ЖК "Синергия 2", Ирпень, ул. Мечникова, 118
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 251.
| 6/2% | ||
| 16/6% | ||
| 49/20% | ||
| 99/39% | ||
| 81/32% |
al666
a
Гість
5
07 жовтня 2016
24 вер 2017 14:53
Кто знает,куда именно обращаться за подключением котла??? Кто то пишет в сервис,какой ,кде он, кто то знает? Как вообще проходит процедура? 6 очередь,у нас. Свет,вода в администрации договора заключать? Ответьте пожалуйста
Lyuk
L
Користувач
95
26 червня 2016
24 вер 2017 17:23
В жек сходите, возьмите паспорт и гарантию на свой котёл и номер мастера из сервисного центра.
Synergy-Bud
Старожил
526
16 червня 2016
24 вер 2017 18:07
Цей день настав! Ми це зробили!
Сьогодні відбулося офіційне відкриття дошкільного навчального закладу дитячий садок "Колібрі" на території ЖК Синергія 3.
Наше довгоочікуване свято привернуло увагу великої кількості гостей. Ми були цьому дуже раді. Приємно було спостерігати за тим, що Вам і Вашим діткам було весело в компанії цікавих аніматорів, веселого міма, на різноманітних майстер класах та конкурсах. Сподіваємось, що Вам прийшлися до смаку частування запашною кавою, чаєм та солодощами. Всі бажаючі змогли завітати на екскурсію в новий дитячий заклад, оцінити ідею та зусилля Будівельної групи Синергія, що були вкладені в цей садочок.
Така масштабна подія для Київської області не залишила байдужими і офіційних гостей. І в день Київщини, в своїх щільних графіках знайшли час завітати до нас: Голова Київської обласної державної адміністраціі - Горган Олександр Любомирович, Мер міста Ірпінь - Карплюк Володимир Андрійович, народні депутати та інші запрошені гості. Звичайно, дружній колектив Будівельної групи Синергія майже в повному складі зустрічав всіх шановних гостей. Наш директор Оверко Ігор Іванович щиро вітав присутніх, дякував за допомогу та роботу тим, хто доклав зусиль для того, щоб ця подія сталася саме так - урочисто і душевно.
Без перебільшення наш садок назвали кращим в Україні. Дитячий садок Колібрі вміщує до 250 дітей. Для безпеки дітей встановлена пропускна система. Найменші жителі Ірпіня будуть виховуватися за інноваційною системою Монтесорі. Ми подбали про здоров'я Вашої дитини і зробили спеціальні соляні і фіто-кімнати, що дозволять зміцнити імунітет та знизити захворюваність дитини. Ми попіклувалися про харчування - встановлені фільтри для очищення води, розроблено меню, в якому передбачено постійне використання сезонних фруктів і овочів. Та ще багато чого гарного є в новому садочку Колібрі на території нового яскравого ЖК Синергія 3.
Ще раз вдячні Всім, хто прийшов і розділив з нами щастя цього свята.
Будівельна група Синергія на чолі з нашим ініціативним директором готує для Вас ще багато сюрпризів, подарунків, акцій та приємних подій! В наступну суботу – приєднуйтесь до нас на центральній площі Ірпіня, де ми проведемо розіграш автомобіля. Будьте з нами, будьте з Синергією!
А зараз давайте повернемося на 18 місяців тому і подивимося, з чого все починалося і простежимо всі етапи будівництва.
Сьогодні відбулося офіційне відкриття дошкільного навчального закладу дитячий садок "Колібрі" на території ЖК Синергія 3.
Наше довгоочікуване свято привернуло увагу великої кількості гостей. Ми були цьому дуже раді. Приємно було спостерігати за тим, що Вам і Вашим діткам було весело в компанії цікавих аніматорів, веселого міма, на різноманітних майстер класах та конкурсах. Сподіваємось, що Вам прийшлися до смаку частування запашною кавою, чаєм та солодощами. Всі бажаючі змогли завітати на екскурсію в новий дитячий заклад, оцінити ідею та зусилля Будівельної групи Синергія, що були вкладені в цей садочок.
Така масштабна подія для Київської області не залишила байдужими і офіційних гостей. І в день Київщини, в своїх щільних графіках знайшли час завітати до нас: Голова Київської обласної державної адміністраціі - Горган Олександр Любомирович, Мер міста Ірпінь - Карплюк Володимир Андрійович, народні депутати та інші запрошені гості. Звичайно, дружній колектив Будівельної групи Синергія майже в повному складі зустрічав всіх шановних гостей. Наш директор Оверко Ігор Іванович щиро вітав присутніх, дякував за допомогу та роботу тим, хто доклав зусиль для того, щоб ця подія сталася саме так - урочисто і душевно.
Без перебільшення наш садок назвали кращим в Україні. Дитячий садок Колібрі вміщує до 250 дітей. Для безпеки дітей встановлена пропускна система. Найменші жителі Ірпіня будуть виховуватися за інноваційною системою Монтесорі. Ми подбали про здоров'я Вашої дитини і зробили спеціальні соляні і фіто-кімнати, що дозволять зміцнити імунітет та знизити захворюваність дитини. Ми попіклувалися про харчування - встановлені фільтри для очищення води, розроблено меню, в якому передбачено постійне використання сезонних фруктів і овочів. Та ще багато чого гарного є в новому садочку Колібрі на території нового яскравого ЖК Синергія 3.
Ще раз вдячні Всім, хто прийшов і розділив з нами щастя цього свята.
Будівельна група Синергія на чолі з нашим ініціативним директором готує для Вас ще багато сюрпризів, подарунків, акцій та приємних подій! В наступну суботу – приєднуйтесь до нас на центральній площі Ірпіня, де ми проведемо розіграш автомобіля. Будьте з нами, будьте з Синергією!
А зараз давайте повернемося на 18 місяців тому і подивимося, з чого все починалося і простежимо всі етапи будівництва.
dotx
d
Перехожий
1
13 червня 2017
24 вер 2017 22:04
Когда уже сделают свет в холе 6 очереди и позаделуют пробоины в коридорах на этажах. И крыша несколько дней назад опять начала течь. Неужели раз нормально сделать нельзя?
totallook
t
Гість
5
13 вересня 2017
26 вер 2017 05:04
Добрый день всем!
Кто знает это ж какая тварь стучит молотком до 12 ночи! в 4 подъезде.
Объявление висит, что до 21:00 стучать сверлить и тд. Вычислю кто, отобью руки этим же молотком!
Кто знает это ж какая тварь стучит молотком до 12 ночи! в 4 подъезде.
Объявление висит, что до 21:00 стучать сверлить и тд. Вычислю кто, отобью руки этим же молотком!
Valenok7
V
Гість
2
28 вересня 2017
28 вер 2017 19:03
Цитата "totallook":Добрый день всем!
Кто знает это ж какая тварь стучит молотком до 12 ночи! в 4 подъезде.
Объявление висит, что до 21:00 стучать сверлить и тд. Вычислю кто, отобью руки этим же молотком!
И начинает стучать уже вечером ближе к 21.00
totallook
t
Гість
5
13 вересня 2017
29 вер 2017 05:15
Цитата "Valenok7":
И начинает стучать уже вечером ближе к 21.00
Так понятно! пока с работы доедет! Поест и погнал до 12 ночи... но вроде уже не так в последние дни стучат....
Denson
Постійний користувач
222
14 червня 2016
29 вер 2017 10:20
Привет соседи, жильцы последних этажей подскажите, утепляли ли вы потолок (так как сверху нет технического этажа), если нет, то не холодно ли в квартирах?
Спасибо
Спасибо
Bessmertny
B
Користувач
22
13 березня 2017
29 вер 2017 21:01
Привет!
Я, из Синергии3, меня тоже интересует вопрос по поводу утепления потолка на последнем этаже. Подскажите пожалуйста, если утепляли то чем?
Я, из Синергии3, меня тоже интересует вопрос по поводу утепления потолка на последнем этаже. Подскажите пожалуйста, если утепляли то чем?
investor_sinergia2
i
Постійний користувач
151
20 серпня 2015
01 жовт 2017 11:20
Цитата "Denson":Привет соседи, жильцы последних этажей подскажите, утепляли ли вы потолок (так как сверху нет технического этажа), если нет, то не холодно ли в квартирах?
Спасибо
Утеплял, пенополистирол ТЕХНОПЛЕКС.
Denson
Постійний користувач
222
14 червня 2016
01 жовт 2017 16:09
Цитата "investor_sinergia2":
Утеплял, пенополистирол ТЕХНОПЛЕКС.
Я слышал кто то утеплял минватой.
Bessmertny
B
Користувач
22
13 березня 2017
01 жовт 2017 19:29
Спасибо за информацию. Но конечно хорошо былобы вобще не утеплять, а что б был над десятим этажом техэтаж. Потому что и минвата и пенополистирол все это хе..., от отного пиль очень мелкая , а из другого чтото со временем вредное выдиляется. Но что делать, лутше утеплится чем мерзнуть зимой, а летом хекать от жары.
Igor86
I
Користувач
67
22 червня 2017
02 жовт 2017 05:27
Цитата " Bessmertny":Спасибо за информацию. Но конечно хорошо былобы вобще не утеплять, а что б был над десятим этажом техэтаж. Потому что и минвата и пенополистирол все это хе..., от отного пиль очень мелкая , а из другого чтото со временем вредное выдиляется. Но что делать, лутше утеплится чем мерзнуть зимой, а летом хекать от жары.
А для чего все это делать, если застройщик крышу утеплял?
Denson
Постійний користувач
222
14 червня 2016
02 жовт 2017 11:23
Цитата "Igor86 ":
А для чего все это делать, если застройщик крышу утеплял?
собственно такой же вопрос, для тех, кто заселился и не утеплял и как оно без утеплителя?
Bessmertny
B
Користувач
22
13 березня 2017
02 жовт 2017 13:48
А для чего все это делать, если застройщик крышу утеплял?[/quote]
Да, хороший вопрос, но если б я знал что это будет лишнее то и не буду делать, а если будет потом летом жарко от раскаленной крыши, а зимой холодно. Мне кажется что ихнего утепления будет маловато.Вот и спрашиваю у тех кто уже живет на последних этажах, как оно там наверху.
Просто это лутше зделать на этапе ремонта, а потом никто никакого утепления делать не будет.
Да, хороший вопрос, но если б я знал что это будет лишнее то и не буду делать, а если будет потом летом жарко от раскаленной крыши, а зимой холодно. Мне кажется что ихнего утепления будет маловато.Вот и спрашиваю у тех кто уже живет на последних этажах, как оно там наверху.
Просто это лутше зделать на этапе ремонта, а потом никто никакого утепления делать не будет.
Igor86
I
Користувач
67
22 червня 2017
02 жовт 2017 13:57
Цитата " Bessmertny":Да, хороший вопрос, но если б я знал что это будет лишнее то и не буду делать, а если будет потом летом жарко от раскаленной крыши, а зимой холодно. Мне кажется что ихнего утепления будет маловато.Вот и спрашиваю у тех кто уже живет на последних этажах, как оно там наверху.
Просто это лутше зделать на этапе ремонта, а потом никто никакого утепления делать не будет.
А что мешает потом крышу утеплить над своей квартирой, если застройщик плохо утеплил? Просто так, как вы хотите то это "съест" полезный объем, т.е потолок будет очень низко + на сколько я знаю более эффективно утеплить снаружи.
Bessmertny
B
Користувач
22
13 березня 2017
02 жовт 2017 14:02
Цитата "Igor86 ":
Да, согласен, утеплать эфективней и по правильному снаружи. Но интересно можно ли будет это зделать (утеплить снаружи).
Ладно, поживем увидем, как оно будет, надеюсь что все будет хорошо и не надо будет делать никакого утепления.
Shredinger
S
Користувач
32
13 листопада 2016
02 жовт 2017 18:34
Цитата " Bessmertny":
Да, согласен, утеплать эфективней и по правильному снаружи. Но интересно можно ли будет это зделать (утеплить снаружи).
Ладно, поживем увидем, как оно будет, надеюсь что все будет хорошо и не надо будет делать никакого утепления.
Утеплять только снаружи, если не хотите жить в дискомфорте и с проблемами для здоровья!
Поинтересуйтесь: "Точка росы"
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B0_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%8B
Bessmertny
B
Користувач
22
13 березня 2017
02 жовт 2017 20:09
//www.stroypomosh.com.ua/utepleniye-poto lka-vazhnyye-momenty/
//strmnt.com/dom/build/potolok/kak-pravi lno-uteplit-potolok-v-dome.html
Мммда, чото-то читаю разные статьи и понимаю что много минусов при утепленни потолка изнутри. Прежде чем это делать надо не раз подумать...
//strmnt.com/dom/build/potolok/kak-pravi lno-uteplit-potolok-v-dome.html
Мммда, чото-то читаю разные статьи и понимаю что много минусов при утепленни потолка изнутри. Прежде чем это делать надо не раз подумать...
Investor 2016
Користувач
92
23 березня 2016
03 жовт 2017 12:01
Делали у меня.Под ключ 6 очередь.Всем доволен.Сергей Валентинович : ноль9745два153шесть.
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 черга | GEOS | Київ, вул. Новопольова, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Київ, вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька)18.062 012
- Дім 17 | ЖК Eврика17.06752
- Чи варто зараз купувати нерухомість?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше