Подати оголошення

Законопроект 5600. Налог 20% на продажу недвижимости

14 лип 2021 09:43
Інвестори новобудов звернулися з проханням до депутатів не обкладати нерухомість новими податками

Український парламент підтримав у першому читанні законопроєкт № 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень». Зокрема пропонується ввести 18% податку із доходів, отриманих від продажу третього та наступних об'єктів нерухомості протягом року. Ще одна ініціатива — 20% податку на додану вартість на перепродаж. Звільнення від оплати залишиться лише для першого постачання доступного житла та нерухомості, що будується із залученням державних коштів. Решта операцій будуть оподатковуватися ставкою в 20%.

Автори петиції піддають критиці нововведення.
Підтримати цю петицію можна за посиланням: itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/ 9547
16 лип 2021 09:25
я против!!!!!
16 лип 2021 20:28
Надо бороться против этого грабительского законопроекта, по тому, что все это приведет к удорожанию недвижимости и ляжет в итоге на плечи покупателям и инвесторам.
19 лип 2021 06:18

Надбавка к прайсу. Что значит введение НДС на недвижимость и как он изменит цены на жилье.
https://strana.ua/articles/analysis/344116-chto-znachit-vvedenie-nds-na-nedvizhimost-i-kak-on-izmenit-tseny-na-zhile.html

19 лип 2021 06:38
Надо бороться против этого грабительского законопроекта, по тому, что все это приведет к удорожанию недвижимости и ляжет в итоге на плечи покупателям и инвесторам.


А я считаю, что Зеленский - лучший президент. Мне всё нравится)))
По-сравнению с "потужно" и "остаточно", явно лучше )))

Ваш пост, не могу понять что Вам не нравится ?
19 лип 2021 10:27
Надо бороться против этого грабительского законопроекта, по тому, что все это приведет к удорожанию недвижимости и ляжет в итоге на плечи покупателям и инвесторам.

Эти "законы" были предсказуемы, как и многое другое еще до выборов два года назад. Бачили очі (чи не бачили ?),що вибирали....
20 лип 2021 21:20
Подписал. Квартиру покупать не буду. Голосовать буду однозначно за ОПЗЖ теперь.
21 лип 2021 04:14
Ну если не будете, то однозначно за ОПЗЖ )). Они уже тогда никому нужны не будут ).
21 лип 2021 09:39
А почему вам закон не нравится ? Теперь будет сложно покупать и перепродавать по 10-40 квартир ?
21 лип 2021 13:56
Цитата "Symache":
А почему вам закон не нравится ? Теперь будет сложно покупать и перепродавать по 10-40 квартир ?

Теперь будет покупать по 8-32 квартиры и перепродавать. А те, кто собирал на одну, чтобы жить в ней, будут продолжать собирать.
В итоге, продажи и объемы строительства упадут, ведь основные покупатели те, кто покупает для себя, количество рабочих мест на стройках уменьшиться, а бюджет получит еще меньше доходов, чем сейчас.
Эпитеты и ругательства в адрес "законотворцев" каждый додумает сам.
Думайте !
10 серп 2021 16:21
Поддерживаю. Главный всё-таки это конечный потребитель, а не инвестор. Но и инвестора тоже должны зарабатывать, а не платить сверх кому только пожелается. Должно быть выгодно всем сторонам тогда будет ли развитие.
05 вер 2021 14:02
Три тысячи с небольшим голосов. Странно, даже очень. Ведь в случае принятия этого законопроекта, фин.последствия коснутся практически каждого.
15 вер 2021 19:26
20 груд 2021 18:19

Верховна Рада ухвалила «ресурсний» законопроєкт: продавці нерухомості платитимуть по-новому


Законотворці дослухалися до забудовників та інвесторів первинного ринку нерухомості. У проголосованому у другому читанні «ресурсному» законопроєкті виключили запропонований раніше ПДВ для вторинного ринку. Проте у фінальній версії залишили ставку 18% доходу фізичної особи від продажу кожного третього і наступних об’єктів нерухомості протягом року. Якщо продавці зможуть документально підтвердити свої витрати на придбання об'єкта, то платитимуть відсоток державі не від суми реалізації, а з різниці між купівлею та продажем. Експерти запевняють, що на загальному рівні цін на житло такі податкові нововведення не позначаться.

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше