Подати оголошення

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .143145. . .149
01 жовт 2023 14:54

Kyivlyanochka

Кто знает, что будет слева от первого дома нашего ЖК? Была небольшая автостоянка, теперь пустая площадь. Вопрос, что это? Новый дом вклепают или ещё что-то

Київрада продає земельну ділянку площею 0,3053 га по вул. Райдужна, 1а під автостоянку із стартовою ціною 9606000 грн. Перший аукціон не відбувся в зв'язку з відсутністю бажаючих. https://prozorro.sale/auction/LSE001-UA-20230725-38249/

01 жовт 2023 14:54

INV1080

Не хвилюйтесь, вам не буде куди її, ту шафу нести! Да і часу не буде, бо буде банкрутство і ви по судам будите бігать з вашим супер інвестиційним договором. А комуналка якщо що за однушку до 500грн в місяць. Ось в порахуйте ціну вашого ризику! І ще якщо ви думаєте що КМБ вам щось винні, ви помиляєтесь, як і всі забудовники вважають коли ти гроші вже заплатив це твоя проблема, це організація з чиновників які отримують зарплатню і ще щось крім цього. Мені не відповідайте, не маю бажання щось комусь доказувати. Бажаю успіху!

Скажіть будь ласка, а якщо у вас на руках буде свідоцтво на право власності, що далі, куди в з ним будете іти?! Ви знаєте скільки коштує 1 кВт на квартиру, дуже і дуже немалі гроші!, я вже не кажу про 5-10 кВт, про трансформаторну підстанцію та інше, ви за це будете платити самі? Якщо так тоді вам треба бути викласти чималі кошти щоб це зробити, не впевнений що ви це будете робити!!! Я вже не кажу про інше, яке вкрай життєво важливе для проживання у своїй квартирі. Не можливо жити і щось робити в квартирі без світла, опалення, водопостачання, каналізації тощо. Дуже добре що у вас буде свідоцтво, а що далі???!!! А далі інвестора і ви викладете дуже немалі гроші щоб привести все до ладу, я вже не кажу про складність цього всього зробити, про час, нерви, гроші та ще дуже багато чого!! КМБуду ми за це все заплатили, тому хай він думає звідки взяти тепер наші гроші і зробити так як ними було прописано в їхній технічній документації. А так - нотаріусу заплати, ЖЕКу потім теж заплати щомісячно незрозуміло за що , іншим теж потім потрібно заплатити дуже немалі додаткові гроші за те щоб квартира була життєздатна -  вони всі в шоколаді і тільки чекають щоб ми їм несли гроші і чим більше тим краще, а ми інвестори тільки де і в чому?! Неправильно це все і не по людські, так не повинно бути!

01 жовт 2023 14:54

INV1080

Не хвилюйтесь, вам не буде куди її, ту шафу нести! Да і часу не буде, бо буде банкрутство і ви по судам будите бігать з вашим супер інвестиційним договором. А комуналка якщо що за однушку до 500грн в місяць. Ось в порахуйте ціну вашого ризику! І ще якщо ви думаєте що КМБ вам щось винні, ви помиляєтесь, як і всі забудовники вважають коли ти гроші вже заплатив це твоя проблема, це організація з чиновників які отримують зарплатню і ще щось крім цього. Мені не відповідайте, не маю бажання щось комусь доказувати. Бажаю успіху!

І ще. Ці дома вже здані КМБудом і звичайно їм необхідно щоб всі інвестори підписали Акти і основний договір на свої квартири, тому що після цього на 100 відсотків КМБ передасть ці будинки ЖЕКу, а потім КМБ забуде про суттєві недоліки які не зроблені по цим будинкам та про інвесторів взагалі . Підписали, були згодні, тепер вперед, а КМБ тут вже ні до чого! Так що треба сто раз подумати, перед тим як підписувати Акт та договір основний- я наприклад подумаю двісті разів перед тим як підпишу. І взагалі я не розумію , як можна підписати Акт, якщо недоліків дуже багато! 

01 жовт 2023 14:54

Что б не было такой ситуации, что кмб ничего не должен, мы должны собраться вместе,  нанять матерого юриста, и подать все вместе  на них в суд. Только так..И через суд их вывести на чистую воду, плюс огласка в медиа, плюс давление  через мера- комунальная контора.

01 жовт 2023 18:01

Інвестор 111

Скажіть будь ласка, а якщо у вас на руках буде свідоцтво на право власності, що далі, куди в з ним будете іти?! Ви знаєте скільки коштує 1 кВт на квартиру, дуже і дуже немалі гроші!, я вже не кажу про 5-10 кВт, про трансформаторну підстанцію та інше, ви за це будете платити самі? Якщо так тоді вам потрібно буде викласти чималі кошти, щоб це зробити, не впевнений, що ви це будете робити!!! Я вже не кажу про інше, яке вкрай проживання життєво важливе для вашої квартири. Не можливо жити і щось робити в квартирі без світла, опалення, водопостачання, каналізації тощо. Дуже добре що у вас буде свідоцтво, а що далі???!!! А далі інвестора і ви викладете дуже немалі гроші щоб привести все до ладу, я вже не кажу про складність цього всього зробити, про час, нерви, гроші та ще дуже багато чого!! КМБуду ми за це все заплатили, тому хай він думає звідки взяти тепер наші гроші і зробити так, як вони були прописані в їхній технічній документації. А так - нотаріусу заплати, ЖЕКу потім теж заплати щомісячно незрозуміло за що , інакше теж потім потрібно заплатити дуже немалі додаткові гроші за те, щоб квартира була життєздатна - вони всі в шоколаді і тільки чекають, щоб ми їм несли гроші і чим більше тим краще, а ми інвестори тільки де і в чому?! Неправильно це все і не по-людськи, так не повинно бути!

повністю вас підтримую. Якщо КМБ так затягує з аудітом чи можуть інвестори жк Райдужний подати колективний позив на КМБ. Комунікації то 30-40 відсотків від загальної суми інвестування. Вони вкрали наші гроші. Якщо це комунальне підприємство то нехай шукають кошти добудувати, або сідають.

02 жовт 2023 08:10

Pri555

повністю вас підтримую. Якщо КМБ так затягує з аудітом чи можуть інвестори жк Райдужний подати колективний позив на КМБ. Комунікації то 30-40 відсотків від загальної суми інвестування. Вони вкрали наші гроші. Якщо це комунальне підприємство то нехай шукають кошти добудувати, або сідають.

Звичайно хай шукають наші гроші та беруть їх там , куди вони їх діли. Я підписувати Акт і договір основний буду лише тоді, коли буде хочаб необхідне опалення, водопостачання та електропостачання згідно з вимогами технічної документації КМБуда на будинок та квартиру.

02 жовт 2023 14:29

Инвестор 111

Звичайно хай шукають наші гроші та беруть їх там , куди вони їх діли. Я підписувати Акт і договір основний буду лише тоді, коли буде хочаб необхідне опалення, водопостачання та електропостачання згідно з вимогами технічної документації КМБуда на будинок та квартиру.

про всяк випадок передивіться договір купівлі. Бо там може бути такий пункт, що інвестор (чи покупець) зобовязаний у термін ХХХ прийняти квартиру. А якщо не прийме, то КМБ може виставити її на продаж і повернути гроші у гривні інвестору (покупцю). 

03 жовт 2023 12:31

Andrii_Seven

про всяк випадок передивіться договір купівлі. Бо там може бути такий пункт, що інвестор (чи покупець) зобовязаний у термін ХХХ прийняти квартиру. А якщо не прийме, то КМБ може виставити її на продаж і повернути гроші у гривні інвестору (покупцю). 

Ні, там написано зовсім по іншому . То, що Ви написали, стосується іншого. Читайте уважно договір.

03 жовт 2023 12:31

Pri555

повністю вас підтримую. Якщо КМБ так затягує з аудітом чи можуть інвестори жк Райдужний подати колективний позив на КМБ. Комунікації то 30-40 відсотків від загальної суми інвестування. Вони вкрали наші гроші. Якщо це комунальне підприємство то нехай шукають кошти добудувати, або сідають.

Король ( кмб) голий зрозумійте. Через деякий час ( після аудиту) з великою імовірністю буде розпочата або процедура банкрутства або якась реорганізація. Вони зараз вже не скривають що дороблювати нема кому. Хто розумніший, той оформить право власності, а хто принциповий буде потім через суди доказувати що він власник

04 жовт 2023 08:24

_галина_

Король ( кмб) голий зрозумійте. Через деякий час ( після аудиту) з великою імовірністю буде розпочата або процедура банкрутства або якась реорганізація. Вони зараз вже не скривають що дороблювати нема кому. Хто розумніший, той оформить право власності, а хто принциповий буде потім через суди доказувати що він власник

Що Вам дасть основний договір в випадку банкрутства кмб? Можливість перепродажу "з документами" довірливим людям? Бо від того є у "розумних" документи чи немає - будинки придатними до ремонтів та життя не стануть. Чи Ви готові вносити ще припустимо по 20 тис доларів для усунення недоліків банкрута? 

04 жовт 2023 08:24

Да, тяжело и страшно представить, что будет когда КГС обьявят банкротом,  десятки недостроенных ЖК, десятки тысяч квартир неполученных, а что потом остается делать обманутым людям...

04 жовт 2023 08:25

Раніше був зареєстрований на форумі, але не памятаю доступи, тому створив новий аккаунт. Інвестор Жк райдужний.


На рахунок всієї ситуація моя позиція така. Найголовніша проблема те, що немає ТП і буде тимчасова схема на який час ітд. це буде не відомо. Але враховуючи реалії Києва багато будинків є які живуть на тимчасових схемах вже по 10 років. Але це не найкраща ситуація і тут треба якось добиватись свого, щоб ТП була своя.


По каналізації і опаленню: вчора був на обєкті, біля 3 будинку будуть закопувати останню частину теплотраси. В УК Райдужний звонив, сказали, що тестування теплотраси було, каналізацію до наступної неділі підключать.  Питання теплотраси і каналізації надважилве, бо якщо їх не буде, то питання ТП можна і не піднімати. 


Також телефонував до жіночки яка в 2 будинку ключами завідує. Сказала, що перші 100 людей зможуть на ремонт заходити після підписання права власності. Кажу яка ситуація по комунікаціям каже в КМБ і УК телефонуйте). Ключів від квартири як не було так і немає, квартира просто відкрита, але то вже не суттєва проблема, враховуючи те що маємо


З Юридичного відділу звонили, сказали що можна оформлювати право власності. Поки на 100% не знаю як бути, бо відчуття двоякі. Розумію, що на тимчасовій схемі, можна жити, але на скільки ефективно не розумію. 


Є досвід інвестування в ЖК Каховська від КМБ. Теж було багато проблем, але по троху їх тяп-ляп доробили. Сказати що заводолений повністю, то ні, але вже як є)



04 жовт 2023 11:16

👍

04 жовт 2023 12:28

_галина_

Король ( кмб) голий зрозумійте. Через деякий час ( після аудиту) з великою імовірністю буде розпочата або процедура банкрутства або якась реорганізація. Вони зараз вже не скривають що дороблювати нема кому. Хто розумніший, той оформить право власності, а хто принциповий буде потім через суди доказувати що він власник

Пока не поздно, включите мозги! А то будете зимой отапливать квартиры ДРОВАМИ!(люди так живут уже несколько лет) Как инвесторы жк Панорама Сити (бывший жк Демеевский квартал)  А электричество получать по временной схеме и по промтарифу

04 жовт 2023 12:29

gregplitt

Раніше був зареєстрований на форумі, але не памятаю доступи, тому створив новий аккаунт. Інвестор Жк райдужний.


На рахунок всієї ситуація моя позиція така. Найголовніша проблема те, що немає ТП і буде тимчасова схема на який час ітд. це буде не відомо. Але враховуючи реалії Києва багато будинків є які живуть на тимчасових схемах вже по 10 років. Але це не найкраща ситуація і тут треба якось добиватись свого, щоб ТП була своя.


По каналізації і опаленню: вчора був на обєкті, біля 3 будинку будуть закопувати останню частину теплотраси. В УК Райдужний звонив, сказали, що тестування теплотраси було, каналізацію до наступної неділі підключать.  Питання теплотраси і каналізації надважилве, бо якщо їх не буде, то питання ТП можна і не піднімати. 


Також телефонував до жіночки яка в 2 будинку ключами завідує. Сказала, що перші 100 людей зможуть на ремонт заходити після підписання права власності. Кажу яка ситуація по комунікаціям каже в КМБ і УК телефонуйте). Ключів від квартири як не було так і немає, квартира просто відкрита, але то вже не суттєва проблема, враховуючи те що маємо


З Юридичного відділу звонили, сказали що можна оформлювати право власності. Поки на 100% не знаю як бути, бо відчуття двоякі. Розумію, що на тимчасовій схемі, можна жити, але на скільки ефективно не розумію. 


Є досвід інвестування в ЖК Каховська від КМБ. Теж було багато проблем, але по троху їх тяп-ляп доробили. Сказати що заводолений повністю, то ні, але вже як є)



Каховский сдали очень давно. Когда квартиры продавались. И даже тогда были огромные задержки по вводу в эксплуатацию комплексов. Поэтому сравнение абсолютно не актуально 

05 жовт 2023 07:11

А є тут хтось, хто оформив право власності? Які далі дії?

05 жовт 2023 07:11

superetandar

Каховский сдали очень давно. Когда квартиры продавались. И даже тогда были огромные задержки по вводу в эксплуатацию комплексов. Поэтому сравнение абсолютно не актуально 

Так я і не порівнюю, я просто кажу, що є досвід інвестування. Але цей досвід теж не супер і те що обіцяв КМБ вони не все зробили. 

06 жовт 2023 06:40

Нема сенсу щось підписувать з управляючой компанієй, так як єлектрики у нас нема і не буде, пока самі не скинемся і не построїм підстанцію, для якої до речі там і місця немає...Тим більше шо ця компаха від  КМБ-ду...

06 жовт 2023 14:25

ХМЛ

Нема сенсу щось підписувать з управляючой компанієй, так як єлектрики у нас нема і не буде, пока самі не скинемся і не построїм підстанцію, для якої до речі там і місця немає...Тим більше шо ця компаха від  КМБ-ду...

Хто підписав основний договір - хай і скидаються. Адже підписанням вони підтвердили, що їх все влаштовує. І вони вступають в право власності в том стані який є, в тч без ТП. А інші інвестори чекають виконання всіх робіт від забудовника кмб, бо вже йому все оплатили.

07 жовт 2023 08:23

Посчитаем, сколько раз руководство курво нас обманула( другое слово тут должно быть) со сроками здачи- заселения, вспомним слова  Кушнира куда посылать инвесторов, слова вицепрез дента" зачем вы нам деньги принесли", ответ комиссии Киеврады...никто них не собирается делать..


Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .143145. . .149
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше