Подати оголошення

ЖК Атлант | Коцюбинское, ул. Доковская, 14

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2015 - 2023 р.
Планування
від 21 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
203з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 133.
10/8%
12/9%
34/26%
35/26%
42/32%
1. . .114115116
15 жовт 2023 07:40

- 12 будинок. Залито 20-й поверх. Внутрішні роботи;

- 13 будинок. Залито 20-й поверх. Внутрішні роботи;

- 16 будинок. Внутрішні роботи;

- 17 будинок. Залито 2-й поверх;

- 18 будинок. Залито підвальне приміщення.


29 жовт 2023 17:56

Про роботу УК "Коцюбинське".


-------------


Відкритий лист до головного інженера УК "Коцюбинське".


Станіславе Олександровичу, доброго дня!


Ще раз звертаюся до Вас з проханням.


Коцюбинське, ЖК "Атлант", вулиця Доківська, 10, корпус 9, квартира 21*, 25-ий поверх.


Моя квартира прилягає до 8-го корпусу. При сильному вітрі чутно гучні звуки в кімнаті з даху між 9 та 8 будинками і звуки з вентиляції на кухні. Це точно два або більше місця на даху тому що вони звучать неодинаково та чути їх в різні моменти часу почергово, то одне то інше. При поривах вітру ці звуки ДУЖЕ сильні. Щось об щось б'ється. Удари металом по чомусь.


За останній рік звертався по даній проблемі:


1. Звертався особисто до директора УК "Коцюбинське" Храмченко Л.Ф., на початку листопада 2022 року.     Мені було твердо сказано що НІЧОГО на даху немає такого що може грюкати.

2. Писав лист в УК "Коцюбинське", 09.01.2023 року, на електронну пошту УК, лист про проблеми та про вдосконалення.     ЖОДНОЇ реакції.

3. Два рази звертався до головного інженера УК "Коцюбинське", Усова С.О., зимою 2022 / 2023 років.     Уважно мене вислухав але результат нульовий.

4. Писав лист до директора у відповідному розділі сайту забудовникаПрАТ "Атлант", навесні 2023 року.     ЖОДНОЇ реакції.

5. Писав лист до директора ПрАТ "Атлант", Бондаренко В.В., на електронну пошту ПрАТ "Атлант", навесні 2023 року.     ЖОДНОЇ реакції.

6. Писав лист до власника ПрАТ "Атлант", Кагану В.В., на електронну пошту ПрАТ "Атлант", навесні 2023 року.     ЖОДНОЇ реакції.


Три місяці літа 2023 року я був відсутній в Коцюбинському в зв'язку з  дуже поганим станом мого здоров'я. Повернувшись, я сподівався що всі ці проблеми позаду, оскільки літом у Viber-каналі від УК "Коцюбинське" було повідомлення про огляд та ремонт всіх дахів ЖК "Атлант" та ЖК "Атлант 2". Але, на превеликий жаль, це повідомлення виявилося абсолютно брехливим по своїй суті. 


Вже в вересні 2023 року знову були дуже сильні пориви вітру і знову були ці страшенні звуки з даху. В мене немає слів. 


Ні перебувати , ні спати в квартирі, з цими звуками, просто НЕМОЖЛИВО.


Прошу негайного вирішення цієї ДИКОЇ ситуації. Вихід тільки один - оглянути кожен (!!!) квадратний метр даху і намертво прикріпити ВСЕ що може битися. Потрібно надзвичайно уважно та прискіпливо оглянути сам дах, всі вентиляційні шахти, дах ліфтової. Спільна робота УК "Коцюбинське" плюс ПрАТ "Атлант".


P.S.     Пориви вітру різко посилюються з початку кожної осені до, як мінімум, кінця березня кожного року.


Навіть не уявляю що творилося на останніх вихідних при ураганному вітрі. Останні тижні знову лежу в лікарні.




З повагою, Криницький В.Я.


07 груд 2023 09:22

Думки щодо чергового підвищення тарифу УК "Коцюбинське" за один квадратний метр квартири. Оновив розрахунки. Йде дискусія про незаконне підвищення тарифу на прибудинкову територію з 8,21 до 11,65 грн.

------------------

Нижче проста математика. Нікого ні в чому не звинувачую. Це кошти жителів сплачені керуючій компанії за послугу "Управління будинком".


В середині червня 2021 року я підписував договори з керуючою компанією щодо квартири в 9-му корпусі ЖК "Атлант". Серед іншого мені був виданий документ "ДОГОВІР про надання послуги з управління багатоквартирним будинком". Там є таблиця "Складові ціни на послугу з управління багатоквартирним будинком". Присутній цікавий рядок "Загальна площа квартир вище 1-го поверху" - 99 288 кв.м. Коли я запитав що це то відповідь - "Це загальна площа квартир Вашого комплексу на даний момент часу".


Після цього були введені в експлуатацію ще 3 корпуси:


1. Корпус 8. Згідно сертифіката № ІУ123201218603 площа всіх квартир корпусу 8 = 9 592 кв.м.

2. Корпус 14. Згідно сертифіката № ІУ123220707259 площа всіх квартир корпусу 14 = 9 218 кв.м.

3. Корпус 15. Згідно сертифіката № ІУ123230913897 площа всіх квартир корпусу 15 = 10 494 кв.м.


Значить на даний момент платиться послуга "Управління будинком" в ЖК "Атлант" за 99 288 + 9 592 + 9 218 + 10 494 = 128 592 кв.м.


Платіж зараз 8,21 гривень за квадратний метр. Не враховуватимо кладові. Доля кладових в сукупному платежі дуже мала. Також тут не враховані платежі квартир першого поверху що переведені в статус нежитлового приміщення.


Виходить так:


1. Календарний місяць: 128 592 кв.м * 8,21 грн. = 1 055 740 грн.

2. Календарний рік: 1 055 740 грн. * 12 місяців = 12 668 880 грн.


Розрахунки стосуються діючих корпусів 1 - 15. На протязі трьох найближчих років будуть добудовані та здані в експлуатацію корпуси 12, 13, 16, 17, 18. Відповідно різко збільшиться загальна площа квартир ЖК "Атлант" в цілому. Прикинув орієнтовну загальну житлову площу цих нових корпусів, додасться ще приблизно 50 000 кв.м. 


Не бачу причин ще далі комусь щось пояснювати. Два рядки розрахунків самі все кажуть.


Згідно звіту УК "Коцюбинське" за 2022 рік 53% від оплачуваних жителями сум то є заробітна плата працівників УК. Процент майже точний, плюс-мінус один процент бо не пам'ятаю до дрібниць своїх розрахунків долі зарплати в платіжках.

------------------

Висновок.   Не може УК вимагати з жителів ЖК оплати за будь які додаткові послуги при таких отримуваних сумах.   Ще ж є ЖК "Атлант 2".   Наші обидва ЖК займають мінімальну площу при максимальній концентрації квартир.   Чому знову йде мова про підняття оплати за квадратний метр???   Навіть на Оболоні в Києві, в моїх друзів, в різних нових ЖК плата за квадратний метр від 6,5 до 7,7 гривень.



12 січ 2024 09:25

На сайті забудовника з'явилася інформація щодо 17-го корпусу. Його планують ввести в експлуатацію до середини 2026 року.



15 січ 2024 08:44

Ще отакі новини на одному з атлантівських комплексів. 


13 січ 2024 09:44

Майже до кінця лютого всіх розпустили.

На кожний буд. майданчик Атлант зробив бронювання від ТЦК по 50 чоловік.

Отакі новини від відділу продажу на сьогодення.


https://forum.domik.ua/uk/zhk-na-ozernoj-atlant-t36007-700.html#post-2102713

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .114115116
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше