Подать объявление

ЖК "Приозерный", Здолбуновская 11-в (13) - "Градострой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 131.
93/71%
12/9%
10/8%
13/10%
3/2%
1. . .105107. . .142
02 янв 2017 15:09
Цитата "Kapitan2309":

Та краща общатись з 5-ю "каліками " ніж з " умними" самодурами які , самі -лбом уперлись в стіну і не хочуть приняти пропозицію -"обійти" цю стіну з найменшими втратами . І хто такі основні інвестори ?-Я ж в Вам писав що будуть загальні збори , коли ?- зверніться до НАШОЇ ІГ, телефони у Вас є.


... очень странный подход и еще раз говорит о не заинтересованности в общем собрании всех инвесторов...
02 янв 2017 15:21
Цитата "Kapitan2309":

По -перше: ви навмисно хочете посорити інвесторів , видавая желаєме за ДІЙСНЕ ?А те що досі Ми не змогли організувати загальні збори? - з вашої і власова ВИНИ.І Ми хочаб не кого не плануємо "кидати" з інвесторів інших забудовників , як це хотіли ви і дубінский!
По-друге: на рахунок Укрбуду Ми не проти , якщо він запропонує кращі умови , і Я уже повторяюсь , коли були збори в Дарницькій РДА , то ми зустрічались з представником Укрбуду і переговорили поверхносні питання , тому що на той момент в переді бів ще Госп.суд - який на сьогодні уже виніс рішення в пользу КООП - і ВСІХ ( без виключення ) інвесторів .
І останнє - Я вже говорив - що Ви пропонуєте желаєме ,за дійсне ?- І ломали відносини між нами - з вашого боку ! і якіж ви целі ставили перед своїми інвесторами - " добитись від КМДА і держави - фінансування і добудови будинку , алеж деякі чиновники розуміють що знову давати кошти - власову, вайцеховському , і т.д. - це АБСУРД , а більше нікому ? -крім КООП - як юридичній особі яка представляє інвесторів ( частину , на сьогодні - і Я сподіваюсь що після зборів Ми обєднаємось ( покрайней мірі з здравомислячими ІНВЕСТОРАМИ ?- Я на це сподіваюсь , якщо ви не будете " плести" інтрігі в НАШОМУ середовищі!
Тому у Мене є ще одна пропозиція ( до всіх жовторотих)- давайте розпочнемо НАШЕ спілкування в новому 2017 році- з НОВОГО ЛИСТА ? - і не піднімати якісь особисті обіди на загальних зборах ???


Вы считаете, что «чиновники дадут деньги только кооперативу» – а это уже реальный АБСУРД!
Люди вы кто, чтобы вам деньги дали, или свободные квадратные метры которых нет?
Если дом и решат достроить, то только через карманное предприятие этих самых чиновников!
03 янв 2017 13:08
Эй там на (ЖК ЛЕЙК ХАЙС) когда собрание ? 3 месяц ждемс....... :protest: :protest: :protest: :protest: :pray: :pray: :no-no: :no-no: :no-no:
03 янв 2017 17:21
Цитата "Гость_122":


... очень странный подход и еще раз говорит о не заинтересованности в общем собрании всех инвесторов...

в котрий раз переконуюсь - для вас белоє=черноє . загальним зборам -бути!
03 янв 2017 17:27
Цитата "Гость_122":


Вы считаете, что «чиновники дадут деньги только кооперативу» – а это уже реальный АБСУРД!
Люди вы кто, чтобы вам деньги дали, или свободные квадратные метры которых нет?
Если дом и решат достроить, то только через карманное предприятие этих самых чиновников!

Мені нема різниці , хто добудує , -але тепер, Я ВПЕВНЕНИЙ що даже якщо зайде " карманний" забудовник то він буде під КОНТРОЛЕМ КООП (всіх інвесторів)?
03 янв 2017 17:35
Цитата "alex_zbk":
Эй там на (ЖК ЛЕЙК ХАЙС) когда собрание ? 3 месяц ждемс....... :protest: :protest: :protest: :protest: :pray: :pray: :no-no: :no-no: :no-no:

Моя б воля - то ви б чекали ще 3-ри роки, при такій активності з вашого боку , але мені шкода порядних людей . Якщо ви не бачите те що Я писав раніше, то в чому тоді питання? Зборам -бути , читайте уважніше.
03 янв 2017 17:48
Цитата "Kapitan2309":


Не называйте пожалуйста : " КООП" - все инвесторы !
03 янв 2017 17:54
[quote="Kapitan2309"]
Моя б воля - то ви б чекали ще 3-ри роки, при такій активності з вашого боку , але мені шкода порядних людей .

В нашем доме хватит уже "негативных людей" и будьте пожалуйста повежливее, пускайте свой негатив у себя дома в своей семье...
03 янв 2017 18:00
Цитата "Stroycj":
Толик (Kapitan2309), ак как вы (ЖК ЛЕЙК ХАЙС) думаете ввести дом в эксплуатацию, если по проэктной документации квартиры с буквами отстуствують, или вы как Войцех главное построить, и сослов Войцеха "а вам что нужны документы про право собственности на квартиру".

Ну якщо ВИ уважно читали договір між Градостроєм і І-П , то в ньому є пункт , який дозволяє "ЗАМОВНИКУ" вносити "корективи"(зміни) в ПРОЄКТ ,що і буде зроблено.Але не ставте "телегу" по переду коня ? Всі ці питання будуть вирішуватись в процесі ВВОДА будинку в єксплуатацію .( це питання на сьогодні не першочергове ?)І вся нумерація квартир -умовна, якщо у Вас є спеціаліст в цій галузі то зверніться до нього, а то якщо це буду озвучувати Я то ви це знову будете сприймати негативно?
04 янв 2017 04:56
Цитата "Инвестор Градостроя":

зхвідки ви взяли що Я "негативна людина"?Я звичайна людина з ус іма добрими і поганими звичками .І в чому ви побачили-хамство з моєї сторонги? Якщо ви не зрозуміли -то моє висловлювання відносилось до тих інвесторів градостроя які навмисно блокують наші пропозиції, і рух вперед по добудові нашого будинку! Я ж не знав що Ви така "ронимая" людина.В подальшому буду враховувати Ваші "побажання"?
05 янв 2017 09:27
Цитата "Kapitan2309":

Моя б воля - то ви б чекали ще 3-ри роки, при такій активності з вашого боку , але мені шкода порядних людей . Якщо ви не бачите те що Я писав раніше, то в чому тоді питання? Зборам -бути , читайте уважніше.


Вопрос в том, чего общее собрание не провели до июня 2016?

А сейчас в собрании нет необходимости, просто выложите всем Устав кооператива чтобы каждый мог ознакомиться и принять свое решение – «вступить» или нет
06 янв 2017 08:13
Цитата "Гость_122":


Вопрос в том, чего общее собрание не провели до июня 2016?

А сейчас в собрании нет необходимости, просто выложите всем Устав кооператива чтобы каждый мог ознакомиться и принять свое решение – «вступить» или нет

Шановна -гость122?- не можу зрозуміти - то Вам потрібні ЗБОРИ чи ні ?- Ви зробіть вибір! Ато пишете , що для Вас уже нема необхідності в зборах , і тут же просите устав. Устав Ви можете подивитись в інтернеті, він однотипний. І якщо ви ще сумніваєтесь в кооперативі ,то спочатку Вам потрібно поприсутствовати на зборах і опреділитись. Мені шкода що Ви досі не опріділились. Хоча мені здається ,що Ви вважаєте -що ми робимо правільні речі, може десь трішечки чогось не допрацьовуємо .Тому , поздоровляю з наступаючим СВЯТ-ВЕЧЕРОМ Вас і ВСІХ інвесторів нашого "довгобуду"
06 янв 2017 09:09
Цитата "Kapitan2309":

Шановна -гость122?- не можу зрозуміти - то Вам потрібні ЗБОРИ чи ні ?- Ви зробіть вибір! Ато пишете , що для Вас уже нема необхідності в зборах , і тут же просите устав. Устав Ви можете подивитись в інтернеті, він однотипний. І якщо ви ще сумніваєтесь в кооперативі ,то спочатку Вам потрібно поприсутствовати на зборах і опреділитись. Мені шкода що Ви досі не опріділились. Хоча мені здається ,що Ви вважаєте -що ми робимо правільні речі, може десь трішечки чогось не допрацьовуємо .Тому , поздоровляю з наступаючим СВЯТ-ВЕЧЕРОМ Вас і ВСІХ інвесторів нашого "довгобуду"



Уважаемый, Вы правы только в одном - Вам все "здається" :)

Я категорически против кооператива и считаю, что все Ваши действия - утопия для всех остальных инвесторов.

Устав кооператива прилагаю, чтобы каждый понимал, что реального плана достройки дома, как только через финансирование от инвесторов у вас нет...

Готов ли каждый инвестор внести еще 500 000,00 грн КООПЕРАТИВУ, у которого «птичьи» права на дом?
Устав Кооператива
06 янв 2017 09:26
Аудита стройки нет,Власова и прочих подписей нет. Какая может идти речь о достройке дома. Пенку я тоже умею снимать
06 янв 2017 09:27
Уважаемый, Вы правы только в одном - Вам все "здається" :)
Я категорически против кооператива и считаю, что все Ваши действия - утопия для всех остальных инвесторов.
Устав кооператива прилагаю, чтобы каждый понимал, что реального плана достройки дома, как только через финансирование от инвесторов у вас нет...
Готов ли каждый инвестор внести еще 500 000,00 грн КООПЕРАТИВУ, у которого «птичьи» права на дом?[/quote]

Ну,насчет птичьих прав кооператива я бы не был так категоричен!)))) Про вашу категоричность и непокобелимость в вопросах достройки дома все уже имеют понятие.Это не тот случай,когда года-богатство ваше))) И ваше мнение - это не мнение всех инвесторов Градостроя,между прочим! Не зря многие из них за эти годы разуверились в ваших словах и действиях и опустили руки! Вы же ничего не предлагаете,как достроить дом,кроме как выбросить из дома инвесторов Ипрм.!!! А вот это дудки,уважаемая! Вот просто примите это и успокойтесь!!! А мы достроим! Не сомневайтесь!
И план есть,и 500 тыс вносить не будет никто!! Дождитесь сборов. Вот там и поговорим,и обсудим все! И настраиваться нам всем нужно на конструктив,нас объединяют наши цель и желание достроить,ввести дом в эксплуатацию и заселиться!! Никаких других целей,как бы вы кого не пытались убеждать,у кооператива НЕТ!!! Слава богу,что именно в наших рядах огромное большинство умных,активных и настойчивых инвесторов,которые объединили свои усилия по достройке дома!!!
Всех с наступающим Рождеством! Мира в стране,в семьях,в головах! И все у нас получится!!!
06 янв 2017 09:44
Цитата "Nadim":
Уважаемый, Вы правы только в одном - Вам все "здається" :)
Я категорически против кооператива и считаю, что все Ваши действия - утопия для всех остальных инвесторов.
Устав кооператива прилагаю, чтобы каждый понимал, что реального плана достройки дома, как только через финансирование от инвесторов у вас нет...
Готов ли каждый инвестор внести еще 500 000,00 грн КООПЕРАТИВУ, у которого «птичьи» права на дом?


Ну,насчет птичьих прав кооператива я бы не был так категоричен!)))) Про вашу категоричность и непокобелимость в вопросах достройки дома все уже имеют понятие.Это не тот случай,когда года-богатство ваше))) И ваше мнение - это не мнение всех инвесторов Градостроя,между прочим! Не зря многие из них за эти годы разуверились в ваших словах и действиях и опустили руки! Вы же ничего не предлагаете,как достроить дом,кроме как выбросить из дома инвесторов Ипрм.!!! А вот это дудки,уважаемая! Вот просто примите это и успокойтесь!!! А мы достроим! Не сомневайтесь!
И план есть,и 500 тыс вносить не будет никто!! Дождитесь сборов. Вот там и поговорим,и обсудим все! И настраиваться нам всем нужно на конструктив,нас объединяют наши цель и желание достроить,ввести дом в эксплуатацию и заселиться!! Никаких других целей,как бы вы кого не пытались убеждать,у кооператива НЕТ!!! Слава богу,что именно в наших рядах огромное большинство умных,активных и настойчивых инвесторов,которые объединили свои усилия по достройке дома!!!
Всех с наступающим Рождеством! Мира в стране,в семьях,в головах! И все у нас получится!!![/quote]


Где Вы такое выдели или слышали, чтобы кто-то предлагал выбросить инвесторов ИП? Разве это не вы хотите вышвырнуть людей которые получили квартиры по ордерам, чтобы получить свободные метры на достройку дома?
И вам всем не хворать!
06 янв 2017 15:34
Цитата "multiven ":
Аудита стройки нет,Власова и прочих подписей нет. Какая может идти речь о достройке дома. Пенку я тоже умею снимать

Шановний мультивен, аудита немає до сих пір з вини власова " ви це розумієте"
Я писав раніше, про аудіт різними фірмами, які дають різні висновки ( різні ціни по дубудові нашого догобуда )
Річ про добудову нашого будинку може цікавити тільки добропорядних інвесторів, які зацікавлені САМЕ В ДОБУДОВІ нашого будинку. А те що ви не хочете розмовляти про добудову нашого будинку, " а снімать пінку ", це тільки в ваших інтересах, тому що час показує що персонально ви зацікавлені в тому що наший будинок не добудовувася, тому і "плетете" ці інтриги.
06 янв 2017 16:02
Цитата "Гость_122":



Уважаемый, Вы правы только в одном - Вам все "здається" :)

Я категорически против кооператива и считаю, что все Ваши действия - утопия для всех остальных инвесторов.

Устав кооператива прилагаю, чтобы каждый понимал, что реального плана достройки дома, как только через финансирование от инвесторов у вас нет...

Готов ли каждый инвестор внести еще 500 000,00 грн КООПЕРАТИВУ, у которого «птичьи» права на дом?


То що? Ви знайшли устав? - то для чого ви тоді його просили викласти на сторінці!!! В уставі ніколи не було реальних планів по добудові. Устав це - загальні положення!
І Я теж не хочу доплачувати, ( але з якого дива Ви взяли, що потрібно доплачувати по 500.000 грн з кожного, якщо це на сьогодні ціна квартири на вториному ринку. Якщо ви вважаєте своїх інвесторів "Ідіотами", то можете про це казати, а не робити "Ідіотами" інших ).
І знову хочеться Вам сказати щось нехороше, але стримую себе, тому що обіцяв висловлюватись коректно.
Ви вкотре раз перекручуєте смисл моїх слів і хочете звинуватити інвесторів І-П, і покласти всю відповідальність на них за свої помилки ( які не хочете признавати ).
Ваша помилка в тому, що Ви не можете знайти правильний шлях в досягненні загальної мети (добудови), тому що йдете по цьому шляху більше 10-ти років ( мабудь, шлях не правильний ).
06 янв 2017 16:13
Цитата "Kapitan2309":

Шановний мультивен, аудита немає до сих пір з вини власова " ви це розумієте"
Я писав раніше, про аудіт різними фірмами, які дають різні висновки ( різні ціни по дубудові нашого догобуда )
Річ про добудову нашого будинку може цікавити тільки добропорядних інвесторів, які зацікавлені САМЕ В ДОБУДОВІ нашого будинку. А те що ви не хочете розмовляти про добудову нашого будинку, " а снімать пінку ", це тільки в ваших інтересах, тому що час показує що персонально ви зацікавлені в тому що наший будинок не добудовувася, тому і "плетете" ці інтриги.


Главная интрига 2016 года - втихаря созданный кооператив
06 янв 2017 16:21
Цитата "Гость_122":


Ну,насчет птичьих прав кооператива я бы не был так категоричен!)))) Про вашу категоричность и непокобелимость в вопросах достройки дома все уже имеют понятие.Это не тот случай,когда года-богатство ваше))) И ваше мнение - это не мнение всех инвесторов Градостроя,между прочим! Не зря многие из них за эти годы разуверились в ваших словах и действиях и опустили руки! Вы же ничего не предлагаете,как достроить дом,кроме как выбросить из дома инвесторов Ипрм.!!! А вот это дудки,уважаемая! Вот просто примите это и успокойтесь!!! А мы достроим! Не сомневайтесь!
И план есть,и 500 тыс вносить не будет никто!! Дождитесь сборов. Вот там и поговорим,и обсудим все! И настраиваться нам всем нужно на конструктив,нас объединяют наши цель и желание достроить,ввести дом в эксплуатацию и заселиться!! Никаких других целей,как бы вы кого не пытались убеждать,у кооператива НЕТ!!! Слава богу,что именно в наших рядах огромное большинство умных,активных и настойчивых инвесторов,которые объединили свои усилия по достройке дома!!!
Всех с наступающим Рождеством! Мира в стране,в семьях,в головах! И все у нас получится!!!



Где Вы такое выдели или слышали, чтобы кто-то предлагал выбросить инвесторов ИП? Разве это не вы хотите вышвырнуть людей которые получили квартиры по ордерам, чтобы получить свободные метры на достройку дома?
И вам всем не хворать![/quote]

Ваш инвестор Гурина - Дубинський лічно висловлювались на засіданні у Спасібко щоб "кинуть" інвесторів І-П.
Ми постійно висловлювали свою позицію про те, що всі інвестори, які сплатили кошти з 2005-2015 р. отримали свої квартири ( в не залежності від того чи отримали вони ордери на квартиру чи ні, хоча Ви самі розумієте, що тут є порушення закону, але ми про це мовчимо, тому що це судьби людей як і наші ). І ми не хочемо за рахунок інших людей будувати собі "щастя"
І вам теж всім не хворать)))
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .105107. . .142
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее