Подать объявление

ЖК Злагода | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Архитектора Вербицкого, 1

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2021 - 2022 г.
Планировки
от 27 231 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
138из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 86.
11/13%
4/5%
29/34%
27/31%
15/17%
1. . .1012. . .140
15 май 2017 22:06
02 июнь 2017 22:28
Место в плане удобств для жизни- отличное. Могу точно сказать, так как 10 лет живу в этом районе. Метро- пешком 15 минут, супермаркеты, школы, детсады, поликлиники- все рядом. Парки- 10 минут. Запахи от Энергии, Вырлицы и Бортничей- не критично. Строят активно, даже в выходные. Общественность вначале была настроена против стройки, сейчас приутихли. Инвестировала бы сама, но есть два минуса- цена и сроки сдачи. А так... нужно все разрешительные доки проверить, и покупайте- место супер!
08 июнь 2017 11:20
Почему стройка не идет??? Кто знает что за приколы?
09 июнь 2017 13:25
Добрый день. Кто подскажет почему остановилась стройка???
10 июнь 2017 13:47
Не знаю чи це є для них причиною, на цьому будівництві 30.05.2017 стався нещасний випадок з моїм чоловіком, який там працював. Його на смерть придавило тяжкимим панелями, були недотримані технічні умови і конструкція не витримала такої ваги і в одну мить на нього все обрушилось. Йому було лише 33 роки. В нас лишився синочок 1рік4місяці.
12 июнь 2017 11:52
На ОбЪекте действительно произошло серьезное ЧП
С сегодняшнего дня работы будут возобновлены
12 июнь 2017 19:29
Цитата "Liubovhiminchuk":
Не знаю чи це є для них причиною, на цьому будівництві 30.05.2017 стався нещасний випадок з моїм чоловіком, який там працював. Його на смерть придавило тяжкимим панелями, були недотримані технічні умови і конструкція не витримала такої ваги і в одну мить на нього все обрушилось. Йому було лише 33 роки. В нас лишився синочок 1рік4місяці.

Мої співчуття. Маю надію Укрбуд виплатить Вам сутєву компенсацію. Тримайтесь.
13 июнь 2017 08:18
Цитата "Liubovhiminchuk":
Не знаю чи це є для них причиною, на цьому будівництві 30.05.2017 стався нещасний випадок з моїм чоловіком, який там працював. Його на смерть придавило тяжкимим панелями, були недотримані технічні умови і конструкція не витримала такої ваги і в одну мить на нього все обрушилось. Йому було лише 33 роки. В нас лишився синочок 1рік4місяці.

І мої співчуття... це жах... За таке відповідальних треба карати лише позбавленням волі! Хто старший на будівництві повинен відповісти за таке. Якщо зможете напишіть тут чи покарали хоч відповідальних. А наші ЗМІ де? Ось вам і УКРБУД...
13 июнь 2017 12:04
Мій чоловік працював там не офіційно , а за таким договором "Договір підряду на виконання будівельних робіт" з ТОВ "Північно-український будівельний альянс".В мене є копія цього документу. За цим договором ніякої компенсації мені та моєму маленькому синочку не буде. Ця фірма заплатила нам лише 35 тис грн на транспортне перевезення тіла (бо ми самі живемо в Хмельницькій обл. смт Гриців)та на похоронні затрати. 15 тис грн з яких я точно знаю , що вирахували з таких робітників як він, а 20 тис дали з відділу Охорони праці. Ці кошти вже всі пішли ,а як далі жити будем не знаю. Державна пенсія 1315 грн. Слідство ще триває. Але мені здається , що ніхто нікого не накаже. А в ЗМІ справді ніде і нічого не пише, я в інтернеті ніде навіть про такий випадок і слова не прочитала. Мабуть хочуть тихо все замяти.
13 июнь 2017 12:56
14 июнь 2017 09:56
стройка идет, сегодня был, просто камера онлайн наведена на другие секции
14 июнь 2017 23:05
Цитата " Igor777":
стройка идет, сегодня был, просто камера онлайн наведена на другие секции
Спасибо за ценную информацию! Это хорошие новости.
15 июнь 2017 11:01
Liubovhiminchuk, Вам потрібно звернутися до юриста і негайно! А в ЗМІ потрібно самостійно звернутися, шукайти канали, повірте це можливо, але потрібно чим поскоріше. 35 тисяч гривень це смішно і якщо дійсно не дотримані правила техніки безпеки то вам виплатять сумму НАБАГАТО більшу повірте) Юрист допоможе, тільки не гайте часу!

Те що будівництво продовжується це звичайно добре! Хоча якщо чесно була кращої думки про УКРБУД, хоч і розумію що це тільки бренд а будує інша компанія...
17 июнь 2017 12:54
Народ не подскажите, квартиры будут сдаваться с ремонтом или "от застройщика" с голыми стенами?
19 июнь 2017 08:59
С голыми стенами
19 июнь 2017 09:14
Оздоблення квартир

Заповнення прорізів:

Вхідні двері – металеві, протиударні.
Внутрішні двері – не передбачена установка.
Вікна та балконні двері – металопластикові з двокамерним склопакетом.
Підлога – у житлових кімнатах, кухнях, коридорах – стяжка під укладання покривного шару (лінолеум, паркет, керамічна плитка та ін.)
Балкони – підлога бетонна.
Санвузли – гідроізоляція та стяжка.
Стіни:

Кімнати та холи – поліпшена штукатурка, підготовлені під оздоблення.
Кухні – оштукатурені, підготовлені під оздоблення.
Санвузли та ванні кімнати – оштукатурені, підготовлені під оздоблення.
Інженерне обладнання:

Система опалення – централізована з поквартирною розводкою.
Опалювальні прилади – радіатори.
Електропроводка – мідний дріт.
Лічильники поквартирні – електролічильник, гарячої води, холодної води, місце для встановлення теплового лічильника.
Загальнобудинкові лічильники – електролічильник, облік холодної води, облік тепла.
26 июнь 2017 08:45
Хто може прокоментувати щось стосовно договору аренди землі, По інформації що є у мене був договір від 14.06.2007р., 23.06.2012 р. він автоматично поновився до 22.06.2017р.і по рішенню, що я бачив, міска рада не хоче його продовжувати. (був позов до компанії Елегантбуд).
28 июнь 2017 18:45
В мае в отделе продаж говорили, что будет автопролонгация договора аренды земли. Сейчас не знаю: пролонгировали/ или новый договор/ или в судебном порядке будут пролонгировать.
04 июль 2017 11:50
В отд.продаж сказали документы на продление аренды поданы, через месяц должны продлить, без проблем- так ответили ...) будем надеяться
10 июль 2017 18:12
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .1012. . .140
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее