Подать объявление

ЖК Паркова Оселя | Мелиоратор | Буча, вул. Ярослава Мудрого, 10

ЗастройщикМелиоратор
Сдача ЖК2015 - 2022 г.
Планировки
от 21 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 78.
4/5%
14/18%
32/41%
15/19%
13/17%
1. . .7375. . .186
16 фев 2016 10:48
Доброго дня шановні покупці. :hi:
Викладаємо плановий фото-звіт на 16.02.16..
1. Завершений монтаж до 5 поверху внітрішньобудинкових газових мереж у будинку.
2. Завершено встановлення витяжних стояків для газових котлів до 9 поверху.
3. Розпочато встановлення розподільчих електрощитків та поквартирних електро-автоматів.
4. Проводиться утеплення будинку мін.ватою.
5. Засклені місця загального користування.
6. Змуровані вхідні групи до цокольного поверху.
Фото- звіт буде сьогодні надісланий. :thanks:
16 фев 2016 11:00
Інформація для покупців будинку №3. Ж.К. "Паркова Оселя". :hi:
З 01.02.2016 по 15.02.2016 проводились наступні роботи:
1. Завершено цегляну кладку 9-го поверху.
2. Ведуться роботи з кладки міжкімнатних стін на 9-му поверсі.
3. Готується опалубка від армопояс 9-го поверху.
4. Продовжуються роботи з розведення електрики. :thanks:
16 фев 2016 12:52
Добрий день всім покупцям будинку №4. Ж.К. "Паркова Оселя".
З 01.02.16 по15.02.16. проводились наступні роботи:
1.Завершено будівництво стін цокольного поверху з бетонних блоків.
2. Ведеться утеплення зовнішньої стіни цоколю.
3. Завозяться матеріали для перекриття цокольного поверху.
Фото-звіт покупцям буде відправлений сьогодні. :bye:
17 фев 2016 22:35
ВОТ Вам очередной пример, по отношению застройщика к нам и нашему проживанию в НАШЕМ доме. Кто подписал уже договор по обслуживанию дома (ЖЭК)вот смотрите как они предоставляют услуги,самое главное тарифы ого- го,им самое главное деньги с нас сбить, а все остальное на заднем плане,Я давно просил собраться всем жильцам самим и пробовать решать проблемы вместе,это же нам здесь жить!!!!(тата гуртом можно по бить)
17 фев 2016 22:39
Да спасибо ВАМ огромное что женщина убирает в доме тут Вам большой плюс.
Вы же сами себе портите репутацию,на наш форум заходят многие кто хотел бы купить квартиру в вашей (ЗАМЕЧАТЕЛЬНОЙ)ФИРМЕ!!!!
Как вы к людям так люди к вам
18 фев 2016 09:38
Доброго дня! Розуміємо Ваше занепокоєння ситуацією з ліфтом. Але хочу запевнити Вас , що це питання постійно знаходиться на контролі. На даний час проводиться аналіз всіх його зупинок, механіками складаються офіційні акти з описом причин несправностей, з нашого боку написані листи на ПрАТ «Меліоратор» з вимогою усунення недоліків в роботі ліфта. Забудовник веде переговори з заводом-виробником, викликана комісія з заводу для повного обстеження роботи ліфта. Звичайно, якщо і ці дії не вирішать проблему, то буде ставитися питання більш глобально.
18 фев 2016 09:57
Цитата "Управляюча компанія ":
... то буде ставитися питання більш глобально.
А чего стесняетесь написан слово "замена"? Т.е. смысл вроде бы и в этом, но на всякий случай не озвучивать обещания?
20 фев 2016 11:48
Уверена, что мы не одни кому мешает, в сб и вс шум перфоратора, содели, как будем решать этот вопрос, как донести до этих людей, что шуметь нельзя? Может нужно индивидуально вручять Конституцию Украины??
20 фев 2016 16:56
От мені теж дуже цікаво, скільком сусідам ще "заважають" ремонтні роботу в НОВОМУ будинку? Чи всі із-за 2-х 3-ох особливо втомлених повинні видумувати як їм робити ремонт? Я можу зрозуміти що зважають якщо у вас малі діти які сплять в день! Та й то можна просто сказати коли вони сплять і ніхто в той час нічого робити не буде. Але такий ДІБІЛІЗМ який влаштувало кілька наших любих сусідів, я не бачив з роду! ЦЕ НОВИЙ БУДИНОК І 70% СУСІДІВ РОБИТЬ РЕМОНТ!!! Не всі можуть найняти собі бригаду робітників і тим паче не всі можуть робити ремонт по буднях. Люди працюють!!! Якщо вам чхати на всіх оточуючи, то чого оточуючи не повинні чхати на вас?!
20 фев 2016 17:08
mekola, ви не праві.
20 фев 2016 17:21
Ок. Я не правий. Але пів року назад я допомагав моєму куму робити ремонт в новому будинку "Місто сад" і ми їздили лише на вихідних. Звук ремонта йшов звідусіль і притому будинок введений в експлуатацію вже рік! На той момент там жила вели кількість людей і з дітьми також. Так от ЖОДЕН НЕ ЖАЛІВСЯ! Про цей закон я почув лише тут, тому-що всі нормальні люди розуміють інших людей! І будь ласка дайте відповідь, поквартирно, кому реально заважає ремонт?
20 фев 2016 18:29
Ми починаємо наше спільне життя в багатоквартирному будинку. І зараз нам потрібно вирішити, не на зібранні, а кожен сам для себе, або ми будемо однією дружною сім'єю, якій,як кажуть, і батька легше бити, або з самого початку почнемо сваритись по різних дрібницях. І коли треба буде вирішити щось важливе не будемо підтримувати один одного.
Стосовно шумового режиму , вважаю так... Ремонт - це річ, яка може початись і не скінчиться ніколи. Людина постійно прагне вдосконалити своє житло. В будинку,якому мешкали раніше він іде навіть через 30 років, і буде йти стільки,скільки дім стоятиме. Було по різному,і в будні,і у вихідні.Підхід: плював я на всіх, роблю як хочеться.Сусіди сварились, викликали поліцію...Як кажуть,ДІБІЛІЗМ :) Одні працюють 5 днів, а на вихідних хочуть ремонт робити,інші також 5 днів працюють, і хочуть відпочинку. Потім ті які відпочивали роблять ремонт, а ті,які відремонтувались хочуть відпочити в затишній відремонтованій оселі :)
То як же всім порозумітися треба було?
20 фев 2016 19:46
Доброго вечера уважаемые соседи давайте Вы не будите шуметь с утра до 10.00. и с 13.00 до 15.00,в это время спят наши дети с Вами,давайте дадим им нормально поспать,как на меня надо составить график шуму тогда будет в нас все нормально.
А то просыпаюсь у Воскресение у 8.00 утра от шуму дрели,ну это как на меня действительно ДЕБЕЛИЗМ. Извините за выражение.
20 фев 2016 20:28
Цитата "qaz16":
Доброго вечера уважаемые соседи давайте Вы не будите шуметь с утра до 10.00. и с 13.00 до 15.00,в это время спят наши дети с Вами,давайте дадим им нормально поспать,как на меня надо составить график шуму тогда будет в нас все нормально.
А то просыпаюсь у Воскресение у 8.00 утра от шуму дрели,ну это как на меня действительно ДЕБЕЛИЗМ. Извините за выражение.


Я з Вами цілком і повністю згоден. Думаю, що у вихідні можна обмежитися і 1-2 ма годинами для шумних робіт в день. Треба скласти графік і повісити його на вхідні двері. Дуже дякую за розуміння і конструктив.
20 фев 2016 20:40
Вставлю и свои 5 копеек!Вы господа соседи ремонт можете делать десятилетиями по той или иной причине, и это ваш выбор, но уважать рядом живущего- просто обязаны чисто по человечьи))). К примеру мой сосед делая ремонт, всегда узнавал не мешает ли он мне, а если и были форс мажоры - сердечно звонил и извинялся, и мне скорей с такими людьми рядом будет комфортно жить. А с непонимающими - можно и полицию вызвать , а можно и в морду дать, потому, как с такими, при любом раскладе будет жить не комфортно!Закон БУМЕРАНГА ни кто не отменял!!, если конечно ВЫ знаете такой закон)))))).
20 фев 2016 20:55
Alen2009 десятиріччями можна і робить, але коли будинок новий то там всі роблять ремонт! Розумієте - ВСІ! І обдзвонювати всіх це не нормально. Тут ситуація така, коли вже в обжитому будинку 1 робить ремонт то він всім заважає і це власне його задача сповістити про свої наміри робити ремонт. Але коли весь будинок робить ремонт, а кілька людей вже його закінчили, то то не є зовсім рівноцінна ситуація і якраз ті кілька людей і йдуть на конфлікт. Це вони вказують більшості на закон і поліцію. І вони ж не думають що той самий закон можна і проти них повернути. А тим паче про "морду", я б не починав...
20 фев 2016 20:57
mekola, то что Вы гражданин Украины и не знаете законов своей страны, это только ваше упущение, есть правила которые нужно соблюдать и ничего больше. Если новострой это не значит, что здесь не живут люди, дом сдан и на него действуют законы как и на остальные жилые дома. Мы все так стремимся в Европу к лучшей жизни, а сами не можем элементарно уважать своих соседей. Неужели так тяжело все шумные работы планировать на будни, в эти дни никто ничего не говорит, потомучто все понимают, что новострой.
20 фев 2016 20:58
Тепер по конструктиву. Ви Alen2009 вважаєте в який час належне робити шумні роботи по вихідним?
20 фев 2016 21:03
Поверьте 5 дней подряд тоже тяжело слушать перфоратор, особенно мамочкам с детьми или работающим дома. Поэтому 2 выходных справедливо.
20 фев 2016 21:07
Цитата "mekola":
обдзвонювати всіх це не нормально. Тут ситуація така, коли вже в обжитому будинку 1 робить ремонт то він всім зава...

Ніхто нікому не дзвонить, якщо робить ремонт у будні з 8.00 до 21.00.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .7375. . .186
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее