Подати оголошення

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗабудовникЖитлоінвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Здача ЖК2019 - 2022 р.
Планування
від 30 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
34з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .7880. . .515
27 вер 2016 07:35
Цитата "Добряк84":

Не бачив такого у себе в договорі, можливо Толока не вносила такий пункт, бо у мене без знижок.


Я от теж не додивився і як дурник сплачу по повному тарифу. А так би використав дорогу цеглу і усе життя заощаджував би на опаленні.
27 вер 2016 07:37
Цитата "Добряк84":


....і поверх десятий :smoke:


У першій секції я так розумію зарезервовані квартири для НАУ, а там і умови договору інші
27 вер 2016 07:40
Цитата "Добряк84":

У першій секції я так розумію зарезервовані квартири для НАУ, а там і умови договору інші


"Свєжо прєданіе да вєріицца с трудом." - як кажуть жителі південного берега Північного льодовитого. НАУвцям обіцяли картири і у Вишневому і у Авіаторі і на донця 2.. но то не моє горе.
27 вер 2016 07:41
Цитата "Крысобой":


Я от теж не додивився і як дурник сплачу по повному тарифу. А так би використав дорогу цеглу і усе життя заощаджував би на опаленні.


Мені вже все рівно, оплатив всю суму і залишилось сподіватись, що добудують
27 вер 2016 07:43
Цитата "Крысобой":

А ви уважно читайте договір, там вказно що за знижку 50% за метр власники верхніх поверхів мають закладати стіни самостійно.

:) :) :)

Добряк84 то не саме гірше. Хоч і повільно, але стіни 1-ї секції муруються.
Тепер головне щоб на 2-3 секціях не було затримок у монолітних роботах.
На Вашій 3-й секції старт вже є.
27 вер 2016 07:47
Цитата "sirko":

:) :) :)

Добряк84 то не саме гірше. Хоч і повільно, але стіни 1-ї секції муруються.
Тепер головне щоб на 2-3 секціях не було затримок у монолітних роботах.
На Вашій 3-й секції старт вже є.


Це вже добре.Затримки будуть і скоріше за все на стадії закладки фундаменту, там робота складна, а поверхи виганяють швидко.Помітив, що вивозять активно землю сьогодні.І взагалі спостерігаю з лютого
27 вер 2016 07:48
Цитата "Крысобой":

"Свєжо прєданіе да вєріицца с трудом." - як кажуть жителі південного берега Північного льодовитого. НАУвцям обіцяли картири і у Вишневому і у Авіаторі і на донця 2.. но то не моє горе.

Днями читав цікаві матеріали про це. І там мова йшла не лише про квартири, а навіть про нежитлові приміщення, в яких нібито мали бути навчальні аудиторії для студентів... 6-)
27 вер 2016 07:54
Цитата "Добряк84":

Це вже добре.Затримки будуть і скоріше за все на стадії закладки фундаменту, там робота складна, а поверхи виганяють швидко.Помітив, що вивозять активно землю сьогодні.І взагалі спостерігаю з лютого

Землю вивозять вже не перший тиждень. Вивозять з двору від 1-2 секцій. От якраз і відповідь на питання чому у 1-й секції перший поверх був ніби як цокольний. Зараз мабуть шар ґрунту знімуть і все буде ОК.
На 3-й секції ще в суботу були частково вилиті стіни підвального (якщо я правильно розумію) поверху.
А от на 2-й секції ще й досі чомусь бурова працює.
27 вер 2016 07:56
Цитата "sirko":

:) :) :)

Добряк84 то не саме гірше. Хоч і повільно, але стіни 1-ї секції муруються.
Тепер головне щоб на 2-3 секціях не було затримок у монолітних роботах.
На Вашій 3-й секції старт вже є.


Можливо є фото у кого, як там 3 секція будується.
27 вер 2016 08:13
Цитата "Крысобой":


А ви уважено читайте договір, там вказно що за знижку 50% за метр власники верхніх поверхів мають закладати стіни самостійно.

Это что шутка така? Что значит сами обкладывают? В договоре такого небыло, да и толока не говорила об этом. Если можно выдержку из договора в студию...
27 вер 2016 08:17
Цитата "Jamen":

Это что шутка така? Что значит сами обкладывают? В договоре такого небыло, да и толока не говорила об этом. Если можно выдержку из договора в студию...


Маються на увазі мабуть власники верхніх поверхів :@-:Толока дійсно в договорі такого не давала, це ЖІБ такі умови поставив можливо
27 вер 2016 08:24
Цитата "Jamen":

Это что шутка така?

Не варто все так сприймати всерйоз) :yes:
27 вер 2016 08:28
Цитата "sirko":

Не варто все так сприймати всерйоз) :yes:


А як на те, що договір підписаний не директором Толоки, а представником за довіреністю.Питання чому? :(
27 вер 2016 08:32
Цитата "Добряк84":


А як на те, що договір підписаний не директором Толоки, а представником за довіреністю.Питання чому? :(
Это нормально. Директор не сидит постоянно на месте и инвестора не могут сидеть и ждать, когда он появится. Обычно у кого-то есть право подписи по разным направлениям. В доверенности все это должно указываться.
27 вер 2016 08:37
Цитата "Отрадный_4":
Это нормально. Директор не сидит постоянно на месте и инвестора не могут сидеть и ждать, когда он появится. Обычно у кого-то есть право подписи по разным направлениям. В доверенности все это должно указываться.


А бачив взагалі хтось цю довіреність, чи її не обов"язково бачити інвестору?
27 вер 2016 08:43
Цитата "Добряк84":
А бачив взагалі хтось цю довіреність, чи її не обов"язково бачити інвестору?
Ну, Вы могли б ее попросить при подписании :) Увидеть ее - это нормальное требование инвестора.
27 вер 2016 08:45
Цитата "sirko":

Не варто все так сприймати всерйоз) :yes:

ха ха, удачная шуточка, и что самое главное так в тему...
27 вер 2016 08:47
Цитата "Отрадный_4":
Ну, Вы могли б ее попросить при подписании :) Увидеть ее - это нормальное требование инвестора.


Я "не силен" в юридичних моментах, вже потім помітив :shuffle:
27 вер 2016 09:00
Цитата "Добряк84":


Я "не силен" в юридичних моментах, вже потім помітив :shuffle:
Я не сомневаюсь, если вы им позвоните, они вам бкз проблем вышлют ее на электронку. Либо может кто-то из соседей взял ее копию, когда подписывал. В любом случае, при сдаче дома, скорее всего выдадут все документы.
27 вер 2016 09:22
Цитата "Крысобой":


А ви уважно читайте договір, там вказно що за знижку 50% за метр власники верхніх поверхів мають закладати стіни самостійно.

+1 к карме :ded: :clap:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .7880. . .515
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx