Подати оголошення

Где лучше купить квартиру в Борисполе

1
23 вер 2016 13:43
Цитата "3232CD":
35 тыщ даже на десятилетнюю даже перспективу это копейки . Незнаю как вы но у меня алгоритм выбора недвижимости следующий : -1) месторасположение; 2) качество самого дома.(панель кирпич, монолит) 3) внутрянка , коммуникации - так как это можно заменить а вот вид из окна не поменяешь

Наверное самое главное забыли... наличие автономного котла, еще + 10000 грн.
23 вер 2016 14:46
Ага - автономка это круто , уже топим - куб в день в квартирного Ташкент - как на вокзале дела с горячей водой и отоплением ?))))
01 лист 2016 07:58
У нас появилась стройка ЖК Престиж, куда её по рейтингу поставить?
28 лист 2016 11:54
Предлагаю обсудить глобальную тему по отоплению: Какой вариант отопления лучше иметь в квартире в Борисполе, а именно:
1. Квартира со счетчиком на отопление
2. Квартира с газовым котлом
3. Квартира подключенная к теплосети и со счетчиком на дом
4. Квартира подключенная к теплосети но без счетчика на дом
Каждый из вариантов прошу обосновать и указать у кого какой адрес по дому, какая квадратура и пока были оплаты за октябрь месяц указать во сколько обошлось тепло за этот месяц.
Я считаю, что это один из лучших вариантов определения выгодного по растратам дома, для дальнейшей покупки квартиры.
Желательно подкрепить копией квитанции.
28 лист 2016 17:00
1) котел (мінуси тільки в обмеженнях газовиків до приміщення (кухню студію не дозволять ) , щорічні перевірки та обслуговування котла і вентиляції (500 грн рік)
2) поквартирний
3) домовий
30 лист 2016 09:06
На Рабочий 19 счетчик стоит на дом, за 70 кв.м. насчитали за октябрь 644 грн.
Хотя считаю что лучше счетчик поквартирно, для сравнения на Привокзальной 8 квартира без счетчика 43 кв.м. насчитали около 500 грн., а квартира со счетчиком 46 кв.м. насчитали 366 грн.
04 груд 2016 09:43
Заказуха! 1 место-Дом №1, 2-ое Банковский, 3-е Дэлюкс, а остальные - шлак либо ЛОТЕРЕЯ! Вышиванщики уже со мной спорили год назад и где они теперь? :ded:
04 квіт 2017 09:04
А где же в перечне ЖК Престиж и ЖК Skysity
21 трав 2017 20:20
Цитата "kwon":
Заказуха! 1 место-Дом №1, 2-ое Банковский, 3-е Дэлюкс, а остальные - шлак либо ЛОТЕРЕЯ! Вышиванщики уже со мной спорили год назад и где они теперь? :ded:

Лотерея в наше время - єто практически любая новостройка.
А кто такие вішиванщики и о чем спорили?..
22 трав 2017 07:14
Спорили куда лучше вложиться - в Первоцвет или Вышиванку :shuffle:
31 трав 2017 10:22
А сейчас спор какой, куда лучше вложиться?
09 серп 2017 14:19
Купив девушку в номер один.вибирав з престижа банківського і делюкса.реально був там скрізь.і повірте підвищені ціни а номер один абсолютно виправдані.в банківському показували 2 останні двушки.сам трішки ремонтами внутрянкою займаюсь,то сумніви відпали навіть якби скидку дали 50000.так похабно побудувати будинок ще тре вміти.стяжка стіни щілини.прибудинкова ніяка.близькість до центру сумнівна,через приватний сектор тьопати ввечері жінку саму б не пустив.силікатний кирпіч.технологіі і планування 80-х.забудовник бориспільсільбуд чи щось таке.з назви забудовника вже все стало ясно.перший іх багатоповерховий будинок.може свинарники чи фіермии в них краще виходить,не знаю.далі.делюкс.однушка залишилась одна.50м.ціна солодка але жінка захотіла двушку.планування не смподобалось,а 2х кімнатну там не потягнув би.нічого поганого не можу сказати про будинок,але своя котельня висмокі потолки огороджена територія.люди пишуть що трішки там з утепленням проблема,стіни вже в солі,не знаю не придивлявся.а!да.ще хотів попасти на нову,там глянути.але ні один телеіон на сайті не відповідав.поняв,що це знак.заіхав впрестиж.що сказати.хто новини читае і дивиться,той все знае.ті ж 80ті.силікатний кирпіч.планування поганенькі.ціна солодка.двушок не було запропонували 2 однокімнатні перепланувати)пробив забудовника-піраміда.а потім впали балкони...і це при тому,що половина квартир продана.жалко людей,можливао будуть демонтувати .питання до федорчука і замів які підняли крик зараз.раніше за чим дивились?чи откатік на пів року отримали що б помиовчали?без дозволів,порушення по ДБНам на порушенні.дозволу нема...зразу скажу що подалі від к.шляху не розглядав,так як хто б не писав,а райончик ще той.лелеки-левади-поларіс-скай сіті-вишиванки всякі і тау нхаузи не влаштовували.на мануільського продали 3к за 23(73м2)без ремонта.тому чим подалі від дороги жтиття(київський шлях),тим проблемніши потім продати-здати.вибір зупинив на номер один.не рекламую його.хто їздить дивиться вибирае той сам побачить.але чого варті тівльки його відеоблог і екскурсіі по будівництву))тому для мене на першому місці все ж #1,потім делюкс потім первоцвіт(хоча там дві перші панельки і остання моноліт каркас),потім банківський.а все інше може хтось детальніше опише як вибирав серед нових сонячних паларісів)))всім вдалих покупок,вибачайте за помилки(
03 груд 2017 09:12
День добрый. Какие сейчас перспективные ЖК строятся для молодых семей чтобы адекватная цена была за м2
07 груд 2017 14:10
Что там знать, зайдите на ветку ЖК и все узнаете.
17 січ 2018 08:47
Нужно покупать квартиру там где надёжный застройщик, потому что 100% сдаст дом, и где самая низкая цена!!!
12 бер 2020 21:21
могу только сказать где не нужно покупать в Борисполе
06 квіт 2020 18:10
ЖК солнечный, советуете?
18 трав 2020 15:09
Підкажіть,будь ласка, де?
18 бер 2021 17:48
Всем привет, что скажите о ЖК Киевский Шлях от Perfect Group, стоит ли там покупать жилье? если кто-то покупал и живет там какие сейчас там тарифы по коммуналке? есть ли неподалеку от ЖК гос. школа и садик?
28 квіт 2021 10:36
Толстого 1 або Робітнича 3.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше