Подати оголошення

ЖК "Уютный квартал", Софиевская Борщаговка, ул. Счастливая, 34

ЗабудовникОдарич Сергій Васильович
Здача ЖК2013 - 2022 р.
Планування
від 28 500 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
178з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 32.
5/16%
3/9%
8/25%
4/13%
12/38%
1. . .91011
05 січ 2020 02:00
Закладено і майже добудовано новий парк з фонтаном і алеєю.
Висаджено 50 дерев в рамках озеленення території.
Біля футбольного поля побудовані трибуни для глядачів.
Статус по будинках:
Будинки 20/6, 20/7 — будинки повністю побудовані, підведені та підключені всі комунікації, пущений газ, запущені ліфти для підйому вантажів.
Будинок 24 повністю добудований, підведені комунікації, йде монтаж газу, закінчена обробка місць загального користування.
Будинок 26 закінчуємо кладку 4-го поверху.
Будинок 20/8 закінчуємо кладку 3-го поверху.
Будинок 20/9 закінчуємо кладку 5-го поверху.
05 бер 2020 08:48
Доброго дня, розглядаю можливість купити квартиру в цьом жк, підскажіть з якими підводними камнями можна стикнуться? як там обстановка з комунікаціями та електричиством? чи на довго задержують застройку? чи довольні потенційні інвестори купівлею квартири в цьом жк. Зарані дякую за допомогу
28 трав 2020 21:23

Кто может, откомментируйте, пожалуйста, проблему, которая озвучена

в статье "В новостройках возле аэропорта Киев могут снести незаконные этажи" https://biz.liga.net/ekonomika/all/novosti/v-novostroykah-vozle-aeroporta-kiev-mogut-snesti-nezakonnye-etaji

и в интервью "Аэропорт "Киев" намерен удлинить ВПП в сотрудничестве с киевскими властями – глава совета директоров аэропорта Костржевский" https://interfax.com.ua/news/interview/628413.html

Насколько многоэтажки в Уютном Квартале соответствуют нормам охранных зон аэропорта Жуляны?

08 черв 2020 12:44
Навряд-чи цей район Соф.Борщагівки якось впливає на роботу аеропорту. Якось я з даху одного з будинків Петрівського кварталу спостерігав за посадкою літаків. Десь приблизно над Білогородкою вони вивертають і беруть прямий курс на посадку, перед Соф.Борщагівкою починають зниження, але в районі Бишівської траси летять ще досить високо. Зате пролетівши над районом Софії Мартинова буквально пірнають за будинки, ховаючись за ними.

Важко оцінити точно висоту прольоту над Затишним кварталом, але це мінімум кількасот метрів висоти. Навіть у випадку помилки пілотів або збою навігаційного обладнання, відхилення від необхідної висоти на кількасот метрів, вважаю малоймовірним. Чого не скажеш про висотки Соф.Борщагівки в районі Окружної. У 2007р. там вже розбився чеський літак, занадто рано знизившись і зачепившись за якусь будку на землі. Будинків тоді ще там не було, тому окрім людей на борту літака ніхто не загинув. Тепер там продають людям квартири, розповідаючи побрехеньку про закриття аеропорту, чого звісно насправді ніхто не планує.
27 черв 2020 12:53
Какое отношение вообще имеет Уютный квартал к Жулянам?) Да и вообще вся борщаговка в этом районе вообще никаким образом жулянам мешать не может. Иначе придется сносить все Вишневое, потому как там самолеты снижаются, а к окружной еще ниже опускаются.

Да и вообще проблема надуманная, что за самолеты такие которым надо лететь на высоте 50 метров пару километров до впп? там достаточно расстояния даже учитывая расположение домов которые ближе к окружной.
25 січ 2021 16:34
Кто-то знает, что будет в ТЦ, который строится возле поворота на Уютный квартал? Не Новус случайно?
28 січ 2021 21:14
Цитата "exec » 27.06.2020 14:53":
Какое отношение вообще имеет Уютный квартал к Жулянам?) Да и вообще вся борщаговка в этом районе вообще никаким образом жулянам мешать не может. Иначе придется сносить все Вишневое, потому как там самолеты снижаются, а к окружной еще ниже опускаются.

Да и вообще проблема надуманная, что за самолеты такие которым надо лететь на высоте 50 метров пару километров до впп? там достаточно расстояния даже учитывая расположение домов которые ближе к окружной.


Колись усе поле в трикутнику між Києвом, Вишневим та Соф.Борщанівкою називали "глісадою". Тепер усе це - територія Софіївської Борщагівки. Хоча сама ширина глісади доволі обмежена, все ж Уютний якраз під нею. Вишневе взагалі в стороні.

Щодо реальної ймовірності падіння літака на Уютний, то вони мінімальні порівняно із Софією Мартинова. Дуже рідко літаки подають при посадці на відстані кількох кілометрів до смуги аеропорту. Ну і ще рідше падають при злеті тримаючи курс рівно по глісаді.
11 груд 2021 11:26

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

21 груд 2021 14:40

Перш, ніж приймати рішення про покупку-не покупку квартири, гляньте відюшку глави цього будівництва (одарича). За ваші гроші він зможе ще ефективніше порушувати правила дорожнього руху (ну а ви в пробках постоїте, ви люди менш важливі, ніж одарич).

06 груд 2022 09:12

Як мешканець кварталу, можу сказати, що квартал гарний. Але є 3 біди, і ДИВНО чому Одарич наступає на одні і ті ж "граблі": 1)гаvноліфти Movilift, а-ля італійськи, але зроблені, як пишуть, в основному в Україні, постійно ламаються та ще й неадекватний керівник ліфтової служби, постійно хамить мешканцям.

2) роки три вже платимо за електропостачання по комерційному тарифу, зараз це 5,8 грн/кВт замість 1,68.  

3) по воді теж 3 роки без договорів з водоканалом... Тому, як будуть договора з водоканалом, буде сюрприз для багатьох мешканців - заплатимо по останнім високим тарифам(

4) не якісні вікна, течуть. Також стіни, де вентканал, у більшості мешканців конденсат, тому пліснява!

Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з іспанською нерухомістю та стилем життя. Огляди міст, житла і новобудов на Коста Бланка
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .91011
Обирай своє житло на Domik.ua
Будь-які квартири в оренду від власників та ріелторів
Детальніше