Подать объявление

ЖК Теремки | ИнтерГал-Буд | ул. Академика Заболотного, 15

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2019 - 2023 г.
Планировки
от 27 040 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
192из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 93.
14/15%
11/12%
26/28%
13/14%
29/31%
1. . .103105. . .115
29 ноя 2019 13:15
Без ссылки на копию документа
29 ноя 2019 13:29
ДАБИ ссылки дает по отказам,
на положительные - только номер.
29 ноя 2019 13:45
29 ноя 2019 14:52
Это сертификат на первый дом или на оба дома?
29 ноя 2019 14:54
Цитата "784201":
Это сертификат на первый дом или на оба дома?

Первый ждал, думаю что первый точно, второй не понятно, его не сдали ещё.
29 ноя 2019 15:05
Скорее всего, этот сертификат на повторную подачу документов.
Тогда "перша черга будiвництва", т.е. первый дом и ТП.
29 ноя 2019 15:11
Цитата "784201":
Это сертификат на первый дом или на оба дома?


На первый, на Заболтного 15, у второго дома адресс Заболотного 15-Л.
29 ноя 2019 16:44
Цитата "venus":


На первый, на Заболтного 15, у второго дома адресс Заболотного 15-Л.

У первого Заболотного, 15-К
05 дек 2019 10:24
Подскажите, отопление включили?
05 дек 2019 12:06
Цитата "784201":
Подскажите, отопление включили?

Да
06 дек 2019 17:11
11 дек 2019 21:04
Дуже надіюсь що тут сидять люди які лише тільки збираються інвестувати кошти в цей ЖК.

Спочатку приїдьте та погляньте на уже здану першу чергу. Це дуже важливо для розуміння того що обіцяє зробити забудовник і що виходить на ділі. Мабуть не вистачить і декількох сторінок тексту щоб описати весь список проблем із яким зіштовхнулись реальні жителі першої черги.

Тепер попорядку:

Прибудинкова територія посуті це один суцільний будівельний майданчик без парковки, без нормальної дороги для пішоходів без озелелення яке так щедро намальоване на рендерах

Якість виконаних робіт. Чесно кажучи я такого дна не очікував. Здавалось би надійний забудовник який цінує своє ім'я. На ділі економлять на чому тільки можна. Вхідні двері в першому будинку (не ті що парадні і закриті) та внутрішні двері в коридорах настільки дешеві та неякісні що інколи здається що от от відваляться. Вікна в квартирах поставлені не якісно і потребують додаткового ущільнення силіконом. За квартири з ремонтом взагалі нічого говорити не буду - просто скажу що ні в якому разі не замовляйте ремонт від забудовника.

Зараз почали приходити комунальні платежі з тарифом за утримання прибудинкової території. В здорової людини виникне одне питання - за яку територію мова йде? ЇЇ ж попросту немає - є лише перериті дороги та буквально на тижні відкритий прохід через охорону.

На рахунок охорон, можете бути впевненими її якісь близька до нуля. По суті кожна людина може пройти охорону без якихось проблем.

І останнє - це сроки здачі квартир. Нас підкупили обіцянкою заїхати через декілька місяців весною. Заїхали ми через більш як 6-8 місяців від озвученої дати. При цьому тарифи ідуть завишені із-за нездачі будинку. Ну і як я вже писав вище, окрім самої квартири ми не отримали нічого. Парковка, супермаркет, магазинчики, дитсадок та приємна прибудинкова територія - все це буде в році 2020 а скоріше за все і пізніше. Ах так забув сказати - пам'ятаєте урочисте відкриття благоустрою лісу що поруч? Там ще наставили різних лавочок та дитячих зон? Так от я навіть не знаю як туди можна взагалі попасти. Забудовник все перерив і до так званого благострою без бульдозера ніяк не добратись.

Вибачаюсь, що багато тексту, але чесно кажучи накипіло. Накипіла халатність та жадоба наших забудовників. Накипіло, що нас українців так просто надурити і за це завжди ніколи нікому і нічого не буде. Тому якщо ви вагаєтесь або зацікавлені цим комплексом моя порада наступна - пошукайте ще, бо він не вартий ваших нервів і точно не вартий ваших грошей
11 дек 2019 22:20
Согласен, но этот жк не самый плохой пример, далеко не самый.
12 дек 2019 06:48
Я думаю не варто порівнювати з поганими ЖК оскільки ні один інвестор не хоче щоб його ЖК став найгіршим. Варто рівнятись на кращих і Інтергал уже давно 'здав позиції' принаймні судячи з даного ЖК
12 дек 2019 06:51
Цитата "vladilena":
Я думаю не варто порівнювати з поганими ЖК оскільки ні один інвестор не хоче щоб його ЖК став найгіршим. Варто рівнятись на кращих і Інтергал уже давно 'здав позиції' принаймні судячи з даного ЖК

Я про сравнения тоже, вы либо про другие жк с картинки знаете, либо нет с чем сравнить)))
15 дек 2019 08:10
добрый день! буду очень благодарна, если инвесторы квартир, напишут какая реальная квартплата в этом жк. и как скоро инвесторы станут официально владельцами? называю какие-либо сроки?
02 янв 2020 13:35

Киевский Печерский Суд в рамках уголовного производства №42017111200000142 (на основе в т.ч. материалов СБУ и НБУ) установил мошеннеческие операции (Крістал Ессет Менеджмент, ДП Інтергал-Буд ТОВ Фірма Інтергал) с денежными средствами за проданные квартиры и вывод этих валютных средств за территорию Украины. Судья предоставил следователю доступ к вещам и банковским документам (которые состявляют банковскую тайну): //finbalance.com.ua/ru/news/politsiya-im eet-voprosyi-k-ynterhal-budu-i-dolzhnost nyim-litsam-ukreksimbanka

02 янв 2020 17:15
Це жах))🤭 що тепер? 😮Що буде😮Стільки переживань)))
02 янв 2020 19:37
"Спать теперь не буду" )) Такие новости...)
03 янв 2020 09:21
Цитата:
Киевский Печерский Суд в рамках уголовного производства №42017111200000142 (на основе в т.ч. материалов СБУ и НБУ) установил мошеннеческие операции (Крістал Ессет Менеджмент, ДП Інтергал-Буд ТОВ Фірма Інтергал) с денежными средствами за проданные квартиры и вывод этих валютных средств за территорию Украины. Судья предоставил следователю доступ к вещам и банковским документам (которые состявляют банковскую тайну):


Упомянутая статья от 07.10.2019 и тем не менее сертификат на Заболотного,15 получен 27.11.2019.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .103105. . .115
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее