Подати оголошення

Жилой квартал Патриотика | Аркада | Осокорки-Северные

ЗабудовникАРКАДА
Здача ЖК2015 - 2020 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
-127з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 560.
86/15%
41/7%
127/23%
212/38%
94/17%
1. . .6163. . .936
05 лют 2015 07:49
Сьогодні на південному мосту ніхто не зламався/не попав в дтп, тому при 10-ти балах дорога в центр пуста.
05 лют 2015 08:22
Цитата "anykucherenko":

6. В договоре есть интерессный пункт, что если ставка НБУ больше 15%, то процентная ставка равна, договор + 15% учетной ставки НБУ.

Національний банк застосовуватиме жорсткішу грошово-кредитну політику. Зокрема прийнято рішення про підвищення з 6 лютого 2015 року облікової ставки з 14,0% до 19,5% річних та відповідного коригування ставок за активними та пасивними операціями Національного банку.
05 лют 2015 09:00
Вопрос для представителей Аркады: правильно ли я понимаю, что начиная с завтрашнего дня для инвесторов, которые брали кредит под 18% годовых нам нужно будет погашать проценты по кредиту в размере 18%+19,5%=37,5% годовых?!
Спасибо за более подробное разъяснение данной ситуации!!
05 лют 2015 12:23
Когда была в Аркаде то, сказали, что должны уведомить письмом об увеличении учетной ставки НБУ, но я так понимаю да. :protest:
У нас кредит, теперь ежемесячные расходы увеличатся больше чем в 2 раза.
05 лют 2015 14:01
Когда я инвестировал (декабрь), консультант в Аркаде мне говорила, "что по условиям кредитного договора при учетной ставке 15% Ваша ставка по кредиту составит 30%, что равно 15%+15%". Что меняя и отпугнуло от варианта кредита. :umnik: Но про компетентность данного специалиста ни чего говорить ни могу... Были моменты "компетентности", что меня настораживали при общении... :ne figa sebe: (Сам работаю в финансовом секторе).
05 лют 2015 14:03
Читая пункт договора о изменении ставки (фигурировал в форумах), я бы трактовал его как Учетная ставка + процент по кредиту. Цифра на выходе получается немалая...
На месте банка я бы не шел на такой рост а искал либо компромисс, либо не пересматривал пока ставку в принципе, сообщив при этом заемщикам "что временно мы не идем на повышение".

Как по мне при значительном повышении ставок у банка резко возрастает риск "проблемных кредитов" + "значительные репутационные риски" с точки зрения дальнейшего привлечения средств...

Свет бы могла пролить инсайдерская информация из этого финансового учреждения. Чем они сейчас живут и их позиция относительного развития данной ситуации. Возможно у кого то есть подобные выходы, просим поделится информацией....
05 лют 2015 14:26
Цитата "neex":
Сьогодні на південному мосту ніхто не зламався/не попав в дтп, тому при 10-ти балах дорога в центр пуста.


І жодної машини,що прибирала сніг....ЖОДНОЇ,,,,Дякую дорогому меру Клічко!!!
я виїхала 8.30 з Позняків-через мост Кірпи..ледь...ледь рухались-заносило страшнл.......до 10.15 була на Шулявці....і жодної прибиральної машини ..... :protest: :protest: :protest:
05 лют 2015 14:30
Цитата "Оленка-Оленка":


І жодної машини,що прибирала сніг....ЖОДНОЇ,,,,Дякую дорогому меру Клічко!!!
я виїхала 8.30 з Позняків-через мост Кірпи..ледь...ледь рухались-заносило страшнл.......до 10.15 була на Шулявці....і жодної прибиральної машини ..... :protest: :protest: :protest:


Возмутительно!!!! :blah: :blah: :blah: :blah: :blah:

Но не тема... :br:
05 лют 2015 14:36
Цитата "Оленка-Оленка":


І жодної машини,що прибирала сніг....ЖОДНОЇ,,,,Дякую дорогому меру Клічко!!!
я виїхала 8.30 з Позняків-через мост Кірпи..ледь...ледь рухались-заносило страшнл.......до 10.15 була на Шулявці....і жодної прибиральної машини ..... :protest: :protest: :protest:

Сьогодні Південний міст їхав тому, що ГАІ не пустило в місто фури. Так би кожен день би робили в години-пік...
05 лют 2015 14:38
Цитата "Оленка-Оленка":

І жодної машини,що прибирала сніг....ЖОДНОЇ,,,,Дякую дорогому меру Клічко!!!
я виїхала 8.30 з Позняків-через мост Кірпи..ледь...ледь рухались-заносило страшнл.......до 10.15 була на Шулявці....і жодної прибиральної машини ..... :protest: :protest: :protest:

Хоч і оффтоп, але скажіть мені, що заважало перед виїздом подивитись у вікно, потім подивитись пробки в інтернеті і спокійно поїхати на метро?
05 лют 2015 15:11
Цитата "СашаКиїв":

Хоч і оффтоп, але скажіть мені, що заважало перед виїздом подивитись у вікно, потім подивитись пробки в інтернеті і спокійно поїхати на метро?

кстати, на удивление, в метро сегодня довольно комфортно было ехать.
с тех же Позняков...
05 лют 2015 18:33
Цитата "СашаКиїв":

Хоч і оффтоп, але скажіть мені, що заважало перед виїздом подивитись у вікно, потім подивитись пробки в інтернеті і спокійно поїхати на метро?



так отож....сама б точно поїхала на метро...проте треба було подружку на роботу відвезти-бо не було жодного таксі...як кажуть-із-за дурної голови-ногам горе..(.а тут-машині)
05 лют 2015 18:35
все це не по темі...згодна!!!
то може хтось скаже в якій стадії розвитку Александрійський (10)будинок? :yes:
05 лют 2015 18:38
Цитата "neex":

Сьогодні Південний міст їхав тому, що ГАІ не пустило в місто фури. Так би кожен день би робили в години-пік...

я би в годину-пік проганяв би легкові авто (окрім таксі). фури везуть товар, вантаж - тобто виконують корисну роботу. автобуси везуть багато людей одночасно. а легковухи везуть, зазвичай, тих хто хоче лише довезти свої сідниці із комфортом. ще й чадять даремно! через таких комфортовозів в Києві і з'являються години-пік. простий приклад: якби ДАІ заборонило в години-пік іздити плитовозкам із нашого будівництва (теж габаритний транспорт), то я думаю навряд ми би такі рішення вітали.
06 лют 2015 07:44
Цитата "afryca":

я би в годину-пік проганяв би легкові авто (окрім таксі). фури везуть товар, вантаж - тобто виконують корисну роботу. автобуси везуть багато людей одночасно. а легковухи везуть, зазвичай, тих хто хоче лише довезти свої сідниці із комфортом. ще й чадять даремно! через таких комфортовозів в Києві і з'являються години-пік. простий приклад: якби ДАІ заборонило в години-пік іздити плитовозкам із нашого будівництва (теж габаритний транспорт), то я думаю навряд ми би такі рішення вітали.


Трохи нісенітницю ви кажете й якимось лівацтвом попахує. :winky: Все простіше. В цивілізованому світі давно придумали як вирішите це питання: 1) робиться полоса для громадського транспорту; 2) робиться платний в"їзд в центр міста.
06 лют 2015 07:58
Цитата "Egouar":


Трохи нісенітницю ви кажете й якимось лівацтвом попахує. :winky: Все простіше. В цивілізованому світі давно придумали як вирішите це питання: 1) робиться полоса для громадського транспорту; 2) робиться платний в"їзд в центр міста.

На Троещину выделили полосу для общественного транспорта. Кто-то у нас правила соблюдает? Может быть, единицы... Вчера ехала до Петровки 2 часа. Никакой выделенной полосы не заметила.
06 лют 2015 09:35
Цитата "anykucherenko":
Когда была в Аркаде то, сказали, что должны уведомить письмом об увеличении учетной ставки НБУ, но я так понимаю да. :protest:
У нас кредит, теперь ежемесячные расходы увеличатся больше чем в 2 раза.


Вот что указали на сайте:
"У зв’язку з підвищенням Національним банком України облікової ставки до розміру 19,5% річних, банком «АРКАДА» встановлено мораторій на застосування положень щодо зміни відсоткових ставок у Кредитних договорах та Договорах про іпотечний кредит, які були укладені з позичальниками до 27 грудня 2014 року."

У кого кредит был взять до 27.12.2014 г., у тех остается старый размер % по кредиту.
06 лют 2015 10:11
МОЛОДЦЫ!!!!! :hi:
06 лют 2015 14:29
Цитата "КОВ":


Вот что указали на сайте:
"У зв’язку з підвищенням Національним банком України облікової ставки до розміру 19,5% річних, банком «АРКАДА» встановлено мораторій на застосування положень щодо зміни відсоткових ставок у Кредитних договорах та Договорах про іпотечний кредит, які були укладені з позичальниками до 27 грудня 2014 року."

У кого кредит был взять до 27.12.2014 г., у тех остается старый размер % по кредиту.

А как ситуация у тех у кого кредит после 27/12/2014??? Поделитесь, кто знает? :call:
06 лют 2015 15:07
В нашем ЖК (1 очередь) проданы почти все однокомнатные квартиры, осталась только 1шт. в ЖК"СІВЕРЩИНА". Квартиры разбирают со скоростью света!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .6163. . .936
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше