Подати оголошення

Дом 4, секция 4 - соседи

Тема закрита

1. . .1012. . .18
16 бер 2015 11:08
Стосовно «відказників», я б не поспішала встановлювати обмеження і радила б домовлятись.
Як не є, але вони мають право на свою думку і мають право відмовитись від будь-яких послуг.
Встановлювати Відео+Контроль доступ без згоди усіх мешканців будинку не можна. Так як обмежується право користування квартирою. Мешканець не повинен платити (навіть вартість картки чи брелка) щоб проходити у свою квартиру в зручний для нього час. Також обмежується право користування під'їздом, сходами і погіршуються умови проживання незгодних з Відео доступом мешканців - кожен раз потрібно сходити до низу щоб відчинити двері гостям чи швидкій.

Конституція України
Стаття 41. Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.
Право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом.
Громадяни для задоволення своїх потреб можуть користуватися об'єктами права державної та комунальної власності відповідно до закону.
Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.
Примусове відчуження об'єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості. Примусове відчуження таких об'єктів з наступним повним відшкодуванням їх вартості допускається лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану.
Конфіскація майна може бути застосована виключно за рішенням суду у випадках, обсязі та порядку, встановлених законом.
Використання власності не може завдавати шкоди правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію і природні якості землі.

Стаття 68. Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Цивільний кодекс
Стаття 382. Квартира як об'єкт права власності
1. Квартирою є ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання.
2. Власникам квартири у дво- або багатоквартирному житловому будинку належать на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування, опорні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині квартири, яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі, які призначені для забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку.
Стаття 369. Здійснення права спільної сумісної власності
1. Співвласники майна, що є у спільній сумісній власності, володіють і користуються ним спільно, якщо інше не встановлено домовленістю між ними.
2. Розпоряджання майном, що є у спільній сумісній власності, здійснюється за згодою всіх співвласників.
У разі вчинення одним із співвласників правочину щодо розпорядження спільним майном вважається, що він вчинений за згодою всіх співвласників.
Згода співвласників на вчинення правочину щодо розпорядження спільним майном, який підлягає нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, має бути висловлена письмово і нотаріально посвідчена.
3. Співвласники мають право уповноважити одного з них на вчинення правочинів щодо розпорядження спільним майном.
4. Правочин щодо розпорядження спільним майном, вчинений одним із співвласників, може бути визнаний судом недійсним за позовом іншого співвласника у разі відсутності у співвласника, який вчинив правочин, необхідних повноважень.

Житловий кодекс Української РСР
Стаття 9. Житлові права громадян
……… Ніхто не може бути виселений із займаного жилого приміщення або обмежений у праві користування жилим приміщенням інакше як з підстав і в порядку, передбачених законом.


Отже, якщо більшість мешканців хочуть встановити Відео+Контроль доступу (тобто обмежити доступ у будинок), вони зобов'язані враховувати права інших мешканців.
16 бер 2015 11:53
Мне кажется мы толерантно относимся к жильцам которые не хотят обезопасить свою же квартиру. За свои деньги улучшаем их быт + Будем выдавать бесплатно карту доступа в подъезд через парадный вход, я не вижу в чем мы ограничиваем владельца квартиры попасть в свой уголок ?
Если нужна лестница - то идет к консьержу и доказывает что он владелец, после чего ему откроют двери.
Я не вижу ограничений и ущемление прав.

Вы против системы контроля ? 8-)
16 бер 2015 12:59
Я за уважительное отношение ко всем жильцам. Тех, кто против «не перевоспитывать» нужно, а вести с ними диалог. И что значит: «Які ще обмеження можна для них увести?». Нет в Украине закона, который бы разрешал выдать несогласным жильцам бесплатно только по одной карте доступа. А есть Конституция, и в статье 41 указывается, что каждый имеет право владеть, пользоваться и распоряжаться своей собственностью. Если в квартире живет 2-3-5 человек, 1 карточка не обеспечивает право пользоваться квартирой.
Допустим ситуация: кто-то против Видеонаблюдения, но сдавал деньги на домофон, на какие нужды пойдут эти деньги?
И не совсем понятна конечная ежемесячная сумма за обслуживание консьерж+домофон+видеонаблюдение.
16 бер 2015 13:35
Цитата "Ellyn":
Стосовно «відказників», я б не поспішала встановлювати обмеження і радила б домовлятись.
Як не є, але вони мають право на свою думку і мають право відмовитись від будь-яких послуг.
Встановлювати Відео+Контроль доступ без згоди усіх мешканців будинку не можна. Так як обмежується право користування квартирою. Мешканець не повинен платити (навіть вартість картки чи брелка) щоб проходити у свою квартиру в зручний для нього час. Також обмежується право користування під'їздом, сходами і погіршуються умови проживання незгодних з Відео доступом мешканців - кожен раз потрібно сходити до низу щоб відчинити двері гостям чи швидкій.



Від того, що 20 років назад багатьом був не до вподоби мобільний звязок (у тому числі і через його високу вартість) та вони продовжували користуватися стаціонарним, нічого не змінилося. Поступальний хід історії витіснив стаціонарний телефонний звязок настільки, що ми уже навіть не вимагаємо присутності "Укртелекому" у нашому новому будинку, чи не так?
Так само і з контролем доступу та відеонаглядом - це просто веління часу, як би хто до цього не відносився.

Ми з вами живемо у складний період. Україна, у якій ще якихось два роки назад самі великі теракти були - підрив урни для сміття у Дніпропетровську та плани підірвати памятник Леніну у Василькові, на очах перетворилася на країну з максимальним ризиком тероризму. Уже нікого не дивують підірвані залізничні колії та мости, офіси та відділення банків. Тільки чомусь багато хто вважає, що те усе - десь далеко і нас не стосується на разі та не буде стосуватися у майбутньому.
Знайомий, бувший слідчий, розповідає зі слів колеги, який залишився на службі, що на його участку у Києві щоденна кількість квартирних пограбувань виросла втроє і має тенденцію до подальшого зростання.
Маю надію, що у приватній розмові з кожним із "відмовників" я знайду аргументи та докази на користь впровадження системи у нас у підїзді.

Якщо ж відмова - це принципове рішення, то хочу підкреслити, що згідно приведених вище даних, як мінімум 72 квартири, тобто 60% - за встановлення системи у нашому підїзді. І ми її установимо, просто за відсутності коштів деяких "відмовників" - у дещо обмеженому вигляді. І у такому разі я вважаю абсолютно справедливим та нічим не обмежуючим права жодного власника квартири у нашому підїзді рішення, згідно якого власнику (або власникам згідно документів на право власності) картка (або картки) доступу видаються безкоштовно з можливістю проходу через головний вхід біля консєржів. Для них усе залишиться так, як зараз. Усім іншим співмешканцям таких квартир- картки за комерційною ціною.
При цьому прошу мати на увазі, що на вихід на усі три виходи обмежень не буде (просто натиснув кнопку та вийшов) - хоча на разі два із них закриті.
16 бер 2015 14:58
Цитата "Ellyn":
Я за уважительное отношение ко всем жильцам. Тех, кто против «не перевоспитывать» нужно, а вести с ними диалог.

Я теж за поважне відношення усіх сусідів до усіх сусідів та планую спілкуватися з усіма додатково, як уже повідомляв раніше.

Цитата "Ellyn":
И что значит: «Які ще обмеження можна для них увести?». Нет в Украине закона, который бы разрешал выдать несогласным жильцам бесплатно только по одной карте доступа. А есть Конституция, и в статье 41 указывается, что каждый имеет право владеть, пользоваться и распоряжаться своей собственностью. Если в квартире живет 2-3-5 человек, 1 карточка не обеспечивает право пользоваться квартирой.

Звичайно, додатково не завадить консультація у юриста, але на мій погляд, усі наведені Вами закони аж до статей Конституції стосуються саме власників житла. Усі інші співмешканці, або квартиранти, або родичі, або просто знайомі, проживаючі на території власності - до цих статей відношення не мають.
Проте ще раз повторюю - буду розмовляти із кожним окремо, маю надію на порозуміння.

Цитата "Ellyn":
Допустим ситуация: кто-то против Видеонаблюдения, но сдавал деньги на домофон, на какие нужды пойдут эти деньги?

Маю надію, що ті, хто уже здавав кошти, розуміють важливість контролю доступу до підїзду, а відеонагляд - то як складова частина усієї системи. Тому додадуть кошти до 180 грн. Будемо розмовляти, переконувати - надіюся бути переконливим :yes:

Цитата "Ellyn":
И не совсем понятна конечная ежемесячная сумма за обслуживание консьерж+домофон+видеонаблюдение.

За консєржів так і залишається 50 грн. Обслуговування системи на разі буде своїми силами - я та ще планую навчити кількох сусідів із складу небайдужих активістів, бажаючих покращувати життя як своє, так і оточуючих. :yes: Додаються кошти на поповнення рахунку на мобільному телефоні консєржів, але на разі не готовий сказати, з яких коштів плануємо у подальшому їх покривати. Радує те, що мова йде про незначну суму.
16 бер 2015 15:15
Я так понимаю 72 квартиры уже сдали деньги на "систему"?
16 бер 2015 15:45
igor440, я вдячна вам за детальні відповіді, але не впевнена, що всі наведені мною закони стосуються лише власників житла. Можливо не завадила б консультація і юриста.
Згідно з Житловим кодексом Української РСР:
Ст.156 Члени сім’ї власника жилого будинку (квартири), які проживають разом з ним у будинку (квартирі), що йому належить, користуються жилим приміщення нарівні з власником будинку (квартири), якщо при їх вселенні не було іншої угоди про порядок користування цим приміщенням. За згодою власника будинку (квартири) член його сім'ї вправі вселяти в займане ним жиле приміщення інших членів сім'ї. До членів сім'ї власника будинку (квартири) належать дружина наймача, їх діти і батьки. Членами сім'ї наймача може бути визнано й інших осіб, якщо вони постійно проживають разом з наймачем і ведуть з ним спільне господарство (ст. 64 цього Кодексу.) Припинення сімейних відносин з власником будинку (квартири) не позбавляє їх права користування займаним приміщенням.
16 бер 2015 15:51
Я так понимаю 72 квартиры уже сдали деньги на "систему"?


Я розумію, що ні. З повідомленого вище картина така:
"На даний час здали по 180 грн - 36 квартир.
У різний час уже здавали на домофон чи ключі до нього від 35 до 140 грн - 24 квартири.
Повідомили консєржам, що здадуть, але ще не здали - 12 квартир.
Повідомили консєржам, що не будуть здавати - 5 квартир"
Отже, з 24 квартир невідомо скільки за Відеоспостереження, т.я. кошти здавалися на домофон. А 12 лише пообіцяли.
16 бер 2015 16:22
Цитата "not7":
Я так понимаю 72 квартиры уже сдали деньги на "систему"?


Був би дуже радий такому, але поки що повністю здали лише 36 квартир (станом на 21-00 у неділю 15 березня)
16 бер 2015 16:33
Здається, дискусія між мною та шановною Ellyn, трохи передчасна. Хоча й корисна, безумовно. У мене є досить вагомі аргументи для розмови із кожним, хто "проти", і якщо тільки вони не діють згідно принципу Баби Яги із відомого радянського мультфільму (російською) "Весь мир за - а Баба Яга против", надіюся змінити їх думку під час персонального спілкування.
18 бер 2015 10:13
Цитата "igor440":
Здається, дискусія між мною та шановною Ellyn, трохи передчасна. Хоча й корисна, безумовно. У мене є досить вагомі аргументи для розмови із кожним, хто "проти", і якщо тільки вони не діють згідно принципу Баби Яги із відомого радянського мультфільму (російською) "Весь мир за - а Баба Яга против", надіюся змінити їх думку під час персонального спілкування.


Взагалі не бачу причини дискутувати.
пропоную так, хто не здасть гроші на систему тому навіть карточку видавати не потрібно. Внизу постійно є вахтерша, яка зможе відкрити двері з пульту тим у кого не буде карточки. От і все. :susel:
18 бер 2015 11:39
Цитата "Modelism":


Взагалі не бачу причини дискутувати.
пропоную так, хто не здасть гроші на систему тому навіть карточку видавати не потрібно. Внизу постійно є вахтерша, яка зможе відкрити двері з пульту тим у кого не буде карточки. От і все. :susel:

Всім доброго дня. Сьогодні 18-те. Скажіть, як наші успіхи? Багато ще доздали? Коли приблизно буде система і яка ще потрібна допомога?
18 бер 2015 13:04
Цитата "ValentynKa":

Всім доброго дня. Сьогодні 18-те. Скажіть, як наші успіхи? Багато ще доздали? Коли приблизно буде система і яка ще потрібна допомога?


Доброго дня.

Прикінцеві результати матимемо сьогодні увечері.
Станом на 21-00 17-го березня здали та доздали до 180 грн:

180 грн - 49 квартир

Раніше здавали та мають доздати до 180 грн:

35 грн - 10 квартир
70 грн - 6 квартир
105 грн - 1 квартира
140 грн - 1 квартира
175 грн - 1 квартира
18 бер 2015 13:15
igor440 а скільки коштує така система відеонагляду? На жаль живу у не Вашій секції, але може і наша секція з часом на таке погодиться...
18 бер 2015 13:36
Цитата "_LiSa_":
igor440 а скільки коштує така система відеонагляду? На жаль живу у не Вашій секції, але може і наша секція з часом на таке погодиться...


У нас - комплексна система відеонагляду та контролю доступу. Приблизну вартість я спробував обрахувати на 9 сторінці поточного розділу у своєму повідомленні від 12.03.2015. Загальна ціна, якщо формувати усю систему з нових комплектуючих, значно перевищує 1000$. Скажу чесно - якби у мене не було змоги використовувати б/в компоненти, я би і не брався.

А тепер у мене запитання до усіх сусідів - як гадаєте, скільки усього квартир здасть у прикінцевому результаті? Ну тобто скільки ми матимемо коштів для закупівлі компонентів системи?

А для тих, кому буде цікаво, пропоную тут //irs.ua/sites/default/files/BB_Demo.zip скачати та установити демо-версію керуючої контроллерами програми та оцінити можливості, які вона надає.
18 бер 2015 13:43
Я на собрании говорил про возможность бу компьютера с работы... Но к сожалению списание планируется только к концу лета, поэтому прийдется искать на OLX и т.п.
18 бер 2015 14:03
добрый день. по поводу помощи,ValentynKa . было бы хорошо зайти к соседям на этаже и попросить сдать 180)
18 бер 2015 14:22
А ще хотів повідомити, що безумовним лідером по здачі коштів на СКД та Відео є 16-й поверх - на разі 5 із 6 квартир уже здали, а 6-а відмічена у категорії "За". тобто є велика ймовірність. що увесь поверх здасть кошти на систему. :yes:
Усім пропоную тримати рівняння на сусідів із 16-го поверху :clap:
18 бер 2015 14:27
Цитата "igor440":
А тепер у мене запитання до усіх сусідів - як гадаєте, скільки усього квартир здасть у прикінцевому результаті? Ну тобто скільки ми матимемо коштів для закупівлі компонентів системи?

Скорее всего на верхнем списке по квартирам и остановится сдача денег :notsure:
18 бер 2015 14:29
Цитата "_IT_":
Я на собрании говорил про возможность бу компьютера с работы... Но к сожалению списание планируется только к концу лета, поэтому прийдется искать на OLX и т.п.


Я уже замовив компютер, його збирають - там специфічні вимоги до заліза, щоб працював із платою відеореєстрації та виконував відеоархівацію. Монітор от дійсно доведеться шукати на OLX. :notsure:
А якщо прикінці літа буде можливість ще компютер отримати - ми знайдемо йому роботу на користь мешканців під'їзду :yes:
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .1012. . .18
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше