Подати оголошення

Отзывы о застройщике Стоград

Ваше враження про забудовника:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді.
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
20 груд 2021 15:56

Отзывы о застройщике Стоград


Новостройки застройщика Стоград


20 груд 2021 15:57

Компанія про себе:


"Комфорт вашого перебування у збудованому нами просторі - наша основна мета. Тому у нашій діяльності розумна логістика тісно працює із новітніми технологіями та досвідом наших західних партнерів.

Екологічно чисті матеріали, використані в будівництві - забезпечать відсутність будь-якого впливу на ваше здоров‘я. Їх довговічність та енергоефективність забезпечує справді економічний підхід.


Стоград — надійний забудовник, який відзначається високою якістю будівництва!


Будуючи наші об’єкти, ми дотримуємось усіх стандартів згідно з державними будівельними нормами (ДБН), залучаємо досвід різних країн світу, адже наша компанія не стоїть на місці, а розвивається, та іде в ногу з часом. Компанія “Стоград” завжди використовує матеріали вищої якості, довговічні, енергоефективні, як це прийнято у всьому світі


Екологічно чисті матеріли, аби ви та ваша сім’я, живучи у будинку, не мали проблем зі здоров’ям. Усі наші об’єкти максимально продумані та комфортні. Ми знаємо, як зараз важливо мати поруч хорошу інфраструктуру, розвинене транспортне сполучення, та багато інших важливих об’єктів, тому і місця для будинків обираємо відповідні.


Обираючи житло від групи компаній “Стоград”, ви можете бути впeвнені у його якості!


Комфортно тоді, коли все зручно, близько та безшумно. Підбираючи місце для будівництва, ми завжди враховуємо усі ці фактори. Біля наших будинків Ви завжди знайдете все, що необхідно. Практично скрізь поряд дитячі садочки, школи, аптеки, магазини та супермаркети.


А зони відпочинку, дитячі майданчики та паркінг для авто – завжди присутні на території наших будинків та комплексів. Також, не менш важливим є доступність зупинок громадського транспорту, цей фактор також врахований. Якісна міжквартирна та загальна шумоізоляція, закладена у всіх будинках - подбає про Ваш спокій у будь-якій порі дня.


Надійність

Ми контролюємо весь процес: від закладки фундаменту до видачі ключів


Планування

Раціональне використання площі, максимальна зручність та комфорт для мешканців


Ціна

Доступна ціна на житло високої якості. Підберіть квартиру під ваші потреби


Якість

Новітні технології та надійний забудовник — європейська якість житла

Ми пропонуємо

Серед пропонованого нами асортименту житла можна підібрати квартиру, яка підійде саме Вам. Вибір можна зробити, орієнтуючись на вартість чи район міста. Ми будуємо різноманітне житло за доступними цінами.


Також чимало часу наші проектанти приділяють саме плануванню квартир, аби площа була використана максимально правильно, раціонально та зручно. Тому у наших будинках Ви можете обрати, як маленькі квартири зі «смарт» плануванням до 31 м2, так і великі дворівневі понад 100 м2."

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше