Подати оголошення

ЖК "Кампа", Буча, ул. Лесная

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 73.
2/3%
18/25%
14/19%
13/18%
26/36%
1. . .4749. . .83
21 вер 2015 06:38
Цитата "naftovy4oK":

ну, а як Ви хотіли?
"Ексклюзивна якість", як говорять менеджери)


Добрый день!

Если у Вас есть аргументированные замечания относительно качества выполненных работ, Вам необходимо написать официальное заявление в технический отдел! Записки на форуме Вашу проблему не решат, если проблема есть.
21 вер 2015 12:26
А что с тротуаром от Кампы в сторону Новуса, он запланирован по плану?
21 вер 2015 19:07
Цитата "fuf":
А что с тротуаром от Кампы в сторону Новуса, он запланирован по плану?

Ні, це має місто зробити.
21 вер 2015 20:01
Цитата "Кампа":


Добрый день!

Если у Вас есть аргументированные замечания относительно качества выполненных работ, Вам необходимо написать официальное заявление в технический отдел! Записки на форуме Вашу проблему не решат, если проблема есть.

Доброго дня.
Проблеми, на жаль, всетаки є. Почнімо з того, чому Ваш менеджер дає не правдиву інформацію про монтаж лічильників, монтаж яких схоже ще й не починався? Також чому вони не володіють інформацією про терміни проведення і закінчення робіт по будівництві( монтаж тих самих лічильників, установка котлів, оздоблювальні роботи ), а завжди відмахуються якимись загальними фразами, типу:ось-ось, скоро, майже готово. Ці відмазки б приймалися мною з задоволенням, якби не ще одна наша проблема, а саме час. Бо якщо Ви не помітили, то на календарі уже 21 вересня, а термін здачі у Вас кінець третього кварталу. І я ще памятаю розмову яка відбувала в кінці зими. Коли я і ще декілька майбутніх жильців говорили, щось типу: Шановні, Ви не встигаєте з термінами, може зробите якусь заяву, дасте коментар. На що Ви заявили( точніше один з ваших менеджерів), що ми не спеціалісти і нічого не розуміємо. ЩО у Вас є технічний відділ, а він каже що все йде в строки, що ключі ми отримаємо в літку, а обєкт буде зданий як і планувалося. Так може зараз пора дати вже якийсь коментар?
Також є вже проблеми які, на жаль, вже не виправити. Це зовнішній вигляд будинку. Який серйозно відрізняється від Вашої вузіалізації в плані якоїсь естетичної краси. І зараз схожий на якусь китайську підробку вашого ж проекту.А продавали Ви мені саме візуалізацію і навіть запевняли, на цьому самому форумі, що нічого крім кольору вікон не буде від неї відрізнятися.
Цитата "Кампа":


Добрый день, профиль на окнах и балконных блоках будет белого цвета. Всё остальное будет соответствовать визуализации.


Також є ще пара не значних питань на рахунок коли буде стяжка на підлозі в ванній, чи будуть оштукатуруватися балкони і якщо ні то чому, який буде тип загального освітлення, що планується в дитячому майданчику і чи планується якийсь невеликий спортивний майданчик. Бо як я разумію про все що мені обіцяли, коли підписував договір, можна вже забути.
І якщо Ви не бачите проблеми в 9 см зазорі, зверху дверей який просто заклали куском пінопласта, а з зовнішньої сторони помазали шпакльовкою, то тут вже ніякою заявою не допоможеш.
дякую
21 вер 2015 20:47
Нам на вопрос о тротуаре в сторону Новуса отвечали по-другому. Тротуарная дорожка внесена в Ген.план города. Но исполнителем работ заявлен ЖСК Кампа.
На самом деле более ожидаема дорожка от комплекса в парк :)
А еще я был сегодня на стройке. Наверное, наиболее активный день за весь период стройки. Очень много большой техники занятой благоустройством придомовой территории.
Все же, будем с позитивом.
23 вер 2015 06:23
Странные вещи происходят. Есть застройщик, есть инвесторы, есть строительство. И до этого времени идут дебаты по благоустройству территории и визуализации дома. Неужели в отделе продаж или в тех. отделе нет плана, который можно выложить на форуме, чтобы исключить вопросы о детской площадке, дорожках, паркинге, тротуаре...
24 вер 2015 10:32
Ждем ответ ? :)
25 вер 2015 08:39
Здравствуйте, посоветуйте пожалуйста хорошего, адекватного электрика и человека, который занимается разводкой отопления???
25 вер 2015 09:26
И меня такой человек интересует)
25 вер 2015 14:03
Добрый день, уважаемые инвесторы ЖК "Кампа"!

Контакты электриков, которые работают у нас в комплексе:
+380961307911 - Богдан,
(095) 888 52 79, (096) 290 20 79 - Дмитрий, e-mail dezire-kiev@ukr.net

Отопление:
+380673296208 - Вадим
25 вер 2015 14:11
По отоплению есть уже укомплектованные квартиры:
25 вер 2015 15:12
У моего отца своя бригада. Делают квартиры под ключ. Отопление и электрика в том числе. Если нужно - дам номер.
25 вер 2015 17:19
На фото нет котла, и подключений к котлу.
26 вер 2015 15:19
Если можно,дайте номер бригады вашего папы.Спасибо заранее!
26 вер 2015 16:29
Был сегодня кто-то на стройке? Что расскажите?)
26 вер 2015 18:14
тоже могу дать номерок электрика и строительной бригады- сами их заказали, надеемся вскоре начать. Дмитрий - электрик 0973351330 и Макс строительная бригада-0683880857.всем желаю скорого начала ремонта!!!
27 вер 2015 12:51
Пару дней до конца сентября, а значит и до третьего квартала. Что там с выдачей ключей?
27 вер 2015 15:41
Благоустройство территории выдаче ключей не мешает, наверное. Но еще не установлены газовые котлы, счетчики воды и газовые счетчики, светильники на этажах.
Тоже надеемся, что скоро появится возможность получить ключи от жилья.
28 вер 2015 09:26
Цитата "TanyaVinokurova":
Если можно,дайте номер бригады вашего папы.Спасибо заранее!

Ответила Вам в личку
28 вер 2015 09:29
Хочу узнать,как обстоят дела у тех,кто взялся самостоятельно делать документы на квартиру. Вы начали делать хоть что-то и как продвигается?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .4749. . .83
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше