Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .3335. . .184
19 сен 2017 19:21
Цитата "SoloSolo":
Не витримала і заїхала сьогодні у відділ продажу. Менеджер погодився о темпи будівництва впали. Наскільки я зрозуміла що у забудовників виникли якісь протиріччя між собою, і вони іх вирішували.Ну у всякому разі слова що за цей час забудовники вирішували між собо певні питання зрозуміла так))По друге менеджер сказав що кран був зламаний і йому підвозили нові деталі, зараз вже все працює. Також сказав що має розпочатися встановка вікон. Щоб ми не хвилювалися, все добре, все по плану)))

Величезне дякую, тепер будемо спокійно спати)
20 сен 2017 07:50
Цитата "Villyn":

Величезне дякую, тепер будемо спокійно спати)

А от з приводу спокійно спати, це вже питання, ми коли консультувалися, то нам казали, що найбільша проблема цього жк, саме те, що є кілька забудовників і якщо вони щось не поділять, то можуть бути проблеми з термінами здачі((( не хочу наганяти паніку, але якщо дійсно є різні погляди забудовників, то це не є добре(( вчора проходила в 19 вечора нікого не бачила, постояла з хвилин 5, тиша на будівництві була, тільки світло у заскленній квартирі горіло, ми думаємо, що там живуть будівельники, не схоже, що вони там шоурум роблять, але ідея класна, ми у ЖК відрадному у такому були...
20 сен 2017 08:59
Цитата "Bygaga":

А от з приводу спокійно спати, це вже питання, ми коли консультувалися, то нам казали, що найбільша проблема цього жк, саме те, що є кілька забудовників і якщо вони щось не поділять, то можуть бути проблеми з термінами здачі((( не хочу наганяти паніку, але якщо дійсно є різні погляди забудовників, то це не є добре(( вчора проходила в 19 вечора нікого не бачила, постояла з хвилин 5, тиша на будівництві була, тільки світло у заскленній квартирі горіло, ми думаємо, що там живуть будівельники, не схоже, що вони там шоурум роблять, але ідея класна, ми у ЖК відрадному у такому були...

Наш ЖК не один з декількома забудовниками, і Обрію треба репутацію заробляти. У місті квітів також два забудовника, до того ж там у них навіть будинки окремі.
А щодо Відрадного, то там документів нема і ніякі шоуруми там не допоможуть.
Тепре точно буде відомо що там будівельники живуть)
20 сен 2017 09:57
Цитата "alex.voitseshchuk":
Доброго вечора майбутні сусіди!
Сьогодні у ВП забронював квартиру у першій секції, 9-поверх, тип 2А, номер квартири 65, дану квартиру продає Обрій, планую проінвестувати найближчим часом.
Був на будівництві о 17-30, кран заливав останній поверх третьої секції, будівельників було видно мало.

Вітаємо на форумі майбутніх сусідів!!!
До речі, для тих хто ще обирає об'єкт інвестування - нещодавно прочитала, що гілку швидкісного трамваю планують продовжити до станції метро Палац Спорту. Для працюючих у центрі - це великий плюс. Я особисто надаю перевагу сучасному трамваю з кондиціонером, ніж метро.
А забудовники наші самі зацікавлені будувати швидко і якісно, адже планується побудувати цілий ЖК, а наш будинок - взірець для майбутніх інвесторів. Сподіваюсь, що вони швидко вповирішують свої питання і нам не доведеться найближчим часом збиратися до них у гості))
20 сен 2017 10:11
Цитата "Korinna":

Вітаємо на форумі майбутніх сусідів!!!
До речі, для тих хто ще обирає об'єкт інвестування - нещодавно прочитала, що гілку швидкісного трамваю планують продовжити до станції метро Палац Спорту. Для працюючих у центрі - це великий плюс. Я особисто надаю перевагу сучасному трамваю з кондиціонером, ніж метро.
А забудовники наші самі зацікавлені будувати швидко і якісно, адже планується побудувати цілий ЖК, а наш будинок - взірець для майбутніх інвесторів. Сподіваюсь, що вони швидко вповирішують свої питання і нам не доведеться найближчим часом збиратися до них у гості))


Погоджуюсь повністю. Особливо зі словами, що будинок буде взірцем для майбутніх інвесторів. Їм ще будувати 4 будинки, садочок, паркінг і т.д. Тому я також думаю, що вони будуть старатись, щоб був притік фінансів.
На всіх форумах, якщо десь щось чуток не так, то відразу сіють паніку. Починаються якісь філософські роздуми, які окрім негативу нічого не несуть. Дуже НЕ хочу бачити це на нашому форумі. Все буде добре ))
20 сен 2017 12:47
Хотел бы поделиться своими размышлениями по поводу "противоречий" между застройщиками и промедлениями в ходе строительства.
Вариантом может быть много, но для меня наиболее явные:
1. Обрий кидает все силы на завершение в срок 1-й очереди ЖК "Місто квітів" - а это не ограничивается одними строителями, но и финансы, менеджмент, техника (никто ж не видел полного договора СЖФ-ОБРИЙ, вопрос глубины их партнерства остается, по крайней мере для меня, загадкой), что могло негативно отразиться на процессе строительства нашего ЖК.
2. Проводятся тендерные закупки строительных материалов, но если это привело к задержке строительства, такая ситуация является организационным просчетом. Что также было способно привести к внутренним разбирательствам между застройщиками.
3. Один из застройщиков пытается внести изменения в проект, не устраивающие другого. Они могут быть как положительные для нас-инвесторов, так и отрицательные, ну или вообще нас не касающиеся. Что опять же могло замедлить строительство до выяснения обстоятельств - чтобы потом не пришлось много переделывать.

Но в любом случае в столь больших проектах случаются сложные/напряженные моменты, в виду задействования огромного количества людей и, как ни странно, денег. Лично я верю в то, что описанное в комментариях выше, и про репутацию Обрия, и про первый показательный дом в ЖК в дальнейшем будет только положительно влиять на ход стройки.

З.Ы.Мои домыслы являются гаданием на кофейной гуще, и не претендуют на истину, просто они кажутся мне наиболее правдоподобными :)
20 сен 2017 13:02
Цитата "Korinna":

Вітаємо на форумі майбутніх сусідів!!!
До речі, для тих хто ще обирає об'єкт інвестування - нещодавно прочитала, що гілку швидкісного трамваю планують продовжити до станції метро Палац Спорту. Для працюючих у центрі - це великий плюс. Я особисто надаю перевагу сучасному трамваю з кондиціонером, ніж метро.
А забудовники наші самі зацікавлені будувати швидко і якісно, адже планується побудувати цілий ЖК, а наш будинок - взірець для майбутніх інвесторів. Сподіваюсь, що вони швидко вповирішують свої питання і нам не доведеться найближчим часом збиратися до них у гості))

Швидкісний трамвай у центр це було б чудово. Не люблю метро,такий натовп в замкнутому середовищі)))
21 сен 2017 05:09
У мене є хороші новини)) з бокової сторони від вул Білецького поставили маленькі вікна до 8-го поверху у ванних кімнатах))
21 сен 2017 06:48
Дякуємо, справді гарна новина))) А хтось знає якої фірми в нас вікна будуть?
21 сен 2017 07:03
Чудова новина,менеджер був чесний коли казав що починатимуть склити вікна))))Про марку не знаю, на місті квітів Обрій ставив КВЕ помоєму, а от другий забудовник там ставив рехау)
21 сен 2017 08:58
Цитата "Bygaga":
У мене є хороші новини)) з бокової сторони від вул Білецького поставили маленькі вікна до 8-го поверху у ванних кімнатах))


Пішов процес ))
21 сен 2017 09:06
Цитата "SoloSolo":
У мене теж були думки про місто квітів, у них на вихідних був день відкритих дверей, по друге здача об"єкта на носі. Але з іншого боку Спецжитлофонд навряд чи зацікавлений в подібних перетасовках. Будемо надіятись що скоро темп будівництва відновиться.Від наших менеджерів реально важко добитись інформації.А з приводу квартири де встановлені вікна,можливо там готують шоу рум? На Місті квітів є такі квартири, пропонують інвесторам ремонти від забудовника. Можливо і у нас щось подібне буде))

Добрый день!Насколько мне известно, да и в отделе продаж тоже говорили,у нашего ЖК ЗАСТРОЙЩИК(Забудовник) ОДИН-ЭТО КП "СПЕЦЖИТЛОФОНД". А "Обрий"- всего лишь финансовый партнер.Застройщик и финансовый партнер-это разные вещи.Не знаю, с чего все взяли, что у нас два Застройщика :???: Вы пишите о ЖК"Місто квітів", так там "Обрий"-Застройщик и отвечает за все:за темпы строительства, за качество, за сдачу дома и т.д.А мы все с вами будем спрашивать обо всем о своего Застройщика-Спецжитлофонда.Так, как именно он отвечает за темпы строительства, сдачу,подключение к инженерным сетям и т.п.
21 сен 2017 09:17
Цитата "AndreySv":
У нас с "Місто квітів" вроде как разные подрядчики. Хотя может договорились.
В ОП бесполезно что-то уточнять, они как партизаны :).
Ну старый плакат с рекламой местные "аборигены" подпортили, наверное меняют.

У нас не только разные подрядчики.У нас-разные Застройщики!!!ЖК"Рідне місто"-Застройщик КП Спецжитлофонд"(Обрий"здесь- финансовый партнер), в ЖК"Місто квітів"-Застройщик-"Обрий"
21 сен 2017 09:18
Добрый день!Насколько мне известно, да и в отделе продаж тоже говорили,у нашего ЖК ЗАСТРОЙЩИК(Забудовник) ОДИН-ЭТО КП "СПЕЦЖИТЛОФОНД". А "Обрий"- всего лишь финансовый партнер.Застройщик и финансовый партнер-это разные вещи.Не знаю, с чего все взяли, что у нас два Застройщика :???: Вы пишите о ЖК"Місто квітів", так там "Обрий"-Застройщик и отвечает за все:за темпы строительства, за качество, за сдачу дома и т.д.А мы все с вами будем спрашивать обо всем о своего Застройщика-Спецжитлофонда.Так, как именно он отвечает за темпы строительства, сдачу,подключение к инженерным сетям и т.п.[/quote]
Доброго дня! Ви правильно кажете, але між ними є договір, і нам не відомо які там умови і зобов'язання.
У Місті квітів у Обрія свої окремі будинки.
Як сказав класик, все буде добре)
21 сен 2017 09:37
Цитата "Весна 2017":

Добрый день!Насколько мне известно, да и в отделе продаж тоже говорили,у нашего ЖК ЗАСТРОЙЩИК(Забудовник) ОДИН-ЭТО КП "СПЕЦЖИТЛОФОНД". А "Обрий"- всего лишь финансовый партнер.Застройщик и финансовый партнер-это разные вещи.Не знаю, с чего все взяли, что у нас два Застройщика :???: Вы пишите о ЖК"Місто квітів", так там "Обрий"-Застройщик и отвечает за все:за темпы строительства, за качество, за сдачу дома и т.д.А мы все с вами будем спрашивать обо всем о своего Застройщика-Спецжитлофонда.Так, как именно он отвечает за темпы строительства, сдачу,подключение к инженерным сетям и т.п.
НЕ пам"ятаю умов договру між Обрієм та Спецжтлоіондом, перед підписанням договору нам давали почитати витяг з нього.Ми підписували договір з Обрієм, і питати будемо з нього, адже гроші свої платили йому а не Спецжитлофонду. Ну і те що ми спостерігали пробуксовку будівництва на фоні того що партнери вирішували певні питання між собою говорить про те, що вони тут тісно пов"язані) І наше благо залежить від всіх них))) Ну і оскільки темпи потроху повертаються, будемо вважати що надалі все піде як по маслу)))
21 сен 2017 09:38
Цитата "Villyn":
Добрый день!Насколько мне известно, да и в отделе продаж тоже говорили,у нашего ЖК ЗАСТРОЙЩИК(Забудовник) ОДИН-ЭТО КП "СПЕЦЖИТЛОФОНД". А "Обрий"- всего лишь финансовый партнер.Застройщик и финансовый партнер-это разные вещи.Не знаю, с чего все взяли, что у нас два Застройщика :???: Вы пишите о ЖК"Місто квітів", так там "Обрий"-Застройщик и отвечает за все:за темпы строительства, за качество, за сдачу дома и т.д.А мы все с вами будем спрашивать обо всем о своего Застройщика-Спецжитлофонда.Так, как именно он отвечает за темпы строительства, сдачу,подключение к инженерным сетям и т.п.

Доброго дня! Ви правильно кажете, але між ними є договір, і нам не відомо які там умови і зобов'язання.
У Місті квітів у Обрія свої окремі будинки.
Як сказав класик, все буде добре)[/quote]
О договоре я не знаю, и какие там условия тоже....Но знаю точно, что спрашивать о нашем ЖК обо всем (темпы, сдача.....) будем у Застройщика КП СЖФ.Надеюсь, как вы пишите, що "все буде добре" :super:
21 сен 2017 09:44
Так, хватит пессимизма!!! У нас все будет хорошо :up:
21 сен 2017 09:49
Цитата "Весна 2017":

У нас не только разные подрядчики.У нас-разные Застройщики!!!ЖК"Рідне місто"-Застройщик КП Спецжитлофонд"(Обрий"здесь- финансовый партнер), в ЖК"Місто квітів"-Застройщик-"Обрий"


Не стоит сводить все к формулировкам "застройщик", "партнер". Имелись ввиду партнерские отношения между участниками проекта "Рідне Місто", которые так или иначе способны влиять на ход стройки. Или Вы думаете, что "финансовый/инвестиционный партнер" не имеет никаких рычагов влияния на застройщика (он же заказчик строительства - СЖФ)? Также партнер может свободно передавать в аренду технику и строителей, если они у них есть. :)
Партнерское соглашение между юр. лицами заключается на основе договора, в котором в отличии от наших, скорее всего прописаны и сроки выполнения работ и обязательства обеих сторон и симметричные штрафные санкции в случае нарушения условий договора.
Плюс генподрядчиком является "ВардаСпецстрой Монтаж" (договор с этой организацией даже мельком в ОП не показывали), промедления могли исходить и со этой стороны.
Просто в ОП не обязаны и не будут разьяснять специфику всаимоотношений между участниками строительства. В ОП , если не ошибаюсь, сидят представители Обрия, и они могут просто всего и не знать.
Взято с сайта ЖК
21 сен 2017 11:20
Є СЖФ і Обрій, але ще і Житлоінвестбуд, вони ж теж продають квартири у нашому ЖК і за іншим договором, правда я так зрозуміла, на нашому форумі більшість купляла через Обрій.
21 сен 2017 12:03
Свежие фото) :super:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .3335. . .184
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее