Подати оголошення

ЖК 7 Kvartal | 7 Квартал | Perfect Group, Edelburg Development | пр. Правды

ЗабудовникPerfect Group, Edelburg Development
Здача ЖК2023 р.
Планування
від 26 500 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
185з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 12.
3/25%
0/0%
3/25%
5/42%
1/8%
05 серп 2022 14:03

Привет всем! Какие последние новости? 

21 лист 2022 09:50

Стоит брать или нет? Что это вообще за скандал про пущу водицу и ее земли? Везде инфа, какая то непонятная....

29 груд 2022 05:53

Lorak_love

Стоит брать или нет? Что это вообще за скандал про пущу водицу и ее земли? Везде инфа, какая то непонятная....

До, чого тут пуща? Я сплатив за 2ку, чекаю, звіти приходять від забудовника. На початку війни було 6 поверхів в 3 будинку, зараз вже каркас 100%, будівництво триває не зважаючи на війну. Ціни звичайно виросли в 1,5 рази в гривні але скоріш за все після війни ще будуть розти. 

06 бер 2023 10:40

Доброго дня,  майбутні сусіди) 

Можливо комусь буде цікаво побачити темпи робіт по будівництву нашого ЖК. 

Навіть церкву поруч із нашим ЖК продовжують будувати ( хто будує я не знаю).

Фото зроблені 04.03.22. На другому фото будинок 7.3.


P. S.  Дякую забудовнику за те що продовжують будувати у такий тяжкий час.  Є навіть така надія отримати ключі у першій половині 2024 року!)) 

06 бер 2023 10:40

Lorak_love

Стоит брать или нет? Что это вообще за скандал про пущу водицу и ее земли? Везде инфа, какая то непонятная....

На скільки мені відомо ситуація із Пуща водицею вже давно вирішилася і вона стосувалася лише Столицю груп. Наче там Пуща хотіла більший відсоток оренди мати,  а Столиця була не згідна з такими умовами. 


В даній ситуації питання в ризиках купівлі квартири коли в країні війна. Ми купували до війни,  тому зараз залишається сподіватися,  що забудовник добудує)

05 лип 2023 08:25


Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше