Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .589591. . .593
08 дек 2018 17:10
Привіт. Дорога дійсно може займати до 40 хв. від комплекса до метро, в 1 будинку досить часто відключають воду. Як на верхніх поверхах не знаю, але по всьому комплексу стоять насосні станції. З електропостачанням теж поки біда, напруга дуже низька, але обіцяють найближчим часом підключити до ТП, що знаходиться на території комплексу. Ще жителі 1 буд. скаржаться на роботу ліфта
09 дек 2018 06:44
Я живу в 1 доме. Про проблемы с водой узнала из Вашего сообщения) проблемы были, но уже все наладилось.
Напряжение действительно низкое, но на следующей недели должны закончить переподкдючение.
Лифт действительно может подвести, особенно если надо габаритные поднять. А просто подняться на нужный этаж, лично у меня не было проблемы)
Наконец-то закончили делать 1 этаж. На мой взгляд очень красиво и современно получилось)!!
09 дек 2018 18:18
Взагалі воду перекривають тільки коли забивається каналізація. А забивається після машинноі штукатурки. Отримав таку інформацію від людей, що вже проживають у 8 будинку.
10 дек 2018 14:11
Живу в первом доме, окна выходят на юг. Достал постоянный свист газораспределительного пункта прямо под окнами. Открываешь окно в комнате или на кухне - на голову начинает давить. Интересно, кому можно написать жалобу, и поможет ли это? Кто что думает?
10 дек 2018 17:56
Зверніться в 104, ШРП мають бути на іх балансі і абслуговуванні. Свист може бути через непрпвельну роботу ЗРК.
12 дек 2018 20:28
Доброго дня! Підкажіть , будь ласка,в яку суму обійшлося оформлення документів при підписанні основного договору? Дякую 🙂
14 дек 2018 14:53
ЗВІТ ПРО ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК "СИНЕРГІЯ 3" від 14 грудня 2018 року.

У першому будинку завершуються оздоблювальні роботи у вхідній групі на 1 поверсі. Тривають пуско-налагоджувальні роботи для передачі вантажного ліфта в експлуатацію. Завершується встановлення освітлення загального освітлення і аварійного освітлення в місцях загального користування. Триває встановлення доводчиків на двері холодних переходів.

У другому, п'ятому, шостому будинку завершено монтаж електрощитових згідно проекту і триває в третьому, четвертому, сьомому, восьмому і дев'ятому будинках.

У дев'ятому будинку завершуються фасадні роботи цоколя. Завершуються роботи по монтажу освітлення на вхідній групі.

Прикрашена центральна ялинка. Влаштовано декоративне освітлення її і найближчих дерев. Перевизначений захід у дитячий сад (зараз - прохід за 9 будинком).
18 дек 2018 18:02
Добрый вечер всем!Хочу купить в 3-м доме квартиру,но вот смущают документы на землю!На ЛУН пишут что земля в аренде до 2021года😒это как понимать?И не совсем понятно кому она принадлежит!Кто может объяснить,буду очень благодарен)
20 дек 2018 17:23
Цитата "Vladlen 04":
Добрый вечер всем!Хочу купить в 3-м доме квартиру,но вот смущают документы на землю!На ЛУН пишут что земля в аренде до 2021года😒это как понимать?И не совсем понятно кому она принадлежит!Кто может объяснить,буду очень благодарен)

Я не спец в этих вопросах, но здравая логика подсказывает, что владельца квартиры в сданом доме меньше всего должен интересовать вопрос земли...
29 дек 2018 08:18
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка інформацію по вікнах у першому будинку. Були у квартирі із майстром, який буде ремонт робити, і мені рекомендували вікна замінити. Сказали, що профіль OpenTeck неякісний.
Пошукав в мережі - є у них різні варіанти: STANDARD 60, DE-LUX 60 та ELIT 70. Хтось знає який у нас встановлено? Бо дійсно, якщо саме просте й дешеве, то може краще замінити.
І додаткове питання, чи не буде заперечень у Синергії щодо зміни внутрішніх рамок (сітки) вікон, якщо таки вирішу міняти.
Дякую.
29 дек 2018 13:31
ЗВІТ ПРО ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК "СИНЕРГІЯ 3" від 29 грудня 2018 року

Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим роком!
Щасливих свят, гарного святкування у теплому родинному колі.

Переходимо до фотозвіту.

Готуються документи для передачі комплексу на баланс обслуговуючої компанії.

P.S. Друзі, епоха під назвою “Будівництво ЖК “Синергія 3” добігає кінця. Усі ключи видано, будинки заселено, усі основні роботи виконано.

Ми вдячні кожному з Вас за неоціненний внесок у розвиток ЖК. Це було непросто, але ми разом впоралися.

Хочемо повідомити, що це останній регулярний фотозвіт ЖК “Синергія 3”. Ми передаємо ЖК в надійні руки обслуговуючої компанії.

Проте, ми не прощаємося, ми говоримо Вам “До побачення!”.
30 дек 2018 04:52
Спасибо большое Синергия :) !!! С наступающими праздниками !! Всем добра, мира и благополучия !!!
30 дек 2018 10:09
Важливі питання до інвесторів даного комплексу:
1. Гроші передавали актом приймання-передачі коштів чи перераховували на розрахунковий рахунок Оверко Ігора Івановича?
2. Чи завіряли ви попередній договір нотаріально?
05 янв 2019 11:17
Цитата "hvorost":
Важливі питання до інвесторів даного комплексу:
1. Гроші передавали актом приймання-передачі коштів чи перераховували на розрахунковий рахунок Оверко Ігора Івановича?
2. Чи завіряли ви попередній договір нотаріально?

Частину по акту приймення передачі та частину на рахунок , попередній договір нотаріально не завіряли.
05 янв 2019 11:18
Цитата "hvorost":
Важливі питання до інвесторів даного комплексу:
1. Гроші передавали актом приймання-передачі коштів чи перераховували на розрахунковий рахунок Оверко Ігора Івановича?
2. Чи завіряли ви попередній договір нотаріально?

Частину по акту приймення передачі та частину на рахунок , попередній договір нотаріально не завіряли.
11 янв 2019 10:20
У меня дорога к метро занимает в среднем 15-20. Обычно на выезде с Ирпеня пробок особо нет, да и дорога широкая и качественная, ездить по ней одно удовольствие. Пробки уже начинаются в районе Академа, но это привычная ситуация.
14 янв 2019 12:17
Скажите, а планируется ли заход спортлайфа или чего подобного?
15 янв 2019 07:13
Цитата "I1Ko":
Підкажіть будь ласка інформацію по вікнах у першому будинку. Були у квартирі із майстром, який буде ремонт робити, і мені рекомендували вікна замінити. Сказали, що профіль OpenTeck неякісний.
Пошукав в мережі - є у них різні варіанти: STANDARD 60, DE-LUX 60 та ELIT 70. Хтось знає який у нас встановлено? Бо дійсно, якщо саме просте й дешеве, то може краще замінити.
І додаткове питання, чи не буде заперечень у Синергії щодо зміни внутрішніх рамок (сітки) вікон, якщо таки вирішу міняти.
Дякую.


Доброго дня!
Буду вдячний за коментарі тих, хто вже проживає у будинку. Як себе поводять вікна в такі морози? Течуть, дають протяги, покриваються конденсатом... що можете сказати?
17 янв 2019 18:10
Цитата "I1Ko":


Доброго дня!
Буду вдячний за коментарі тих, хто вже проживає у будинку. Як себе поводять вікна в такі морози? Течуть, дають протяги, покриваються конденсатом... що можете сказати?

Окна ето пипец, стоиш возле окна чуствуеться что так дует что капец, мы все позаклеивали скотчем !
17 янв 2019 18:11
Цитата "I1Ko":


Доброго дня!
Буду вдячний за коментарі тих, хто вже проживає у будинку. Як себе поводять вікна в такі морози? Течуть, дають протяги, покриваються конденсатом... що можете сказати?

Окна ето пипец, стоиш возле окна чуствуеться что так дует что капец, мы все позаклеивали скотчем !
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .589591. . .593
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее