Вышгород, ЖК "Ярославичи", ул. Кургузова, 1а - "ДБК-4"
| Забудовник | ДБК-ЖИТЛОБУД |
| Здача ЖК | 2013 - 2015 р. |
| Планування |
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 288.
| 9/3% | ||
| 6/2% | ||
| 89/31% | ||
| 157/55% | ||
| 27/9% |
_IT_
_
Постійний користувач
156
19 грудня 2013
19 лист 2015 08:36
Похоже пора выходить на охоту.
Я конечно люблю собак, но при таких раскладах уж лучше я их, чем они меня!
Я конечно люблю собак, но при таких раскладах уж лучше я их, чем они меня!
Rorchah
Постійний користувач
137
24 травня 2014
19 лист 2015 08:38
Цитата "_IT_":Похоже пора выходить на охоту.
Я конечно люблю собак, но при таких раскладах уж лучше я их, чем они меня!
Что-то мне подсказывает, что эта проблема в один день решится очень быстро без всяких там стерилизаций и отловов...
Enot911
Старожил
722
16 березня 2015
19 лист 2015 08:41
Цитата "Rorchah":
Что-то мне подсказывает, что эта проблема в один день решится очень быстро без всяких там стерилизаций и отловов...
Будем надеяться что новый мер, и соседи-депутаты не оставят нас наедине с агрессивными животными

ВасилийР
В
Користувач
45
30 жовтня 2014
19 лист 2015 08:42
Цитата "_IT_":Похоже пора выходить на охоту.
Я конечно люблю собак, но при таких раскладах уж лучше я их, чем они меня!
Це, точно!
lokizzzz
l
Постійний користувач
133
13 жовтня 2014
19 лист 2015 09:45
Я так розумію що тут є люди які напряму спілкуються з Момотом, тому було б дуже добре організувати он-лайн конференцію з ним і мешканцями найбільшого ЖК міста для врегулювання всіх питань. Хто може взятись за такий захід, щоб заздалегідь всі бажаючі могли задати питання які їх хвилюють, впевнений що вони будуть типові і не заберуть багато часу.
igor440
i
Постійний користувач
203
25 вересня 2014
19 лист 2015 09:51
Увага!
Шановні мешканці Ярославичів!
Сьогодні уночі від 4-00 до 4-45 у нашому комплексі побували грабіжники. Двоє молодих людей ходили й оглядали з ліхтарем машини, запарковані у дворах комплексу. Особливу увагу приділяли позашляховикам та мікроавтобусам. У результаті ЯК МІНІМУМ було розбите заднє скло та украдені 4 змінні зимові шини із позашляховика, запаркованого перед 4-м підїздом 2 корпусу. Прохання усім, хто у такий час бачив щось підозріле, повідомити мені за телефоном 067 - чотири чотири чотири пять 99 один. Особливо прошу відгукнутися мешканців третього та другого підїзду корпусу №1 з вікнами на будинки 3А 3Б.
Прошу усіх терміново розповсюдити це повідомлення усім сусідам.
P.S. Не залишайте у салоні автомобіля нічого, вартого уваги грабіжників.
Шановні мешканці Ярославичів!
Сьогодні уночі від 4-00 до 4-45 у нашому комплексі побували грабіжники. Двоє молодих людей ходили й оглядали з ліхтарем машини, запарковані у дворах комплексу. Особливу увагу приділяли позашляховикам та мікроавтобусам. У результаті ЯК МІНІМУМ було розбите заднє скло та украдені 4 змінні зимові шини із позашляховика, запаркованого перед 4-м підїздом 2 корпусу. Прохання усім, хто у такий час бачив щось підозріле, повідомити мені за телефоном 067 - чотири чотири чотири пять 99 один. Особливо прошу відгукнутися мешканців третього та другого підїзду корпусу №1 з вікнами на будинки 3А 3Б.
Прошу усіх терміново розповсюдити це повідомлення усім сусідам.
P.S. Не залишайте у салоні автомобіля нічого, вартого уваги грабіжників.
igor440
i
Постійний користувач
203
25 вересня 2014
19 лист 2015 09:56
Цитата "lokizzzz":Я так розумію що тут є люди які напряму спілкуються з Момотом, тому було б дуже добре організувати он-лайн конференцію з ним і мешканцями найбільшого ЖК міста для врегулювання всіх питань. Хто може взятись за такий захід, щоб заздалегідь всі бажаючі могли задати питання які їх хвилюють, впевнений що вони будуть типові і не заберуть багато часу.
У нас на разі є депутат міськради, і вирішення питань комплексу - його зобовязання. І я знаю, що він працює над цими питаннями, і спілкується із мером.
ВасилийР
В
Користувач
45
30 жовтня 2014
19 лист 2015 11:30
А наши консьержи, спят, а служба идет?
Гости приезжали несколько раз на этой и той недели, так их даже никто не спрашивал кто Вы и к кому, заходи и выходи кто хочет.
Гости приезжали несколько раз на этой и той недели, так их даже никто не спрашивал кто Вы и к кому, заходи и выходи кто хочет.
lokizzzz
l
Постійний користувач
133
13 жовтня 2014
19 лист 2015 12:48
Цитата "igor440":
У нас на разі є депутат міськради, і вирішення питань комплексу - його зобовязання. І я знаю, що він працює над цими питаннями, і спілкується із мером.
я думаю що ініціативна група повинна складатись не з 1 людини. тому якщо тут аудиторія буде пасивною щодо організації зустрічі з мером, сам займусь цим питанням через голову РДА. Треба знати про що спілкуються, задовольняє предмет розмови більшість жильців і т.д. Є там питання про собак, сміття і т.д.
vwer
Постійний користувач
180
16 липня 2014
19 лист 2015 14:10
Цитата "igor440":Увага!
Шановні мешканці Ярославичів!
Сьогодні уночі від 4-00 до 4-45 у нашому комплексі побували грабіжники. Двоє молодих людей ходили й оглядали з ліхтарем машини, запарковані у дворах комплексу. Особливу увагу приділяли позашляховикам та мікроавтобусам. У результаті ЯК МІНІМУМ було розбите заднє скло та украдені 4 змінні зимові шини із позашляховика, запаркованого перед 4-м підїздом 2 корпусу. Прохання усім, хто у такий час бачив щось підозріле, повідомити мені за телефоном 067 - чотири чотири чотири пять 99 один. Особливо прошу відгукнутися мешканців третього та другого підїзду корпусу №1 з вікнами на будинки 3А 3Б.
Прошу усіх терміново розповсюдити це повідомлення усім сусідам.
P.S. Не залишайте у салоні автомобіля нічого, вартого уваги грабіжників.
А вы на охраняемой парковке свои корыта оставляйте, а не на тротуарах и газонах.
vwer
Постійний користувач
180
16 липня 2014
19 лист 2015 14:14
Цитата "ВасилийР":А наши консьержи, спят, а служба идет?
Гости приезжали несколько раз на этой и той недели, так их даже никто не спрашивал кто Вы и к кому, заходи и выходи кто хочет.
Нужно ставить вопрос, что никто в подъезд войти не может кроме жителя подъезда, либо без сопровождения жителя подъезда. Иначе все эти консьержи до одного места!
А еще нужен забор по периметру комплекса и круглосуточная охрана с видеонаблюдением. Вышки с автоматчиками были бы еще очень эффективны. Шутка!))
vwer
Постійний користувач
180
16 липня 2014
19 лист 2015 14:22
Цитата "Rorchah":
Что-то мне подсказывает, что эта проблема в один день решится очень быстро без всяких там стерилизаций и отловов...
Еще раз! Стерилизация не решает проблему бродячих собак. После стерилизации их отпускают туда же, добавляя, как бы невзначай, еще несколько взрослых особей. Как бы вам не нравились собачки, но только их тотальное уничтожение может спасти ситуацию. Хотя у нас под окнами инкубатор диких собак - гаражный поселок. Никакая стерилизация там точно не поможет.
sosedi
s
Користувач
61
10 листопада 2013
19 лист 2015 16:24
[quote="igor440"]Увага!
Шановні мешканці Ярославичів!
Сьогодні уночі від 4-00 до 4-45 у нашому комплексі побували грабіжники. Двоє молодих людей ходили й оглядали з ліхтарем машини, запарковані у дворах комплексу. Особливу увагу приділяли позашляховикам та мікроавтобусам. У результаті ЯК МІНІМУМ було розбите заднє скло та украдені 4 змінні зимові шини із позашляховика, запаркованого перед 4-м підїздом 2 корпусу. Прохання усім, хто у такий час бачив щось підозріле, повідомити мені за телефоном 067 - чотири чотири чотири пять 99 один. Особливо прошу відгукнутися мешканців третього та другого підїзду корпусу №1 з вікнами на будинки 3А 3Б.
Прошу усіх терміново розповсюдити це повідомлення усім сусідам.
P.S. Не залишайте у салоні автомобіля нічого, вартого уваги грабіжників. Над першим підїздом корпусу 1, десь на 19-20 поверсі, встановлена камера. Спробуйте знайти її власника. Можливо, вона допоможе!
Шановні мешканці Ярославичів!
Сьогодні уночі від 4-00 до 4-45 у нашому комплексі побували грабіжники. Двоє молодих людей ходили й оглядали з ліхтарем машини, запарковані у дворах комплексу. Особливу увагу приділяли позашляховикам та мікроавтобусам. У результаті ЯК МІНІМУМ було розбите заднє скло та украдені 4 змінні зимові шини із позашляховика, запаркованого перед 4-м підїздом 2 корпусу. Прохання усім, хто у такий час бачив щось підозріле, повідомити мені за телефоном 067 - чотири чотири чотири пять 99 один. Особливо прошу відгукнутися мешканців третього та другого підїзду корпусу №1 з вікнами на будинки 3А 3Б.
Прошу усіх терміново розповсюдити це повідомлення усім сусідам.
P.S. Не залишайте у салоні автомобіля нічого, вартого уваги грабіжників. Над першим підїздом корпусу 1, десь на 19-20 поверсі, встановлена камера. Спробуйте знайти її власника. Можливо, вона допоможе!
Serros
Постійний користувач
489
09 лютого 2014
23 лист 2015 07:04
Цитата "igor440":Увага!
Шановні мешканці Ярославичів!
Сьогодні уночі від 4-00 до 4-45 у нашому комплексі побували грабіжники. Двоє молодих людей ходили й оглядали з ліхтарем машини, запарковані у дворах комплексу. Особливу увагу приділяли позашляховикам та мікроавтобусам. У результаті ЯК МІНІМУМ було розбите заднє скло та украдені 4 змінні зимові шини із позашляховика, запаркованого перед 4-м підїздом 2 корпусу. Прохання усім, хто у такий час бачив щось підозріле, повідомити мені за телефоном 067 - чотири чотири чотири пять 99 один. Особливо прошу відгукнутися мешканців третього та другого підїзду корпусу №1 з вікнами на будинки 3А 3Б.
Прошу усіх терміново розповсюдити це повідомлення усім сусідам.
P.S. Не залишайте у салоні автомобіля нічого, вартого уваги грабіжників.
Это их стекло, я так понимаю уже 5й день как лежит во дворе, убрать слабо?
ТТТТТТ
Постійний користувач
369
29 січня 2014
24 лист 2015 16:58
Цитата "lokizzzz":Я так розумію що тут є люди які напряму спілкуються з Момотом, тому було б дуже добре організувати он-лайн конференцію з ним і мешканцями найбільшого ЖК міста для врегулювання всіх питань. Хто може взятись за такий захід, щоб заздалегідь всі бажаючі могли задати питання які їх хвилюють, впевнений що вони будуть типові і не заберуть багато часу.
Гарна ініціатива. Підтримую.
Enot911
Старожил
722
16 березня 2015
27 лист 2015 18:15
Как же у нас все печально с парковой 😁 многие паркуются думая только о себе, занимая по полтора места, неужели так сложно подумать о соседях?!!
Может кто-то знает, у нас когда-то нанесут разметку?!
P.S на фото ланос, закрыл паркоместо, сначало показалось что он занял место для кого-то, но оказалось, что человек просто не хотел чтобы его "блокировали" и таим образом, глупым, решил этот вопрос
Может кто-то знает, у нас когда-то нанесут разметку?!
P.S на фото ланос, закрыл паркоместо, сначало показалось что он занял место для кого-то, но оказалось, что человек просто не хотел чтобы его "блокировали" и таим образом, глупым, решил этот вопрос
ТТТТТТ
Постійний користувач
369
29 січня 2014
30 лист 2015 12:44
Цитата "Enot911":Как же у нас все печально с парковой 😁 многие паркуются думая только о себе, занимая по полтора места, неужели так сложно подумать о соседях?!!
Может кто-то знает, у нас когда-то нанесут разметку?!
P.S на фото ланос, закрыл паркоместо, сначало показалось что он занял место для кого-то, но оказалось, что человек просто не хотел чтобы его "блокировали" и таим образом, глупым, решил этот вопрос
А будет еще веселей, когда заселяться два новых дома!
Места для парковки у них совсем нет!
Enot911
Старожил
722
16 березня 2015
30 лист 2015 12:46
Цитата "ТТТТТТ":
А будет еще веселей, когда заселяться два новых дома!
Места для парковки у них совсем нет!
разметка хоть немного, но улучшила бы ситуацию... паркуются как попало

Serros
Постійний користувач
489
09 лютого 2014
30 лист 2015 15:28
Цитата "Enot911":
разметка хоть немного, но улучшила бы ситуацию... паркуются как попало![]()
А особенно низкоуровневая разметка мозга...
_IT_
_
Постійний користувач
156
19 грудня 2013
30 лист 2015 15:39
Цитата "Serros":
А особенно низкоуровневая разметка мозга...
Не понимаю людей...
Писал про парковку около гаражей - все так же 3 машины там...
1) жалко 300грн в мес?
2) Лень свою оППу 5 минут домой пронести??
Еще варианты?
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше