Дом №1 - ЖК "Ярославичи"
Тема закрита
Dimmon
D
Користувач
46
30 жовтня 2014
29 лист 2014 16:12
Цитата "Armi":Всем привет.
Что Вы думаете насчет толщины стен на стыке 3 и 4 секций? Почему у 4 секции стена раза в 2 толще чем у 3?
Будут ли как-то утепляться стены на стыках? Не будет ли там сыреть?
чего чего,а уж строить их учить ТОЧНО НЕ НАДО...
NeoMashin
N
Користувач
44
26 листопада 2014
29 лист 2014 19:08
Цитата "Moriarty":Сегодня был. Работа идет полным ходом. Вот фоточки
1 секцію тільки починають!чи встигнуть до вересня ввести в експлуатацію!
pawas
p
Користувач
46
23 листопада 2014
29 лист 2014 20:39
Смотрю, что ажиотаж относительно дома сошёл на нет с новыми ценами. Кроме тех кто успел купить по нормальной цене и пары людей кто купил по новой желающих судя по форуму не много. Кто знает, может и откатят цены, хоть и маловероятно.
NeoMashin
N
Користувач
44
26 листопада 2014
29 лист 2014 20:42
Цитата "pawas":Смотрю, что ажиотаж относительно дома сошёл на нет с новыми ценами. Кроме тех кто успел купить по нормальной цене и пары людей кто купил по новой желающих судя по форуму не много. Кто знает, может и откатят цены, хоть и маловероятно.
Ніхто уже не твідкатить нічого назад!то було разок у ДБК бо час такий був,що рикок упав,через події минулої зими!
dear_julia
Постійний користувач
195
19 серпня 2014
30 лист 2014 11:54
Цитата "NeoMashin":
Ніхто уже не твідкатить нічого назад!то було разок у ДБК бо час такий був,що рикок упав,через події минулої зими!
Ажиотаж был нездоровый - подарок судьбы, для тех, кто успел.
А теперь будут продавать в нормальном режиме.
Статья в тему.
"Пора ли инвестировать в квадратные метры? Уже поздно!"
//domik.ua/novosti/pora-li-investirovat- v-kvadratnye-metry-uzhe-pozdno-n231052.h tml
NeoMashin
N
Користувач
44
26 листопада 2014
30 лист 2014 18:48
Шановні сусіди та інвестори!
Маю інсайдерську інфу!
У кого договір на руках,або хто ось-ось отримає його,прохання прочитати,та вдуматись в пунк 3.1!
Так от,надійне джерело сповістило,що ціна буде збільшуватись полюбому!Але питання коли і наскільки,ніхто незнає!Судячи з апетитів ДБК після 25 листопада,то можливо уже в грудні або в січні-лютому,можуть нову ціну поставити на неоплачені метри!Питання було поставлене наступне"якщо піднімається ціна,то чи будуть сповіщені інвестори заздалегіть,за 3-5 днів???"
Відповідь була у стилі ДБК"ніхто не буде нікого сповіщувати,ніхто незнає коли і наскільки підскочить!і перед кожною проплатою,в 20х числах,кожного місяця треба дзвонити і питати яка зараз ціна"!
Всі хто завтра-післязавтра буде в офісі,прохання уточнити питання!
І як змусити,можливо з правової точки зору(у кого є знайомий,толковий юрист,щоб про підвищення цін сповіщували заздалегіть,щоб у кого є можливість міг максимум квадратів оплатити!
Дуже бентежить це питання!
Р.S. Хто думає,що я засланець якийсь,або агент ДБК і нагнітаю ситуацію,може тихо,спокійно плакати в куточку!
Маю інсайдерську інфу!
У кого договір на руках,або хто ось-ось отримає його,прохання прочитати,та вдуматись в пунк 3.1!
Так от,надійне джерело сповістило,що ціна буде збільшуватись полюбому!Але питання коли і наскільки,ніхто незнає!Судячи з апетитів ДБК після 25 листопада,то можливо уже в грудні або в січні-лютому,можуть нову ціну поставити на неоплачені метри!Питання було поставлене наступне"якщо піднімається ціна,то чи будуть сповіщені інвестори заздалегіть,за 3-5 днів???"
Відповідь була у стилі ДБК"ніхто не буде нікого сповіщувати,ніхто незнає коли і наскільки підскочить!і перед кожною проплатою,в 20х числах,кожного місяця треба дзвонити і питати яка зараз ціна"!
Всі хто завтра-післязавтра буде в офісі,прохання уточнити питання!
І як змусити,можливо з правової точки зору(у кого є знайомий,толковий юрист,щоб про підвищення цін сповіщували заздалегіть,щоб у кого є можливість міг максимум квадратів оплатити!
Дуже бентежить це питання!
Р.S. Хто думає,що я засланець якийсь,або агент ДБК і нагнітаю ситуацію,може тихо,спокійно плакати в куточку!
smuglyanochka
Постійний користувач
118
06 листопада 2014
01 груд 2014 06:24
Цитата "Thirteen":
3 секция,13этаж таки есть)
Приветик

pawas
p
Користувач
46
23 листопада 2014
01 груд 2014 07:38
Цитата "NeoMashin":Шановні сусіди та інвестори!
Маю інсайдерську інфу!
У кого договір на руках,або хто ось-ось отримає його,прохання прочитати,та вдуматись в пунк 3.1!
Так от,надійне джерело сповістило,що ціна буде збільшуватись полюбому!Але питання коли і наскільки,ніхто незнає!Судячи з апетитів ДБК після 25 листопада,то можливо уже в грудні або в січні-лютому,можуть нову ціну поставити на неоплачені метри!Питання було поставлене наступне"якщо піднімається ціна,то чи будуть сповіщені інвестори заздалегіть,за 3-5 днів???"
Відповідь була у стилі ДБК"ніхто не буде нікого сповіщувати,ніхто незнає коли і наскільки підскочить!і перед кожною проплатою,в 20х числах,кожного місяця треба дзвонити і питати яка зараз ціна"!
Всі хто завтра-післязавтра буде в офісі,прохання уточнити питання!
І як змусити,можливо з правової точки зору(у кого є знайомий,толковий юрист,щоб про підвищення цін сповіщували заздалегіть,щоб у кого є можливість міг максимум квадратів оплатити!
Дуже бентежить це питання!
Р.S. Хто думає,що я засланець якийсь,або агент ДБК і нагнітаю ситуацію,може тихо,спокійно плакати в куточку!
Мій знайомий купив в ДБК вже здається біля 3-х квартир і ні разу на їхній практиці не було такого, що вони піднімали ціни для існуючих інвесторів. Вони тільки нові договори заключали по новій ціні. Для тих хто заключив договори раніше - нічого не переоцінювали. Хіба що в умовах сьогоднішнього курсу можуть піти на такі міри.
Стосовно переоцінки вони зобов'язані повідомити і в договорі має бути такий пункт. Принаймні в договорі Житлоінвесту є такий пункт, что вони за 5 днів зобов'язуються попередити про подорожчання залишку неоплачених квадратних метрів.
Armi
A
Користувач
51
21 листопада 2014
01 груд 2014 07:58
Цитата "pawas":
Мій знайомий купив в ДБК вже здається біля 3-х квартир і ні разу на їхній практиці не було такого, що вони піднімали ціни для існуючих інвесторів. Вони тільки нові договори заключали по новій ціні. Для тих хто заключив договори раніше - нічого не переоцінювали. Хіба що в умовах сьогоднішнього курсу можуть піти на такі міри.
Точно так и говорили в отделе продаж когда я забирал договор.
В моем договоре нет пункта об уведомлении. Есть пункт, что оплата оставшихся метров по установленной комиссией цене на день оплаты. Выходит, что вариантов нет и цена будет повышена? Как думаете?
pawas
p
Користувач
46
23 листопада 2014
01 груд 2014 08:13
Цитата "Armi":
Точно так и говорили в отделе продаж когда я забирал договор.
В моем договоре нет пункта об уведомлении. Есть пункт, что оплата оставшихся метров по установленной комиссией цене на день оплаты. Выходит, что вариантов нет и цена будет повышена? Как думаете?
Если забыть о моральных принципах и руководствоваться коммерческим интересом, то так и будет. А судя по действиям ДБК в последнее время, моралью там и не пахнет.
smuglyanochka
Постійний користувач
118
06 листопада 2014
01 груд 2014 08:19
Цитата "pawas":
Если забыть о моральных принципах и руководствоваться коммерческим интересом, то так и будет. А судя по действиям ДБК в последнее время, моралью там и не пахнет.
Люди, давайте не паниковать!!! Все будет хорошо, если у них в практике не было повышений для инвесторов, я думаю что они будут поддерживаться такого принципа.
Своей паникой мы все больше нагнетаем самих же себя.
Skimi
Користувач
52
26 листопада 2014
01 груд 2014 08:27
Всеем привет!
Я сегодня звонил и уточнял этот момент...
Подтвердили, что цена на неоплаченные квадраты может менятся без всякого уведомления, типа их самих не предупреждает руководство!!!
Я сегодня звонил и уточнял этот момент...
Подтвердили, что цена на неоплаченные квадраты может менятся без всякого уведомления, типа их самих не предупреждает руководство!!!
lokizzzz
l
Постійний користувач
133
13 жовтня 2014
01 груд 2014 08:40
Цитата "Skimi":Всеем привет!
Я сегодня звонил и уточнял этот момент...
Подтвердили, что цена на неоплаченные квадраты может менятся без всякого уведомления, типа их самих не предупреждает руководство!!!
з договором нам видали довідку про вартість квадрату. Получається що при зміні ціни повинна бути нова довідка бо як в іншому випадку розуміти по якоій вартості платити наступні платежі ?
Skimi
Користувач
52
26 листопада 2014
01 груд 2014 08:47
Цитата "lokizzzz":
з договором нам видали довідку про вартість квадрату. Получається що при зміні ціни повинна бути нова довідка бо як в іншому випадку розуміти по якоій вартості платити наступні платежі ?
Сказали в ДБК, що в день оплати наступних квадратів треба дзвонити і уточняти ціну за квадрат саме в день оплати...
Serik-1
Новачок
15
26 листопада 2014
01 груд 2014 09:43
Дозвонился на Луговую сегодня. Информация для тех, кто подписал договор 25 ноября: стоимость 1 кв м на сегодняшний день = 8500 грн. Товарищи, платим по максимуму и переходим на мивину! 

Moriarty
Користувач
40
26 листопада 2014
01 груд 2014 10:46
У меня все веселее... В среду приехал и "забил" квартиру. Написали в пятницу смску в 20-30 что в понедельник приходите. Договор от 26 числа (выходит что он уже 100 раз был готов?) ... в итоге у меня пару дней. (повезло что выходные не банк дни). Приехал в Банк Диамант. 500000 в $ сдавать. В итоге, банк принимает только по переводу только 150 000... оооомгггг. В итоге с горем пополам за мин 40 все порешал и внес первую часть.
Вопрос. В договоре указано, что я по 5.6 м2 должен оплачивать в месяц. Но если я в 2-3 раза больше заплатил, как пересчитать ежемесячный платеж? или мне теперь платить в последние 2 месяца по 6 м2?)
+
Сколько по Вашему опыту кеш доходит?
+
Кто в 2й секции на 11м этаже?)
П.С, советую диамант на контрактовой. Очень круто все.
П.С.2. Комиссия вышла 250 грн
Вопрос. В договоре указано, что я по 5.6 м2 должен оплачивать в месяц. Но если я в 2-3 раза больше заплатил, как пересчитать ежемесячный платеж? или мне теперь платить в последние 2 месяца по 6 м2?)
+
Сколько по Вашему опыту кеш доходит?
+
Кто в 2й секции на 11м этаже?)
П.С, советую диамант на контрактовой. Очень круто все.
П.С.2. Комиссия вышла 250 грн
yulcha
y
Новачок
8
25 листопада 2014
01 груд 2014 10:50
У меня вопрос к тем инвесторам, кто платил первый взнос по договору в пятницу. Вы звонили в ДБК? Ваши деньги дошли?
Serik-1
Новачок
15
26 листопада 2014
01 груд 2014 11:00
Цитата "Moriarty":
Сколько по Вашему опыту кеш доходит?
Я платил в Диаманте на Радищева. Комиссия 0,5%. Этот банк является партнером ДБК, по времени минут 15.
Serik-1
Новачок
15
26 листопада 2014
01 груд 2014 11:02
Цитата "yulcha":У меня вопрос к тем инвесторам, кто платил первый взнос по договору в пятницу. Вы звонили в ДБК? Ваши деньги дошли?
Да
Все нормально.Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше