Подати оголошення

Вибори Президента України 2019

Вибори Президента України 2019 (раунд 2)
Можна вибрати 2 варіанта відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 670.
113/17%
424/63%
23/3%
39/6%
32/5%
39/6%
1. . .79. . .129
18 лют 2019 11:25
Ну я надеюсь все понимают, что Зеленский - это Коломойский. Думаете Коломойский вам нареформирует?
18 лют 2019 11:57
Він вже ФК Дніпро нареформував
18 лют 2019 11:58
Как и приват.
18 лют 2019 12:59
Как и МАУ
18 лют 2019 13:21
Цитата "gorillochka":
Не розпиляйтесь, результати голосування говорять про себе.
Всі прекрасно бачить чим ви займаєтеся.
За падіння курсу гривні (зп, пенсії, купівельна спроможність) подякуйте януковичу і ко, який спалив ЗВР, вліз в борги.
А за перші прибутки банківської системи з 2013, постійний, хоч і не такий як би хотілося, ріст ВВП, переорієнтацію на європейський ринок, ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ, відновлення інфраструктури, ріст ЗВР, приход іноземних інвесторів подякуйте Порошенка.
Про тарифи: тарифи мають бути ринкові і крапка. Совок показав чим закінчується планова і повністю керована економіка та і соціалізм в тому вигляді.
Заробітна плата буде рости і тарифи будуть не такими страшними, головне продовжувати хоча б в такому ж дусі.
Порошенко перший президент який співпрацює з МВФ, Європейським і Світовим банком найтриваліше, а значить реформування і обіцянки проводяться.
Надіюсь в 2 каденції він зробить внесок в ринки землі та енергетики; дореформують медицину до страхової; приведуть армію до стандартів НАТО; отримають карту дій до ЄС і НАТО.
А мова і віра - окрема і дуже важлива перемога України, це важливіше за будь-який холодильник.



То високі ,непосильні тарифи це добре? Люди не можуть розрахуватися зі своєї пенсії за газ,в рази зросли комунальні платежі!!!ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ,внаслідок якої вмирають села,так як закрилися садочки,школи,сільські ради медичні пункти,районні лікарні!!!Повне знечтоження людей і зубожіння! Та це катастрофа,а не здобутки вашого президента!
Надіюсь,що 2 каденції НЕ БУДЕ!!!!
Літні люди не можуть ліки купити,елементрано ,від тиску,хліб купують четвертинкою, То ЦЕ ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ????а ви пишите ,що холодильник не важливо,а мова і віра!!!Якесь знущання!
18 лют 2019 13:37
Сам себе задал вопрос, сам на него и ответил. "При каком Президенте мы были богатые, свободные и счастливые ?" - ни при каком. Может поискать виновника в другом месте, например в зеркале ?
18 лют 2019 13:45
Цитата "moda":



То високі ,непосильні тарифи це добре? Люди не можуть розрахуватися зі своєї пенсії за газ,в рази зросли комунальні платежі!!!ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ,внаслідок якої вмирають села,так як закрилися садочки,школи,сільські ради медичні пункти,районні лікарні!!!Повне знечтоження людей і зубожіння! Та це катастрофа,а не здобутки вашого президента!
Надіюсь,що 2 каденції НЕ БУДЕ!!!!
Літні люди не можуть ліки купити,елементрано ,від тиску,хліб купують четвертинкою, То ЦЕ ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ????а ви пишите ,що холодильник не важливо,а мова і віра!!!Якесь знущання!


Платіть як в європі 40% податків. Зарплата мала? Вчітся, заробляйте більше. Ніхто не платить, не можу знайти роботу ? Спробуйте. Робіть кращі товари, конкурентно спроможні. За який шиш їм пенсії платить ? Я на пенсію взагалі не розраховую, хоч податки і плачу, навіщо це мені ?
18 лют 2019 13:58
Зубожіння😂😂😂
18 лют 2019 14:00
Такі тролі зара такі <:( <:(
18 лют 2019 14:02
Села вимирають не через децентралізацію, а через муdakiv, яких самі пообирали на місцевих виборах
18 лют 2019 14:06
За кіло гречки, не зважаючи на майбутне своїх синів та внуків. Туда їм і дорога.
18 лют 2019 14:08
А куди баба Юля поділась, вона ж має стати президентом згідно усіх "опитувань", невже ніхто не хоче від неї дешевого газу ?
Навіть серед інвесторів, у яких буде природній газ в будинку, теж нема її електорату ?
18 лют 2019 14:18
За столь короткий промежуток президенства Порошенко, Украина получила Безвиз, Возрожденную и боеспособную армию, Томос, Реформы (не все, потому что все не возможно провести за 5 лет), Остановили российскую армию при нападении на нашу страну на Донбассе, Курс на ЕС и НАТО прописанный в Конституции, Деолигархизацию (снижение влияния Ахметова, Коломойского, Пинчука и других олигархов) и многое другое менее значимые, но существенные изменения.
Буду голосовать и дальше за Порошенко, потому что только с таким президентом можно войти в ЕС и стать полноправным членом НАТО. С "Зе" точно такого мы не достигнем, мозги у "Зе" не способны так глобально мыслить, как это делает Порошенко.
18 лют 2019 14:25
А по сути отобрать право голоса всем старше 60 - ти.
18 лют 2019 15:06
Цитата "hello_world":


Платіть як в європі 40% податків. Зарплата мала? Вчітся, заробляйте більше. Ніхто не платить, не можу знайти роботу ? Спробуйте. Робіть кращі товари, конкурентно спроможні. За який шиш їм пенсії платить ? Я на пенсію взагалі не розраховую, хоч податки і плачу, навіщо це мені ?


Сподіваюсь ви саме так і робите! Скільки відсотків вам платять,бо ви тут справно відповідаєте за 2-3 хв.після кожного нового повідомлення на цьому форумі.ви і ще декілька швондерів.На голосування на даному ресурсі можна не орієнтуватися.То вам так хотілося б,а не є насправді!
18 лют 2019 15:10
Цитата "moda":


Сподіваюсь ви саме так і робите! Скільки відсотків вам платять,бо ви тут справно відповідаєте за 2-3 хв.після кожного нового повідомлення на цьому форумі.ви і ще декілька швондерів.На голосування на даному ресурсі можна не орієнтуватися.То вам так хотілося б,а не є насправді!


😂😂😂 класична зрада😂😂😂
18 лют 2019 15:15
Цитата "moda":



То високі ,непосильні тарифи це добре? Люди не можуть розрахуватися зі своєї пенсії за газ,в рази зросли комунальні платежі!!!ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ,внаслідок якої вмирають села,так як закрилися садочки,школи,сільські ради медичні пункти,районні лікарні!!!Повне знечтоження людей і зубожіння! Та це катастрофа,а не здобутки вашого президента!
Надіюсь,що 2 каденції НЕ БУДЕ!!!!
Літні люди не можуть ліки купити,елементрано ,від тиску,хліб купують четвертинкою, То ЦЕ ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ????а ви пишите ,що холодильник не важливо,а мова і віра!!!Якесь знущання!


Какая разница какие тарифы, если 80% получают субсидию, остальным 20% в виду норм доходов на нее все равно. Нет денег на коммуналку - оформляйте субсидию. В больницах наконец-то появились бесплатные лекарства и, что еще важнее, общедоступные списки о их наличии и количестве в конкретной больнице.

Так что не нужно тут сказки рассказывать про абстрактных голодающих пенсионеров. Если вы таких знаете - давайте конкретные фамилии, контакты, я лично возьму над ними шефство и буду оплачивать комуналку. Только конкретно - вот Иванов И.И., у него 30 лет стажа на заводе или колхозе, пенсия 2000 из них он 1000 отдает на коммуналку, 500 на лекарства, на остальное голодает, субсидию не получает (почему?). Аргументы типа сынок-наркоман отбирает часть пенсии и поэтому ее не хватает - не принимаются, значит такого вырастили и должны за это нести ответственность и страдать.

Про села тоже не нужно ля-ля, где есть хозяин - там работы полно и порядок. Сколько езжу по стране - полей в бурьянах ни разу не встречал. Поинтересуйтесь сколько за сезон зарабатывает комбайнер или тракторист. Где вороватая алкашня - там бардак и разруха. Так и должно быть.

У меня претензия к реформированию судебной системы, можно было бы поактивней. А так все ок, двигаемся в правильном направлении по всем фронтам, по моему мнению.
18 лют 2019 15:24
Цитата "moda":


Сподіваюсь ви саме так і робите! Скільки відсотків вам платять,бо ви тут справно відповідаєте за 2-3 хв.після кожного нового повідомлення на цьому форумі.ви і ще декілька швондерів.На голосування на даному ресурсі можна не орієнтуватися.То вам так хотілося б,а не є насправді!


Тільки сьогодні я таким як ви виділив трохи часу,бо заділо за живе.
18 лют 2019 16:05
24% хочуть бачити президентом України людину яка ні одного дня не була в політиці. І це при тому що у нас на сході війна, тому це зовсім не смішно.
Нагадаю, що Зеленській вже двічі вибачався перед Кадировим за свої жарти, які ще можуть бути коментарі після цього?

Ще яка ж наївність про домовленість з РФ за раптовий мир. Мінські угоди це і є домовленість, ви бачите як вони їх виконують? Коли були перемови в Мінську, то чахлик створив такий шантаж за Дебальцеве, що Зеленський би там тричі всрався б.

Вчить історію рідної країни, тоді більше дізнаєтесь про те, скільки вже було домовленостей з московією і чим це завжди закінчувалось.
18 лют 2019 16:26
hello_world согласен почти со всем что пишите,респект! Просто в шоке от некоторых симпатиков Зеленского...Пишут "он будет то и то",кто будет??? Вы думаете что ему реально Коломойский даст хоть "кусочек" власти? Он (Зеленский) не его персонаж из сериала ,он уже давно долларовый миллионер,я не к тому что это плохо,но думать что типа "ему близки проблемы простого народа" просто смешно
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .79. . .129
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше