Подати оголошення

Жилой квартал Патриотика | Аркада | Осокорки-Северные

ЗабудовникАРКАДА
Здача ЖК2015 - 2020 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
-124з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 560.
86/15%
41/7%
127/23%
212/38%
94/17%
1. . .711713. . .936
10 черв 2017 21:43
Трохи свіжих фото.
11 черв 2017 12:54
Подскажите плиз - когда будут сдавать Дубровицу?
11 черв 2017 14:23
Возможно кто-то знает, 21 дом будет аналог Горыни? И когда он поступит в продажу?
12 черв 2017 05:34
Цитата "Jarcher":
Возможно кто-то знает, 21 дом будет аналог Горыни? И когда он поступит в продажу?

так, аналог. Опорядження - під питанням. Коли з'явиться знає лише аркада - може на тижні, може через півроку.
12 черв 2017 12:55
Здравствуйте, братья по разуму Левого берега, пишут Вам с Правого берега. Пришло время сдачи первой Эврики, да фигВам на 3 месяца отсрочили. Как по Вашему богатому историческому опыту, на сколько любят отсрачивать /какой дом на сколько/ сдачу-заселение Те-Кто-Взял-Деньги и какие уважаемые причины нас еще ждут. Излейте печаль, поделитесь радостью. А то у нас, ждущих 20 домов, складывается ощущение, что снежный ком задержек растет...
12 черв 2017 20:06
Цитата "марк гросс":
Здравствуйте, братья по разуму Левого берега, пишут Вам с Правого берега. Пришло время сдачи первой Эврики, да фигВам на 3 месяца отсрочили. Как по Вашему богатому историческому опыту, на сколько любят отсрачивать /какой дом на сколько/ сдачу-заселение Те-Кто-Взял-Деньги и какие уважаемые причины нас еще ждут. Излейте печаль, поделитесь радостью. А то у нас, ждущих 20 домов, складывается ощущение, что снежный ком задержек растет...
В среднем от пол года, но так было всегда...
13 черв 2017 03:08
Цитата "VST":
В среднем от пол года, но так было всегда...

У Аркада.
А в налале строительства на форуме того или иного дома Аркада пользователи когда их спрашивали - а в берёте вы в расчёт что будет задержка дома как минимум на полгода - дружно кричали в ответ: не надо паниковать, в нашем доме всё будет хорошо
13 черв 2017 04:54
3 міс прострочка наче передбачена. Принаймні при прострочці 3 міс ви можете забрати кошти без комісії
13 черв 2017 07:16
Добрый день. А что будет, если с 08.06- по 15.06 не приезжать за Допсоглашением о внесении изменения в Договор об участии в ФФБ?
13 черв 2017 07:48
Цитата "Шелена":
Добрый день. А что будет, если с 08.06- по 15.06 не приезжать за Допсоглашением о внесении изменения в Договор об участии в ФФБ?

по договору, если в течении 30 дней с момента получения письма Вы не напишите ответ, считается, что Вы согласились с изменениями. Ну а то, что не подпишите доп. соглашение к договору - это ничего не будет значить, Вы в праве не вносить изменений в договор, если не хотите. Но по факту, через 30 дней будет считаться, что вы согласны с изменениями всё равно.
13 черв 2017 08:08
Спасибо за ответ. Правильнее будет написать письменный отказ и зарегистрировать в канцелярии?
13 черв 2017 08:39
Итак, вопрос остается открытым.
Для чего из определения объект строительства в Договоре убрали внешние и инженерные сети? :no-no:
Інженерні мережі для нового збудованого об'єкта є тією технічною частиною, яка оживляє будівлю, перетворює її з кам'яного ідола в дієздатну технічно складну систему життєзабезпечення. Взаємодія зовнішніх і внутрішніх мереж це технічно складна система. Важко сказати які з мереж більш-менш важливі - всі види інженерних мереж життєво необхідні для нормального функціонування будівельного об'єкта. Основними інженерними мережами будівлі є електричні мережі малої напруги, інженерні мережі водопостачання, каналізаційні інженерні мережі.
Не хотелось бы, чтобы потом не вышло так, что инвесторам придется доплачивать за установку внешних инженерных сетей.
Есть ли новая информация по вопросу переподписания Договора ФФБ? Что говорят юристы?
13 черв 2017 09:05
Цитата "марк гросс":
Здравствуйте, братья по разуму Левого берега, пишут Вам с Правого берега. Пришло время сдачи первой Эврики, да фигВам на 3 месяца отсрочили. Как по Вашему богатому историческому опыту, на сколько любят отсрачивать /какой дом на сколько/ сдачу-заселение Те-Кто-Взял-Деньги и какие уважаемые причины нас еще ждут. Излейте печаль, поделитесь радостью. А то у нас, ждущих 20 домов, складывается ощущение, что снежный ком задержек растет...

Не надо ничего лить. Просто не ленимся читать форумы Эврики. . Я потратил неделю на сбор статистики по "звездам" в Патриотике + Дубровица. Систематизировал в файле. Кроме того обновляю данные и выкладываю файл на регулярной основе с февраля месяца. В файле есть прогноз, возможно, и по вашему дому.
Февральский прогноз //forum.domik.ua/images/orig/full/000061 3d10de1cf73787.jpg
И "свежий" июньский //forum.domik.ua/images/orig/full/000061 3c9fe35bbea47a.jpg
ПС. Таблицы можно найти на форуме Эврики 12-й дом, общая ветка, 8-й дом.
13 черв 2017 09:08
спасибо, потрясающая таблица, почти диссертация
13 черв 2017 09:20
Кто-то звонил в Аркаду?Относительно Галицкого и Дубровицы? Как обстоят дела с сертификатом и справкой об уплате?? А то полная тишина на форуме. А трубку никто не взял...
13 черв 2017 09:44
Цитата "марк гросс":
спасибо, потрясающая таблица, почти диссертация

Обновление выкладываю после процентовок. Т.е. в начале месяца.
13 черв 2017 10:52
Цитата "Шелена":
Спасибо за ответ. Правильнее будет написать письменный отказ и зарегистрировать в канцелярии?

Можете написать и письменное соглашение :jok:
Ну а так да, отказ и регистрация или заказное.
Сделал изменение к заявлению, которое раньше выкладывал, может кто надумает :otk: :winky:

Відповідь на лист, отриманий від ПАТ акціонерний комерційний банк «АРКАДА» вих. № XXXX/X від XX.XX.XXXX, щодо нової редакції правил ФФБ, яка затверджена рішенням Правління ПАТ АКБ «АРКАДА» (протокол №45).
Я, ФІО, будучи Довірителем на підставі договору № XXXXX про участь у Фонді фінансування будівництва, що укладений між мною та ПАТ АКБ «АРКАДА» від XX.XX.XXXX року, повідомляю наступне:
1. Відповідно до п.7 п.п.10 укладеного договору я НЕ даю своєї згоди на внесення змін у правила Фонду фінансового будівництва, які пов’язані із змінами та прийняттям нової редакції Правил ФФБ відповідно до рішення Правління ПАТ АКБ «АРКАДА» від 29 травня 2017 року (протокол № 45), та прошу ПАТ АКБ «АРКАДА», дотримуючись умов договору, не вносити ніяких змін та доповнень до Правил фонду без письмової згоди всіх Довірителів.
2. Зважаючи на вище зазначене, та відповідно до п.43, я НЕ даю своєї згоди на внесення змін до укладеного договору, які пов’язані із затвердженням нової редакції правил ФФБ відповідно до рішення Правління ПАТ АКБ «АРКАДА» від 29 травня 2017 року (протокол № 45).
3. Надалі, прошу ПАТ АКБ «АРКАДА» дотримуватись умов договору, а саме п.7 п.п.12, та, у відповідності до п.7 п.п.10, не вносити зміни та доповнення і, як наслідок, нових редакцій Правил ФФБ, без спливу 30-ти денного терміну та письмової згоди всіх Довірителів, позбавивши, таким чином, Довірителів права ознайомитись із змінами і можливістю надати ПАТ АКБ «АРКАДА» письмових відповідей щодо своїх прийнятих рішень.
4. Прошу надати пояснення, чому ПАТ АКБ «АРКАДА» порушила п.7 п.п.10 договору, і своїм рішенням від 29 травня 2017 року (протокол № 45) затвердила саме таку нову редакцію Правил ФФБ, не повідомивши, відповідно до п.7 п.п.12, Довірителів про заплановані зміни та доповнення до Правил ФФБ, а також не отримавши письмової згоди на це всіх Довірителів у, відведений для цього, 30-ти денний термін.
5. Прошу надіслати мені копію протоколу № 45, на підставі якого було прийнято рішення про затвердження нової редакції Правил ФФБ.

До заяви додаю:
Копію листа від ПАТ АКБ «АРКАДА» від XX.XX.XXXXр. № XXXX/X.

Заява складена на X сторінках.
13 черв 2017 11:28
:super:
13 черв 2017 11:58
Jurka, спасибо за проделанную работу! Попробуем с отказами, повлияло б только это на уже принятые правки в Правилах...
13 черв 2017 12:01
Усім доброго дня!
Сьогодні їздила в Аркаду з приводу листа "щастя".
Відразу скажу, що писала відмову, і це все було зробити не так вже й просто.
Звернулася до співробітниці банку з проханням проконсультувати мене щодо листа, на що вона попросила присісти і почекати. Повернулася до мен вже з роздрукованим новим Договором і сказала, що все що змінилося - це фраза "багатоповерхові будинки" була замінена на фразу "житлові масиви", і я повинна підписати новий договір. Я уточнила, чому відбулися зміни, на що відповіді не отримала. Далі я запитала, чи це єдині зміни і мені сказали, що так. На що я їй кажу "А як же зміни в правилах ФФБ стосовно нового визначення об'єкту будівництва?". А мені співробітник банку каже: "Я нічого не знаю, з новими правилами можете ознайомитися на першому поверсі" моя відповідь "Я вже вдома з ними ознайомилася і яким чином вони вже стали новими правилами, якщо я своєї згоди на їх зміну не давала?" На що мені співробітник Аркади відповідає:" я нічого не знаю. Правила ФФБ були змінені забудовником"
ЩО? :faceoff: перепрошую, а яким чином їх могли змінити без моєї згоди???? Від цього питання вона просто впала в ступор і мовчки на мене дивилася.
Некомпетентність працівників просто вражає. Я повідомила їй, що відмовляюся підписувати нові папери, адже не згодна змінами в Договорі та в Правилах ФФБ, і запитала, які будуть наслідки. Мені відповіли, що я не зможу здійснити наступну проплату, адже договір вже новий, а у мене буде старий, і по старому я заплатити не зможу. 6-) дурня повна
Далі мені запропонували написати заяву, що я і зробила, де написала, що не розумію, яким чином була затверджена нова редакція Правил ФФБ без моєї згоди і що я не даю згоди на будь-які зміни як в договорі, так і в Правилах. Далі процедура стандартна: мене відправили кинути заяву в скриньку на першому поверсі, я попросила покликати представника канцелярії і зареєструвати зараз мою заяву. Інша співробітниця банку сказала, що до мен ніхто не вийде, бо у них ТАКА ПРОЦЕДУРА і вхідний номер мені скажуть пізніше по телефону. Слів немає.... У Аркади якісь свої правила і процедури, які не відповідають Закону України . І як після цього можна довіряти Банку, якщо від самого початку намагалися обдурити, приховуючи усі зміни як в Договорі, так і в Правилах, а потім ще й не хотіли прийняти заяву так як належне.
Я таки домоглася того, щоб мою заяву прийняли в канцелярії, на ній поставили печать і винесли мені копію, сказавши що відповідь я отримаю через 30 днів. З розчаруванням та сумом я пішла додому. Дуже не сподобалися некомпетентні співробітники банку, які ще й обманюють.

Тепер питання до юридично компетентних відвідувачів форуму:
- Чи дійсно я не зможу здійснити наступну проплату за своїм договором, бо Аркада вже самовільно змінила Договір?
- Це правда, що Аркада вже змінила Правила ФФБ без нашої згоди чи вони просто таким чином намагаються впливати на нас і змушувати підписувати нові Договори?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .711713. . .936
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше