцянками кормлять. Але вже прийшов час коли сам гендиректор буд.компанії говорить інвесторам і меру про те що коштів добудувати немає.

То про які терміни Ви говорите?

про терміни березень, початок квітня. 

17 бер 2023 17:15

Сергей153

пофарбували фасад переших поверхів. Якщо комусь потрібно можу зробити декулька фото завтра. Поки на торгмаші знаходжуся

вони вже давно пофарбовані :(

18 бер 2023 18:50

У горе-застройщика хватает денег только содержать tvoadevonka96

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .146148. . .153
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx