Подати оголошення

ЖК Урловский-2 | Киевгорстрой | ул. Сортировочная, Канальная, Клеманская

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 25 173 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
117з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 17.
3/18%
0/0%
1/6%
1/6%
12/71%
1. . .9092. . .102
25 серп 2022 10:26

NataliV

Блін, я, вкладаючи свої кошти в забудову, не маю взагалі  паритись такими питаннями, мене це не має стосуватись хто замовник будівництва і т.д. Я заплатила- надайте мене моє житло в ті строки, що повідомлялись. Все!

В цій ситуації,  що склалася, дійсно варто звернутися із адвокатським запитом.

І кошти немаленькі. Саме я, наприклад, збирав їх 20 років. 

25 серп 2022 10:26

Думаю, КМБ вистоїть за будь якої погоди, все ж таки КМДА  належить 80%.

25 серп 2022 14:13

member269492

Думаю, КМБ вистоїть за будь якої погоди, все ж таки КМДА  належить 80%.

КМБ добудовує за Укрбудом, а хто буде добудовувати за КМБ? Навіть, не знаю. А ще є вірогідність, що Зеленський доручить Кушніра будувати житло переселенцям та тим, хто своє житло втратив. І тоді до нас взагалі черга не скоро дійде. 

25 серп 2022 18:44

Elvis3000

І кошти немаленькі. Саме я, наприклад, збирав їх 20 років. 

20 років збирати, 10 років чекати, 5 років робити ремонт, а там вже й пенсія та домовина...

26 серп 2022 12:55

Я також збирав декілька років, ще і борг віддаю...Думаю, КМБ має зробити заяву щодо всіх об'єктів і надати строки та умови відновлення.

27 серп 2022 04:21

NataliV

Блін, я, вкладаючи свої кошти в забудову, не маю взагалі  паритись такими питаннями, мене це не має стосуватись хто замовник будівництва і т.д. Я заплатила- надайте мене моє житло в ті строки, що повідомлялись. Все!

В цій ситуації,  що склалася, дійсно варто звернутися із адвокатським запитом.

То будете звертатися? Чи хтось на форумі має підготувати и надіслати запит?

27 серп 2022 17:18

Andrii_Seven

То будете звертатися? Чи хтось на форумі має підготувати и надіслати запит?

Якщо ви такий уважний, то це запропонувала не я, я підтримала! І, так, можу допомогти, якщо треба.

27 серп 2022 17:18

Andrii_Seven

То будете звертатися? Чи хтось на форумі має підготувати и надіслати запит?

Ви так "топите" за КМБ, шо аж гидко. Маю сумніви, що у вас взагалі є вкладення в ЖК УРЛІВСЬКИЙ2. 

27 серп 2022 20:10

NataliV

Ви так "топите" за КМБ, шо аж гидко. Маю сумніви, що у вас взагалі є вкладення в ЖК УРЛІВСЬКИЙ2. 

Да это же с отдела продаж сидит «чайка» КГС. Так жалко что лето прошло а дом не сдвинулся ни на сантиметр вперёд )) обидно до крику! И Кан и Сага и Perfect и Ковалсьская строят а один КГС с огромный количеством наград ... сидит !!! Я в шоке, если честно ! 

28 серп 2022 05:31

вся біда в тому, що "пропоную" і "підтримую" зовсім не значить "зробили"  

29 серп 2022 14:30

Andrii_Seven

вся біда в тому, що "пропоную" і "підтримую" зовсім не значить "зробили"  

Что вы конкретно можете «зробить» ? Можете предложить конкретные действия, что в ваших силах ? Чтобы ускорить процесс «будівництва» ? 

29 серп 2022 17:51

Мое предложение на стр.90 обсуждения. Но кроме перевода общения с КГС в площать письменного общения рекомендованніми письмами - других вариантов нет.

вот только в ответ снова емоции - почему мі должні писать, почему КГС не строит... 

30 серп 2022 07:26

member269492

Думаю, КМБ вистоїть за будь якої погоди, все ж таки КМДА  належить 80%.

а ВИ знаєте чого 80% належить КМДА? Поцікавьтесь детальніше :) Тут повна копія схеми Укрбуда який був 100% державний :)  Київміськбуд має у власності півбудівлі центрального офісу і 200 офісних працівників у штаті  і 20 млн. прибутку за рік :) У деяких компаній які входять до складу корпорації Київміськбуд - власність самого КИївміськбуда 0,007% :) Грошей у нього немає, вони через прокладки зразу виводять все у офшори. Я не такий оптиміст. Дуже схоже на Укрбуд та Аркаду.....

30 серп 2022 09:31

У мене нема статистики за інші компанії-забудовники, коли хто на ринку з’явився, яким олігархам-депутатам належить (сподіваюсь, всі розуміють, що в нашій країні нема "нічийого" бізнесу, особливо великого та прибуткового), як довго існує тощо. Для нас одним з факторів на користь КМБ було те, що компанія успішно/стабільно переживала зміни влади, в тому числі януковича (засилля "донецьких" на керівних/ключових посадах та "віджим" прибуткових бізнесів). Або вміло домовляються, або "слюнявлять" кому і скільки треба, але - працювали. Хочеться вірити, що переживуть і цю кризу.  

30 серп 2022 13:28

Nickkiev1

а ВИ знаєте чого 80% належить КМДА? Поцікавьтесь детальніше :) Тут повна копія схеми Укрбуда який був 100% державний :)  Київміськбуд має у власності півбудівлі центрального офісу і 200 офісних працівників у штаті  і 20 млн. прибутку за рік :) У деяких компаній які входять до складу корпорації Київміськбуд - власність самого КИївміськбуда 0,007% :) Грошей у нього немає, вони через прокладки зразу виводять все у офшори. Я не такий оптиміст. Дуже схоже на Укрбуд та Аркаду.....

Дані згідно реєстру по КМБ.

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК - ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА МІСТА КИЄВА. Кошти в більшості випадкі вносилися на КМБ.

В Укрбуд там був Укрбуд Девелопмент і він був 100% приватна власність.

Все ж таки КМБ ситуація інша.


31 серп 2022 07:50

member269492

Дані згідно реєстру по КМБ.

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК - ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА МІСТА КИЄВА. Кошти в більшості випадкі вносилися на КМБ.

В Укрбуд там був Укрбуд Девелопмент і він був 100% приватна власність.

Все ж таки КМБ ситуація інша.


Але КМБ це лише девелопер, в схемі воні не мають жодних забовьязань перед інвесторами та замовником будівництва. Девелопер - це продавец у крамниці що не відповідає ні за що  

31 серп 2022 11:49

Зато Радужный ввели в эксплуатацию.

Как раз думал или туда вложиться или в наш долгострой.

Лошара года премия моя.

01 вер 2022 05:19

Андрей Николаевич 99999

Зато Радужный ввели в эксплуатацию.

Как раз думал или туда вложиться или в наш долгострой.

Лошара года премия моя.

Та же ситуация 😁 + 1))) на самом деле, если бы они  на Урловских работали по тихонько, репутация КГС была бы на хорошем уровне, а так как они поступили, доверия и репутацию они себе испортили в край !!!

02 вер 2022 08:26

Андрей Николаевич 99999

Зато Радужный ввели в эксплуатацию.

Как раз думал или туда вложиться или в наш долгострой.

Лошара года премия моя.

Лоторея. Просто не повезло. Вы не лох. И и мы не лохи. Мы граждане страны, которая прошла 2 Майдана и которая дает по зубам сейчас оккупантам. И когда придет время, мы дадим по зубам КГС, если нужно будет. Но я надеюсь, до этого не дойдет. 

05 вер 2022 10:39

Orange7

Лоторея. Просто не повезло. Вы не лох. И и мы не лохи. Мы граждане страны, которая прошла 2 Майдана и которая дает по зубам сейчас оккупантам. И когда придет время, мы дадим по зубам КГС, если нужно будет. Но я надеюсь, до этого не дойдет. 

Интересно посмотреть даты создания тем на этом форуме с объектами КГС. ЖК Абрикосовый - 07.09.18, ЖК Радужный - 07.09.18, ЖК Уровский 1 и 2 - 09.12.17. ЖК Медовый-2 - 30.08.18. Радужный из 3-х домов сдали, остальные в пролете. 

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .9092. . .102
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше