Подати оголошення

ул. Елены Пчилки, 6а ( дом 3 )

1. . .4648. . .121
02 лют 2016 14:07
:protest: :protest: Можем к Вам присоединиться.Это секция АБВ. У нам вообще заглохло все на стадии оплаты пая.Нас там правда на форуме человек 6-7. Мы будем возле будки ОП на драгоманова в воскресенье в 12.00.Давайте объединятся. Бо задолбал этот КГС. :smoke:
02 лют 2016 14:10
Цитата " Масяня":
Шановні інвестори!
Я так розумію КМБ знав, що будуть проблеми з землею на етапі оформлення документів на власність, і нічого для цього не зробив (вони не перший будинок будують і здають).
По секції Д також були проблеми з землею, але їх швидко вирішили тому, що там більш активні інвестори і готувались до вирішення проблем через ПРОКУРАТУРУ.
Чому ми інвестори, які чекали:
-листи про перенос здачі будівництва на 1 рік;
-ввод в експлуатацію ;
-адресу;
-тех. паспорти і др. документи з помилками (які вони зробили з не заловоленням).
ДАВАЙТЕ БУДЕМО ПИСАТИ ЛИСТИ В ПРОКУРАТУРУ про бездіяльність і свинське ставлення КМБ до інвесторів.
Про нав'язування ЖЕКа з тарифом (царського села) і др....

При чем тут знали, изменили саму процедуру, т.к. и постановку на учет
растаможеных авто и прочих.
Если бы знали, то проще оттянули бы время, на кой им самим себе палку в ̶п̶о̶п̶у̶ колесо ставить.
02 лют 2016 14:23
Вибачте за лист НАКІПІЛО за знущання😈😂😨
02 лют 2016 14:26
как бабки за квартиру брать так норм и последнее метры оплатите в течение 10 дней!а ключи дадим когда захотим,документы не знаем какие и что :yes: у них что там информационные девственницы сидят,нет придела возмущения!кто-то правильно сказал что на долго мы зависли с этим оформлением!
02 лют 2016 14:28
Цитата " Масяня":

ДАВАЙТЕ БУДЕМО ПИСАТИ ЛИСТИ В ПРОКУРАТУРУ про бездіяльність і свинське ставлення КМБ до інвесторів.
Про нав'язування ЖЕКа з тарифом (царського села) і др....

Давайте! Составляйте текст!
02 лют 2016 14:30
:'( Ребята мы тоже с вами. АБВ.
02 лют 2016 14:51
Нотариат пока не до конца понимает процедуру регистрации, но, по моей информации, 07.02 у них будет семинар по этому вопросу, с понедельника будем уточнять что и как.
02 лют 2016 14:57
Моєму гніву не має меж, коли я в (той четвер) подавала документи на Олійника на оформлення, адміністратор котра приймала запитала ( А не буде у вас та проблема, що по новобудові на Драгоманова з землею) і просила ще довідку стосовно землі, я відповіла що КМБ дав лише такі документи на оформлення.
Тобто вони знали , що не весь пакет і дипломатично промовчали ( робіть висновкі самі).
Давайте все таки зустрічаться в неділю і щось будемо робить, бо за нас ніхто цого не зробить 🙏
02 лют 2016 15:00
ДАВАЙТЕ. МЫ лично в 12.00.Там когда то дешники письма вывешивали на форуме. Дочка пробует найти.
А то на основном сайте они прес-релизы прессе двигают. Что было , что будет и чем сердце успокоится.Вы эту махину до путя доведите. У широко шагающего трусы лопнуть могут.
02 лют 2016 16:47
Цитата "yurik21":


Я так понимаю, что к традиционному пофигизму КГС и Регистрационной службы, наложились еще и изменение в самой процедуре регистрации (которую все используют как отмазку.

Я попробую сделать следующим образом чтобы хоть немного ускорить процесс. Сейчас дозвонюсь в регистрационную службу (но там постоянно занято) и узнаю у них действительно ли они не принимают документы от КГС. Если они скажут что все принимают (в чем я на 99% уверен), напишу письмо на имя Шевчука в КГС и попрошу дать ответ почему документы не поданы... В течении 2х недель они обязаны дать ответ и если ответ будет такой же, пойду с данным письмом в Гострегистр и попробую от них получить объяснения. Учитывая, что Регистр работает только до конца апреля, времени мало, но все же попробовать стоит.

Почему вы не потребовали обратно деньги? Ведь услуга не была оказана.
02 лют 2016 17:24
Є пропозиція, а якщо кожен з інвесторів напише лист на Шевчука?
02 лют 2016 17:31
І в прокуратуру та суд на халатність КМБу до інвесторів.
02 лют 2016 18:53
ХТО ЗА ЗУСТРІЧ В НЕДІЛЮ 12.00 БІЛЯ ВІДДІЛУ ПРОДАЖ КМБу ? 🙋👪👭👬👫👩💑👦👮👱👸🎅👰👼👳👯💂👲💃💇👿👶👨👴👪👬👭👭👪💑👷👲🎅👳👱👯💁👼👰👸👼👱💁👮👷👫👪💑👩👧👴👦👵👶💏👳👲👱💂💁👮👭👩👦💇💃🎅👸👰👯👪👩👴👦💏💑👭👫👷👯👫💑👭👱🎅👼👳👯👷💁👬💑👭👱👸🎅👰
"РАЗОМ НАС БАГАТО НАС НЕ ПОДОЛАТИ"
02 лют 2016 19:01
Цитата " Масяня":
ХТО ЗА ЗУСТРІЧ В НЕДІЛЮ 12.00 БІЛЯ ВІДДІЛУ ПРОДАЖ КМБу ? 🙋👪👭👬👫👩💑👦👮👱👸🎅👰👼👳👯💂👲💃💇👿👶👨👴👪👬👭👭👪💑👷👲🎅👳👱👯💁👼👰👸👼👱💁👮👷👫👪💑👩👧👴👦👵👶💏👳👲👱💂💁👮👭👩👦💇💃🎅👸👰👯👪👩👴👦💏💑👭👫👷👯👫💑👭👱🎅👼👳👯👷💁👬💑👭👱👸🎅👰
"РАЗОМ НАС БАГАТО НАС НЕ ПОДОЛАТИ"

Вы лучше последние слова про багато уберите.
Был уже такой один. Ющ всемогущ.
02 лют 2016 19:05
Цитата " Масяня":
І в прокуратуру та суд на халатність КМБу до інвесторів.

И в ЕСПЧ сразу.
02 лют 2016 19:17
Я по доброму 👱 "Один за всіх і всі за одного"
02 лют 2016 19:41
02 лют 2016 19:42
02 лют 2016 19:42
02 лют 2016 19:55
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .4648. . .121
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше