Подать объявление

Отзывы о застройщике Обрій

Ваше враження про забудовника:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы.
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
30 окт 2021 09:14

Отзывы о застройщике Обрій


Все новостройки Обрій

07 ноя 2021 18:47

Компанія про себе:


"ІБК ОБРІЙ здійснює комплексне управління всіма стадіями розвитку будівельних об'єктів: від ідеї до реалізації, ефективно об'єднуючи роботу підприємств, що виступають в якості підрядника, генпідрядника, замовника й інвестора.


Групою компаній ОБРІЙ реалізовано десятки успішних об'єктів житлової і комерційної нерухомості, що заклало фундамент довіри до нас як інвесторів, так і партнерів проєктів.


Ми створюємо середовище, в якому хочеться жити.

Ми цілеспрямовано рухаємось до горизонту із сьогодення в майбутнє, зважуючи кожен крок, і задаємо високі стандарти якості життя в міському середовищі. Використовуючи нові можливості і наш багаторічний досвід, створюємо гармонійний простір для наших споживачів.


Ми створюємо будинки, в яких хочемо жити самі.


Щоразу ми робимо наші проєкти кращими, виходячи за рамки ринкових обмежень. Тому що ми будуємо не квадратні метри, а гармонію і комфорт для думаючих людей, які цінують свободу вибору.


Основа нашого успіху — особиста ефективність кожного і спільна злагоджена робота всієї талановитої команди. Це дозволяє нам знаходити нові рішення для зростаючих потреб клієнтів і стрімкого розвитку світового ринку.


Ми впевнені, що ставлячи перед собою амбітні цілі, ми допомагаємо споживачеві підняти рівень власних очікувань. Одночасно апріорі реалізуємо проєкти, якими будемо пишатися. Ніяка кон'юнктура, ніякі тимчасові вигоди не можуть бути приводом для зниження рівня завдань, які ми ставимо перед собою.


В кожному новому проєкті завжди є елемент творчості й інноваційності. Будь-які новації завжди повинні базуватися на високому професіоналізмі і багатому фундаментальному досвіді. ОБРІЙ використовує глибокий досвід як конкретних ключових виконавців, так і досвід організації командної роботи.


Ефективність і технологічність виробничих процесів — невід'ємна ознака прогресу в розумінні 21-го століття. Саме технологічність стала однією із основних властивостей всього виробничого ланцюжка в групі компаній ОБРІЙ — від будівельних технологій до облаштування громадських просторів.


Ми повною мірою усвідомлюємо свою відповідальність за виконання обіцянок компанії перед споживачами і партнерами, забезпечуючи при цьому стабільну якість і заявлені терміни. Реалізуючи проєкти, дбаємо про навколишнє середовище? включаючи соціальну відповідальність перед суспільством, природою і всіма зацікавленими сторонами."

04 июль 2022 08:50

Компания Обрий пропала с горизонта. Телефоны не отвечают, отдел продаж Мисто Квитив тоже. Все инвесторы 4-й очереди в панике, никто никаких разъяснений по присвоению права собственности не даёт!

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее