Подати оголошення

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗабудовникЖитлоінвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Здача ЖК2019 - 2022 р.
Планування
від 30 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
34з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .1618. . .515
18 бер 2016 10:31
Каждый делает свой выбор. Никто не застрахован, даже инвесторы Аркады.
18 бер 2016 10:34
И так понятно, что ему разрешили восстановиться, только через суд - договорился с нынешней властью. Суды сейчас ручные, как и при старой власти. Тем более ему не нужно портить свою репутацию.
18 бер 2016 10:36
Можно строить десятилетиями и обанкротиться в один день. На все воля собственника и государства.
18 бер 2016 10:43
Этот дом конкурент иным застройщикам - местом и ценой. Поэтому ждем очередной порции вливания грязи и не поддаемся на провокации. Жить в жутких панельных домах-общежитиях Аркады - не горю желанием, даже в шаговой доступности к метро. Я лучше еще пройду 500 м, что для здоровья полезно.
18 бер 2016 10:49
Цитата "марк18":
1 секція сама вдала у цьому будинку по плануванням, місцезнаходженню.


Це повинно прозвучати на кожному форумі: "на смак і колір всі фломастери різні!"))). Я з Вами повністю солідарний у кількісті квартир на поверсі - це плюс. 2к у першій секції має невелику кухню. Якщо одна із кімнат буде вітальнєю чи студією, то це - не проблема, але якщо у Вас є, або Ви плануєте, мати дітей, то це вже інша розмова. Кухня буде майже не єдиним місцем, де ви зможете прийняти гостей. Для мене є дуже важливим питання освітлення. У даної квартири південо-західна сторона, влітку буде спекотно після обіду до самої ночі. При цьому до полудня сонце буде захиляти цей же самий будинок (секція друга і третя). З іншого боку - гарний вид на Мамаєву Слободу з балкону, але це ще залежить від поверху: коли вікна йдуть во двір, то не має сенсу брати як можно вище від дороги, а значить і багато парку не побачиш. У 2к в другій секції є ще 2 невеликі плюси: більший санвузел и панорамні вікна (хоч другий не є плюсом для всіх і, чесно говорячи, я не знаю які вікна будуватимуть у першій секції на внутрішню сторону).

sirko, судячи по всьому Ви теж обираєте першу секцію, тому вибачте за критику. Зрозуміло, що це вибір тільки Ваш і Вашої дружини, і у кожного є свій суб'єктивний підхід. Тому бажаю удачі усім!
18 бер 2016 10:51
Цитата "марк18":
И так понятно, что ему разрешили восстановиться, только через суд - договорился с нынешней властью. Суды сейчас ручные, как и при старой власти. Тем более ему не нужно портить свою репутацию.

У нас в стране очень много инстанций судов, и эти суды могут продолжаться годами. И власть в стране у нас последние годы часто меняется. И репутация у него уже испорчена. Просто, посмотрев фин. отчетность Толоки, мое мнение (я никому его не навязую), что это странная конторка со смешной прибылью. Второе, что меня смутило, наличие нормального сайта, где инвесторы могли бы ознакомиться с условиями покупки, документами на строительство и т.д. Что это за фирма без нормального сайта???
Воопщем все мутно, если бы я покупала велосипед, я бы рискнула, а по скольку это квартира, пока понаблюдаю в сторонке.
18 бер 2016 10:59
У Элиты-центр была крутая реклама везде и супер сайт, И......... - это не показатель.
18 бер 2016 11:02
Практически у всех застройщиков и фин.компаний имеются фирмы-прокладки. ВСЕ ОБ ЭТОМ ЗНАЮТ!!!!!
18 бер 2016 11:03
Цитата "sirko":
Пропоную у даній темі відписуватись лише з позитивними думками і з позитивним баченням перспектив будівництва :hi:

Поэтому поддерживаю товарища Sirko.
18 бер 2016 11:10
Я инвестор этого дома.
18 бер 2016 11:14
Цитата "марк18":

Поэтому поддерживаю товарища Sirko.

Я понимаю, что люди которые вложились уже в эту стройку, не хотят слышать критику. Но этот форум создан для того, что бы люди общались и высказывали все мнение, как положительное так и не очень. Я что вижу то и пою, вижу стройка идет, пишу стройка идет, думаю, что подозрительная конторка, пишу об этом, при этом привожу аргументы.
Кто то почитав мою инфу, скажет свое мнение, для меня мнение других тоже интересно. Но писать только позитивные мнения это уже в рекламное агентство.
18 бер 2016 11:20
Не нужно нервничать, всегда будут те хто против и те кто за.

Я вот решил рискнуть и инвестировал, на днях получил выписку из реестра в Толоке.

Время покажет кто был прав, а кто нет.
18 бер 2016 11:27
Цитата "Dinya":


sirko, судячи по всьому Ви теж обираєте першу секцію...

ні). 1 секція, то як альтернатива :). Із самого початку ми звернули увагу на 2 секцію.
В нас маленька дитина і щодо вітальні, кухні, спальні і місця для зустрічі гостей маю схожу з Вами думку :yes:
Кухню потрібно зонувати на кухню і зону вітальні. А 2 кімнати (або 1 кімнату, якщо це буде 1 кімнатна квартира) робити лише як спальні для дітей і батьків. Наші друзі таким шляхом теж пішли і тепер моя дружина лише такий варіант для себе бачить.
18 бер 2016 11:28
вчора були на будівництві, вже 6й поверх 1ї секції готовий. По-ідеї повинні вже починати рити котлован під другу. Бачити би ще їх план робіт, щоб відслідковувати наскільки випереджають/відстають по графіку, було би взагалі норм. Але зараз будують як вжарені, це факт
18 бер 2016 12:00
Цитата "johndo":


Не нужно нервничать, всегда будут те хто против и те кто за.
Я вот решил рискнуть и инвестировал, на днях получил выписку из реестра в Толоке.

Время покажет кто был прав, а кто нет.
Я не нервничаю :))). Просто есть такое понятие, как КУЛЬТУРА ОБЩЕНИЯ, независимо от за и против.
18 бер 2016 12:13
Цитата "sirko":

Що там до речі Толока надала Вам всі документи? Висновок вже отримали?

Сьогодні вранці телефонував юрист, розповідав, що документи збираються важкувато. Частину документів йому надали, а решту обіцяють на цей понеділок. Так що у вівторок-середу, скоріш за все, висновок буде у мене.
18 бер 2016 12:28
Любая инвестиция это риск, не хоч рисков - строй сам.
Я тоже вложился через Толоку во вторую секцию и не жалею. Темпы строительства неплохие - в будние дни с 8 до 20 работа кипит.
18 бер 2016 12:47
марк18, я думаю Ви дарма так реагуєте на повідомлення Vika_89. Тут дійсно кожен має право на висловлювання своєї думки. На особисті образи тут ще слава Богу ніхто не переходив. :)
18 бер 2016 12:55
Цитата "sirko":
марк18, я думаю Ви дарма так реагуєте на повідомлення Vika_89. Тут дійсно кожен має право на висловлювання своєї думки. На особисті образи тут ще слава Богу ніхто не переходив. :)

Я не проти висловлювання думок іншими, але в коректній формі!!!
18 бер 2016 13:30
Цитата "wizardvic":

Сьогодні вранці телефонував юрист, розповідав, що документи збираються важкувато. Частину документів йому надали, а решту обіцяють на цей понеділок. Так що у вівторок-середу, скоріш за все, висновок буде у мене.

Спасибо, что держите нас в курсе. Воопще, Вы большой молодец, что решили заказать отчет в юриста, я тоже вот подумую над таким ходом.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .1618. . .515
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше