Подать объявление

ЖК Свитло Парк | Svitlo Park | Futura Hata | Надднепрянское шоссе, 2а

ЗастройщикFUTURA HATA
Сдача ЖК2021 - 2024 г.
Планировки
от 27 946 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
197из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
18/58%
0/0%
4/13%
1/3%
8/26%
1. . .1416. . .206
16 дек 2017 17:50
Звонила в центральный офис на Суворова. Сказали, что цены и планировки будут в начале февраля. И по электронной почте ничего не отправляют!!!
16 дек 2017 18:50
Цитата "lebedeva1":
Вот вам живой пример был застройщик Киевгорстрой а недавно информация с сайта пропала как оказалось не тот застройщик был
//forum.domik.ua/ul-volodi-dubinina-2a-k ievgorstroj-t30380-140.html


От да, я теж деякий час тому наткнулась на цю тему, теперь маю сумніви.
16 дек 2017 18:56
Цитата "Natalia B":
Звонила в центральный офис на Суворова. Сказали, что цены и планировки будут в начале февраля. И по электронной почте ничего не отправляют!!!

У комплекса есть отдельный офис продаж (по аналогии с другими крупными объектами КГС), который в 20-х числах откроется на стройплощадке. Там есть цены и планировки. Номер офиса продаж ЖК Світло Парк (044) 22-44-111
16 дек 2017 20:20
Цитата "ЖК "Світло Парк"":

У комплекса есть отдельный офис продаж (по аналогии с другими крупными объектами КГС), который в 20-х числах откроется на стройплощадке. Там есть цены и планировки. Номер офиса продаж ЖК Світло Парк (044) 22-44-111

Подскажите, будет ли возможность перейти с ЖК на Каховской на этот обьект?
17 дек 2017 07:47
Цитата "lebedeva1":
Вот вам живой пример был застройщик Киевгорстрой а недавно информация с сайта пропала как оказалось не тот застройщик был
//forum.domik.ua/ul-volodi-dubinina-2a-k ievgorstroj-t30380-140.html



Ага, і я не я і хата не моя - головне отримати гроші з інвесторів, а потім крайнього не знайдеш
17 дек 2017 09:40
Цитата "Natalia B":

Подскажите, будет ли возможность перейти с ЖК на Каховской на этот обьект?

Это лучше у КГС спрашивать.
17 дек 2017 09:46
Цитата "dozzent":

Это лучше у КГС спрашивать.

Спрашивала. Тоже ничего не ответили. Просто не понятно, почему центральный офис говорит, что вся информация будет доступна в феврале, а тут на сайте и цены, и планировки на почту... Как-то настораживает...
17 дек 2017 09:54
Цитата "Natalia B":

Спрашивала. Тоже ничего не ответили. Просто не понятно, почему центральный офис говорит, что вся информация будет доступна в феврале, а тут на сайте и цены, и планировки на почту... Как-то настораживает...

Потому-что это объект не КГС,а тут информацию выкладывает представитель заказчика . Мне в ОП КГС сказали что ещё не известно какие квартиры будут КГСа. Рекомендую Вам посмотреть новый ЖК их на Причальной. Мне там понравилось
17 дек 2017 20:49
Цитата "Natalia B":
Звонила в центральный офис на Суворова. Сказали, что цены и планировки будут в начале февраля. И по электронной почте ничего не отправляют!!!


Значит всем говорят по разному.
Мне прислали презентацию с планировками и ценами
17 дек 2017 23:22
Планировку и цены Вам прислал ОП Світлопарк, в КГС Продажи ещё не было
18 дек 2017 07:41
НЕ ПРАВДА!!! "Интергал-Буд" продает с садиками ("Парковые Озера" и "Яскравый", знаю еще запланировали в нескольких крупных своих объектах). "Петровский квартал" - садик и школа работают на территории. И это только те, которыми я интересовалась.

Такой грандиозный и знаковый для КГС проект как "Свитло Парк" тоже будет с садиком и школой.
18 дек 2017 07:45
Цитата "O-0":
НЕ ПРАВДА!!! "Интергал-Буд" продает с садиками ("Парковые Озера" и "Яскравый", знаю еще запланировали в нескольких крупных своих объектах). "Петровский квартал" - садик и школа работают на территории. И это только те, которыми я интересовалась.

Такой грандиозный и знаковый для КГС проект как "Свитло Парк" тоже будет с садиком и школой.


Это к вопросу о том, что, по мнению некоторых, "ВСЕ" застройщики продают свои объекты без детских садиков.
18 дек 2017 09:35
Цитата "O-0":
НЕ ПРАВДА!!! "Интергал-Буд" продает с садиками ("Парковые Озера" и "Яскравый", знаю еще запланировали в нескольких крупных своих объектах). "Петровский квартал" - садик и школа работают на территории. И это только те, которыми я интересовалась.

Такой грандиозный и знаковый для КГС проект как "Свитло Парк" тоже будет с садиком и школой.



Які дитсадки будуються?
Які школи?
У Пептрівському кварталі функціонує манюнька ПРИВАТНА школа начального рівня (1-4 класи).
Те ж саме з дитсадками - невеличкі приватні, де треба буде платити 8-12 тисяч у місяць?
Так це для житла сегменту преміум і бізнес класу, а не для цього ЖК. Хоча навіть в ЖК більш дорогого сегменту більшість баткьів не взмозі платити за приватний дитсадок і школу.
На скільки місць збудовано дитсадок у "Паркових озерах"?
Який відсоток дітей він зможе прийняти від тієї кількості, яка необхідна для мешканців цього ЖК? 5 чи 10 %? А іншим 90% дітей куди діти?
А куди діти своїх дітей тим батькам, які не здатні платити за свою дитину 8-12 тисяч у місяць?
А самі такі сімьї житимуть у цьому ЖК
18 дек 2017 11:15
Опять неправда!!! В "Петровском" полноценная общеобразовательная школа! А на "Парковых" - полноценный детский сад.
18 дек 2017 13:07
Цитата "O-0":
Опять неправда!!! В "Петровском" полноценная общеобразовательная школа! А на "Парковых" - полноценный детский сад.


Та ні, на відміну від таких як ви, я завше свої твердження можу підтвердити доказами.
Як слідує із сайта самого "Петровського кварталу" у даному ЖК є лише начальна школа (1-4 класів) називається "Умка"
//novbud.com.ua/infrastruktura-zhk-petro vskiy-kvartal
Може ви спутали із звичяайною сількою школою, до будівництва якої забудовник ЖК "Петровський квартал" немає жодного відношення?
Так ви не путайте будь ласка.
І не пересмикуйте - я не писав, що на "Паркових", якийсь "неповноцінний" дитсадок, я писав про те, що для того, щоб забезпечити місцями всіх дітей такого гігантського ЖК як "Паркові озера" треба з десяток таких дитсадків. Причому бажано комунальних, а не платних за "страшні гроші".
Забудовники будують ЛИШЕ ТЕ, ЩО ПРИНОСИТЬ ГРОШІ.
Платний садочок за 8 тисяч у місяць - будь ласка.
Платна школа, для дітей "обраних" - та нє вопрос.
А що робити "простим", не обраним?
Тим хто не може собі дозволити платний дитсадок чи платну школу?
18 дек 2017 15:12
Что-то сегодня не смогла дощвониться в отдел продаж. Скажите, кто-нибудь знает, что со стартом продаж? Спасибо.
19 дек 2017 08:27
Цитата "Александр Дядюк":

Та ні, на відміну від таких як ви, я завше свої твердження можу підтвердити доказами.
Як слідує із сайта самого "Петровського кварталу" у даному ЖК є лише начальна школа (1-4 класів) називається "Умка"
//novbud.com.ua/infrastruktura-zhk-petro vskiy-kvartal


Вам не стыдно так откровенно обманывать? Пройдите по вашей же ссылке: //novbud.com.ua/infrastruktura-zhk-petro vskiy-kvartal
Черным по белому написано:Среднеобразовательная школа (1-11 класс) «Умка Grand»
19 дек 2017 08:44
Цитата "O-0":


Вам не стыдно так откровенно обманывать? Пройдите по вашей же ссылке: //novbud.com.ua/infrastruktura-zhk-petro vskiy-kvartal
Черным по белому написано:Среднеобразовательная школа (1-11 класс) «Умка Grand»



Соромно має бути вам, а не мені, бо я свою інформацію перевіряю, а ви пишете, за принципом - "чув звін та не знаю де він".
Я дуже ретельно перевіряв, навіть звонив туди.
Нормально функціонують 1-4 класти.
В цьому році спробували набрати ще 5-7 класи, проте є проблеми, наприклад у 5 класі лише 7 учнів.
А знаєте чому?
Тому що оплата у цій ПРИВАТНІЙ школі 9500 гривень у місяць.
Все це в сукупності не заперечує, а підтверджує те, що я писав я трошки вище.
Повторюсь: - "Забудовники будують ЛИШЕ ТЕ, ЩО ПРИНОСИТЬ ГРОШІ.
Платний садочок за 8 тисяч у місяць - будь ласка.
Платна школа, для дітей "обраних" - та нє вопрос.
А що робити "простим", не обраним?
Тим хто не може собі дозволити платний дитсадок чи платну школу?"
19 дек 2017 09:39
Шановні учасники форуму!
Повідомляємо, що коригування проекту житлового комплексу Svitlo Park завершено, експертизу проведено, експертний звіт отримано!

Проектом передбачено 23 житлових будинки, 7 554 квартир, 7 дитячих садочків, загальноосвітня школа, лікарня, супермаркет, спортклуб, підземний та наземний паркінги на 3200 місць

У найближчі дні відбудеться старт продажів та відкриття офісу продажів, де будуть доступні для ознайомлення усі документи по проекту. Клієнтів, які бронювали квартири ми запросимо першочергово для підписання документів - очікуйте дзвінка або повідомлення від свого менеджера.

Шановний Олександр Дядюк, просимо вас припинити писати некорректну інформацію про Світло Парк, наводити некоректні економічні розрахунки та висновки, наносити шкоду репутації об'єкту та принижувати наших клієнтів. Адже вам неодноразово вказували, що проект на коригуванні і дані, які ви наводите не актуальні. Щодо вашої діяльності ми поінформовані та залишаємо за собою право не відповідати надалі на ваші повідомлення
19 дек 2017 10:00
Цитата "ЖК "Світло Парк"":
Шановні учасники форуму!
Повідомляємо, що коригування проекту житлового комплексу Svitlo Park завершено, експертизу проведено, експертний звіт отримано!

Проектом передбачено 23 житлових будинки, 7 554 квартир, 7 дитячих садочків, загальноосвітня школа, лікарня, супермаркет, спортклуб, підземний та наземний паркінги на 3200 місць

У найближчі дні відбудеться старт продажів та відкриття офісу продажів, де будуть доступні для ознайомлення усі документи по проекту. Клієнтів, які бронювали квартири ми запросимо першочергово для підписання документів - очікуйте дзвінка або повідомлення від свого менеджера.

Шановний Олександр Дядюк, просимо вас припинити писати некорректну інформацію про Світло Парк, наводити некоректні економічні розрахунки та висновки, наносити шкоду репутації об'єкту та принижувати наших клієнтів. Адже вам неодноразово вказували, що проект на коригуванні і дані, які ви наводите не актуальні. Щодо вашої діяльності ми поінформовані та залишаємо за собою право не відповідати надалі на ваші повідомлення


Шановні - я пишу лише конкретну виключно ПІДТВЕРДЖЕНУ ДОКУМЕНАМИ інформацію, чинну на час моїх дописів.
Я виклав лише чинний експертний висновок, на підставі якого ви отримали дозвіл.
У вас уже є новий експертний висновок і зміни до дозволу - не питання - викладайте їх Екпертний висновок, разом з додатками, зміни до ддозволу).
Я ж не проти - я тільки за
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1416. . .206
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx