Подати оголошення

Какой холодильник выбрать. Отзывы о холодильниках

08 січ 2015 20:13
самсунг 2-х камерный за 7000 грн
12 січ 2015 12:09
Якщо вибирати техніку на довгі роки, то liebherr однозначно. По ціні вони звичайно дорогуваті, але вартують кожної вкладеної копійки. Німці знають толк не лише в побутовій техніці, все продумано і працює безвідмовно.
01 бер 2015 16:51
з надійністю техніки liebherr згідний! в мене вже рік. ніяких нарікань. сам магазин привіз, заніс в кімнату, підключили. добрі хлопці, які працюють в тому магазині показали що і як) Дорого звичайно, але надійно! :yes:
10 бер 2015 09:57
Я тоже думаю, что все холодильники одинаковые. надо смотреть на уровень потребление, мощность, ноу фрост и на сколько вам подходит начинка. а бренды это просто маркетинг, который накручивает ни на чем цену.
14 бер 2015 08:20
У нас Самсунг. :yes:
02 черв 2015 13:09
Нам по цене и по всем характеристикам подошел этот Bosch KGV36UW20. Думаю проработает сто лет, начиталась разных отзывов, пока всё устраивает)
22 лип 2015 17:26
я люблю немецкую технику.. у меня Liebherr. просто супер!
24 трав 2016 21:19
Здравствуйте, уже несколько лет пользуюсь холодильником фирмы Electrolux работает тихо,морозит хорошо,цена приемлемая.
27 трав 2016 07:43
Сейчас главное что бы он был со знаком А-5 енергосохраняющий, = функцыонален, все удобно было розмещено
05 черв 2016 09:13
Минусы встроенного холодильника:
- на порядок дороже.
- не глубокий.
- пол кабана точно не загрузить)
Плюсы:
- модно.
- подойдет под дизайн любой кухни.

Ах да, и магнитики не наклеить!)))
29 серп 2016 00:21
А хто що думає стовосно маленьких (до 1 м заввишки) холодильників? З одного боку - так, вони маленькі, а з іншого - чи варто брати більший холодильник на період ремонта, який ще невідомо коли закінчиться? Так, у більший холодильник поміститься більше продуктів, але такий апарат, навіть за наявності у нього коліщаток та далеко не найвищої ціни, хочеться поставити у вже відремонтованій кухні на постійне місце "дислокації" і нікуди більше не рухати, а маленький, враховуючи його вагу, я й сам перенесу туди, куди треба... Та і ціна на "малюка" Candy CCTOS 502WH подобаєтья, на нього, власне, і орієнтуюся. Ну і аналогічні Zanussi - правда, вони вже дорожчі. Liebherr - дуже дорого, можна вже повноцінний холодильник купувати за ті гроші, а Saturn - ще дешевше за Candy, але боязно якось з таким Китаєм зв'язуватися...
Головне - щоб каструлі з борщем та макаронами вмістилися :)
Хто що скаже?
30 серп 2016 19:48
Цитата "aniv_2010":
Начали с женой выбирать холодильник, да толком ничего не поняли. Консультант в магазине совершенно сбила нас с толку, наверное, просто рекомендовала то, что им сказали. А нам нужен белый, с удобной морозильной камерой, регулируемыми полками и эргономичный – вот такие самые простые требования.

Шарп- отличный холодильник, места полно!!! я как любитель позамораживать ягод и прочего для детей,морозилкой и самим холод-м очень довольна! у родителей, предыдущая модель, работает более 20 лет,у сестры и у нас тоже Шарп,только новее. я пишу о модели кот. 80см в ширину и 175см в высоту.
15 вер 2016 07:42
Цитата "Yanamm":
Шарп- отличный холодильник, места полно!!! я как любитель позамораживать ягод и прочего для детей,морозилкой и самим холод-м очень довольна! у родителей, предыдущая модель, работает более 20 лет,у сестры и у нас тоже Шарп,только новее. я пишу о модели кот. 80см в ширину и 175см в высоту.
Для заморозки ягод все-таки лучше иметь отдельную морозильную камер. Мы себе. по аналогии с морозильным отделением холодильника, взяли себе небольшую (метр высотой).Решили что они + морозилка в холодильнике нам хватит, но я уже забила ее всю ягодами, фруктами и овощами. А Шарп немного страшно брать. Они к нам официально не завозятся и у них нет представительства. Если поломается, можно и не починить :( Хотя они мне очень нравились, но мы не рискнули и купили вирлпул двухметровый
16 вер 2016 12:56
Цитата "Yanamm":

Шарп- отличный холодильник, места полно!!! я как любитель позамораживать ягод и прочего для детей,морозилкой и самим холод-м очень довольна! у родителей, предыдущая модель, работает более 20 лет,у сестры и у нас тоже Шарп,только новее. я пишу о модели кот. 80см в ширину и 175см в высоту.


так зачем вам продавец-консультант? Мне кажется там половина мальчиков-девочек просто заучивают текст и не понимают, что говорят. Я обычно в интернете вычитываю характеристику и отзывы.
16 вер 2016 13:08
Цитата "Отрадный_4":
Для заморозки ягод все-таки лучше иметь отдельную морозильную камер. Мы себе. по аналогии с морозильным отделением холодильника, взяли себе небольшую (метр высотой).Решили что они + морозилка в холодильнике нам хватит, но я уже забила ее всю ягодами, фруктами и овощами. А Шарп немного страшно брать. Они к нам официально не завозятся и у них нет представительства. Если поломается, можно и не починить :( Хотя они мне очень нравились, но мы не рискнули и купили вирлпул двухметровый


у нас тоже вирпул – я очень довольна. Уже много лет работает без перебоев, тьфу-тьфу. Насчет камеры согласна. Если семья небольшая, то и морозилки хватит, а 3-4 чел уже будет сложно все вместить.
20 січ 2017 09:41
А мы выбирали из дорогих, но очень качественных
20 січ 2017 23:31
Таки взяли Candy 502WH. Тихенький, маленький, легенький - сам підняв на 4 поверх без проблем, перевозився вантажопасажирським авто (Renault Kangoo). Ще й функцію тумбочки виконує - зверху такий собі пластиковий столик зроблений, спокійно електрогриль витримує (в плані температури). Охолоджує добре. 100% Китай (той самий завод, що виробляє цю модель Candy, ще й холодильники Saturn випускає), але якісний (це добре видно при порівнянні з тим же Saturn'ом).
13 лют 2023 12:14

Купивала холодильник Bosch KIS34A51, працює супер.

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx