Подати оголошення

ул. Армянская, 6а - "Ковальская"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 164.
7/4%
8/5%
34/21%
68/41%
47/29%
1. . .140142. . .268
15 лист 2016 07:45
Цитата "zizu70":
я буду переносить.

і я буду переносить!Просто мені цікаво хто це контролює і ким це заборонено!
15 лист 2016 08:37
Шановні інвестори!
В термін до 19.11.2016р. вам необхідно з'явитись до ЖЕД-15 за адресою вул. Вірменська 6А для заключення прямих договорів на теплопостачання з ТОВ «Єврореконструкція». В разі незаключення прямих договорів вартість теплопостачання буде розраховуватись по загальнобудинковому теплолічильнику.

До договору потрібно додати копії:
-паспорту 1,2 сторінок та прописки.
-копію індмвідуального податкового номеру(ідентифікаційний код)
-копію інвестиційного договору(попереднього договору)


Графік прийому ЖЕД-15 з 15.11 по 18.11 з 08:00 до 21:00
Адміністрація ЖЕД-15
15 лист 2016 08:58
Цитата "Zhed15":
Шановні інвестори!
В термін до 19.11.2016р. вам необхідно з'явитись до ЖЕД-15 за адресою вул. Вірменська 6А для заключення прямих договорів на теплопостачання з ТОВ «Єврореконструкція». В разі незаключення прямих договорів вартість теплопостачання буде розраховуватись по загальнобудинковому теплолічильнику.

До договору потрібно додати копії:
-паспорту 1,2 сторінок та прописки.
-копію індмвідуального податкового номеру(ідентифікаційний код)
-копію інвестиційного договору(попереднього договору)


Графік прийому ЖЕД-15 з 15.11 по 18.11 з 08:00 до 21:00
Адміністрація ЖЕД-15



Цікаво на якій основі заключати договори? Формально я ще не власник квартири і документів про право власності немаю.
Це вже ЖЕК починає свої маневри...
15 лист 2016 09:06
Цитата "Zhed15":
Шановні інвестори!
В термін до 19.11.2016р. вам необхідно з'явитись до ЖЕД-15 за адресою вул. Вірменська 6А для заключення прямих договорів на теплопостачання з ТОВ «Єврореконструкція». В разі незаключення прямих договорів вартість теплопостачання буде розраховуватись по загальнобудинковому теплолічильнику.

До договору потрібно додати копії:
-паспорту 1,2 сторінок та прописки.
-копію індмвідуального податкового номеру(ідентифікаційний код)
-копію інвестиційного договору(попереднього договору)


Графік прийому ЖЕД-15 з 15.11 по 18.11 з 08:00 до 21:00
Адміністрація ЖЕД-15


О, началось.
15 лист 2016 10:50
Цитата "drag":



Цікаво на якій основі заключати договори? Формально я ще не власник квартири і документів про право власності немаю.
Це вже ЖЕК починає свої маневри...


Да никаких маневров тут не наблюдается. Не обязательно быть собственником для заключения договора на поставку услуги и т.д. Самая простая аналогия, вы арендуете офис и заключаете договор на поставку интернета.
15 лист 2016 12:45
Цитата "Zhed15":
Шановні інвестори!
В термін до 19.11.2016р. вам необхідно з'явитись до ЖЕД-15 за адресою вул. Вірменська 6А для заключення прямих договорів на теплопостачання з ТОВ «Єврореконструкція».В разі незаключення прямих договорів вартість теплопостачання буде розраховуватись по загальнобудинковому теплолічильнику.

До договору потрібно додати копії:
-паспорту 1,2 сторінок та прописки.
-копію індмвідуального податкового номеру(ідентифікаційний код)
-копію інвестиційного договору(попереднього договору)


Графік прийому ЖЕД-15 з 15.11 по 18.11 з 08:00 до 21:00
Адміністрація ЖЕД-15



А хто такі ТОВ «Єврореконструкція»?
15 лист 2016 12:58
Цитата "dashkok":



А хто такі ТОВ «Єврореконструкція»?


Дарницкая ТЭЦ №4
15 лист 2016 13:02
Цитата "dashkok":



А хто такі ТОВ «Єврореконструкція»?


Дарницкая ТЭЦ. Вот сайт, правда сайт у них конечно еще того дизайна, но кое-какая информация есть.

//www.tec4.kiev.ua/index.html

Я Живу на ХШ, им и плачу за горячую воду и отопление.

Другой вопрос, что были разговоры о том, что Ковальская свою котельную сделает. Не знаю хорошо это было бы или плохо - пока все-равно осталось разговорами.
15 лист 2016 13:37
Цитата "Sippsett":


Дарницкая ТЭЦ. Вот сайт, правда сайт у них конечно еще того дизайна, но кое-какая информация есть.

//www.tec4.kiev.ua/index.html

Я Живу на ХШ, им и плачу за горячую воду и отопление.

Другой вопрос, что были разговоры о том, что Ковальская свою котельную сделает. Не знаю хорошо это было бы или плохо - пока все-равно осталось разговорами.



Дякую
15 лист 2016 13:58
Цитата "Sippsett":


Да никаких маневров тут не наблюдается. Не обязательно быть собственником для заключения договора на поставку услуги и т.д. Самая простая аналогия, вы арендуете офис и заключаете договор на поставку интернета.


Рахую, що це не правильна анлогія...
Коли я орендую офіс, то в мене є договір оренди, а наразі я нічого і нівкого не орендую, а власником будинку являється одна з компаній вказаних в інвест.договорах.
Це навязування оплати послуг. Коли мені видадуть документи на квартиру, рівно з того дня я і буду оплачувати комунальні послуги. Навіть якщо ЖЕК з цим не погодиться, то є судові інстанції
15 лист 2016 14:03
Цитата "miki1":

і я буду переносить!Просто мені цікаво хто це контролює і ким це заборонено!


Як мінімум БТІ

Ось кілька статей на почитати:
//www.cre8tivez.org/dizain-interera-i-ar hitektura/pereplanuvannya-mozhna-vse-shh o-ne-zaboroneno/
//www.slavutich.cn.ua/news_2213.html
//pravoznavstvo.at.ua/publ/inshi_pitannj a/normativni_akti_jaki_reguljujut_pitann ja_pov_39_jazani_z_pereplanuvannjam_kvar tir/8-1-0-14

Цитата:
За словами фахівців, існують перепланування, які неможливо "узаконити". Це винесення батарей на лоджію або балкон об'єднаний з кімнатою, а також будівництво ванної кімнати, кухні, туалету над житловими кімнатами.
15 лист 2016 15:35
Цитата "drag":


Рахую, що це не правильна анлогія...
Коли я орендую офіс, то в мене є договір оренди, а наразі я нічого і нівкого не орендую, а власником будинку являється одна з компаній вказаних в інвест.договорах.
Це навязування оплати послуг. Коли мені видадуть документи на квартиру, рівно з того дня я і буду оплачувати комунальні послуги. Навіть якщо ЖЕК з цим не погодиться, то є судові інстанції


А ви хіба не підписували договір оренди, коли отримували ключі?
15 лист 2016 15:37
Цитата "drag":


Як мінімум БТІ

Ось кілька статей на почитати:
//www.cre8tivez.org/dizain-interera-i-ar hitektura/pereplanuvannya-mozhna-vse-shh o-ne-zaboroneno/
//www.slavutich.cn.ua/news_2213.html
//pravoznavstvo.at.ua/publ/inshi_pitannj a/normativni_akti_jaki_reguljujut_pitann ja_pov_39_jazani_z_pereplanuvannjam_kvar tir/8-1-0-14

Цитата:
За словами фахівців, існують перепланування, які неможливо "узаконити". Це винесення батарей на лоджію або балкон об'єднаний з кімнатою, а також будівництво ванної кімнати, кухні, туалету над житловими кімнатами.

15 лист 2016 17:50
Соседи, подскажите, пожалуйста,кто делает ремонт-возможно ли арендовать на пару недель у вас строительные козлы?
15 лист 2016 18:02
Шановні інвестори!
В термін до 18.11.2016р.(включно) вам необхідно з'явитись до ЖЕД-15 за адресою вул. Вірменська 6А для заключення прямих договорів на теплопостачання з ТОВ «Єврореконструкція» (це стосується всих без винятку інвесторів які вже заключили угоди з жеком та отримали ключі від квартир).В разі незаключення прямих договорів вартість теплопостачання буде розраховуватись по загальнобудинковому теплолічильнику.


До договору потрібно додати копії:
-паспорту 1,2 сторінок та прописки.
-копію індмвідуального податкового номеру(ідентифікаційний код)
-копію інвестиційного договору(попереднього договору)


Графік прийому ЖЕД-15 з 15.11 по 18.11 з 08:00 до 21:00
Адміністрація ЖЕД-15
15 лист 2016 20:42
А откуда у вас эта информация? На сайте такого не нахожу.
15 лист 2016 21:43
Цитата "rainos":
А откуда у вас эта информация? На сайте такого не нахожу.
16 лист 2016 05:15
Тарифы Евро-реконструкция
16 лист 2016 07:51
Цитата "drag":





Задача проста: раціональне використання площі
Потрібні ідеї, що можна змінити.
Ідеальний варіант перенести кухню в велику кімнату, но це заборонено))


Який склад проживаючих? Які вимоги до санвузлів, спальних місць, кухні, лоджії?
16 лист 2016 08:26
Цитата "Sippsett":


А ви хіба не підписували договір оренди, коли отримували ключі?


Ні. Це також маневри забудовника. Будуть документи - буду власником квартири. Немає документів я інвестор. Інвестор оплачує комуналку? Якось не звучить...Поправте мене
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .140142. . .268
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше