Подать объявление

ЖК ParkLand | Паркленд | ZIM Group | ул. Практичная, 1

ЗастройщикZIM Group
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
81из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 360.
31/9%
27/8%
56/16%
153/43%
93/26%
1. . .655657. . .897
05 июнь 2018 19:14
Цитата "сирафима":
Підкажіть,будь ласка,як справи по цьому комплексу з документами,цікавить свідпцтво на право власності, хтось з власників вже отримав? Прошу вибачення, можливо, запитання не правильно задаю, хвилює чи все добре з цим комплексом?
Дякую за відповідь. :@-:


Долго искал и изучал ЖК Киева. Этот надежный. Документы разрешительные в отд. продаж есть. Отзывы хорошие везде. Рекомендую :super:
06 июнь 2018 05:59
Цитата "Ihorka15":


На скільки я зрозумів з розмови з ВП, у забудовника є 60 робочих днів після введення будинку в експлуатацію на підготовку необхідних документів (підключення комунікацій, присвоєння адреси і т.д.) для підписання основного договору.

Оскільки Алі на форумі писав, що все йде по плану, то думаю варто очікувати підписання основного договору в середині серпня (~60 робочих днів від 31 травня).
Це в тому випадку якщо все дійсно йде по плану :)


Ви зробили правильний акцент на фразі "якщо все йде по плану"! але по плану будинок 31 травня в експлуатацію не ввели! так як і станом на сьогодні жоден із смартів в експлуатацію не введено! от і виникає питання - 60 робочих днів від дати запланованого вводу в експлуатацію (тобто із 31.05.18), чи 60 днів із дати фактичного введення в експлуатацію...
06 июнь 2018 08:40
Цитата "Golodniy Krolik":


Какой смысл писать вам сейчас какие-то даты по газу если их еще нет?Когда они будут - вы первыми о них узнаете. А напишут приблизительные - потом скажете,что обманули и не выдержали сроки)


Сенс в дуже простій історії. Я роблю повне перепланування квартири, відповідно маю 2 рішення. 1) Якщо газ дадуть в липні, або хоча б зорієнтують з датами, як це робили по іншим будинкам, то я чекаю і роблю перепланування після включення, без зміни проекту; 2) Якщо газ дають в кінці осені, я йду в Київгаз, змінюю проект і тоді починаю робити перепланування (добавляється бойлер). В обох випадках, мені потрібен дедлайн по газу. Я думаю, що я такий не один.
06 июнь 2018 10:44
Цитата "Leon_PL":


Ви зробили правильний акцент на фразі "якщо все йде по плану"! але по плану будинок 31 травня в експлуатацію не ввели! так як і станом на сьогодні жоден із смартів в експлуатацію не введено! от і виникає питання - 60 робочих днів від дати запланованого вводу в експлуатацію (тобто із 31.05.18), чи 60 днів із дати фактичного введення в експлуатацію...


А звідки у вас інформація про те що будинки не введено в експлуатацію?
06 июнь 2018 11:34
Цитата "Ihorka15":


А звідки у вас інформація про те що будинки не введено в експлуатацію?


В день введення будь-якого будинку в експлуптацію на відповідному сайті Держархбудінспекції України (скорочено ДАБІ) з'являється відповідний реєстраційний запис про видачу декларації про готовність об'єкту до експлуатації.
Станом на сьогодні на сайті ДАБІ немає жодного запису про видачу декларації про готовність до експлуатації Смартів.
Поки не буде такої інформції на сайті ДАБІ, будинок фактично буде вважатись не введеним в експлуатацію.
06 июнь 2018 11:37
Цитата "Leon_PL":


В день введення будь-якого будинку в експлуптацію на відповідному сайті Держархбудінспекції України (скорочено ДАБІ) з'являється відповідний реєстраційний запис про видачу декларації про готовність об'єкту до експлуатації.
Станом на сьогодні на сайті ДАБІ немає жодного запису про видачу декларації про готовність до експлуатації Смартів.
Поки не буде такої інформції на сайті ДАБІ, будинок фактично буде вважатись не введеним в експлуатацію.


А 12 дом есть? Адрес по-моему Юнацька 10.
06 июнь 2018 11:38
Цитата "Helhel":


А 12 дом есть? Адрес по-моему Юнацька 10.


Раніше був. Зараз поки немає, бо йдуть суди. Думаю, що скоро відновлять.
06 июнь 2018 11:41
Цитата "Helhel":


А 12 дом есть? Адрес по-моему Юнацька 10.


Немає
06 июнь 2018 11:46
Цитата "Leon_PL":


В день введення будь-якого будинку в експлуптацію на відповідному сайті Держархбудінспекції України (скорочено ДАБІ) з'являється відповідний реєстраційний запис про видачу декларації про готовність об'єкту до експлуатації.
Станом на сьогодні на сайті ДАБІ немає жодного запису про видачу декларації про готовність до експлуатації Смартів.
Поки не буде такої інформції на сайті ДАБІ, будинок фактично буде вважатись не введеним в експлуатацію.

Я перевірив сайт , там досить таки дивно , за травень 84 документи і немає ні одного про будь які жк, що здається малоімовірним, можливо я щось не то дивився? Фільтрував по декларації по готовність обьєкта по експлуатації.
06 июнь 2018 11:57
Цитата "Leon_PL":


В день введення будь-якого будинку в експлуптацію на відповідному сайті Держархбудінспекції України (скорочено ДАБІ) з'являється відповідний реєстраційний запис про видачу декларації про готовність об'єкту до експлуатації.
Станом на сьогодні на сайті ДАБІ немає жодного запису про видачу декларації про готовність до експлуатації Смартів.
Поки не буде такої інформції на сайті ДАБІ, будинок фактично буде вважатись не введеним в експлуатацію.


Якось це звучить дуже правильно, по-сучасному і абсолютно не "по-українському" :)
Я б не став очікувати такої автоматизації і прозорості процесу!
06 июнь 2018 11:58
Цитата "JiJong":

Я перевірив сайт , там досить таки дивно , за травень 84 документи і немає ні одного про будь які жк, що здається малоімовірним, можливо я щось не то дивився? Фільтрував по декларації по готовність обьєкта по експлуатації.


Все Ви правильно дивитесь. Виходить, що офіційно в травні так мало всього було введено в експлуатацію. Я знайшов запис тільки по одному будинку на Ясногірській 16-Б (замовник якийсь кооператив "Будмаш 9").
По нашому ЖК є тільки запис про реєстрацію повідомлення про початок будівельних робіт третього смарта.
06 июнь 2018 14:24
Цитата "Ihorka15":


Якось це звучить дуже правильно, по-сучасному і абсолютно не "по-українському" :)
Я б не став очікувати такої автоматизації і прозорості процесу!


Друзі моніторили введення в експлуатацію їхнього будинку (в іншому ЖК, назву називати не буду щоб не робити нікому реклами), так всі відомості з'явились на сайті день в день!
У нас в ЖК в відділі продажів не заперечують те, що смарти ще не введені в експлуатацію... принаємні вчора я телефонував і мені сказали, що документи подали в ДАБІ, але декларацію ДАБІ ще не видало.
06 июнь 2018 19:05
Цитата "AndriyOs":


Сенс в дуже простій історії. Я роблю повне перепланування квартири, відповідно маю 2 рішення. 1) Якщо газ дадуть в липні, або хоча б зорієнтують з датами, як це робили по іншим будинкам, то я чекаю і роблю перепланування після включення, без зміни проекту; 2) Якщо газ дають в кінці осені, я йду в Київгаз, змінюю проект і тоді починаю робити перепланування (добавляється бойлер). В обох випадках, мені потрібен дедлайн по газу. Я думаю, що я такий не один.


Как Вам еще можно объяснить,что этой информации сейчас нет? =) А все остальные прогнозы не более чем вилами по воде.Вы хотите ориентироваться на пустые слова?Я бы так не делал. В предыдущих домах тоже паника была "Когда дадут газ?Дайте сроки.Да что же происходит..." Пришло время - дали инфу - дали газ.Всему свое время.
06 июнь 2018 20:44
А как не начаться. По крайней мере для тех кто вложил деньги в стройку и ключи не получил. Каждую неделю какой то сюрприз.
06 июнь 2018 21:36
Цитата "sirotaa":
А как не начаться. По крайней мере для тех кто вложил деньги в стройку и ключи не получил. Каждую неделю какой то сюрприз.


Со стороны если посмотреть,то забавно получается.Люди добровольно играют в лотерею,а как что-то не так паникуют)Все также хотим верить в чудеса и авось выиграю.
07 июнь 2018 05:46
Цитата "Golodniy Krolik":


Со стороны если посмотреть,то забавно получается.Люди добровольно играют в лотерею,а как что-то не так паникуют)Все также хотим верить в чудеса и авось выиграю.



Думаю Ваше порівняння з лотереєю є не зовсім коректним. Люди не купили лотерейні квитки за 10 гривень, якими можна пожертвувати і забути. Люди заплатили немалі гроші, які багато хто заробляв не один день і дарувати їх забудовнику чи комусь іншому не збирається. Інвестори заплатили все в строк визначений договором і мають отримати квартири так само в строк визначений договором, а не вірити в чудеса "авось выиграю".
07 июнь 2018 06:03
Цитата "Helhel":


В чем суть судебного разбирательства?


Суті ніхто толком не знає, в ОП нічого конкретно не кажуть. Все що відомо з реєстру прав на нерухомість - арешт накладено на землю на підставі ухвали Печерського суду в рамках кримінальної справи за поданням слідчого Генеральної прокуратури. Пару десятків сторінок назад я уже задавав це питання юристам забудовника. Сказали, що в апеляції все скасують. Але справа в апеляції слухається з лютого і результату досі немає... Наступне судове засідання по-моєму 19.06.18
07 июнь 2018 07:27
Повышение стоимости с 20 июня.

07 июнь 2018 09:02
Цитата "Muhammad_Ali":
Повышение стоимости с 20 июня.

[attachment=0]рус.jpg[/attachment]


Круто, що вже так швидко ціни піднімаєте на продаж в 20 будинку, але непогано було б уже завершити хоча б 9 будинок.
07 июнь 2018 09:03
Цитата "Leon_PL":



Думаю Ваше порівняння з лотереєю є не зовсім коректним. Люди не купили лотерейні квитки за 10 гривень, якими можна пожертвувати і забути. Люди заплатили немалі гроші, які багато хто заробляв не один день і дарувати їх забудовнику чи комусь іншому не збирається. Інвестори заплатили все в строк визначений договором і мають отримати квартири так само в строк визначений договором, а не вірити в чудеса "авось выиграю".


Разница между лотереей и инвестицией в котлован только в цене.Лотерейный билетик стоит 10грн,а инвестиция 1 000 000.Но суть ведь та же,уверенности 100% нет,что стройка закончится.Поэтому и сравнение такое.Люди почему играют в эту лотерею?Потому что хотят купить подешевле квартиру,сэкономить.И как всегда видя выгоду,некоторые люди забывают о рисках и покупают этот "билетик".Такое наблюдение.Ну да ладно.Не думаю,что в этом комплексе будут проблемы.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .655657. . .897
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее