Подать объявление

ЖК ParkLand | Паркленд | ZIM Group | ул. Практичная, 1

ЗастройщикZIM Group
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
81из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 360.
31/9%
27/8%
56/16%
153/43%
93/26%
1. . .723725. . .897
05 окт 2018 11:13
Цитата "Smartkiev":
Их раскупали, т.к. обещали быстро поистроить и обещали другие расходы на оформление.
А теперь уже задержали на 2 месяца и судя по всему до весны ждать.
Уже не так привлекательно, сомневаюсь что после такого остальные дома так же разлетятся.

Согласен с вами, вот и я присматриваюсь, столько тут нюансов узнал на форуме, а в ОП приходишь -у них все отлично, дома строятся, сдаются, все счастливы :faceoff:
05 окт 2018 11:31
Цитата "Smartkiev":
Их раскупали, т.к. обещали быстро поистроить и обещали другие расходы на оформление.
А теперь уже задержали на 2 месяца и судя по всему до весны ждать.
Уже не так привлекательно, сомневаюсь что после такого остальные дома так же разлетятся.


Может и не так привлекательно как раньше но все равно очень привлекательно.Я уверен,что не найдется даже 1 человек,который откажется от смарта и будет возвращать деньги) И это сейчас люди жалуются и злятся,а когда получат свои ключи и свой смарт,то забудут обо всем,что было до этого и будут счастливы)
05 окт 2018 11:57
Цитата "Dudchik":

Согласен с вами, вот и я присматриваюсь, столько тут нюансов узнал на форуме, а в ОП приходишь -у них все отлично, дома строятся, сдаются, все счастливы :faceoff:


Коли здавали наш Скайленд2, то почитавши форум і внутрішню групу, а ще потім собі щось "накрутивши", були думки що будинок ніколи не здасться :-)
Так само і у жильців Кубика і 9-10 будинків.
Але по факту все будувалось і вирішувалось. Приїхав на будівництво, подивився, заспокоївся і поїхав додому.
Форуми то цікаво, але вони часто накручують більше чим допомагають.
:hi:
05 окт 2018 12:10
Згоден все будується і вирішується, але зараз уже зовсім не в ті строки в які це має бути!!! Я живу в ПЛ давно, спостерігав за будівництвом кубіка, потім за будівництвом наступних будинків, все було наче непогано тому вирішив інвестувати в смарт. Особисто за моїми спостереженнями зараз ЗІМ уже не той, темпи будівництва ПЛ суттєво знизились і знижуються. Особливо після старту будівництва нових комплексів... Можливо по тій причині, що частину будівельників із ПЛ перевели на той самий Парадайз.
05 окт 2018 12:17
не знаю я коли приїжаю то завжди наче робота кипить так і візуально видно що будується, те що із смартами тупняк то це більше мабуть із за юридичних проблем, будівництво якщо із знизило темп то не суттєво начебто
05 окт 2018 12:29
Я спостерігаю за будівництвом півтора роки кожного дня в силу того, що живу в ПЛ. А Ви як часто буваєте на будівництві?
Про які юридичні проблеми Ви говорите? Я як і всі інвестори смартів готовий оплати всі податки забудовника навіть з урахуванням всіх подорожчань хоч сьогодні при умові, що завтра мені видадуть ключі! І що? Ніхто мені їх не видасть по тій причині, що будинки і придомова банально не готові. І юридичні пробелеми тут нідочого.
05 окт 2018 13:15
Цитата "Leon_PL":
Я спостерігаю за будівництвом півтора роки кожного дня в силу того, що живу в ПЛ. А Ви як часто буваєте на будівництві?
Про які юридичні проблеми Ви говорите? Я як і всі інвестори смартів готовий оплати всі податки забудовника навіть з урахуванням всіх подорожчань хоч сьогодні при умові, що завтра мені видадуть ключі! І що? Ніхто мені їх не видасть по тій причині, що будинки і придомова банально не готові. І юридичні пробелеми тут нідочого.


Юридичних проблем дуже багато, також свого часу було багато тітушок, тому ЗІМ могли сповільнити будівництво, через відсутність впевненості в успіху.
05 окт 2018 13:26
Цитата "DVadym":


Юридичних проблем дуже багато, також свого часу було багато тітушок, тому ЗІМ могли сповільнити будівництво, через відсутність впевненості в успіху.


"Відсутність впевненості в успіху"??? А нічого що ЗІМ уже отримав на перед 100% оплати по даним будинкам? То може не варто було продавати квартири, якщо не впевнені в тому, що добудують???
І якщо Ви знаєте про багато юричних проблем то розкажіть і нам!!! в ОП запевняють, що жодних юридичних проблем немає!
05 окт 2018 13:32
Цитата "DVadym":


Юридичних проблем дуже багато, також свого часу було багато тітушок, тому ЗІМ могли сповільнити будівництво, через відсутність впевненості в успіху.


Тітушки із свободівцями Мірошниченка вломувались на будівництво якщо не помиляюсь два рази, їх претензії і вимоги були до 10 поверхових будинків (12-17) через нібито невідповідність поверховості вимогам закону, а не до смартів!
05 окт 2018 13:47
Цитата "Leon_PL":


"Відсутність впевненості в успіху"??? А нічого що ЗІМ уже отримав на перед 100% оплати по даним будинкам? То може не варто було продавати квартири, якщо не впевнені в тому, що добудують???
І якщо Ви знаєте про багато юричних проблем то розкажіть і нам!!! в ОП запевняють, що жодних юридичних проблем немає!


Шукайте в реєстрі судових рішень по ключовим словам: ЗІМ, Скайпарк і т.д.
05 окт 2018 13:49
Цитата "DVadym":


Шукайте в реєстрі судових рішень по ключовим словам: ЗІМ, Скайпарк і т.д.


Якщо ЗІМ продає квартири в завідомопроблемних будинках то це не мінус репутації забудовника, це хрест на його репутації.
05 окт 2018 13:51
Цитата "Leon_PL":


Якщо ЗІМ продає квартири в завідомопроблемних будинках то це не мінус репутації забудовника, це хрест на його репутації.


З ваших слів Ви вже проживаєте в ПЛ, а будинки з самого початку були проблемні і всі про це знали, не розумію, чому саме зараз це в Вас викликає здивування.

По ходу будівництва ЗІМ вирішував усі юридичні питання, як мінімум так було для 1-8 будинків.
05 окт 2018 13:56
Цитата "DVadym":


З ваших слів Ви вже проживаєте в ПЛ, а будинки з самого початку були проблемні і всі про це знали, не розумію, чому саме зараз це в Вас викликає здивування.

По ходу будівництва ЗІМ вирішував усі юридичні питання, як мінімум так було для 1-8 будинків.


Я в першу квартиру не інвестував, а купив в готовому другому будинку коли були всі відповідні записи в реєстрі нерухомості.
В мене складається враження, що Ви виправдовуєте незаконне будівництво із наступним його сумнівним "узаконенням"! Чи я помилився?
05 окт 2018 13:58
Цитата "Leon_PL":


Я в першу квартиру не інвестував, а купив в готовому другому будинку коли були всі відповідні записи в реєстрі нерухомості.
В мене складається враження, що Ви виправдовуєте незаконне будівництво із наступним його сумнівним "узаконенням"! Чи я помилився?


Не виправдовую. Переживаю аби пошвидше завершили усе будівцництво і максимально можливо все узаконили.
05 окт 2018 19:17
Цитата "Dudchik":
А Как-то легально нельзя решить этот вопрос, чтоб платил застройщик?


Уже 2 человека написало на форуме,что готовы оплатить эти левые поборы лишь бы прямо сейчас получить ключи и закрыть этот вопрос,а Вы спрашиваете можно ли законно сделать,чтобы застройщик платил то,что должен =))) Застройщик все понимает))
06 окт 2018 05:04
06 окт 2018 07:46
Ребята, давайте не будем спорить.
Все мы заинтересованы в том, чтобы быстрее получить ключи.

ZIM обещал что через 1-2 недели они будут, хочу верить, что он выполнит своё обещание, и все мы будем обладатели новой квартиры.
06 окт 2018 12:35
Господа, мы тут все, мягко говоря, шокированы действиями Зима (говорю сейчас о Смартах, от которых мы никак не можем дождаться ключей-документов), а еще больше-игнором и молчанием Али и представителей по поводу первых Смартов, но давайте придерживаться элеметарных этических норм и уважать друг друга...
06 окт 2018 15:24
Цитата "vub":
ветка по 12 дому
//forum.domik.ua/dom-12-4-ochered-zhk-pa rkland-t32081.html

там никто не общается, хотя идея неплохая)
06 окт 2018 16:28
Цитата "Leon_PL":


Шум не зовсім з приводу подорожчання. Шум з приводу обману. Обіцяли одне, а виходить зовсім інше, що по строкам, що по ціні.


относительно сроков - я спорить не буду так как не знаю что там кому обещали в договорах. скажу только что например для киевгорстроя задержка 9 месяцев обыденное явление. да в принципе редко кто из застройщиков выполняет обещание по срокам. что касается подорожания - это содержание договора. если договором предусмотрено, то как говорят: бачили очи шо купували. если нет, и договором не предусмотрено, то у вас масса законных способов защитить свои права. ну в конце концов моете подать в суд. вариантов много, начиная от банального расторжения договора и взыскивания убытков и заканчивая такими извращенными способами типа толкования договора в суде... или обязательства заключить основной договор на ваших условиях. это все зависит от вашей фантазии. я же хотел предложить простой вариант. человек берет то что потратив в долларовом эквиваленте, и покупает там где хочет, там где нет проблем со сроками и с подорожанием. согласитесь что это наиболее простое решение.
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .723725. . .897
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее