Подати оголошення

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗабудовникЖитлоінвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Здача ЖК2019 - 2022 р.
Планування
від 30 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
34з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .468470. . .515
25 лист 2019 11:11
кто может ответить что сделано внутри 3 секции? я так понимаю что ИГ состояла из инвесторов 1и2 секций вот чего-то и добились может надо и 3и4 подумать над этим или будем еще 3 года ждать?
25 лист 2019 12:18
Инвесторы Вышневого ждали 5 лет свою инвестицию.Так что у Толоки еще время есть
25 лист 2019 12:31
1-я и 2-я секции - это 355 квартир.
80% - это 284 квартиры.
25 лист 2019 12:37
Цитата "Lyudmila_123":
Хотела подписаться под отоплением, 2 секция кв.156, консьерж сказала что собирает подписи с 1 секции, как быть? Если что то я за отопление подпишусь

Возможно Вы перепутали дверь консьержки и дверь ключницы? Ключница действительно собирает подписи в актах пока только от первой секции. Входы недалеко друг от друга. В субботу наблюдала как люди в поисках консьержки заходили сначала в подъезд второй секции или к ключнице.
25 лист 2019 14:12
Я заходила в первый подъезд к консьержке, она с начала сказала подписать, а когда узнала что я из 2 секции то сказала когда у вас будет консьерж будете у неё подписывать
25 лист 2019 15:08
В пт 22.11 провели зустріч з ЖЕКом, щось дізнались сьогодні, а саме:

- опалення. Буде підписано договір між ЖЕК і Теплоенерго, відповідно інвесторам потрібно буде укласти договір по теплу з ЖЕК, який скоро почне обдзвонювати інвесторів і запрошувати на підписання. Якщо набереться 80% таких договорів і підписів в опитувальнику - запустять тепло.

- дит. і спортмайданчик будуть навпроти 3ї секції у дворі.

- мусор. Зараз стоїть 1 бак для небудівельного сміття біля 1ї секції. По будівельному коли ремонти підуть повним ходом поставлять великий бак, і туди 30 грн/мішок, зараз цей бак нерентабельний (вартість 12000 грн/міс), тому поки що вивозимо самостійно. По сортуванню - є договір з компанією яка поставить сортувальні баки, але теж пізніше коли вже трохи заселимось (не раніше весни).

- захист клумб, тротуарів. В планах зараз не стоїть. Орієнтовно на реалізацію треба бл. 30000грн, зараз цих грошей нема.

- прибирання мзк, буде висіти графік роботи, 2 рази/міс вологе прибирання секції (без сходів). Найближчий місяць відмиватимуть все після будівельників.

- для розрахунку квартплат жек бере за основу дані по площах надані траєкторією, але техпаспортів ще не бачив, потім по всіх розбіжностях площ можна буде зробити корегування.

- домофон. Жек встановить основну панель визову, заведення в квартиру самостійно. По камерах - є умова для заходження інтернет-провайдерів їх ставити, наразі заходить фірма Утелз яка ставить дві камери в насосній і тепоопункті. Більше провайдерів більше камер.

- ліфт працюватиме один вантажний, оббитий дсп зсередини, плівку не нанесуть бо залишить сліди. Від нас і наших майстрів залежить як сильно угробимо ліфт.

- тех.документація в жека є на опалення, вентиляцію, водопровід і каналізацію. На все інше ще нема.

- буде публічний звіт від жек по кошторису кожних 4 місяця.

- з авансових 1000 грн які всі платять при отриманні ключів, 800 йде на електрику і 200 на воду, далі оплачуєм по лічильниках, список боржників будуть вішати на дошку оголошень.

- при аварійних ситуаціях дзвонити диспетчеру. Номер і умови по цьому питанню в договорі з жек.

- цього тижня заварять мусоропровід.

- по установці кондиціонера опублікую інструкцію окремим повідомленням. Дуже важливо її притримуватись. Вирішено що їх чіпляти з лівого боку під вікном (якщо дивитись з квартири, з вулиці це буде справа), важливо зберегти вертикальну лінію, не ліпити їх на фасаді хаотично.

- система протипожежної безпеки деякий час працюватиме в тестовому режимі, тобто вона буде підключена, датчики будуть реагувати на дим але дощ у квартирі не включиться. Сам датчик перед монтуванням стелі потрібно заховати в пакетик щоб не пошкодити. Його заміна платна.
25 лист 2019 16:45
Здравствуйте, соседи! Печалит и бесит ситуация с подписями.
Хорошо было бы, чтобы АГ обзвонила всех инвесторов и сообщила о том, что нужно подойти и подписать бумажки за отопление и т/д (понимаю, что это звучит смешно :smile: ), а то если бы не этот форум и наша ИГ, мы бы что, ничего и не узнали :mad:
25 лист 2019 17:46
Цитата "Ramms_eta0":
ЖЕК, який скоро почне обдзвонювати інвесторів і запрошувати на підписання.

Это всё ещё о первой секции идёт речь или и о второй тоже?
25 лист 2019 17:53
Цитата "Lyudmila_123":
Я заходила в первый подъезд к консьержке, она с начала сказала подписать, а когда узнала что я из 2 секции то сказала когда у вас будет консьерж будете у неё подписывать

Выглядит как провокация.

Цитата "LolaBionda":
Хорошо было бы, чтобы АГ обзвонила всех инвесторов и сообщила о том, что нужно подойти и подписать бумажки за отопление

Нормальная контора сделала б хотя бы примитивный сайт с доской объявлений ну или хотябы рассылку которые ничего не стоят по деньгам.
25 лист 2019 18:23
Соседи, если есть возможность, пожалуйста, поставьте подпись за включение отопления за нас (нет пока возможности приехать) кв. 195 (2 секция)
25 лист 2019 19:16
Цитата "LolaBionda":
Здравствуйте, соседи! Печалит и бесит ситуация с подписями.
Хорошо было бы, чтобы АГ обзвонила всех инвесторов и сообщила о том, что нужно подойти и подписать бумажки за отопление и т/д (понимаю, что это звучит смешно :smile: ), а то если бы не этот форум и наша ИГ, мы бы что, ничего и не узнали :mad:
Повністю погоджуюсь та приєднуюсь.В неділю чоловік з дочкою знайшли час та завітали, щоб все підписати.Зайшли, можливо, в кабінет ключниці І секції.Такої локшини їм на вуха наліпила, що відпало бажання щось робити до офіційних повідомлень Толоки.Сьогодні спілкувалась з А.Г. - необхідно знайти одного з виконробів (я знаю лише Андрія), підписати акт прийому з вказанням недоліків та побажань і прийти з Актом в Толоку, попередньо домовившись з А.Г. на час.З собою мати паспорт, код та всі документи на квартиру.
25 лист 2019 19:41
Со двора в 2х квартирах свет горит,люди начали ремонты
25 лист 2019 20:23
интересно как они без воды ремонт начали
26 лист 2019 09:41
Цитата "hmelyuk28":
Повністю погоджуюсь та приєднуюсь.В неділю чоловік з дочкою знайшли час та завітали, щоб все підписати.Зайшли, можливо, в кабінет ключниці І секції.Такої локшини їм на вуха наліпила, що відпало бажання щось робити до офіційних повідомлень Толоки.Сьогодні спілкувалась з А.Г. - необхідно знайти одного з виконробів (я знаю лише Андрія), підписати акт прийому з вказанням недоліків та побажань і прийти з Актом в Толоку, попередньо домовившись з А.Г. на час.З собою мати паспорт, код та всі документи на квартиру.

никого не искал. пошел сразу в Толоку с паспортом и кодом где все и подписал и получил ключ.
26 лист 2019 11:04
А какой ЖЕК у нас?
26 лист 2019 12:29
по результатах наради на будівництві сьогодні:
- в другій секції поставили всі лічильники, електрику завершують, цього тижня мають все доробити і передавати ЖЕКу.
- Рішення по теплу прийнято, подача відбудеться цієї п'ятниці, на обидві секції. Будинок зимою буде опалений :poz: Також цього тижня ЖЕК планує почати обдзвонювати інвесторів 1-2 секцій, запрошувати на підписання дороворів по теплу.
- в 4й секції до кінця року встановлять частину вікон, не всі, криша переноситься на весну.

Перша секція активно приступила до ремонтів, в холі бігають робітники, носять будматеріали, наступного тижня має приєднатись друга секція.
26 лист 2019 13:52
Теплу бути в п'ятницю (+/- пару днів).
Для цього потрібно підписати 100 договорів з ЖЕКом. На сьогодні підписано біля 40 договорів.
Підписують договір з усіма інвесторами, незалежно чи заплатили за вікна та вирішили всі інші питання.
Максим Олексійович – представник ЖЕКу, який буде підписувати договори тел. 098-830-43-36
Сьогодні 26.11.2019р. буде до 18.00 на Відрадний 2. Інші дні роботи буду окремо повідомляти, також можна зв’язатися по телефону.
З собою потрібно мати:
1. Паспорт та копію
2. ІПН та копію
3. Інвестиційний договір та копія
4. Свідоцтво про 100% оплати проектної площі
5. Доручення та копія (це для тих хто по дорученню)

2-га секція
Потрібно підписати акт прийому-передачі квартири з Фундаментом/Ярошом. Це для пришвидшення процедури підписання акту прийому-передачі квартири з Траєкторії.
Запуск на ремонт після прогонки тепла в секції. Фундаменту буде потрібно провірити систему, після будуть готові передавати ключі Траєкторії, Траєкторія в свою чергу інвестору по процедурі.
26 лист 2019 18:57
Цитата "гладиолус55":
кто может ответить что сделано внутри 3 секции? я так понимаю что ИГ состояла из инвесторов 1и2 секций вот чего-то и добились может надо и 3и4 подумать над этим или будем еще 3 года ждать?

Давно пора было 3 и 4 включаться, а не сидеть ждать с моря погоды. Но почему то включаются еденицы, остальным паралельно. Подождем ещё, может некоторым инвесторам дойдет, что пора действовать решительно и шуметь, только тогда будет результат.
26 лист 2019 22:18
Хотелось бы знать, что слышно по поводу 3 и 4 секции?)
26 лист 2019 23:43
Добрый вечер, объясните, пожалуйста, инвесторам со второй секции возможно подписывать акт приема-передачи после включения отопления т.е. с понедельника 2.12? АГ вчера сказала, что недели через две возможно только перезвонить и уточнить за получение ключей!!!!??? Так ли это на самом деле? Кто со второй секции, возможно у вас есть что дополнить в этих непонятных вопросах?!
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .468470. . .515
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше