Подати оголошення

ЖК "Енисейская усадьба", ул. Иртышская, ул. Писаржевского

ЗабудовникОК ЖБК Єнісейська садиба
Здача ЖК2014 - 2020 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
-115з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 172.
31/18%
20/12%
48/28%
41/24%
32/19%
1. . .2527. . .388
13 січ 2015 21:31
Хто вже отримав хоч якісь документи на квартиру в даному ЖК? Я чекаю договір, хочу розвіяти всі сумніви. Дякую за любу інформацію
13 січ 2015 21:51
Допишу попереднє повідомлення: чекаю договір на квартиру в майбутньому будинку на місці котловану поряд з побудованим. Тому цікавить все що стосується цього ЖК. Дякую
14 січ 2015 08:27
Цитата "Sergii SH":
Допишу попереднє повідомлення: чекаю договір на квартиру в майбутньому будинку на місці котловану поряд з побудованим. Тому цікавить все що стосується цього ЖК. Дякую

Цього тижня мають зібрати довіреності з усіх майбутніх власників, відповідно подати документи на реєстрацію. Очікуємо на ключі до кінця цього місяця...
14 січ 2015 08:30
Дякую за відповідь. Будуть новини, повідомте. На перед дякую.
15 січ 2015 10:46
Хто вже підписав договір по пайову участь в будинку де на даний час виритий котлован, поряд з побудованим?
15 січ 2015 10:48
Цитата "Sergii SH":
Хто вже підписав договір по пайову участь в будинку де на даний час виритий котлован, поряд з побудованим?


Я подписала, езжу любуюсь на ямку)) :ih:
15 січ 2015 11:25
Цитата "Sergii SH":
Я подписала, езжу любуюсь на ямку))

Які думки стосовно "ямки"? Вам показували якусь технічну документацію на новий будинок, чи тільки планування квартир?
15 січ 2015 12:05
Цитата "Sergii SH":

Які думки стосовно "ямки"? Вам показували якусь технічну документацію на новий будинок, чи тільки планування квартир?


Мысли спокойные - жду и радуюсь любым движениям. По документам видела договор про пользование землей (суперфицию), Уведомление о начале строительных работ, план-схему размещения домов, ну и план этажа. А вы?
15 січ 2015 12:14
Цитата "Sergii SH":

Які думки стосовно "ямки"? Вам показували якусь технічну документацію на новий будинок, чи тільки планування квартир?


Дякую за відповідь. Мені показали лише планування квартир. Інші документи пообіцяли вислати на ел. адресу як і мій договір, але щось не висилають. Тому і питаю. Ще почекаю.
15 січ 2015 12:22
Цитата "Sergii SH":
Інші документи пообіцяли вислати на ел. адресу як і мій договір, але щось не висилають. Тому і питаю. Ще почекаю.


Вы по возможности, ежедневно напоминайте, я тоже долго ждала и еще жду некоторые. Это у них длительный процесс. Видимо много других задач.
15 січ 2015 12:28
Цитата "Dilar":


Вы по возможности, ежедневно напоминайте, я тоже долго ждала и еще жду некоторые. Это у них длительный процесс. Видимо много других задач.


Я так і зрозумів :yes: Хвилює тільки те, що поки ми говорили про одну квартиру, її, як вияснилось, вже купили. Не хочеться щоб це повторилося і з цією. Дякую
15 січ 2015 13:37
Цитата "Sergii SH":

Дякую за відповідь. Мені показали лише планування квартир. Інші документи пообіцяли вислати на ел. адресу як і мій договір, але щось не висилають. Тому і питаю. Ще почекаю.

На почту могут и не выслать ничего, кроме вашего договора. У них с этим строго. 6-) Зато в отделе продаж даже иногда оригиналы могут показать.
15 січ 2015 13:40
Цитата "Nika1964":

На почту могут и не выслать ничего, кроме вашего договора. У них с этим строго. 6-) Зато в отделе продаж даже иногда оригиналы могут показать.


Дякую за відповідь. Потрібно буде заїхати.
16 січ 2015 05:22
Цитата "Sergii SH":

Які думки стосовно "ямки"? Вам показували якусь технічну документацію на новий будинок, чи тільки планування квартир?


Вчера делали песочную присыпку по дну котлована... да так рьяно, что маленький тракторенок закопался по кабину. Потом вытянули. Плюс видел, что зааезли арматуру для бетона. Ну и траншею копают... наверное газ ползет :)
16 січ 2015 07:09
Цитата "top_hill":


Вчера делали песочную присыпку по дну котлована... да так рьяно, что маленький тракторенок закопался по кабину. Потом вытянули. Плюс видел, что зааезли арматуру для бетона. Ну и траншею копают... наверное газ ползет :)


Дякую за відповідь
18 січ 2015 06:50
Цитата "top_hill":


Вчера делали песочную присыпку по дну котлована... да так рьяно, что маленький тракторенок закопался по кабину. Потом вытянули. Плюс видел, что зааезли арматуру для бетона. Ну и траншею копают... наверное газ ползет :)


Вот вам ваш "бассейн" )))
18 січ 2015 06:54
И наш "пароход" ))
18 січ 2015 10:40
Цитата "top_hill":



Вот вам ваш "бассейн" )))


Спасибо за фото:)
18 січ 2015 21:32
Сегодня был на стройке - уложена плитка на 2 и 3 этажах, работа идет на четвертом.
Газовая труба появилась у меня на кухне. Сказали что разводить будут вдоль потолка. Посмотрел как это реализовано в соседней квартире - задумался как все это добро скрыть :notsure: один только газовый счетчик на уровне глаз чего только стоит!!! :???:
Документы по словам Виталия еще так и не подали в Минюст...блин, скорей бы уже...
19 січ 2015 06:23
Цитата "mozhovyi":
Сегодня был на стройке - уложена плитка на 2 и 3 этажах, работа идет на четвертом.
Газовая труба появилась у меня на кухне. Сказали что разводить будут вдоль потолка. Посмотрел как это реализовано в соседней квартире - задумался как все это добро скрыть :notsure: один только газовый счетчик на уровне глаз чего только стоит!!! :???:
Документы по словам Виталия еще так и не подали в Минюст...блин, скорей бы уже...

Добавлю немного фото.На 5м этаже залили стяжку,работают штукатуры в квартирах.Ниже на этажах устанавливают пластиковые лючки.Как видите на фото уже есть даже освещение в подъезде:) Поднялся на 6 этаж...немного расстроился,на этаже практически ничего не сделано,вроде как начали заливать стяжку в квартирах. Все в основном упирается в штукатурку,уж ооочень медленно они работают...
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .2527. . .388
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше