Подати оголошення

Ремонт в комнате. В какой последовательности делать ремонт?

15 черв 2018 10:51
Задача сделать ремонт в комнате. Весь комплекс - потолок, стены, пол. Начинать нужно сверху вниз - потолок, стены, пол? Хочу натяжной потолок, штукатурку на стенах и паркет (пробку).
15 черв 2018 19:24
Якось так, зверху до низу.
послідовність виконання ремонтних робіт
18 черв 2018 19:31
Цитата "Mixas_":
Якось так, зверху до низу.

наверное, очень крутая и полезная схема - но такааааая ммелкая(( Не могли бы вы, случайно, загрузить ее в больше разрешении? 6-)
18 черв 2018 19:49
Джанета, я навіть з телефона заходжу, пальчиками її розтягую і все гарно видно. Прикладіть зусилля і все вийде, схема викладена в нормальній якості.
19 черв 2018 06:25
Цитата "Mixas_":
Якось так, зверху до низу.


вітаю)) дуже крута схема)) ви дозволите її поширити? хочу сусідам показати))
19 черв 2018 12:08
Звичайно дозволяю. Поширюйте !!!
19 черв 2018 14:35
Спасибо. Но схема сильно загружена. Выудить информацию практически невозможно. Инфографика уровня "бог". :faceoff: :yes:

Но судя по схеме, сначала обои, потом потолок натяжной, и в конце пол.
22 черв 2018 15:49
Цитата "Egouar":
Спасибо. Но схема сильно загружена. Выудить информацию практически невозможно. Инфографика уровня "бог". :faceoff: :yes:

Но судя по схеме, сначала обои, потом потолок натяжной, и в конце пол.


той хто вже начитався на форумі та в інших джерелах точно зможе розібрати)) це карще за величезні статті - це 100%))
24 черв 2018 12:58
Цитата "Jeannet":

наверное, очень крутая и полезная схема - но такааааая ммелкая(( Не могли бы вы, случайно, загрузить ее в больше разрешении? 6-)

с форума действительно читать неудобно - сохраняйте на компьютер и рассматривайте на нормальном мониторе или печатайте. Я пока делали ремонт на всякое насмотрелась - так удобнее всего)
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Детальніше
+380986563402xxxx