Подати оголошення

Жилой квартал Патриотика | Аркада | Осокорки-Северные

ЗабудовникАРКАДА
Здача ЖК2015 - 2020 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
-124з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 560.
86/15%
41/7%
127/23%
212/38%
94/17%
1. . .441443. . .936
26 бер 2016 12:36
Цитата "Sergey-31":


Своему рогатому божеству можете молиться где пожелаете, а в Православной стране люди привыкли молиться в храмах. Так сложилось исторически. И купол этот не мой, а церковный. Я не священник даже.

а тепер відкрийте законодавство України і покажіть де написано, що у нас православна країна, навпаки написано - вибирай, що хочеш.
26 бер 2016 12:43
Цитата "Bhaad":

а тепер відкрийте законодавство України і покажіть де написано, що у нас православна країна, навпаки написано - вибирай, що хочеш.

і ти ще щось пробуєш розповідати про закони?


//pravo-ukraine.org.ua/resyrsi/kz/ugolov nyj-kodeks-ukrainy/5948-statya-161-narus henie-ravnopraviya-grazhdan-v-zavisimost i-ot-ix-rasovoj-nacionalnoj-prinadlezhno sti-ili-otnosheniya-k-religii

Вот почитайте. Я же не запрещал вам проходить мимо этого храма.
Все больше убеждаюсь в том, что колокола должны быть в колокольне побольше, чтобы лучше изгонять бесов из комплекса.
26 бер 2016 12:46
Він такий милий, давайте його у себе залишимо як зразок в кунсткамері 😊
26 бер 2016 12:50
Цитата "Bhaad":
Він такий милий, давайте його у себе залишимо як зразок в кунсткамері 😊

Хоть посмеялся субботним утром! :thanks:
Я за! Давайте оставим! :hi: Не ругайте Серёгу. Он тоже имеет право высказать свою позицию! Хоть с ним и не согласны все кроме него самого!

« Цивилизация не достигнет совершенства, пока камень последней церкви не упадет на голову последнего священника. »
Эмиль Золя ©
26 бер 2016 12:57
Я кстати, выбрал себе другой ЖК (хотя этот тоже рассматривал, т.к. цена привлекала) не из-за бесов внутри этого ЖК, а как и многие другие - из-за 2-х вонючек рядом: мусоросжигательного завода и станции аэрации. Еще мне инфраструктура района показалась слишком перегруженной. Но оказалось, что кое что я таки упустил - там вонючек гораздо больше.
Я думаю, что от того, как ведет себя застройщик и как подает информацию покупателям, зависит и тот контингент, который будет потом населять ЖК. Ну еще от особенности местности конечно.
26 бер 2016 12:59
О, класичні заморочки про бісів пішли. І тепер основна причина вилізла - просто антиреклама жк.

Нудно.
26 бер 2016 13:02
Цитата "Bhaad":
О, класичні заморочки про бісів пішли. І тепер основна причина вилізла - просто антиреклама жк.

Нудно.


Почему антиреклама? просто на каждый товар есть свой покупатель. Было бы неплохо, если бы подобные вам собрались все где-то в одном месте. И вам был бы хорошо, и другим людям.
26 бер 2016 13:05
ну, взагалі так, людям без уявних друзів дійсно краще ніж людям з голосами в головах :)
26 бер 2016 13:09
Цитата "Bhaad":
ну, взагалі так, людям без уявних друзів дійсно краще ніж людям з голосами в головах :)


Смотрите осторожнее с этим. А то мысли материальны. Не просите понапрасну никаких голосов в голове - а то чего доброго... И другим не советую желать. Если человек не заслужил того, чего вы ему желаете, то вернется оно к вам.
26 бер 2016 13:54
Де можна подивитись площу кімнат, які продаються? Особливо цікаві однокімнатки.
26 бер 2016 14:36
На офиальном сайте банка arkada.ua
26 бер 2016 21:36

Добрый вечер!
Подскажите, плиз, что это такое светится?
Обвел красным

26 бер 2016 21:48
Доброго вечора дорогі сусіди:)) Як на мене, то ваша дискусія на попередніх 5-ти сторінках не дуже доречна на даному форумі. Я знаю, що після мого повідомлення ви всі наставите мені купу мінусів, але це мене турбує найменше. Річ в тім, що я спочатку думала нічого не писати, не нав"язувати свою думку, але останні декілька постів та фото церкви мене м"яко кажучи збентежили до сліз. Особисто ми купували квартиру в даному ЖК для своєї сім"ї (це на той випадок, якщо ви скажете, що я теж троль). Так от, до церкви ми відносимось дуже позитивно. Так, я православна християнка вже двадцять з копійками років, я вірю в Бога і по можливості ходжу до церкви і в Києві в Ольгінську, і в селі в Успіння Пресвятої Богородиці, знаю декілька молитв, зокрема Символ Віри, ісповідую свої гріхи батюшці, який мій духовний наставник і дуже прекрасна людина. Чому наголошую, що прекрасна людина, бо коли два роки тому згоріла в селі церква всі люди несли все що могли, деякі навіть віддавали кошти, які назбирали на смерть. Отець знає з точністю до копійки скільки коштів витрачено на всі матеріали, він нам навіть при звичайній розмові розповідав скільки пішло цеглин, кілограмів цвяхів і всього такого, він все життя їздить на якомусь радянському автомобілі і ніколи не претендував на краще (ЦЕ ПРО МЕЦЕНАТІВ). Ніхто не вірив, що церкву відбудують. Але зараз коли бачиш, які об"єми зроблені батюшка і прихожани плачуть в прямому сенсі цього слова, бо в тій церкві ніколи не було великого приходу, раніше в дитинстві пам"ятаю там було 10 бабусь і все. ЦЕ доречі, Українська Православна церква московського патріархату. Те що вона МП, сподіваюсь скоро щось зміниться, але це все політичні ігри. Я хоч і не підтримую проросійську політику, але що стосується церкви, то хід богослужіння я краще знаю російською, бо все життя ходила в МП. Але це питання часу і сподівюсь, що скоро все зміниться. Ви можете звичайно мене "чмирити" ще сторінок з 10-ть, але я все це написала за для того, бо мені і сподіваюсь ще комусь вкрай не приємно читати деякі висловлювання. Давайте будемо з повагою відноситись один до одного і фільтрувати свої висловлювання, тим більше, що у нас апріорі православна країна, але кожен вправі обирати собі ту віру, яка йому найближча до душі, або залишатись 100% атеїстом.
P.S. Я могла б написати ще купу постів про різних типів меценатів, про "зажерливих" отців, яких цікавить тільки "бабло", про різні ситуації з мого життя, коли церква грала ключову роль, але зараз період Великого посту і не дуже мені хочеться вступати з кимось в перепалку. Надобраніч, і нехай завтрашній день буде у вас прекрасним. Ціную і поважаю думку і віру кожного:))
26 бер 2016 22:11
Имануил кант говорил в своем императиве свобода человека, заканчивается там где начинается свобода другого
26 бер 2016 22:15
Так вот вы и ваша пп нарушаете мою свободу...молитесь у себя на кухнях...не надо свои торговые центры благочиния строить в каждом дворе!!! Мне не нужен вид на ваш торговый центр... Я по утрам хочу спать, а не слушать вашу рекламу!!!!
26 бер 2016 22:37
Цитата "kiviar":
Так вот вы и ваша пп нарушаете мою свободу...молитесь у себя на кухнях...не надо свои торговые центры благочиния строить в каждом дворе!!! Мне не нужен вид на ваш торговый центр... Я по утрам хочу спать, а не слушать вашу рекламу!!!!


ну так то да +++
27 бер 2016 07:22
Цитата "kiviar":
Так вот вы и ваша пп нарушаете мою свободу...молитесь у себя на кухнях...не надо свои торговые центры благочиния строить в каждом дворе!!! Мне не нужен вид на ваш торговый центр... Я по утрам хочу спать, а не слушать вашу рекламу!!!!

Вам не нужен, а кому-то нужен... Про церковь, никто, ничего не скрывал, раньше думать нужно было, перед покупкой.
27 бер 2016 11:09
Предлагается закрыть религиозную тему.
Высказывания некоторых ораторов могут глубоко ранить часть форумчан.
А отвечать на них многие попросту не будут.
Будьте толерантны друг к другу!
27 бер 2016 14:08
И хотя тему Церкви закрыли, очень, очень рада что храм будет в пешей доступности от моей квартиры. И вообще неимоверной радостью стала для меня новость, что будет храм рядом, и именно МП, а не раскольников. Храм нужен и Слава Богу, что строятся новые
27 бер 2016 14:15
С одним сообщением на форуме - нормальный вброс. Сейчас вам репу подминусуют.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .441443. . .936
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше