Подати оголошення

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .130132. . .148
27 квіт 2023 05:41

Віка Б

цікаве становище. анонімна. автор чого соромиться? Комусь вигідно кинути лайна на кушніра і кмб? Може, хто хоче зайняти його місце і собі отримати літаки і рахунки за кордоном?

НАБУ запросило усі документи у КМДА, щодо докапіталізації холдингу Київміськбуд на 1,3 млрд. грн. Так, що це вже не жовта преса і анонімність автора тут не до чого. Мені і на..уй не надо ваші літаки, нехай здасть інвесторам будинок, який обіцяли ще на прикінці 20 року. Війни ще не було. Якщо дійсно у запису його слова що під час війни можно здавати  будівлі без фасаду та всього іншого і ви його захищаєте то ідіть разом з ним в напрямку російського корабля.

28 квіт 2023 09:46

Pri555

На бізнес.юа стаття Київміськбуд банкрот, конкретно ЖК Радужний будуть пропонувати оформити право власності, без комунікацій. Це приблизно 40 відсотків віз загальної вартості. По типу нехай інвестори за свої гроші самі роблять та підключають. Я поняв одне, що всі ті вводи в експлуатацію це профанація. Ніхто не володіє крім забудовника інформацією про стан робіт по мережам. Які у кого думки з цього приводу. Підписуємо право власності і фінансуємо за свої кошти добудову, чи як?

Тобто якщо дійсно визнають  банкрутом, то нам світить утворення кооперативу та додатково ще 40% від вартості вносити? 

28 квіт 2023 18:12

Да, треба щось робити , КМБ положив як  то кажуть на нас,років за 2 ми я думаю якось получим право власності ,але чи потрібна мені квартира без  тепла, електро- і водопостачання та і ще з такими цінами на буд.матеріали? Добавляти тис .15-20 $ на підключення я не зможу, хіба шо продамо нашу нинішню квартиру або свою почку .А територія біля будинків ?

Не готово нічого, шо нам грязь там місить поки зайдеш в дом? З баклажкой води пішки до условно 20-го етажа ? Води ж і каналізаціїї нема , лічильників(на тепло,воду, електро) як нам обіцяли ,і за які ми до речі оплатили,теж нема., в принципі шо ж ними рахувать.

28 квіт 2023 21:04

Підкажіть, а про яку доплату може бути мова, якщо Ви не були присутні на замірах ?

Тобто якщо дійсно визнають  банкрутом, то нам світить утворення кооперативу та додатково ще 40% від вартості вносити? 

Нет, не придётся, если вы не собираетесь в прошлое. Готовность нашего ЖК в 60% была 2,5 года назад. Тогда же и коммуникации все проложили к домам, отлистайте форум назад и убедитесь в этом. 

30 квіт 2023 06:39

Bars3

Нет, не придётся, если вы не собираетесь в прошлое. Готовность нашего ЖК в 60% была 2,5 года назад. Тогда же и коммуникации все проложили к домам, отлистайте форум назад и убедитесь в этом. 

Тут же повністю суперечиві коментарі. Одні пишуть все підведено, інші що з комунікацій нічого. То загальна готовність 90%, то 60% . І ось як зрозуміти. 

30 квіт 2023 10:44

Не от кого не возможно добиться  ответа, по срокам " получения ключей", просто бред какой то. Если считать что у каждого будет пол метра лишние, то это 6- 7 миллионов гр будет

30 квіт 2023 18:35

ХМЛ

Да, треба щось робити , КМБ положив як  то кажуть на нас,років за 2 ми я думаю якось получим право власності ,але чи потрібна мені квартира без  тепла, електро- і водопостачання та і ще з такими цінами на буд.матеріали? Добавляти тис .15-20 $ на підключення я не зможу, хіба шо продамо нашу нинішню квартиру або свою почку .А територія біля будинків ?

Не готово нічого, шо нам грязь там місить поки зайдеш в дом? З баклажкой води пішки до условно 20-го етажа ? Води ж і каналізаціїї нема , лічильників(на тепло,воду, електро) як нам обіцяли ,і за які ми до речі оплатили,теж нема., в принципі шо ж ними рахувать.

Вы не правы. Прибудинкова территория абсолютно ОК, дорожки из брусчатки есть, в подьезд 1 дома можно зайти спокойно, какая ещё грязь?? 1 дом - лифт работает, внутри красиво всё в коридорах. Приедьте и убедитесь своими глазами) 

01 трав 2023 06:22

Kyivlyanochka

Вы не правы. Прибудинкова территория абсолютно ОК, дорожки из брусчатки есть, в подьезд 1 дома можно зайти спокойно, какая ещё грязь?? 1 дом - лифт работает, внутри красиво всё в коридорах. Приедьте и убедитесь своими глазами) 

Приезжали, ну и...никого,ничего   да , плитка тротуарная есть, не  до конца, бордюры не везде, территория не розпланирована, за третим домом сразу же срач, под окнами сразу же разбитая пыльная дорога на какую то стоянку.Насчет зайти -- никто не  пустил, т.к. никого не было, шустрил какой то толстяк с хитрым лицом но и сразу же сьехал быстро с какой то папкой,все , охранник что, сказал все закрыто ,ничего не знаю.

Так что я сомнечаюсь что Вас кто то пустил посмотреть внутри полу-недострой.

01 трав 2023 06:22

Kyivlyanochka

Вы не правы. Прибудинкова территория абсолютно ОК, дорожки из брусчатки есть, в подьезд 1 дома можно зайти спокойно, какая ещё грязь?? 1 дом - лифт работает, внутри красиво всё в коридорах. Приедьте и убедитесь своими глазами) 

В прошлом году, летом, общался с робочими.  Говорили, что лифты установлены( по одному  в каждом доме точно работали), на этажах были недоделки, собирались мыть дома, говорили, что БТИ ещё тогда сделало замеры,собирались тестировать , вроде, отопления на герметичность.. Если у кого то есть информация, пожалуйста делитесь.

03.04 на сайте КГС появилась информация  о просьбе произвести конечные расчеты. Сегодня 1.05, а обзванили только 3ий дом. С такими темпами  и в этом году нас накормят обещаниями..

01 трав 2023 08:55


Будинок був зачинений, всередині не був. Ззовні, ще потребує деяких доробок.


01 трав 2023 10:08

Когда меня КГС в 17м пустил на ремонт на Харьковском шоссе, внутри был срач (до окончания всех ремонтов) и подъездную дорогу сделали только через год, это все мелочи.

Но были лифты и была вода.

В каком состоянии все это сейчас, я так понимаю, никому не известно.

На ремонт запустили до документов и до почтового адреса, я квартиру полгода без документов сдавал )

Так что если бы на сейчас были коммуникации и лифты - никто бы никаких документов не ждал.

02 трав 2023 11:26

Добрий день. Щось я не розумію, кмб просить доплатити за м2 по фактичним замірам, але завершальні роботи ще не розпочали, нібито кажуть що процес документації триває 3-3.5 місяців і за цей час все завершать.Тож в мене питання, чи можу я ту доплату внести після того як мені покажуть той тех паспорт хочаби? В інших жк раніше було зовсім інакше, спочатку офіційно побачив квартиру потім доплатив потім підписав, отримав ключі та право власності. Якось все дивно виглядає

02 трав 2023 16:10

КМБ хоче за наш рахунок поповнити свій отой мільярд, якого йому так недостає, а шо , по пів штуки баксів з квартири і вихід є, чомусь різко у всіх випливе лишкові пів-квадрата...

04 трав 2023 21:07

Виходить, що треба доплатить без огляду квартири? А як щодо права прийти і самому заміряти. 

Ось переписка із забудовником

04 трав 2023 21:07

Подзвонила в Кмб. На ремонт можна зайти і до отримання права власності, якщо укласти договір з ЖЕКом. Тоді будуть нараховуватись компослуги. З ЖЕКом ще документи не підписані. 

Зараз там аудит. Це може бути літо, а може і осінь. Коли робітники вийдуть на об’єкт невідомо. 

Про доплати: ми маємо все сплатити, а якщо ви собі інше наміряли, то з’ясовуєте це з БТІ. І якщо вони визнають помилку, то потім пишете заяву, що кмб повернув гроші))

Кому уже дзвонили, про доплати?

04 трав 2023 21:07

Aleksandr yar

Добрий день. Щось я не розумію, кмб просить доплатити за м2 по фактичним замірам, але завершальні роботи ще не розпочали, нібито кажуть що процес документації триває 3-3.5 місяців і за цей час все завершать.Тож в мене питання, чи можу я ту доплату внести після того як мені покажуть той тех паспорт хочаби? В інших жк раніше було зовсім інакше, спочатку офіційно побачив квартиру потім доплатив потім підписав, отримав ключі та право власності. Якось все дивно виглядає

В ДБК 4 був огляд квартири, підписання ордеру про відсутність недоліків, оформлення права власносності. Доплати не було в моєму випадку. Потім я робила ремонт, а дбк робив фасад, бо ввели будинок взагалі без фасаду, доробляли ще шар асфальту у дворі, перекривали дах, бо протікав. Але все було швидко. 

05 трав 2023 03:44

Виктория Си

Подзвонила в Кмб. На ремонт можна зайти і до отримання права власності, якщо укласти договір з ЖЕКом. Тоді будуть нараховуватись компослуги. З ЖЕКом ще документи не підписані. 

Зараз там аудит. Це може бути літо, а може і осінь. Коли робітники вийдуть на об’єкт невідомо. 

Про доплати: ми маємо все сплатити, а якщо ви собі інше наміряли, то з’ясовуєте це з БТІ. І якщо вони визнають помилку, то потім пишете заяву, що кмб повернув гроші))

Кому уже дзвонили, про доплати?

Спасибо всем кто делится информацией здесь. Я считаю, что сделать доплату 500-1000 $ это нормально, лишь бы сдали побыстрее. Грустно конечно что снова говорят про осень, у меня нет слов 🤬 (а там отопительный сезон 😡 и вряд ли сдадут осенью-зимой). В офисе на Радужном с меня посмеялась женщина, когда я спрашивала сдадут ли в декабре 2020, ответом было "а кто же сдаёт зимой??" (К слову в 1980 сдавали некоторые дома зимой в Киеве, но не об этом). В общем, лучше сделать доплату чтобы там зашевелились. Думаю тут немало кто снимает квартиру и немало семей которые ждут, выгодно просто доплатить а потом уже разбираться... Пусть бы сдали побыстрее 😑😑😑 пс: тема деликатная, просьба не язвить мне 😇

05 трав 2023 09:48

Одна справа коли будівництво триває, а інша справа коли як на нашому жк з осені немає жодної людини крім охоронців, то за що і кому робити ті доплати. Я так розумію, що про тих 3-3,5 місяців вони кажуть всім і кожен місяць, а реальних термінів і продовження робіт немає. З неофіційного джерела дізнався що жєк має бути-Сервіс групп, телефонував їм, перший раз чують. Телефонував в кмб, теж не кажуть який жєк. На території жк і досі немає той споруди яка має давати струм, ще лежать великі труби, мабудь ті що для комунікацій. Та взагалі прибудинкова ще взагалі не готова. То це що, має жєк добудовувати? Кожен день проїджаю з надією побачити якісь рух, але нажаль його немає. Вже бісить це все

05 трав 2023 09:48

Виктория Си

Подзвонила в Кмб. На ремонт можна зайти і до отримання права власності, якщо укласти договір з ЖЕКом. Тоді будуть нараховуватись компослуги. З ЖЕКом ще документи не підписані. 

Зараз там аудит. Це може бути літо, а може і осінь. Коли робітники вийдуть на об’єкт невідомо. 

Про доплати: ми маємо все сплатити, а якщо ви собі інше наміряли, то з’ясовуєте це з БТІ. І якщо вони визнають помилку, то потім пишете заяву, що кмб повернув гроші))

Кому уже дзвонили, про доплати?

ja doplatil za 6 sm lishnix,1200gr)2 nedeli nazad

05 трав 2023 09:48

Київляночка

Спасибі всім, хто ділиться інформацією тут. Я вважаю, що зробити доплату 500-1000 $ це нормально, тільки б сдали побистріше. Грустно звичайно, що знову говорять про осінь, у мене немає слів 🤬 (а там отопительный сезон 😡 і вряд чи сдадут осінь-зимой). В офісі на Радужному зі мною посміялась жінка, коли я спитала сдадут ли в декабре 2020, відповідь була "а кто же сдаёт зиму??" (До слова в 1980 році здали деякі будинки зими в Києві, але не об цьому). В общем, лучше сделать доплату, чтобы там зашевелились. Думаю тут мало кто снимает квартиру и немало семей которые ждут, выгодно просто доплатить а потом уже разбираться... Пусть бы сдали побыстрее 😑😑😑 пс: тема деликатная, просьба не язвить мне 😇

я як-би і не юроднічаю, але вони вже ж усе ввели в експлуатацію, тобто сдали.  А якщо здасте ці 500 -1000 $ то у вас є гарантії, що вони почнуть рухатись, може за ці гроші інші ЖК будуть добудовувати як УкрБУД. А платити комірне жеку при відсутності самих послуг це ще той кринж. Потрібно обєднуватись інвесторам, вибирати представників та зясовувати дійсний стан ЖК бо досі чьоткої інформаціїї по ЖК ніхто з представників Київміськбуду не дав. 

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .130132. . .148
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше