Подати оголошення

ул. Драгоманова, 2а ( дом 5 )

1. . .203205. . .491
15 квіт 2016 06:34
[quote="Sad7891"]может действительно устроить им взбучку возле офиса?...

100% надо выходить на митинг!!!
15 квіт 2016 06:40
На скільки я розумію КМБ щось додатково подавав по будинку №4, так як 11.04 РДА направила повторно лист-запит до Департаменту будівництва та архітектури щодо присвоєння поштової адреси. Але питання в тому, що за якість цих документів, які подаються. А якість їх напевно низька, і робиться це певно свідомо, можливо КМБ задумав затягти процес до 01.07, щоб до того часу люди не змогли зареєструвати право власності зорганізуватися та створити ОСББ чи обрати обслуговуючу організацію, а після 01.07 набагато простіше буде нав'язати нам ЖЕК.
15 квіт 2016 06:46
Якщо організовувати мітинг, зустріч з керівництов КМБ, взіит на прийом до них... то думаю варто визначитись з вимогами/пропозиціями до КМБ. Можливо включення представника від інвесторів до роботи по присвоєнню поштової адреси, щоб мати доступ до того як документи готуються і як виправляються зауваження.
15 квіт 2016 08:50

А на форуме пишут что инвесторам не договаривают по поводу присвоения адресов, стоков заселения.
//www.kyivmiskbud.ua/rus/news/1009/

15 квіт 2016 10:27
Кмб це найх...ша будорганізація,з якою я мав діло. Я інвестор,тут я ніхто,ну може тряпка максимум. В рейтингу,де кмб перший представлені компанії,які будують комерційну нерухомість,а не житлову,як кмб. Нібулон взагалі зерносховища будує і кмб в конкуренції з ним отримує золото)) маразм. Це всеодно,що порівнювати камаз і таврію.

Доречі вичитав на форумі с.Тарасівка кмб там будує будинки,то кмб затримав заселення першого будинку аж на декілька років!!!!!
15 квіт 2016 12:16
Мне наш дизайнер говорил что покупал в КМБ квартиру не в курсе где именно, помню что не высотка такая как наша, задержка была около 3 лет
15 квіт 2016 12:23
Вважаю,що 99% інвесторів надіються заселетися максимум осінью цього року,але з кожнем днем "професійності" кмб, заселення перенесеться на 2017,можливо навіть не на весну 2017
15 квіт 2016 12:53
в общем, товарищи соседи, давайте организуем группу и встретимся с представителями КГС. Надо уже начинать общаться и общаться серьёзно.
15 квіт 2016 13:02
На сайте КМБ есть информация о том, что по вторникам с 15:00 до 17:00 проводит заседание рабочая группа по взаимодействию с инвесторами. Может кто-то уже имеет опыт участие в ней? Не уверен, что это действенный инструмент, но с чего-то надо начинать...
15 квіт 2016 13:07
Предлагается всем желающим собраться во вторник на 09:15 с документами (паспорт, инвест.договор) около главного офиса КиевГорСтроя.
Сейчас нас всех интересует дата получения адреса. Но в первую очередь, нужно узнать даты подачи этих геодезических данных, если действительно подавали дважды, то две даты. Потому что отказ в присвоении адреса был именно из-за некорректного документа - (копії виконавчого (контрольно-геодезичного) знімання)
15 квіт 2016 13:12
Мне не раз по телефону говорили, и сегодня подтвердили, что подавали эти геодезические данные 2 раза.

Насчёт рабочей группы, я хотела попасть к ним на приём. Написала огромное письмо со всеми датами справок, сертификатов и тд. Вопрос был по поводу даты присвоения адреса. На что получила ответ на почту: "Документы на адрес по Вашему дому поданы."
15 квіт 2016 16:01
Телефонував сьогодні в КМБ, обіцяли адресу після травневих свят, ключи -на початку червня. Думаю брешуть, як завжди.
15 квіт 2016 17:42
СМИ хорошо так их рекламируют, так может стоит связаться с каналами и сделать антирекламу, а репортеры сами начнут им звонить и доставать! Собрать группу людей, пожаловаться на камеру... Не думаю что КГС это проигнорит!
15 квіт 2016 19:38
Это хорошая идея на счёт " рекламы"
15 квіт 2016 19:56
Цитата "ТДВ":
Телефонував сьогодні в КМБ, обіцяли адресу після травневих свят, ключи -на початку червня. Думаю брешуть, як завжди.

Ну как так можно брехать? Ну уже даже не смешно. После присвоения адреса минимум 2 недели делают техпаспорта, а в большинстве случаев это происходит дольше. Потом вы сами понимаете - доплата, справки, жэк, ключи.....

Предлагаю подъехать к офису КГС узнать положение дел по нашему дому. Также таким образом мы покажем свою заинтересованность, и готовность к активным действиям!
15 квіт 2016 20:12
Да нужно собираться и ломиться к ним в офис.
Человек 15-20 собрать бы и устроить им "час отчета правительства"
16 квіт 2016 05:46
Цитата "AMOYZ":
Да нужно собираться и ломиться к ним в офис.
Человек 15-20 собрать бы и устроить им "час отчета правительства"

Хаха) Это точно! ;)
16 квіт 2016 12:14
Так хто приєднається до нас з Irice у вівторок зранку для візиту до КМБ? Інвестори, давайте проявимо зацікавленість та з'ясуємо на місці, яка реальна ситуація з присвоєнням адреси. Тим паче є привід, місяць часу пройшов і відмова через недокомплектованість документів.
16 квіт 2016 21:42
я за пойти в офис :yes: скажите только точное время
17 квіт 2016 04:35
Цитата "A_N_D_R_E":
я за пойти в офис :yes: скажите только точное время

Вівторок о 09-15 біля центрального входу в КМБ
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .203205. . .491
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx