Подати оголошення

Две комнаты из одной большой

1. . .46. . .8
09 січ 2017 12:21
Вложила свою планировку, ниже описание, что предлагает сосед по стояку, у него такая же квартира. Может что-то Вам подойдет. Правда студио все же получилось, но 30 метров (за счет лоджии и стены) + 18 метров комната, кухню отделил барной стойкой.

Цитата "Big Jackson":


Да там всё очень просто. Сносятся все стены, кроме санузла.
Дверь на балкон разбирается. Новая стена комнаты сдвигается вправо таким образом, чтобы она стала прямой до окна(без ступеньки). Получается комната 18 кв.м.

Кухня переезжает в часть квартиры, где была кладовая (или гардероб?) трубы при этом остаются все на своих местах, только мойка разворачивается лицом ко входу, За мойкой - барная стойка, а дальше комната. Всё вместе - это студия на 30 кв.м.

Получилось лучше всяких ожиданий. Хотя ещё ремонт не закончен.
09 січ 2017 12:53
У меня кладовой нет. Немножко отличается планировка. У меня пока идеи либо разделить кухню на 2 части, чтобы получить мелнькую кухню и дополнительную маленькую комнату, либо перенести часть кухню в прихожую.
09 січ 2017 14:06
Цитата "Evgeniy64":

Тоже интересная идея :yes:
Но это ведь перенос мокрых мест, что не разрешено?
Печка электрическая, т.к. дом больше 10 этажей.
Если часть кухни перенести в коридор, не изменяя при этом положение мойки и печки, то такая квартира будет называться двухкомнатной?

Я переносила и никому не говорила. Просто бывшие мокрые места некапитально убирать - так, чтоб восстановить можно было
09 січ 2017 17:01
Цитата "CH093652":

Я переносила и никому не говорила. Просто бывшие мокрые места некапитально убирать - так, чтоб восстановить можно было

Если дома что-то случится и придется звать местных сантехников из жека или что там у вас? - штрафонут и заставят восстановить.
09 січ 2017 17:16
Цитата "Dmitriy_S":

Если дома что-то случится и придется звать местных сантехников из жека или что там у вас? - штрафонут и заставят восстановить.

ЖЕка - у нас нет, а если что - можно к частным обратиться. При продаже сейчас уже давно техпаспорт без выезда делают, как и оценку, так что риск попасться - минимальный. А на крайний случай я и говорю - не обрубать коммуникации и оставить их так, чтоб можно было легко восстановить
16 січ 2017 17:50
Цитата "Dmitriy_S":

Если дома что-то случится и придется звать местных сантехников из жека или что там у вас? - штрафонут и заставят восстановить.


ну как-то страшно, если каждый вот так будет "сносить и не говорить". Есть знакомые, которые вот так несущую стену начали сносить, потом все восстанавливали. Тут нужно все просчитывать и проверять.
16 січ 2017 21:45
Цитата "E_Isupov":


ну как-то страшно, если каждый вот так будет "сносить и не говорить". Есть знакомые, которые вот так несущую стену начали сносить, потом все восстанавливали. Тут нужно все просчитывать и проверять.

А где в моем посте было что-то про снос?! Я говорила о том, чтобы ДОБАВИТЬ стену!
Но вообще согласна, что нужно не только по своим "хотелкам" перепланировать, но и обдумав
19 січ 2017 15:32
Цитата "CH093652":

А где в моем посте было что-то про снос?! Я говорила о том, чтобы ДОБАВИТЬ стену!
Но вообще согласна, что нужно не только по своим "хотелкам" перепланировать, но и обдумав

эээм, слова "переносить" и "восстановить" как-то в моей голове именно к сносу привели. Простите, если чем-то обидел. Недоразумение.
19 січ 2017 15:45
:yes:
Цитата "E_Isupov":

эээм, слова "переносить" и "восстановить" как-то в моей голове именно к сносу привели. Простите, если чем-то обидел. Недоразумение.

:yes: все ок!
04 лют 2018 13:21
Добрий день! :hi:
Допоможіть, будь ласка, з поділом (зонуванням) однієї кімнати для двох дітей (різностатеві).
Кімната 5,8 на 3,2. Вікно одне - велике панорамне на усю коротку стіну.

Тому поділ має бути не зовсім "глухий", щоб в іншу кімнату теж був доступ світла. Але такий, щоб за потреби діти могли повністю ізолюватися у своєму куточку (наприклад, коли хтось ще робить уроки, а інший хоче спати і т.п.)

Думаю над варіантами такого типу:


Вагаюся на рахунок матеріалу для перегородки - гіпсокартон частково + шторка чи розсувні двері? Повністю розсувні двері? Стелаж?
І як тоді так розмістити письмові столи (поки що є ідея лише навпроти ліжок по іншій довгій стіні) (загалом буде 2 ліжка, 2 столи, 2 невеликі шафи), щоб було комфортно вчитися, навіть коли графіки у дітей не збігатимуться?

Може, у когось є досвід поділу дитячої? Буду вдячна за ідеї :hb:
04 лют 2018 16:55
Цитата "Dmitriy_S":

Если дома что-то случится и придется звать местных сантехников из жека или что там у вас? - штрафонут и заставят восстановить.


Если под вами цоколь или офис (1,2й этажи) то переносить мокрые зоны можно.
06 лют 2018 22:21
Цитата "celestia":
Добрий день! :hi:
Допоможіть, будь ласка, з поділом (зонуванням) однієї кімнати для двох дітей (різностатеві).
Кімната 5,8 на 3,2. Вікно одне - велике панорамне на усю коротку стіну.
[attachment=1]д1.jpg[/attachment]
Тому поділ має бути не зовсім "глухий", щоб в іншу кімнату теж був доступ світла. Але такий, щоб за потреби діти могли повністю ізолюватися у своєму куточку (наприклад, коли хтось ще робить уроки, а інший хоче спати і т.п.)

Думаю над варіантами такого типу:
[attachment=0]detskia-dly-raznopolih-detey-11-900x494.jpg[/attachment]

Вагаюся на рахунок матеріалу для перегородки - гіпсокартон частково + шторка чи розсувні двері? Повністю розсувні двері? Стелаж?
І як тоді так розмістити письмові столи (поки що є ідея лише навпроти ліжок по іншій довгій стіні) (загалом буде 2 ліжка, 2 столи, 2 невеликі шафи), щоб було комфортно вчитися, навіть коли графіки у дітей не збігатимуться?

Може, у когось є досвід поділу дитячої? Буду вдячна за ідеї :hb:

якщо немає можливості поділити таким чином, щоб освітлення з вікна було б в кожній з частин - то я за поділ за допомогою стелажа - і фнукціонально, і гарно. Гіпсокартон - стаціонарно, розсувні двері - не надто довговічно, шторка - просто символічно. На мік смак, звісно.
07 лют 2018 10:59
Цитата "olegpass":

якщо немає можливості поділити таким чином, щоб освітлення з вікна було б в кожній з частин - то я за поділ за допомогою стелажа - і фнукціонально, і гарно. Гіпсокартон - стаціонарно, розсувні двері - не надто довговічно, шторка - просто символічно. На мік смак, звісно.


про розсувні двері вірно все)) та що там дітей, дорослих іноді дратує звук від них)) хтось з ваших дітей прийде невдоволений зі школи, поки інший відпочиває і почне грюкати... легше від тої ідеї відійти одразу))
07 лют 2018 11:10
Цитата "celestia":
Добрий день! :hi:
Допоможіть, будь ласка, з поділом (зонуванням) однієї кімнати для двох дітей (різностатеві).
Може, у когось є досвід поділу дитячої? Буду вдячна за ідеї :hb:


ви розглядаєте варіанти двоповерхових ліжок? не знаю, чи по віку для ваших дітей підходять такі ідеї)) чи потрібен вам такий чіткий поділ з тими перегородками?
07 лют 2018 14:20

Справді? А я поки що найбільше схилялася до розсувних дверей
От побачила схоже планування, схожу мету - там з дверима //denisserov.ru/dizajn-detskoj-komnaty-d lya-malchika/dizajn-detskoj-18-kv-m-dlya -dvux-malchikov.html

Двоповерхові ліжка точно не варіант. Стелаж - ну теж чисто формальний поділ Діти самі хочуть, щоб можна було ізолюватися за потреби, та й діти різновікові і різностатеві, зараз кожен з них має свою кімнату, звикли уже.. Тому треба ділити більш радикально.

07 лют 2018 22:23
Цитата "celestia":
Добрий день! :hi:
Допоможіть, будь ласка, з поділом (зонуванням) однієї кімнати для двох дітей (різностатеві).
Кімната 5,8 на 3,2. Вікно одне - велике панорамне на усю коротку стіну.
[attachment=1]д1.jpg[/attachment]
Тому поділ має бути не зовсім "глухий", щоб в іншу кімнату теж був доступ світла. Але такий, щоб за потреби діти могли повністю ізолюватися у своєму куточку (наприклад, коли хтось ще робить уроки, а інший хоче спати і т.п.)

Думаю над варіантами такого типу:
[attachment=0]detskia-dly-raznopolih-detey-11-900x494.jpg[/attachment]

Вагаюся на рахунок матеріалу для перегородки - гіпсокартон частково + шторка чи розсувні двері? Повністю розсувні двері? Стелаж?
І як тоді так розмістити письмові столи (поки що є ідея лише навпроти ліжок по іншій довгій стіні) (загалом буде 2 ліжка, 2 столи, 2 невеликі шафи), щоб було комфортно вчитися, навіть коли графіки у дітей не збігатимуться?

Може, у когось є досвід поділу дитячої? Буду вдячна за ідеї :hb:


Який вік у дітей? Спробуйте максимально використати вікно. Це природнє освітлення з додаванням лампи буде зручніше у використанні. А як ділити по частинам, почнуться потім сварки, хто зайняв накраще місце.
08 лют 2018 12:54
Добрый день. Ребята, как думаете: возможно ли тут предусмотреть разделение комнаты для родителей и будущего ребёнка. Заранее благодарю.
Сами думали в нишу шкаф-купе и комнату пополам полупрозрачной раздвижной системой (половинка с окном - ребёнку).
09 лют 2018 07:36
Цитата "celestia":
Справді? А я поки що найбільше схилялася до розсувних дверей
От побачила схоже планування, схожу мету - там з дверима //denisserov.ru/dizajn-detskoj-komnaty-d lya-malchika/dizajn-detskoj-18-kv-m-dlya -dvux-malchikov.html

Двоповерхові ліжка точно не варіант. Стелаж - ну теж чисто формальний поділ Діти самі хочуть, щоб можна було ізолюватися за потреби, та й діти різновікові і різностатеві, зараз кожен з них має свою кімнату, звикли уже.. Тому треба ділити більш радикально.


дуже раціонально, як на мене, але робочі поверхні краще поділити по частинкам кімнати. є припущення, що працювати так пліч-о-пліч не дуже зручно)) можливо стане у пригоді двері як на цьому фото)) через той декор унизу виглядають нетипово та й повітря буде проходити вільно до іншої частини кімнати)) їх так багато різних, тому тепер те, що дітям сподобається обирайте))
09 лют 2018 08:05
Цитата "jorainside":
Добрый день. Ребята, как думаете: возможно ли тут предусмотреть разделение комнаты для родителей и будущего ребёнка. Заранее благодарю.
Сами думали в нишу шкаф-купе и комнату пополам полупрозрачной раздвижной системой (половинка с окном - ребёнку).


звичайно можливо, як на мене то місця вдосталь)) побачила ось такий варіант. чому б вам не скористатися подібним плануванням: прибрати штори та встановити двері. саме завдяки дизайну вони будуть дуже доречні)) коли є бажання - відчинили двері та у вашій половині буде сонячно)) ви казали про розсувну систему, у вас є приклад, який вас зацікавив?))
09 лют 2018 11:29
Цитата "yalynka":


звичайно можливо, як на мене то місця вдосталь)) побачила ось такий варіант. чому б вам не скористатися подібним плануванням: прибрати штори та встановити двері. саме завдяки дизайну вони будуть дуже доречні)) коли є бажання - відчинили двері та у вашій половині буде сонячно)) ви казали про розсувну систему, у вас є приклад, який вас зацікавив?))

Приклада нажаль поки що не маємо... Натомість є фантазії, і розуміння, що всеж буде трохи тіснувато... Потрібно збирати кошти на 2-ох кімнатну))
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .46. . .8
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx