Подать объявление

ЖК Заречный | bUd development | пр-т Н. Бажана, ул. Заречная

ЗастройщикbUd development, IB Alliance
Сдача ЖК2015 - 2022 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
162из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 415.
43/10%
20/5%
60/14%
137/33%
155/37%
1. . .7779. . .576
17 ноя 2014 20:22
Добрый день, собираюсь инвестировать в проект, интересует однушка с видом на правый берег. Может кто в курсе, есть ли в наличии однушки у КМБ или все таки разговаривать с "Альянс"?
18 ноя 2014 07:13
Цитата "ykrl":
Добрый день, собираюсь инвестировать в проект, интересует однушка с видом на правый берег. Может кто в курсе, есть ли в наличии однушки у КМБ или все таки разговаривать с "Альянс"?


В КМБ вже давно немає однокімнатних, тим паче з видом на правий берег.
Якщо цікавить 4-ий будинок, то і в Альянса вже мабуть немає, може лише на поверсі 2-му...
В 3-му будинку в Альянса ще є однокімнатні з видом в сторону правого берега.
18 ноя 2014 07:19
Народ, щодо перепланування:
чи реально за будівельними нормами зробити кухню-нішу квадратурою менше 7 кв.м., чи погодяться її вводити в експлуатацію?
бо в ДБН 2009 зазначено, що кухня для однокімнатних повинна бути не менше 7 кв.м, а для дво і більше - не менше 8 кв.м.
Однак щодо кухонь-ніш та кухонь-їдалень нічого не сказано. З цього можна зробити висновок, що якщо даний ДБН не встановлює обмеження для цих категорій об"єктів, то їх немає?
Бо кухня, і кухня-ніша - це не одне й теж, якщо глибоко копнути в норми.
Я знаю, що таке проектується, наприклад в Комфорт тауні, кухні-ніши по 4,3 кв.м.
В кого є якісь думки з цього приводу? Чи може хтось собі все таке робив?
18 ноя 2014 09:01
А что на счет просмотров квартир? Что нибудь известно?
18 ноя 2014 09:03
Щось небагато))
1Д 5-ий поверх :hi:
18 ноя 2014 09:19
Цитата "hahatunia":
Народ, щодо перепланування:
чи реально за будівельними нормами зробити кухню-нішу квадратурою менше 7 кв.м., чи погодяться її вводити в експлуатацію?
бо в ДБН 2009 зазначено, що кухня для однокімнатних повинна бути не менше 7 кв.м, а для дво і більше - не менше 8 кв.м.
Однак щодо кухонь-ніш та кухонь-їдалень нічого не сказано. З цього можна зробити висновок, що якщо даний ДБН не встановлює обмеження для цих категорій об"єктів, то їх немає?
Бо кухня, і кухня-ніша - це не одне й теж, якщо глибоко копнути в норми.
Я знаю, що таке проектується, наприклад в Комфорт тауні, кухні-ніши по 4,3 кв.м.
В кого є якісь думки з цього приводу? Чи може хтось собі все таке робив?

Насколько я помню по ДБН кухня ниша не должна быть менее 5 м. И эти 5 м считаются как Вы в плане проведете пунктир условно разделяющий кухню-нишу и комнату. Поэтому, скорее всего, в комфорт-тайне - 4,3 м на продажной документации, а на чертежах пунктиром отделено ровно 5 м. Номер документа Вам не назову, откуда данная информация взята, это из практики обсуждения планировочных решений с архитекторами. Это если Вы спросите на что я ссылаюсь.
18 ноя 2014 09:25
Цитата "Инко":

Насколько я помню по ДБН кухня ниша не должна быть менее 5 м. И эти 5 м считаются как Вы в плане проведете пунктир условно разделяющий кухню-нишу и комнату. Поэтому, скорее всего, в комфорт-тайне - 4,3 м на продажной документации, а на чертежах пунктиром отделено ровно 5 м. Номер документа Вам не назову, откуда данная информация взята, это из практики обсуждения планировочных решений с архитекторами. Это если Вы спросите на что я ссылаюсь.


В тому то і річ, що про 5 кв. м. ніде в ДБН не знайшла. Є ще незатверджений ДБН "Житлові будинки.Одноповерхові будинки", так там сказано, що у разі об"єднання кухні і столової, першу дозволяється зменшувати до 6 кв.м. За моїм "проектом" кухня рівно 5 кв. м., і щоб її там розмістити мені потрібна норма ДБН :winky:
а то знову проект переробляти треба буде, а 7 квадратів в 1д на кухню я ніяк не назбираю, без порушення ДБН :(
18 ноя 2014 09:28
При оказии, постараюсь не забыть спросить про это архитекторов.
18 ноя 2014 09:34
Цитата "Инко":
При оказии, постараюсь не забыть спросить про это архитекторов.


Буду дуже вдячна) :pray:
18 ноя 2014 09:40
Цитата "hahatunia":


В тому то і річ, що про 5 кв. м. ніде в ДБН не знайшла. Є ще незатверджений ДБН "Житлові будинки.Одноповерхові будинки", так там сказано, що у разі об"єднання кухні і столової, першу дозволяється зменшувати до 6 кв.м. За моїм "проектом" кухня рівно 5 кв. м., і щоб її там розмістити мені потрібна норма ДБН :winky:
а то знову проект переробляти треба буде, а 7 квадратів в 1д на кухню я ніяк не назбираю, без порушення ДБН :(


Какие идеи по поводу 1Д, кухню с комнатой менять местами?
18 ноя 2014 09:44
Цитата "gazoline":


Какие идеи по поводу 1Д, кухню с комнатой менять местами?


майже) там де кухня, робити кабінет, а кухня виноситься в передпокій.
+ двері перенести, але в яку сторону ще не вирішила. Все залежить від того, де стояк буде проходити.
Як я розумію, каналізацію кухні в 1Д збиралися підплючати до сусідньої квартири 1С, бо тагнути із санвузла під уклоном каналізацію - це нон сенс, як на мене.
18 ноя 2014 09:46
Цитата "hahatunia":


майже) там де кухня, робити кабінет, а кухня виноситься в передпокій.


Серьезные планы:)
18 ноя 2014 09:50
Цитата "gazoline":


Серьезные планы:)


В мене є декілька планувань, єдине, що мене ставить в ступор, як доцільніше використати житлову кімнату: що, де і як в ній розмістити :notsure:
а у Вас які ідеї? :winky:
18 ноя 2014 09:50
Цитата "hahatunia":


майже) там де кухня, робити кабінет, а кухня виноситься в передпокій.
+ двері перенести, але в яку сторону ще не вирішила. Все залежить від того, де стояк буде проходити.
Як я розумію, каналізацію кухні в 1Д збиралися підплючати до сусідньої квартири 1С, бо тагнути із санвузла під уклоном каналізацію - це нон сенс, як на мене.


Пора заводить отдельную ветку на идеи 1Д:)
18 ноя 2014 09:53
Цитата "hahatunia":


В мене є декілька планувань, єдине, що мене ставить в ступор, як доцільніше використати житлову кімнату: що, де і як в ній розмістити :notsure:
а у Вас які ідеї? :winky:


Тоже есть пару идей:
1. поменять все местами, ничего не трогать с перестенками;
2. вынести все перегородки
3. Вынести окно на лоджию
Разные варианты использования коридора, там где вход на кухню можно сделать гаредробную/кладовку, вход в ту комнату сделать с жилой комнаты, надо смотреть как все в живую, реальные размеры увидеть, так тяжело прикинуть
18 ноя 2014 10:48
Цитата "gazoline":


Тоже есть пару идей:
1. поменять все местами, ничего не трогать с перестенками;
2. вынести все перегородки
3. Вынести окно на лоджию
Разные варианты использования коридора, там где вход на кухню можно сделать гаредробную/кладовку, вход в ту комнату сделать с жилой комнаты, надо смотреть как все в живую, реальные размеры увидеть, так тяжело прикинуть


Якщо схочете поміняти кухню і кімнату місцями, то краще отримайте техпаспорт як для студії з її плануванням, а на ділі - переностьте, головне, щоб сусіди нормальні були, і не піднімали кіпіш)
Щодо балкону, то тут можуть палки в колеси повставляти, але через БТІ та їх організації, це можна узаконити вже після явведення будинку в експлуатацію.
18 ноя 2014 11:40
Цитата "gazoline":
Пора заводить отдельную ветку на идеи 1Д:)


Поддерживаю. Может начнете новую подтему "Планировка 1-комнатных" для обсуждения возможных перепланировок? Вам же самим потом легче искать будет нужное не в 100 листах общего обсуждения.
Ну и если будет желание, то и заодно уж подтемку "Планировка 3-комнатных" надо бы..
18 ноя 2014 11:43
Привет, соседи!
3В 21 этаж :hi:
18 ноя 2014 11:45
хай соседям,
мой ник говорит сам за себя
18 ноя 2014 15:54
Цитата "AnnD":

Ух ты! Мы с Вами через стенку - 2С :hi:

Исходя из комментариев для 2-го дома, на данный момент 11-й этаж "самый живой" :hi:
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .7779. . .576
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее