Курс долара, гривні 2022-2023 | На скільки впаде гривня?
| 1/9% | ||
| 1/9% | ||
| 9/82% | ||
| 0/0% |
Шановні! Сьогодні курс в обмінках досягає 40 гривень, проте с початку року він був 30. Сценарій, що гривна буде падати поки йде військове вторгнення, очевиден. Але, до якого рівня може дойти це падіння?
Хто щось планує робити саме зараз зі своїми доларовими та гривневими накопиченнями? Чи то є у кого раціональні думки.
Кредиты гривневые гасить точно рановато) имея валюту)
У TiKTok казали що може бути і 120 грн за долар. Тому що надрукували багато гривні.
Гривня буде тільки падати нажаль, немає нічого щоб казало про укріплення гривні.
Не пощастило людям котрі клали депозити у гривні...
1_A
У TiKTok казали що може бути і 120 грн за долар. Тому що надрукували багато гривні.
Гривня буде тільки падати нажаль, немає нічого щоб казало про укріплення гривні.
Не пощастило людям котрі клали депозити у гривні...
А TikTok для Вас має авторитет у цьому питанні? Можу сказати, що Нацбанк може, як надрукувати і запустити в обіг гривню, так і вилучити її через валютні інтервенції, коли це потрібно. Тому не можна сказати, що процес йтиме лише у одному напрямку.
Я наприклад, вважаю, що після закінчення війни ревальвація гривні є одним із ймовірних сценаріїв. Якщо в країну почне заходити більше валютних траншів на відбудову, то саме гривня може бути а дефіциті і це призведе до ревальвації.
Nosov
Шановні! Сьогодні курс в обмінках досягає 40 гривень, проте с початку року він був 30. Сценарій, що гривна буде падати поки йде військове вторгнення, очевиден. Але, до якого рівня може дойти це падіння?
Хто щось планує робити саме зараз зі своїми доларовими та гривневими накопиченнями? Чи то є у кого раціональні думки.
Питання інвестицій - це, як завжди, про теорію вірогідностей і про те, якій із вірогідностей ви, особисто, віддасте більше відсотків.
1) Якщо ви вірите, що гривня не має шансів ревальвувати, то переводьте гривню у валюту і зберігайте у кеші або ж у військових облігаціях/депозиті, а краще у певній пропорції кеш+облігації/депозит
2) Якщо вірите, що дане падіння гривні до 40-42грн. має спекулятивний характер і справедливий курс гривні знаходиться на рівні 36-38грн, то можете конвертувати гривню, купивши валютні військові облігації за курсом НБУ. Кілька банків і інвест компаній зараз скасували свої комісії при продажу облігацій, тож можна заходити і з невеликими сумами. Наприклад, на 6 місяців під 4% річних. Таким чином не переплатите власникам обмінок. Але зважайте, що втратити можете і на виході з облігацій, бо перерахують Вам знову ж вартість облігацій+прибуток у гривні по курсу НБУ, а далі Ви підете в обмінку і купите реальну валюту. Додатково заробити зможете у випадку, якщо курс у обмінках буде нижчий за курс НБУ (такі приклади були і нерідко, але чи будуть у потрібний Вам період часу?).
Інший варіант, якщо хочете запобігти курсовим ризикам, то є пропозиція від банків про безготівковий продаж валюти з подальшим розміщенням депозиту від 3 місяців. Відсоток там мізерний - 0,01% річних, але через 3 місяці зможете забрати з рахунку валюту, куплену за досить привабливим на сьогодні курсом.
3) Якщо вірите, що гривня зможе ревальвувати після закінчення війни, коли у країну будуть заходити значні валютні транші, то є сенс розмістити частину коштів у гривневі облігації, скажімо на рік під 14%. Якщо ця вірогідність спрацює, зможете окрім 14% прибутку збільшити власну валютну позицію за рахунок купівлі більш дешевого доллара. Скажу одразу, що це, мабуть, найбільш ризиковий сценарій, зважаючи на обставини тотальної невизначеності, але й найприбутковіший. Це одне з основних правил фінансового ринку: вищий ризик - вища прибутковість. Але якщо ризик спрацює - втратите частину коштів.
Рахуйте, думайте, приймайте рішення.
До 50-60 можно ожидать если активная фаза войны закончится в следующем году. После общего дефолта стоит ожидать жесткой регуляции валюты, вплоть до заморозки валютных счетов. Сейчас пока лайт версия ограничений
jewel5
А TikTok для Вас має авторитет у цьому питанні? Можу сказати, що Нацбанк може, як надрукувати і запустити в обіг гривню, так і вилучити її через валютні інтервенції, коли це потрібно. Тому не можна сказати, що процес йтиме лише у одному напрямку.
Я наприклад, вважаю, що після закінчення війни ревальвація гривні є одним із ймовірних сценаріїв. Якщо в країну почне заходити більше валютних траншів на відбудову, то саме гривня може бути а дефіциті і це призведе до ревальвації.
Не дуже, але люди кажуть, люди і купують та продають. Я би опирався в цьому питанні на історію. Історія показує що якщо гривня доходить до такого дна, то потім звідти вже не виходить. Тобто курс 40 - це реалії на багато років і на майбутнє. Навіть якщо буде заходити якась валюта у великих розмірах. Але, 120 це багато. Може бути ще 50, але це вже перспектива 2023 року. Поки йде війна, це тільки робить все гірше. Якою буде інфляція та вплив на пенсії, мінімальні зарплати люди можуть тільки уявити. Так як, наразі росту ніякого не має, а є тільки падіння. Поки ще нормальні ціни на продукти.
- ЖК Kaskad Residence | ІнтерГал-Буд | Київ, вул. Причальна, 5а04.072
- ЖК Святобор | City One Development, Інвест-Будресурс | Київ, вул. Львівська, 1504.071 498
- ЖК Європейські Липки | PROGROUP development | Софіївська Борщагівка, вул. Соборна04.079
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7404.072 286
- ЖК Трояндовий | Бровари, вул. Фельдмана, вул. Спортивна02.07741
- Клубная резиденция O`Club | ODG Development | Крюковщина, ул. Одесская, 2928.0699
- Дім 17 | ЖК Eврика28.06753
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- Чи варто зараз купувати нерухомість?29.065 048
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Электрик / електрик Киев01.071
- «ЛОТО-ЗАБАВА»: «развод» на деньги29.06192
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051