Подать объявление

ЖК "Ріверсайд", Рівне, вул. Небесної Сотні, 66 - "DBN"

124. . .8
06 дек 2015 12:10
Перша секція.
Майже завершили будувати перестінки на шостому поверсі.
06 дек 2015 12:11
Перша секція.
Перекривають восьмий поверх, та паралельно розпочали будувати дев'ятий.
09 дек 2015 12:06
Оновлені візуалізації даного житлового комплексу, має бути дуже класно!
09 дек 2015 14:25
[size=150]Цікаве відео про цей об'єкт[/size]
09 дек 2015 14:30
Вчора був на будівництві
09 дек 2015 15:14
Купили квартиру на Ріверсайді,дружина задоволена ,їй дуже сподобалась квартира Ельба шикарна квартира,коли знайомі побачили,вирішили і собі придбати,будують дуже швидко молодці.
10 дек 2015 09:36
Не погані квартири! я дивився на квартиру "Гудзон", на Центрі Продажу мені сказали шо немає на нижніх поверхах - я хотів поверх 4-5, а в них там вже вони продані. Думаю може вище взяти...а то все розгребуть(... Вигляд з квартири класний буде...і траспорт є весь - траліки, маршрутки, поїзда... а дорогу сказали шо зроблять і біля річки почистять!
10 дек 2015 13:10
Доброго дня. Цікавлять ваші квартири, але хочу 11 поверх, щоб був шикарний вигляд з вікна на річку. Підскажіть яка криша буде? ЧИ не буде влітку жарко, а взимку холодно?
12 дек 2015 14:37
Рідко читаю форуми, але при виборі вартири вважаю це все таки потрібно... Дана новобудова зацікавила мене - річка, центр і ціна. Телефонувала щойно на їхній центр продажу, приємний голос дівчини мені детально все розповіла. Сказала що всі документи в них в порядку і що першу секцію вони здають вже в 1 кварталі 2016 року. Завадила погода відвідати будівнитво. Проте вже на днях сходжу, набридло платити за чужу квартиру, хочеться вже своє.
13 дек 2015 08:13
yana4, я вже купила собі квартиру на останньому поверсі, також переживала, але сходивши на будівництво і поспілкувавшись з менеджерами впевнилась що дах буде дуже якісний. Я навіть почитала потім в інтернеті що пишуть про технологію що використовується в ріверсайді, то має бути дуже класно і довговічно.
14 дек 2015 13:35

Спеціально зареєструвався на форумі, щоб написати про цей об'єкт, так як вчора сам став власником квартири.
Близько року з дружиною вибирали квартиру, спершу мали брати в "Шоколаді", той що на Соборній, але дружині не сподобався район, як тільки ми прийшли до Ріверсайду, йти з відси не хотілося, чесно, жаль, що не хватило коштів на двокімнатну. Те що кажуть, що там не вирішили проблеми з документами не правда, працюють згідно всіх нормативних документах, так як сам приймав участь в реєстрації одних з них. Всі хто вагається дам пораду: сходіть на будівництво, і подивіться самі квартири. Я вибором задоволений, тим більше є акція, замість 11000 грн/м2, 10300 грн! Ось //ogo.ua/articles/view/2015-12-14/70654. html

15 дек 2015 16:57
Після введення в експлуатацію, в житловому комплексі 1 поверх(комерційні приміщення) буде продано під магазини, кафе та аптеки.А це означає, що, власникам квартир не доведеться далеко відправлятися за покупками. Широкий асортимент продуктів та інших необхідних товарів завжди буде доступний безпосередньо на першому поверсі житлового комплексу.
16 дек 2015 16:00
Місцерозташування дійсно хороше,річка,парк + центр близько. Та й ціна 11000 це недорого ,якщо порівнювати новобудови міста.
16 дек 2015 18:08
17 дек 2015 08:45
вчора була в центрі продажу та на стройці з кумом, багато чула про цю новобудову, в основному негатив, зараз побачивши власними очима документи, стройку, можу сказати що все там добре, документи всі є, будівництво йде, надіюсь при стройці 4-5 секцій ціна буде такою ж, дуже подобається розташування, річка, супер.
18 дек 2015 10:19
Їхали покрай будівнцтва Ріверсайд.Сам фасад мені подобається,особливо понаромні вікна з виглядом на річку - клас.Вирішили з чоловіком зайти і дізнатися про будівницво,дізнались дуже багато цікавої інформації,навіть на будівництво завели,зовсім інше враження ніж на буклеті.Будим думати.
20 дек 2015 15:37
Навіть не думав шо там вже стільки продано, ще два місяці назад був великий вибір і поверха і квартири , а зараз вибір обмежений. Поки ждав якусь акційну ціну то квартира недождалась мене.Розбирають поки по 10300 чи шо? :wow:
21 дек 2015 10:11
Генплан даного житлового комплексу. виглядає чудово.
генплан ЖК "Ріверсайд". день.
генплан ЖК "Ріверсайд". темний час доби.
21 дек 2015 22:58
29 дек 2015 12:32
Будинок цікавий виглядає досить красиво. Як там буде з набережною щось буде робитися чи так і залишать???
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
124. . .8
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее