Подати оголошення

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗабудовникЖитлоінвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Здача ЖК2019 - 2022 р.
Планування
від 30 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
34з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .5153. . .515
19 трав 2016 16:11
трохи думок вам вслух.

чому об'єкт зник на Луні - це може бути зв'язано з тим, що випереджають графік продаж (продали забагато квартир по мінімальних цінах), а підвищити ціну зараз не можуть, бо вже анонсували підйом з 1 червня і змін в будівництві ще не настільки набралось.
Це приблизно те саме що робить ЖІБ - виставляє періодично по кілька квартир на продаж.
Якщо Толока вже в липні накине 1000 зверху то це буде найкращий доказ даної масонської теорії.

Друге, це як ми бачим на форумі відписуються більше інвестори панорамних 1Б і 2А, а також 2-3 кімнатних в першій секції. Походу однокімнатні квартирки беруть на перепродаж або під здачу студентам НАУ/КПІ. Добре це чи погано я ще не придумав.

якось так.
19 трав 2016 17:21
Цитата "Ramms_eta0":
Походу однокімнатні квартирки беруть на перепродаж або під здачу студентам НАУ/КПІ.

А я взяв для себе, бо на 2-х кімнатну забракло коштів :'( .
19 трав 2016 17:35
А кто знает, у нас на стройке 13 этаж уже победили? 6-)
19 трав 2016 18:03
Цитата "wizardvic":

А я взяв для себе, бо на 2-х кімнатну забракло коштів :'( .

зате ви взяли на старті продажу по супер шаровій, як для цього місця, ціні. Якщо це вас якось підбадьорить :)

Цитата "Oleg_UA":
А кто знает, у нас на стройке 13 этаж уже победили? 6-)

так за 12й тільки взялись. Цокольний буде ж не житловий поверх, а під салони/офіси, наскільки я розумію.
19 трав 2016 18:09
Цитата "Ramms_eta0":

зате ви взяли на старті продажу по супер шаровій, як для цього місця, ціні. Якщо це вас якось підбадьорить :)


так за 12й тільки взялись. Цокольний буде ж не житловий поверх, а під салони/офіси, наскільки я розумію.

По счёту он все равно будет 13, цокольный этаж у нас он же и первый)
Получается еще не делали его.....
19 трав 2016 19:11
Думаю днями накриють 13 поверх. Вже сьогодні бачив, що частково встановлена опалубка для залиття підлоги під 14 поверх. Вважаю, що цокольний це і є перший, хоч він і не житловий.
20 трав 2016 06:20
Запишіть будь ласка
2секція 8 поверх квартира 210
20 трав 2016 10:17
Цитата "Ramms_eta0":
трохи думок вам вслух.

чому об'єкт зник на Луні - це може бути зв'язано з тим, що випереджають графік продаж (продали забагато квартир по мінімальних цінах), а підвищити ціну зараз не можуть, бо вже анонсували підйом з 1 червня і змін в будівництві ще не настільки набралось.
Це приблизно те саме що робить ЖІБ - виставляє періодично по кілька квартир на продаж.
Якщо Толока вже в липні накине 1000 зверху то це буде найкращий доказ даної масонської теорії.

Друге, це як ми бачим на форумі відписуються більше інвестори панорамних 1Б і 2А, а також 2-3 кімнатних в першій секції. Походу однокімнатні квартирки беруть на перепродаж або під здачу студентам НАУ/КПІ. Добре це чи погано я ще не придумав.

якось так.

Виходить, що в табличці реєструється той хто придбав для себе, ну логічно, а іншим не потрібно.
20 трав 2016 10:28
Ну і я думаю є певна категорія інвесторів які не знають про існування ФОРУМУ або їм він просто нецікавий.
20 трав 2016 10:30
Цитата "Katersyna":
Виходить, що в табличці реєструється той хто придбав для себе, ну логічно, а іншим не потрібно.

правильно, але я про те, що багато квартир може бути під здачу. Тут формат квартир і розташування сприяє. А це має свої особливості.
21 трав 2016 19:35
декілька фото станом на 21 травня


Завершують накривати 13 поверх. Стіни змуровано вже по 9 поверх за винятком окремих балконів. На місці 2-3 секцій ніяких помітних зрушень :???:
22 трав 2016 09:34
Вже писали про це. Після перекладення високовольтних мереж. Будуть заливати фундамент через 1,5-2 місяці, а в цей час будуватимуть 1 секцію.
22 трав 2016 11:36
Цитата "марк18":
Вже писали про це. Після перекладення високовольтних мереж. Будуть заливати фундамент через 1,5-2 місяці, а в цей час будуватимуть 1 секцію.

Я про це знаю. Просто невідомо від якої дати потрібно почати відлік цих 2 місяців. Якщо від березня, то фактично максимум у червні мають бути якісь зрушення.
23 трав 2016 15:19
Сьогодні проїжджав на тролейбусі повз будівництво. На останньому поверсі бачив тільки двох будівельників, які щось там робили :???: . Кран, скоріш за все, не працював.
23 трав 2016 16:59
Зато вчера все работали, движение было приличное.
24 трав 2016 09:59
Всім привіт. Підскажіть, в договорі у вас стоїть запланована дата грудень 2017 чи 2018 року?
24 трав 2016 10:12
Цитата "Barre":
Всім привіт. Підскажіть, в договорі у вас стоїть запланована дата грудень 2017 чи 2018 року?


2017
24 трав 2016 15:53
Цитата "macchiatow":
мне так вообще без разницы в одном стиле фасад или нет, мне кажется все эти эконом новостройки в принципе достаточно страшные и фасад на иной манер не сильно портит кашу. а вот сделать себе классный незастекленный балкон где можно после работы посидеть с сигареткой и кофе дорогого стоит.

Летом на ваш незастекленный балконбудет лить дождь а зимой засыпать снегом. Потом все будет таять и радовать соседей снизу
24 трав 2016 19:24
Здравствуйте, будущие соседи! Принимайте пополнение - 2 секция, 5 этаж, кв. 183
24 трав 2016 20:56
Цитата "alineriya":
Здравствуйте, будущие соседи! Принимайте пополнение - 2 секция, 5 этаж, кв. 183


Здравствуйте! Мои поздравления! Я так понимаю, Вы в панельку тоже инвестировали?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .5153. . .515
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше